Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
KP Dextera
Autor Wiadomość
Dexter 


Starter: Vulpix
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączył: 20 Sie 2014
Posty: 310
Wysłany: 2014-08-20, 20:37   KP Dextera

Imię/imiona: Dexter
Nazwisko: Mayhew

Data urodzenia: 29 maj'90
Profesja: Trener
Profesja poboczna: Hodowca
Team: [...]
Partner/partnerka: [...]
Opis charakteru: Dex jest samotną duszą towarzystwa. Choć ma wielu znajomych i jest lubiany czuje się osamotniony. Nigdy jednak nikt nie zobaczy go zmartwionego, czy zapłakanego. Te emocje są zarezerwowane dla jego łazienki. Jest niezwykle błyskotliwy i inteligentny. Mówi co myśli nie licząc się z konsekwencjami, gdyż wyznaje zasadę, że lepiej być nielubianym za prawdę, niż uwielbianym za kłamstwo. Samodzielny. Życie nauczyło go, że w pełni może polegać wyłącznie na sobie. Czasem ma chwilę słabości, kiedy tłumione emocje próbują się wydostać. Nie znosi fałszywych, sztucznych ludzi którymi jawnie pogardza. Jest lojalny, odważny, acz interesowny. "Za darmo umarło". Nie pomoże nikomu, jeśli nie ma w tym czegoś dla niego - czasem jest to coś co tylko dla niego ma sens. Mimo wszystko gdzieś na dnie swego otoczonego wysokim murem, posklejanego serca jest romantykiem, który wierzy, że kiedyś się zakocha. Lubi i ceni indywidualizm. Jak sam mawia "normalni" ludzie go przerażają. Mały hejter. Na ataki zwykle reaguje z ironią i cynizmem, przemocą w ostateczności. Idiotów stara się unikać. Maniak książek w szerokim wachlarzu - bierze pod uwagę fabułę, interesującą historię, obojętnie czy jej właścicielami są wilkołaki, kosmici czy podminowana, trzydziestoletnia rozwódka. Doceni także dobry film, choć podchodzi do nich równie wybrednie i snobistycznie.
Opis wyglądu: Dexter Mayhew to postawny, wysoki, dwudziestoczteroletni mężczyzna o blond włosach i zielonych oczach. Ma jasną skórę i jeśli ktoś dobrze się przyjrzy dostrzeże też ledwo widoczne piegi na nosie, dołeczki, kiedy się uśmiecha i skrzętnie golony delikatny meszek, który nigdy nie miał okazji stać się zarostem. Dex ubiera się bez fajerwerków. Nie wygląda jakby uciekł z kraju trzeciego świata, ale nie chodzi także w markowych garniturach. Zawsze ma na nogach swoje czerwone Converse All Stars. Czarne lub granatowe dżinsy bez milionów kieszeni, w które wkłada pasek na pokeballe. Na tors zakłada luźne T-shirty lub koszule, zawsze kolorowe, ale bez zbędnych, dziwacznych wzorów. Na ręce ma zegarek - prezent od matki. Nie znosi poza tym żadnej innej biżuterii.
Historia:
Jestem zwyczajny. Przynajmniej chciałbym być. Zacznę więc jeszcze raz. Jestem czarownicą. Zdziwieni? Ja też dowiedziałem się zaledwie parę dni temu. Nie bójcie się jednak. Nie posiadam żadnej ofensywnej magii. Mam, jak to fachowo określono "przeczucia". Widzę puzzle przyszłości, która może nadejść. Ja jednak nazywam to magią z litości, déjà vu albo po prostu wiedzą po nie w czasie. Gdyby tego było mało, moja magia jest słaba. Będąc pierworodnym synem z potężnego rodu, powinienem być silny. Oczywiście każdy ma swoje szczęście. Moje jest malutkie. Cieszę się, że brak mocy nadrabiam sprawnością i siłą fizyczną, inaczej leżałbym w płytkim grobie razem z częścią mojej rodziny, która miała jeszcze mniej szczęścia niż ja.
Wciąż wydaje mi się jakby to było wczoraj. Miałem wszystko. Byłem lubianym, popularnym młodym człowiekiem z piękną dziewczyną, dobrymi ocenami i nienaganną reputacją. Żyłem w błogiej nieświadomości czarów, gdyż moja matka od lat nie praktykowała, a rodzina, która nas odwiedzała tkwiła w przekonaniu, że nie jestem magiczny, gdyż moja na wskroś pruderyjna matka zaszła w ciążę ze zwykłym śmiertelnikiem. Jak można więc się spodziewać krewni darzą mnie chłodną miłością. Z wzajemnością i dodatkowymi punktami hejtu. Ale wróćmy do mnie. Miałem idealne życie. Chodziłem z podniesioną głową, byłem silny, wręcz niezniszczalny. Nawet sobie nie wyobrażałem, że wszystko może szlag trafić. Trafiło.
Pewnej nocy nasz dom zaatakował wrogi sabat. Chcieli moją matkę, bo choć nie praktykowała należała do głowy rodu i jej magia choć uśpiona mogła zniszczyć miasto. Przy okazji postanowili pozbyć się mnie, bo choć krążyły różne plotki, nadal byłem dziedzicem. Wtedy ujawniła się moja magia. Coś na co dotychczas nie zwracałem uwagi i zrzucałem na karb déjà vu. Ujrzałem własną śmierć tak wyraźnie, że nie mogłem tego z niczym innym pomylić. Dzięki tej chorej wizji uciekłem.
Schronienia szukałem u Claire, mojej "meant to be". Początkowo myślała, że się upiłem. Kiedy w końcu dotarło do niej, że jest trzeźwy, stwierdziła, że musiałem żyć w takim stresie, że poprzewracało mi się w głowie. Czara przepełniła się, kiedy wyznałem, że działem przyszłość. Wyśmiała mnie i z lekceważeniem kazała się położyć, kiedy ona zadzwoni po moją matkę. Nim odeszła złapałem ją za rękę. Kolejna wizja. Ona w ramionach w mojego najlepszego przyjaciela. Nie wyglądało to na pierwszy raz. Nim wyszła z pokoju, by zatelefonować, znałem odpowiedź na każde niezadane pytanie i wychodziło na to, że to ja żyłem w kłamstwie. We własne niewyraźnej fantazji. Kiedy Claire wróciła powiadomić mnie, że w moim domu nikt nie odbiera, mnie dawno już nie było.
Czułem się pusty w środku. Zbyt zmęczony by płakać i zbyt zraniony, by czuć cokolwiek innego. Szedłem skąpanymi ulicami miasta, czując na sobie pierwsze krople deszczu. Czułem się zepsuty. Zostałem sam. Matka albo została zabita albo porwana, Claire była ze mną dla sławy, a dom zapewne okupowali tamci. Zostałem z niczym. Miałem jedynie moją Vulpix. Przewiązaną do mnie magią krwi. Moknąc, szedłem więc krok za krokiem. Choć był środek nocy z jednego z domów wciąż sączyła się cicha muzyka. Damien Rice - Delicate. Rozpoznałem ja od razu, ponieważ wiedziałem, że od dzisiaj ironii nie będzie końca.

