Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
KP pokowa Erena
Autor Wiadomość
Erendel 
Nia~


Starter: Chikorita
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 04 Paź 2014
Posty: 112
Wysłany: 2015-02-19, 23:21   KP pokowa Erena



~ PODSTAWOWE INFORMACJE ~

Imię: Raisword, w skrócie Rai
Płeć: Samiec
Gatunek: Zangoose
Data urodzenia (wiek): 01.01.2000 (15 lat)
Towarzysz/towarzyszka: Na razie brak.

~ SKAN ~


Poziom: 5
Typ:
Ewolucja: Zangoose
Ataki: Scratch, Leer, Quick Attack
Umiejętność: Immunity: Ten Pokemon nie może zostać zatruty
Trzyma: Nic

~ OPIS FABULARNY ~

Opis wyglądu:
Cóż tu dużo pisać. Rai nie jest żadnym szczególnym Pokemonem, jeśli chodzi o wygląd. Zwykły, koto podobny stwór o białej sierści, na której można dostrzec czerwone, ostre wzory. Jego oczy przybrały lekko różowawą barwę. Jako, że to urodzony myśliwy, na przednich łapach można dostrzec ciemne, duże i ostre pazury, które on może z łatwością chować. Jeśli porównać go do innych z jego gatunku, to może wydać się on wyjątkowo małym osobnikiem. Jeśli stanie na dwóch łapach, to mierzy zaledwie 1,1 m wysokości. Wagę też chcecie znać? Dobra, więc waży on tak około 37kg. Chyba nic więcej nie potrzeba wam wiedzieć.

Opis charakteru:
Od czego by tu zacząć.... Może od tego, że ten osobnik na pewno nie jest postacią, której charakter łatwo opisać w kilku zdaniach. Mimo, iż nie jest on bardzo zmienny, to na pewno jego kroki są trudne do przewidzenia w jakikolwiek sposób. Lecz Rai jest na pewno osobnikiem upartym. Oj, i to bardzo. Jeśli czegoś chcieć nie będzie, to nie zrobi. Koniec kropka. Decyzje są raczej nieodwoływalne. Nawet jeśli w duszy zmieni zdanie, to na pewno tego nie pokaże. Właściwie, to po wyrazie pyska, ani żadnych jego gestach na pewno nie domyślisz się jego emocji. On zwyczajnie tego nie pokazuje. Ten zangoose jest również postacią kochającą trudne wyzwania i aż rwącą się do wszelkiej walki, mimo iż wygląda na postać bardzo spokojną i opanowaną. Można też powiedzieć, że jest to Pokemon, który nienawidzi przyjmować pomocy od kogokolwiek. Nie przepada też za opcją współpracy, jednak, kiedy to będzie jedyna możliwość, to chyba by przystał na takie warunki. Zanim pomyśli, to przejdzie do działania, przez co często wpada w kłopoty. Jednak i z nich umie bardzo szybko się wyciągnąć, więc dla niego nie ma w tym żadnego problemu. Nienawidzi wszelkich trenerów Pokemon, jednak nawet mimo tego trzyma się dość blisko nich, gdyż czasem wypatruje jednej postaci....

