Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Daisy7
2015-01-15, 22:01
Snowpoint City wzywa na ratunek!
Autor Wiadomość
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-01-24, 17:14   

Fabularnie...
Wszyscy zaczęli żwawo dyskutować o tym, jak wspólnie przejść przez teren naszpikowany różnymi niebezpieczeństwami. Wszyscy oprócz Coeura, czyli uczestnika, który igrał z losem już od pierwszego zadania. Odstawiwszy Pidove w bezpieczne miejsce, podszedł do Keisuke'a, któremu opatrzył jako tako ramię przy pomocy swojej bluzki. Chłopak sam wykonał sobie opaskę uciskową z koca, więc sytuację można uznać za opanowaną. Do dobrych wiadomości należy też zaliczyć fakt, iż łapka Panchama zagoiła się. Jak to możliwe? Może panda ma jakieś ukryte zdolności albo pomógł jej ktoś z góry? Nie czas na zajmowanie się tym cudem. Na koniec "spokojnej części" Gwen zużyła 50ml herbaty i dwa krakersy.
Coeur nie czekając już na nic, by przypadkiem się nie rozmyślić, wbiegł w głąb stepowego terenu, gdzie rzec by można, że aż roi się od czynników śmiercionośnych. Plan reszty był już opracowany i trzeba było działać, jeżeli miał wyjść. Korzystając z poświęcenia nastolatka, który na moment przykuł swą osobą uwagę wszystkich dzikich Pokemonów, sześcioosobowa ekipa wraz ze swoimi podopiecznymi ruszyła w zwartym szyku.
Niestety szczęście wam nie dopisywało. Dwa Liepardy w mgnieniu oka dorwały Coeura. Usłyszeliście głośny wrzask, który po sekundzie został przerwany. Chyba lepiej nie myśleć dlaczego i co te bestie mu zrobiły. Jedyny plus to taki, że owa parka zabrała pożywienie, więc liczba dzikich kotków zmniejszyła się. Może nawet pozostałe drapieżniki nie zauważyłyby was zajęte walką o ciało nastolatka, jednak wcześniejsze krzyki kolesia przestraszyły Bouffalanty, które pędzą prosto na was! Musieliście nieco się rozdzielić, by łatwiej było wam uciec. Hałas zainteresował watahę Liepardów oraz krążące nad nimi Mandibuzzy. Każdy bronił się tak, jak to wymyślił (napisał w poście). W związku z tym bez szwanku wyszli Okami, która wymyśliła taktykę dla Hundour, Keisuke z pomocą swojej deski oraz Gwen, która poleciła Lillipupowi używanie Thunderbolt. A co z resztą? Kanade gotowa byłą poświęcić cały swój ekwpiunek, by zapewnić przetrwanie sobie i Panchamowi. Z początku myślała tylko o krakersach, ale sprawy przybrały większych obrotów i nie było czasu na szukanie w bagażu paczki ciastek. Ofiarami stratowania przez Bouffalanty padli Leonard i Remigiusz. Ale zaraz, zaraz... Tuż przy końcu grupka Mandibuzzów zaatakowała Keisuke'a, którego rana znów zaczęła mocno krwawić. Zmarł, ale przynajmniej Torkoal uszedł z życiem, chowając się w skorupie.
Wyszło na to, że w trakcie pokonywania tej przeszkody ze światem żywym pożegnały się cztery osoby, a przeżyły zaledwie trzy. Właśnie owa trójca musi teraz dostać się po krach na stały ląd, gdzie siedzibę ma Elsa. Zadanie nie jest trudne pod warunkiem, że nie wpadnie się do lodowatej wody, z której trudno się już uratować.


Poza fabułą...
~ Zasada max. 2 postów od jednej osoby trwa dalej.

Dzięki za udział Coeur, Gall, Keisuke i Mhrok (mord facetów, hehe)~ Dodaj sobie po 3600$.


