Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Gwen Brown ~ Błękit nocy
Autor Wiadomość
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-02-26, 19:26   

Skinęłam głową.
- Jasne, to zrozumiałe. Dziękuję- odparłam do doktorki
Cieszyłam się, że mogłabym zobaczyć Perłę. Wiadomo, musiała nieco posiedzieć pod tą rozmaitą aparaturą, ale przynajmniej było już po wszystkim. A te plamy? W sumie nie wyglądały aż tak strasznie. Najpewniej zejdą same po kilku wylinkach.
- Tak, jest bardzo silna- odparłam przytulając się do jego ręki.
Patrzyłam przez szybę na swoją ukochaną smoczycę. Ciekawe, czy Perła czuja, że mogę być w pobliżu? zawsze byłyśmy ze sobą dość blisko odkąd ją znalazłam. Kurcze ile to czasu minęło od tamtej pory i ile to się pozmieniało... Teraz musiałam tylko poczekać aż Perła wróci do siebie, a wtedy znowu będzie mogła mi towarzyszyć w różnych mniej lub bardziej istotnych wydarzeniach.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
REKLAMA 

Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2015-02-26, 21:58   

 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2015-02-26, 21:58   

Najbliższe pół godziny spędziliście w spokoju i ciszy, którą nagle przerwała wam pani doktor, wychodząc z sąsiedniej sali z twoimi pokeballami oraz uśmiechem na twarzy.
- Wszystkie pani pokemony są zdrowe i w pełni sił, więc nie musi się pani martwić. - kobieta podała ci twoje pokeballe. - Życzę państwu miłego dnia. Ja wracam do pracy, bo trzeba przygotować lekarstwa wzmacniające dla Perły. - dodała, wracając do sali, z której przyszła.
- Dziękujemy i również życzymy pani miłego dnia. - Remi uśmiechnął się do kobiety. - Dochodzi czternasta. Idziemy już na salę? - spytał się ciebie.
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-02-27, 08:16   

Odetchnęłam z ulgą odbierając pokeballe. Teraz, skoro Perła powoli dochodzi do siebie i byliśmy już w muzeum została mi tylko ta nieszczęsna walka.
- W sumie możemy, ale daj mi jeszcze momencik. Muszę kogoś zaznajomić z naszą taktyką. wiesz rozumiesz- odparłam z uśmiechem.
Na tyłach Centrum zawsze jest jakieś niedurze pole bitwy. Nie, nie zamierzałam robić kolejnego treningu. Raczej przypominajkę z ostatniego dla Vigo. No i trzeba było uświadomić Karfira co właściwie będzie się działo. Wypuściłam więc swego Flygona oraz Dragonita.
- Witajcie, chłopcy. Dziś czeka nas raczej dość wymagająca walka. Vigo, wczoraj trenowałeś z Perłą, ale niestety, nie może dziś być u twego boku. W jej zastępstwie wystąpi Karfir, ponieważ zna mniej więcej te same ataki co Perła. Karfir, skup się teraz, bo to co powiem będzie bardzo ważne. wczoraj wypróbowaliśmy kilka ciekawych połączeń ataków.- w tym momencie chwyciłam jakiś patyk i gestem nakazałam, aby smoczki popatrzyły co im tam rozrysowuję.
- Kiedy dzisiaj rzucę wam komendę "Fala" to oznacza, że najpierw Karfir wykonuje Waterfall, a niedługo po nim, Vigo swoje Bulldoze. Jasne?- spojrzałam na smoczki sponad rysunku przedstawiającego wodną falę i idącej za nią kolejnej, z pofalowanego podłoża.
- Dobrze. Druga kombinacja to "Kipiel". Bardzo podobna do pierwszej, z tą różnicą że wyprowadzacie swoje ataki jednocześnie. Czyli Karfir ponownie Waterfall, a Vigo Earthquake. Jasne?- ponownie machnełam im prosty rysunek obu ataków czyli fali i pod nią zygzakowatą linię trzęsącego się podłoża.
- Okej, to została jeszcze jedna, ostatnia kombinacja. To będą "Fajerwerki". Wtedy Karfir używa Draco Meteor, a Vigo Bulldoze. To jest najniebezpieczniejsza z naszych kombinacji z tego względu, że po pierwsze z góry sypią się głazy, a po drugie owe głazy roztrzaskują się potem o falujące podłoże i rozpryskują na boki. Dlatego tutaj musicie polegać na swojej zwinności i zręczności przy unikach. ALE, kiedy zorientujecie się, że nie dacie rady zrobić uniku nie panikujcie tylko korzystajcie ze swoich ataków. Karfir zna kilka ataków ochronnych jak Protect czy Light Screen, którymi mógłby was obu osłonić. Będziecie na polu bitwy razem, więc musicie się nawzajem osłaniać i trzymać w pobliżu. To trzymanie się w pobliżu jest szczególnie ważne przy fajerwerkach- na ziemi powstał kolejny prosty rysunek, przedstawiający spadające z góry kamienie, pofalowane podłoże i rozpryskujące się nad nim głazy.
- Tak więc jeszcze raz: "Fala" to Waterfall i Bulldoze po sobie, "Kipiel"- Waterfall i Earthquake jednocześnie i "Fajerwerki" czyli Draco Meteor i Bulldoze. Trzymajcie się razem, walczcie razem i chrońcie się nawzajem. Gotowi? To chodźmy pokazać jak walczą smoki!
Zanim odwołałam obu z powrotem do ich kulek, dałam jeszcze Karfirowi pewien drobny przedmiot. Bright Powder, który wspomagał w jakiś sposób robienie uników. Podobny miał już przy sobie Vigo. Potem, kiedy już wszystko sobie przyswoiliśmy i poprzypominali mogliśmy iść na podbój sali. Było zbyt mało czasu na konkretniejszy trening praktyczny, więc mogłam tylko mieć nadzieję, że Karfir da sobie jakoś radę...
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2015-02-27, 18:21   