Historia:
Jestem samotnikiem. Cóż.... jeśli chcecie znać moje korzenie,to nie ma i tak dużo do opowiadania, więc nie chce tracić na takie bzdety czasu. Nie przepadam za kontaktami z innymi Pokemonami. Jednak skłamałbym, jeśli powiedziałbym, że nigdy nie miałem przyjaciela. Mimo iż już go tu nie ma, to nadal świetnie go pamiętam. Był to Trapinch z gatunku. Znaczy, on tak uważał. Miał na imię Dax. Poznałem go podczas jednej z moich samotnych wędrówek w poszukiwaniu przygody. Był to bardzo otwarty na innych osobnik, takie przeciwieństwo mnie. Nie ma co się dziwić, że szybko się czegoś o nim dowiedziałem, zwłaszcza o jego dziwnym celu w życiu. Założę się, że każdy kto go spotkał musiał o tym słuchać. Wiecie dlaczego już go tutaj nie ma? Bo spełnił cel. Swój własny. Pamiętam, że gdy o nim opowiadał, to aż widać było tą determinację w jego oczach. Co to za cel? Otóż został złapany przez jednego z ambitnych trenerów. No wiecie, to takie postaci co łażą po różnych terenach, aby łapać Pokemony, by potem nimi walczyć...chyba.... w każdym razie to od niego słyszałem. Jako, że zawsze żyłem głęboko w lesie, to myślałem, że to tylko legenda. Jednak przez niego przybliżałem się do ich terenów. Mogłem widzieć nawet walkę na własne oczy. Tamte Pokemony nigdy nie wyglądały na zmuszane, jednak ja nie widziałem w tym nic fajnego. Co innego Dax. On tak długo szukał odpowiedniej okazji. W końcu mu się udało. Jednak nie zapomnę jego ostatnich słów: "Jestem pewien, że spotkamy się jeszcze na polu walki. Zapamiętaj moje słowa". Jak już wspominałem, nie ciągnie mnie do tego, aby walczyć na czyjeś zawołanie, jednak wizja pojedynku z przyjacielem nie brzmi najgorzej.

Jednak ich nienawidzę. Dlaczego świat jest taki niesprawiedliwy. Złapali mnie. Kłusownicy, łowcy Pokemonów... tak ich chyba zwą. Czy zostanę sprzedany? Bardzo możliwe. Na razie, w tej klatce jest ciemno i zimno. Dałem się podejść jak dziecko. Mimo iż nie udało im się mnie uwięzić w tym małym więzieniu, który zwą Pokeballem, to i tak mnie zabrali. Założę się, że oni tak łatwo się nie poddadzą i będą mnie powoli wykańczać, by w końcu uwięzić tam. Muszę szybko uciekać, zanim to się zdarzy.
To była tylko jednak chwila, ich błąd, ta nieostrożność. To otwarcie klatki na sekundę, wystarczyło mi, by ostatkiem sił wydostać się stamtąd. Niestety drzwi są za duże, drzwi są zamknięte, nie otworzę. Jest jeszcze okno. Może uda mi się tam dostać. Jakoś wyszło, mimo iż były trudności. Jest zamknięte. Jednak szyba nie wydaje się specjalnie gruba. Może da się ją wybić. Całym ciężarem ciała uderzyłem o nią. Było słychać strasznie głośny dźwięk tłuczonego szkła. Towarzyszył temu ból. Nawet jeśli koty zawsze spadają na cztery łapy, to tym razem, było to bardzo bolesne doświadczenie. Szedłem ostatkiem sił. Ledwo doczołgałem się do bliskich zarośli. Czy zaczęli mnie szukać? Nie wiem... wszystko zrobiło się takie ciemnie..... dlaczego nie zdążyłem uratować reszty złapanych.... czy ja tracę świadomość....? Dlaczego...?


Rodzina:
Nie pamiętam....

~ CIEKAWOSTKI ~

- Nie ma jakichś specjalnych celów w życiu. Jedyne co chce zrobić, to stoczyć walkę ze swoim, dawno już nie widzianym przyjacielem-

- Ma taki sam stosunek do wszystkich ras pokemonów -

- Rai uwielbia patrzyć na księżyc w pełni -

~ EKWIPUNEK ~

- 2x Lum Berry
- 15x Tamato Berry
- 2l wody mineralnej

_________________


"I'm not crazy. My reality is just different than yours" ~ Cheshire Cat
Karta postaci
Box | Bank | Galeria
Jeziorko(Środa) | Ogródek(Środa) | Kopalnia(Środa)
 
     
REKLAMA 

Starter: Chikorita
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-02-20, 16:14   

 
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-02-20, 16:14   

~~ Akcept Karty Postaci ~~
_________________
 
  :
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.