ZADANIE SZÓSTE
Każdy musi pokonać wodną trasę, na której unoszą się kry. Jak zawsze możecie wykombinować coś wspólnie lub osobno, ale postać, która nie dotrze na stały ląd, wypadnie z gry. Czas na odpis macie do 26 stycznia br., godz: 16:00.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
REKLAMA 

Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-01-24, 17:33   

 
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-01-24, 17:33   

- Została nas teraz tylko 3... Przetrwaliśmy jako, tako dzięki naszej współpracy. Róbmy tak dalej dziewczyny, a uda nam się uratować Snowpoint *PSsst. Nagroda jest za przeżycie, czyli jak przeżyjemy wszystkie, to wszystkie dostaniemy nagrody xD* - Rzuciłam z uśmiechem do 2 dziewczyn. - Mam pomysł, by z kry zrobić jakoby deski serfingowe. Odbijając się Dark Pulse, powinnyśmy przepłynąć ten teren. Chyba, że to zrobimy na spokojnie i będziemy po prostu dryfować.
_________________
 
  :
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-01-24, 17:46   

- W sumie nie głupi pomysł. Ja mam jakąś zdobyczną linę, więc gdyby którejś się wpadło do wody to byłoby jak ją poratować. No i w czasie gdy jeden pokemon napędzałby nasz lodowy "stateczek", pozostałe mogłyby torować mu drogę. Wiecie jak takie lodołamacze. Wystarczy skruszyć te kry, które by zawadzały. Jako małe kawałki raczej nie powinny być aż tak niszczycielskie.
Brzmiało to ciekawie. No, to trzeba by wybrać jakąś możliwie najstabilniejszą krę, tak aby wszystkie nas pomieściła i się nie rozpadała, i można "żeglować".
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-01-25, 16:38   

-Niegłupi pomysł, wchodzę w to. Ja i Houndour. Zostało nas mało, w dodatku same kobiety. Solidarność jajników, musimy się trzymać razem, nie? - zapytałam, szczerząc się głupio. Rozejrzałam się po "drużynie"
-Dobra, to może Houndour będzie pchał? W sumie najmniej się zmęczył. W tym czasie Pancham i Lillipup będą niszczyć kry. Gwen, pomysł z liną jest dobry. Nie wpadłabym na to - uśmiechnęłam się i przygotowałam do akcji
_________________


 
  :
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-01-25, 17:26   

- Plan mamy genialny. Powinno nam się w trójkę udać. Naszym niby stateczkiem dopłyniemy do zamku Elsy. W razie czego, jak coś wyskoczy z wody, to Pancham nas obroni Protectem. Najwyżej wykorzysta się nasze ostatnie jedzenie do odpędzenia dzikich, wodnych czy lodowych stworzeń, które mogą żyć w tych wodach. - Byłam gotowa do wyruszenie w morską podróż. Zobaczymy co się po drodze stanie.
_________________
 
  :
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-01-26, 15:43   

- I pierwsza klasa. A na wodne stworzenia idealnie nada się Thunderbolt mojego psiaka, nie sądzicie?
Nie ma to jak popieścić natrętów prądem. Cieszyło mnie, że szybko się dogadałyśmy i obmyślałyśmy całkiem zgrabny plan. Z taką współpracą zajdziemy do celu, a co!
Tak więc na odpowiedniej krze wypuszczam Lilipupa i proszę aby używał Thunderbolta do kruszenia zawadzającego nam na drodze lodu. Skoro kiedy taki piorunek rąbnie o standardowe pole bitwy i może narobić mniejszych lub większych zniszczeń, spokojnie poradzi sobie z lodową krą. No i od razu będzie na podorędziu na jakiegoś wodnego bądź lodowego upierdliwca. Ja natomiast wyjęłam zdobyczną linę, aby także była pod ręką gdyby zaszła taka potrzeba.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-01-26, 17:01   