- Jasne. Ostatnie dopięcie guzika przed walką, co? - Remi uśmiechnął się do ciebie.
Dotarłszy na łąkę za pokecetrum, wypuściłaś swoje pokemony, które uważnie wysłuchały twojego monologu związanego z opisem kombinacji ataków, po czym kiwnęły główkami, że wszystko zrozumiały, a następnie zniknęły w czerwonym promieniu, gotowe do walki.
- Wszystko gotowe? Już dziesięć po czternastej, więc wypadałoby wybrać się już do sali. Chyba nie chcemy się spóźnić, nie? - Remi spytał się ciebie.
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-02-27, 19:15   

Ha, nie ma to jak mowa motywacyjna przed ważną walką. Czułam się jak ten generał, co to wydaje jeszcze ostatnie polecenia swoim oddziałom przed decydującym natarciem. Aż mi adrenalinka skoczyła!
- Ależ oczywiście, mój miły. Teraz już wszyscy jesteśmy gotowi- stwierdziłam, kiedy pokemony zniknęły już w swych kulkach.
A zatem na pohybel tutejszej sali! Chociaż nie, to zabrzmiało nie tak jak trzeba. Przecież nie miałam walczyć z Sabriną, tylko Giovannim i Blainem, a oni podobnie jak ja są nietutejsi. W każdym razie po jakiego grzyba ja to roztrząsam, jak i tak wiadomo o co chodzi? Na pohybel!
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2015-02-28, 18:02   

Do sali lidera dotarliście dokładnie dziesięć minut przed piętnastą. Przed wejściem zastaliście dwie młode dziewczyny, ubrane w stroje z ognistymi elementami, które z uśmiechem zaprosiły was do środka. Wnętrze sali wygląda podobnie, jak w każdej innej. Dopiero, gdy weszliście na arenę... zrozumieliście, że potyczka z dwójką liderów nie będzie przyjemna. Czemu? Arena jest przystosowana pod pokemony przeciwników. Pole... to praktycznie gorące morze lawy z szeregiem wysepek, po których można skakać. W sumie, co to dla twoich latających pokemonów? Aczkolwiek, i tutaj sytuacja nie wygląda ciekawie. Z sufitu areny zwisają ogromne, kamienne kolce, które uniemożliwiają wzbicie się w powietrze wyżej, aniżeli do dwóch metrów i dwudziestu centymetrów. Sam Flygon ma dwa metry, więc chyba nici z twoich planów. Do tego... użycie Draco Meteorytu, może zasypać twoje pokemony pod stertą kamienie lub spowoduje wpadnięcie ich do lawy.
- Panna Gwen? - z oględzin sali wyrwał was donośny głos dwójki mężczyzn, którzy wkroczyli na arenę z drugiej strony.
- Cześć! - Beth zawołała do was z trybun.
- Możemy już zaczynać? - Giovanni spytał się ciebie, wyjmując pokeball z kieszeni.
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-02-28, 19:05   