Fabularnie...
Tak więc weszłyście na wybraną krę, a za wami stworki. Houndour wskoczył do wody, ponieważ został wyznaczony na potworka pchającego "statek". Pozostała dwójka Pokemonów miała za zadanie torowanie trasy. Okazało się jednak, że pomysł nie był najmądrzejszy, ponieważ w wodzie żyją dzikie istoty. Coś dziabnęło wilczka w łapę, ponieważ zapiszczał głośno i zaczął rzucać się w wodzie. Lillipup zareagował instynktownie, postanawiając zaatakować nieznanego wroga. Niestety nie myśląc trzeźwo, użył Thunderbolt na tafli. A jak wiemy, woda jest świetnym przewodnikiem, więc podopieczny Okami został dodatkowo poszkodowany. Kiedy tylko udało mu się wskoczyć na krę, rzucił się na pieska. Przy okazji do akcji wtrącił się się Pancham, a za nim trójka uczestniczek w celu próby rozdzielenia czworołapów. Jak nie trudno się domyślić, wszyscy po chwili wylądowali w wodzie, gdzie nagromadziły się agresywne Sharpedo. Kto wyszedł z rzezi cało? Okami oraz Gwen ze swoimi psowatymi pomocnikami. Zarówno Houndour jak i Lillipup potrafiły dobrze pływać, czego nie można powiedzieć o gatunku pand. Kanade zginęła podczas próby ratowania Panchama, którego spotkał taki sam nieszczęśliwy los zostania przekąską rekinów. Warto dodać, że obydwie dziewczyny straciły cały ekwipunek, ale przynajmniej są już u podnóża góry.
Czas na ostatnie zadanie, czyli rozprawienie się z Elsą. Po cichu zakradłyście się na samą górę, gdzie białowłosa ma obszerną bazę pokrytą w większości lodem lub szkłem (duże okna). Jest tu bardzo zimno, co widocznie nie przeszkadza czarownicy ani towarzyszącemu jej Glaceonowi imieniem Olaf. To chyba jej pupilek, ale pewnie nieźle potrafi atakować. Trzeba też wziąć pod uwagę fakt, że kobieta włada mrozem, więc pomimo przewagi liczebnej wygrana nie przychyla się na waszą szalkę. Aktualnie ukrywacie się w cieniu za jakimś posągiem. No to... niech rozegra się decydujące starcie!


Poza fabułą...
~ Zasada dotycząca ograniczenia postów ostała zniesiona.

Dzięki za udział Yuki~ Dodaj sobie 3600$.


ZADANIE SIÓDME
Musicie pokonać Elsę. Jak zawsze możecie wykombinować coś wspólnie lub osobno, a Ci, którzy przeżyją, zostaną zwycięzcami. Czas na odpis macie do 28 stycznia br., godz: 16:00.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-01-27, 10:02   

Spojrzałam na Houndoura. Cholera, oba psiaki są już ranne, a Pancham i Kanade zginęli. Spojrzałam na pozostałą przy życiu Gwen.
- Słuchaj, musimy pozbyć się i Glaceona, i Elsy. Nie mamy żadnego ekwipunku, tylko nasze pokemony. Glaceon to typ lodowy, więc działa na niego świetnie atak kamienny, ognisty i stalowy. Twój psiak zna Rock Tomb i Fire Fang, a mój Fire Blast i Sunny Day. Musimy wykombinować jakąś taktykę. Poza tym... musimy się zabrać za Elsę. Masz jakiś pomysł? - zapytałam szeptem, rozglądając się
_________________


 
  :
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-01-27, 13:54   

Się porobiło. Cóż, zdecydowanie trzeba współpracować.
- Po pierwsze trzeba działać z zaskoczenia. Proponuję, aby jedna zaatakowała Glaceona, a druga Elsę. W tym samym czasie. Wydaję mi się, że kiedy i jedno i drugie będzie zajęte, powinnyśmy mieć większe szanse. Spróbuję unieruchomić Glaceona Rock Tomb, a twój Houndour niech zaatakuję Elsę. Gdyby Rock Tomb się powiodło i Glaceon byłby uwięziony można by zamienić się na chwilę rolami. Lilipup przejąłby wiedźmę i atakował ją Thunderboltem. Wiesz, jak prąd ją popieści nie będzie mogła używać tych swoich lodowych czarów. Wtedy Houndour mógłby użyć Sunny Day, który wzmocniłby wszystkie ataki ogniste. Podejrzewam, że po takim wzmocnieniu i okładaniu nimi Glaceona, ten dość szybko padnie. A potem zmasowany atak na Elsę. Chyba, żeby od razu po Sunny Day przejść do masowego ataku na wiedźmę. Wydaję mi się, że kiedy ona padnie, szlag trafi też jej zaklęcia. Eliminując ją, zakończymy tę straszną zimę. Możliwe też, że Glaceon po klęsce swej pani spłoszy się i zwieje.- odpowiadam szeptem.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-01-27, 14:57   

Spojrzałam na Gwen
- Jednak pokemon to pokemon. Może Glaceon zamiast zwiewać postanowi zrobić z nas drugie śniadanie? - zastanowiłam się szeptając, a potem uśmiechnęłam się. Plan był dobry
- Jeśli Rock Tomb się powiedzie, obie po Sunny Day zaatakujmy wiedźmę. W końcu kiedy Glaceon będzie unieruchomiony, wiedźma może atakować lodem pomimo ataków elektrycznych albo po prostu zasłoni się lodową tarczą. A Fire Fang raczej jej nie przebije jakby co. Atak elektryczny raczej dałby radę, ale lepiej dmuchać na zimne. W końcu zobacz, ile nas wyjechało na tą wyprawę - szeptałam cichutko. Reszta planu jest dobra. Jeśli Gwen nie ma nic przeciwko to możemy atakować...
_________________


 
  :
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-01-27, 15:24   

Słuszna uwaga...
- Zawsze można użyć Dig. Wiele razy widziałam w jak abstrakcyjnych miejscach przekopywały się pokemony. Skoro mogą zrobić tunel w betonie, lód nie powinien stanowić większego problemu. Ataku od dołu to ona raczej na pewno nie będzie się spodziewać, a ewentualna tarcza wtedy niewiele jej pomoże. A Glaceon? Cóż, jego obawiałabym się najmniej. Wydaje mi się, że z nim poszłoby o wiele szybciej niż z Elsą. Ona wygląda na większy orzech do zgryzienia...
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-01-27, 15:31   

- Racja. Dobra, zróbmy to - oświadczyłam, wspominając poległych. Cóż, tylko my tu dotarłyśmy w jednym kawałku. I tylko my mogłyśmy teraz powstrzymać Elsę. Więc skoro tak, trzeba było to zrobić.
- Dobra. Jesteś gotowa? - zapytałam spięta, a gdy potwierdzi... wtedy rozpęta się tu prawdziwe piekło.
_________________


 
  :
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-01-27, 15:54   

- Bardziej chyba nie będę- odparłam do swej jedynej, ocalałej towarzyszki. Przemyślałyśmy chyba każdy z ważniejszych aspektów tej wspólnej taktyki. Prawdopodobnie nie wymyślimy już nic lepszego, więc...
- Zróbmy tutaj jesień średniowiecza!
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-01-28, 17:38   

Fabularnie...
Chociaż sądziłyście, że miałyście wszystko zaplanowane i dopięte na ostatni guzik, spotkałyście się z zaskoczeniem, kiedy wyskoczywszy z ukrycia, Elsa wypuściła jeszcze jednego lodowego Pokemona - Vanillisha. Chwila szoku i wyprowadzenia z równowagi starczyła, by przeciwnicy przejęli przewagę. Co gorsza wasze stworki musiały radzić sobie we dwójkę, ponieważ wami zajęła się Elsa, rzucając przeróżne zaklęcia, których unikanie wymagało dużej zwinności. Kluczem do sukcesu okazał się być Dig. Kiedy na moment zajęłyście Glaceona oraz Vanillisha, Houndour wraz z Lillipupem zrobiły podkop w lodzie, wyskakując na czarownicę. Udało im się pchnąć nią tak, by wypadła ze szczytu góry na ostre kamienie, rozbijając szybę. Kawałki szkła okaleczyły mocno podopiecznego Gwen, dlatego ze stworkami Elsy, które bez swojej opiekunki kompletnie sobie nie radziły, rozprawił się sam shiny wilczek.
Nim dotarłyście do Snowpoint, cały nadmiar śniegu stopniał, a wraz z nim zniknęły kry na wodzie, zaspy i ujemna temperatura. Burmistrz przygotował drobne przyjęcie na waszą cześć za uratowanie miasta, jednak zabawa nie była zbytnio przebojowa, ponieważ wszyscy postanowili uhonorować poległych uczestników wyprawy tygodniową żałobą. Kiedy uroczystość dobiegła końca, odebrałyście białe balle (nagrody w środku) i sakiewki pełne grzechoczących dolarów, po czym ruszyłyście w dalszą podróż po świcie Pokemonów. Koniec~

Gratulacje! Koori oraz Gwen Brown zwyciężyły! Obydwie otrzymują po takim samym unique Pokemonie (z EM) wykonanym niegdyś przez... Ojej xD Koori xD W każdym razie maluch zostaje przy okazji wpisany do listy oficjalnych unique. Oprócz niego Koori otrzymuje 7000$, a Gwen 5000$ (ponieważ Houndour pokonał na końcu rywali, kiedy Lillipup nie był do tego zdolny).