/Żesz kur... cze malowane xD Stary, serio? Serio?

Weszliśmy do sali. Z początku wydawało się, ze to będzie spacerek, że zastanę pole bitwy neutralne dla obu stron. No to się przeliczyłam. W jednej chwili wszelkie wcześniejsze przygotowania trafił szlag. Na początek rzuciła mi się w oczy wysokość między podłożem, a górą. W każdym razie w tym momencie nawet lotnicze umiejętności średnio pomogą moim smoczkom. Choroba, czegoż tu tak nisko! Nie dość, że z góry zwisają kamienne kolce, to jeszcze ta lawa. O święci Ojoju i Ojeju...
I w tym momencie ujawnili się liderzy.
- Tak, tak. Naturalnie- odparłam, kiedy tak i panowie i Beth niemal jednocześnie się do mnie odezwali.
To będzie rzeź. Za prawdę powiadam wam, rzeź jeszcze gorsza niż przy walce z Remim. Z grobową miną sięgnęłam po pokeballe swoich podopiecznych i wypuściłam Vigo oraz Dragonite'a. W porządku, to kogo wystawią panowie?
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2015-03-04, 15:38   

/kocham trollować ;-;

- Odważny wybór, panienko! Ten Flygon prawie się nie mieści! - Giovanni zaśmiał się, wypuszczając na arenę Dugtrio. - To ja też pójdę na żywioł i wystawię coś nieprzewidywalnego! - dodał.
- Czyli ja też powinienem wystawić coś nieprzewidywalnego? - Blaine spytał się was. - No cóż... nie mam nic takiego, ale mam coś również dużego, jak Flygon! - uśmiechnął się do ciebie, wypuszczając na arenę Growlithe. - No to niech panienka zaczyna! - dodał.
- To będzie niesamowita walka! - Beth wtrąciła się, przyglądając się wam z podnieceniem.
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-03-04, 17:26   

/No właśnie widzę xD Ale nie ma tego złego- teraz odwdzięczę się zdrowo porytą strategią ;P

Ogarnijmy sytuację. Mam miejsca tyle, ze Vigo prawie szoruje łbem po tych kamiennych kolcach. Mamy morze lawy i kilka wysepek, po których mogą hasać sobie pokemony. No i teraz mogłam zobaczyć pokemony rywali. Growlithe, który jak to psiątka, hasać sobie może po wspomnianych wysepkach. I Dugtrio. No tu Giovanni rozwalił system. Za Boga nie wiem jak to nieszczęsne stworzenie będzie przemieszczać się z wysepki na wysepkę. Przecież jakby mu rozwalić grunt pod nogami (to ma w ogóle nogi? xD)... Chociaż tak właśnie rodzi się koncepcja.
- Bo wiecie panowie, jak już szaleć to na całego. A że ja lubię pokemony smoki...- odparłam ze śmiechem. Bo co mi obecnie pozostało? Przy takich okolicznościach otoczenia cud będzie jak te kolce nie posypią się nam na łeb...
- Nie ma co, trzeba zaczynać. Karfir, Vigo mamy mocno ograniczone ole manewru. ale nie całkiem. Zacznijcie od Fali (Waterfall i Bulldoze po sobie) żeby nasz trening do reszty nie poszedł na marne. Następnie... Następnie pobawimy się tymi kolcami. Trzeba korzystać z otoczenia. Vigo, użyj Dig, ale w odwrotną stronę- "przekop się" przez nie w górę. Nie wiem, jak dasz radę to gdzieś nad nie, a jak nie to dosłownie przez nie i ryj sobie w nich wesoło, niech spadają niżej. Karfir- ty manewruj Twisterem tak, aby to co posypie się za Vigiem, użyć jako swego rodzaju amunicji i ciskać nim w rywali. Jak dobrze pójdzie oczyścicie sobie nieco przestrzeń. W razie kłopotów, Karfir osłaniaj was obu za pomocą Protect. Vigo szaleje u góry, raczej mało prawdopodobne, by rywale skupili się na nim, jeśli grozi to spotkaniem z gruzem. W razie czego odpowiadaj Dragon Breath. Ty Karfir trzymaj się Twistera. Nie tylko przerzucaj nim na rywali ten gruz z góry, możesz przekierowywać nim też ataki rywali. Jak już szaleć to na całego!
A co! Ta cała sytuacja już i tak jest nieco zryta. A że miewam durne pomysły, to może w obecnej sytuacji mi aż tak nie zaszkodzą. Najwyżej potem liderzy będą wspominać- "o, to ta co to nas mało nie zasypała pod gruzem!" Takie tam heheszki...
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2015-03-04, 19:44   

- Niech walka się zacznie! - usłyszeliście głos sędziego, który gestem ręki zaczął waszą potyczkę.
Walkę rozpoczął Dugtrio, który zaatakował Dragonite z Night Slash. Atak jednak nie okazał się zbytnio spektakularny ani silny. Nic dziwnego, że na potężnym smoku nie zrobił większego wrażenia. Odczekawszy krótką chwilę, twoje oba pokemony wysłały w kierunku przeciwników połączony atak, który okazał się pierwszym, a zarazem ostatnim atakiem z ich strony. Potężna fala z połączeniem Bulldoze Viga, przechyliła szalę zwycięstwa na twoją stronę.
- Koniec! - sędzia zakończył wasz pojedynek.
- Pozostaje nam tylko złożyć ci gratulacje i podziękować za walkę! Przyjdź do naszego biura po odznaki! - mężczyźni podziękowali ci za walkę i złożyli gratulacje, po czym opuścili arenę.
- Świetnie walczyłaś! - Beth rzuciła ci się w ramiona.
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-03-04, 19:56   

Wow. Poszło tak... szybko. Prawie jak przy walce z Remim. Normalnie szok nad show. Kto by pomyślał, że nasza kombinacja okaże się aż tak silna?
- Jezu, co tu się właśnie stało?- rzuciłam ukradkiem do swoich smoczków.
Potem z uśmiechem przyjęłam gratulacje i podziękowania. Byłam w takim szoku, że zrozumiałam właściwie tylko tyle, że mam się do nich zgłosić po odznaki. Cholera, dopiero dotarło do mnie, że rozgromiłam dwóch najsilniejszych liderów w regionie. Choroba...
- Dzięki, Beth. A właśnie, tu gdzieś jakoś niedługo ty walczysz z Blue, prawda? Nie spóźniliśmy się? Bo taki mieliśmy lekko zalatany dzień- zapytałam.
Jak już troszkę ochłonę, to przejdę się po te odznaki. W takim układzie zostali mi jeszcze Sabrina oraz Koga. Tak, trzeba będzie się kiedyś przejść do Sabriny póki jest w mieście i nie ma aż tyle na głowie. No i póki sama jestem też na miejscu.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2015-03-04, 23:46   

- Właśnie! Miałam do ciebie zadzwonić, że lekko zmienił się termin walki! Jutro równo o dwunastej stanę na twoim miejscy i zmierzę się z Blue! To będzie czysta masakra. Zamierzam znieść go z powierzchni ziemi! Spędziłam ostatnie godziny nad analizą jego pokemonów i stworzyłam skład idealny! - uśmiechnęła się do ciebie. - Podczas walki nasunął mi się pewien pomysł! Jeśli macie wolny wieczór, to może udamy się na wspólną kolację? W końcu trzeba uczcić twoje zwycięstwo! Co wy na to? - spytała się was.
- Chyba będziemy mieć wolny wieczór. Gwen teraz odbierze swoje odznaki i nie mamy co robić. Chociaż może wymyśliła jakiś nieprzewidywalny plan. Ostatnio strasznie szaleje! Nawet policja zaczęła się nią interesować! Normalnie nie poznaję jej! - Remi zaśmiał się, całując cię w policzek.
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-03-05, 21:09   