DLA KOORI:
Lodowy Buneary
Imię: ---

Poziom: 23
Typ:
Ewolucja: Buneary (szczęście) -> Lopunny
Ataki: Mud Sport (Egg Move), Defense Curl, Splash, Pound, Foresight, Endure, Baby-Doll Eyes, Frustration, Quick Attack, Jump Kick, Ice Punch, Hail, Mist
Charakter i historia: Buneary wykluł się z jaja w Snowpoint City podczas trwania Wielkich Śniegów (totalny mróz i burze śnieżne w miasteczku, które nasłała na nie czarownica Elsa). Dzięki temu narodził się jako unikalna forma lodowa, co daje mu typ lodowy i znajomość trzech ataków tego typu. Ma siostrę bliźniaczkę, którą otrzymała Gwen (Gwen Brown). Okami wspólnie z tą trenerką uratowały Snowpoint (styczniowy event 2015r.), a w dowód wdzięczności otrzymały od burmistrzu po uroczym króliczku. Maluch swoim zachowaniem przypomina nieco bombę zegarową, ponieważ na ogół jest spokojny i grzeczny, jednak w najmniej odpowiedniej chwili może od tak stać się niszczącym wszystko rozrabiaką z nadpobudliwością ruchową. Nader wszystko uwielbia marchewki i pieszczoty. Stworek jest bezpłodny, a także nie może ewoluować w formę mega.
Umiejętność: Limber - Pokemon nie może zostać sparaliżowany.
Trzyma: ---

DLA GWEN:
Lodowy Buneary
Imię: ---

Poziom: 23
Typ:
Ewolucja: Buneary (szczęście) -> Lopunny
Ataki: Flail (Egg Move), Defense Curl, Splash, Pound, Foresight, Endure, Baby-Doll Eyes, Frustration, Quick Attack, Jump Kick, Icy Wind, Frost Breath, Ice Ball
Charakter i historia: Buneary wykluła się z jaja w Snowpoint City podczas trwania Wielkich Śniegów (totalny mróz i burze śnieżne w miasteczku, które nasłała na nie czarownica Elsa). Dzięki temu narodziła się jako unikalna forma lodowa, co daje jej typ lodowy i znajomość trzech ataków tego typu. Ma brata bliźniaka, którego otrzymała Okami (Koori). Gwen wspólnie z tą trenerką uratowały Snowpoint (styczniowy event 2015r.), a w dowód wdzięczności otrzymały od burmistrzu po uroczym króliczku. Mała swoim zachowaniem przypomina nieco pozytywkę, ponieważ swój uroczy charakter pozwala poznać tylko tym, którzy ją "otworzą", tzn. zaprzyjaźnią się z nią, a ona obdarzy ich całkowitym zaufaniem. Nader wszystko uwielbia marchewki i pieszczoty. Stworek jest bezpłodny, a także nie może ewoluować w formę mega.
Umiejętność: Limber - Pokemon nie może zostać sparaliżowany.
Trzyma: ---


Skany wyślę Wam również kodem na PW. Pamiętajcie o pieniążkach. Oczywiście dostajecie też zwrot wpisowych wraz z ustalonymi dodatkowymi 600$.

Płeć, Egg Move, trzy dodatkowe ataki typu lodowego i umiejętność losowałam, żeby nie były to całkowite klony. Proszę pamiętać, że stworki te ze względu na bycie unique mają kilka zmian: przede wszystkim inny wygląd, 3 wpisane już przeze mnie ruchy ice, typ ice, są bezpłodne i nie mogą ewoluować w formę mega.
W razie ewolucji sprite lodowego Lopunny'ego znajdziecie tutaj.

~ Dziękuję wszystkim za udział. Mam nadzieję, że Wam się podobało. Gratulacje dla dziewczyn za zwycięstwo ~
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.