O, czyli jednak się nie spóźniliśmy. Fajnie, bo nie chciałam przegapić tej walki.
- Oj tam, oj tam. Ostatecznie nic wielkiego się nie stało- odparłam dając mu sójkę w bok.
- Ale moje poczciwe chłopię prawdę mówi. Skoczę po odznaki i w zasadzie mamy wolne. Na razie troszkę trzeba zluzować, a potem pomyślę o jakichś innych "wyskokach". Dajcie mi sekundkę, dobrze?
Postanowiłam szybko skoczyć po swoje świeżutkie odznaki i w zasadzie można było świętować. Na dziś i tak nie miałam jakichś planów- wyrobiliśmy co było do zrobienia.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2015-03-06, 14:18   

- Nic wielkiego? Jak tak mówisz. No biegnij już, bo widzę, że nie możesz się doczekać nowych odznak. - Remi uśmiechnął się do ciebie.
- Zajmę się przez ten czas Remim. Nie musisz się o niego bać, bowiem wszystko ładnie mi wyśpiewa! Dowiem się, co robiliście! - Beth zaśmiała się.
Opuściwszy arenę, skierowałaś się długim korytarzem do pomieszczenia o nazwie "Backstage", w którym zapewne odbywają się bankiety i inne imprezy liderów, bowiem wystrojone jest w takim klimacie. Przy jednym ze stołów dostrzegłaś dwójkę liderów, którzy pomachali do ciebie na twój widok.
- Panienka Gwen! Proszę oto odznaki. - Giovanni uśmiechnął się do ciebie, wręczając ci obie odznaki. - Weź jeszcze tą kopertę, ale obiecaj mi, że otworzysz ją, gdy wyjdziesz z tej sali. Tak w sumie powiedział nam jakiś tajemniczy posłaniec. Dodał też, że koperta musi trafić w twoje ręce, więc tak się stało. - dodał Blaine.
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-03-06, 16:49   

- Ale nie szalejcie za bardzo, dobrze? Zaraz wracam- powiedziałam i po chwili potuptałam poszukać liderów.
Trafiłam na pomieszczenie, które można by określić jako swego rodzaju sala balowa. Tak czy inaczej odbywał się tam drobny bankiecik. No i trafiłam na liderów. Zaraz też pomachali w moją stronę i wręczyli po odznace- po jednej od każdego z nich. Nie powiem, w tym momencie byłam strasznie dumna!
- Dziękuję, bardzo dziękuję- odparłam odbierając plakietki. A potem pojawiła się ta tajemnicza koperta...
- Tajemniczy posłaniec? No dobrze. Cóż, w takim razie zrobię tak jak panowie mówią. Ślicznie dziękuję.
Oddaliłam się powoli, aby otworzyć tę dziwną kopertę. Ciekawe... W czym może być rzecz? Och, w sumie to tylko kawałek papieru, może nie posypie się na mnie jakieś niebezpieczeństwo tak jak z tym dziwnym kwiatkiem po pokonaniu Eriki. Na wszelki wypadek wypuściłam jednak Vigo. Tak na zaś. A nóż widelec coś się stanie? Tak chociaż będę mieć jakąś obstawę.
- Vigo, może to zabrzmi głupio, ale gdyby stało się ze mną coś dziwnego masz sprowadzić Remiego, rozumiesz? Albo narób przy okazji hałasu- ryknij czy coś. Tutaj niedaleko są Giovanni i Blaine, przybiegliby zobaczyć co się dzieje. Ale tylko jak zadzieje się coś niepokojącego, dobrze?- zwróciłam się do niego przyciszonym głosem.
A potem otworzyłam kopertę...
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.