Rodzina: Matka, Liliana Mayhew - 44 lata, dystyngowana, nieco sztywna, acz troskliwa. Od dawna nie pracuje utrzymując się z fortuny jaką pozostawił jej małżonek. Udziela się charytatywnie, spędzając dnie na czytaniu i spacerach wśród swoich ukochanych róż.

Pokemony:
Vulpix
Imię: Vanessa

Poziom: 16
Typ:
Ewolucja: Vulpix ( Fire Stone ) -> Ninetales
Ataki: Ember, Tail Whip, Hypnosis [EM], Roar, Baby-Doll Eyes, Quick Attack, Hex [EM], Dark Pulse [TM], Fire Spin, Confuse Ray
Charakter i historia: Lisie pokemony były w rodzinie Dextera od wieków. Każdy pierworodny otrzymywał jednego tuż po narodzeniu jako oznakę przynależności do wielkiego rodu. Nessa również była takim prezentem, dzięki czemu idealnie odzwierciedlała charakter swego trenera. Jest niezwykle dumna, wyniosła i silna duchem. Nie lubi spoufalać się z innymi pokemonami i nikt nie może jej dotykać. Łasa na łakocie dla których jest w stanie zrobić nieomal wszystko. Ma własną książkę, którą Dex czytał jej nie raz i z którą nie może się rozstać - historię o Ninetalesie, który oddał własny ogon, by przywrócić życie przyjacielowi.
Umiejętność: Flash Fire - Uodparnia od ataków typu ognistego, a w skutek ich trafienia zwiększa siłę ognia.
Trzyma:

Shiny Lapras
Imię: Luna

Poziom: 11.5
Typ:
Ewolucja: Lapras
Ataki: Sing, Growl, Water Gun, Mist, Fissure [EM], Confuse Ray, Blizzard [TM], Ice Shard, Thunderbolt [TM]
Charakter i historia: Lapras na pierwszy widok nie wyróżnia się niczym szczególnym spośród innych przedstawicieli swojego gatunku. Spokojna, miła i uczuciowa. To cechy, którymi wyróżnia się każdy Lapras. Lecz do czasu... . Ta samica jest najbardziej pokręconym stworzeniem, jakie kiedykolwiek Dexter okazję poznać. Często robi coś dla ubawu. A to wciąga ludzi przechodzących obok niej do wody i się z nimi bawi, a to bierze ich na morskie przejażdżki, a to zaczepia Wailordy i Arceus wie co jeszcze! Żeby opisać ją krócej, wystarczy powiedzieć, że nie znosi nudy. Nie nadaje się na żadne godzinne wykłady ani grę w golfa. Cały czas musi robić coś kompletnie szalonego i zwariowanego. Ma pewne marzenie do którego zamierza dążyć nawet po trupach. Chce być matką dumnych homoseksualistów. Sama nosi przydomek "Gej Matki". May dostała jej jajo od pewnej dziewczyny o imieniu Molly, a po wykluciu przekazała stworka Dexterowi.
Umiejętność: Hydration - Kiedy pada deszcz, zmiany statusu Pokemona są leczone po każdej turze walki.
Trzyma:

Bulbasaur
Imię: Nico

Poziom: 12.5
Typ:
Ewolucja: Bulbasaur (Lv16) -> Ivysaur (Lv32) -> Venusaur <-> Mega Venusaur
Ataki: Tackle, Growl, Leaf Strom [EM], Leech Seed, Vine Whip, Double Team [TM], Giga Drain [EM], Sludge [EM]
Charakter i historia: Bulbasaur przyszedł na świat w inkubatorze jednego z Centrum Pokemon. Jest to stworzonko bardzo ciekawe świata i przy tym wyjątkowo pocieszne. Wpycha łepek wszędzie, gdzie może znaleźć coś ciekawego. Czasem nie przynosi to dobrych skutków, bo zdarza mu się utknąć. Niemniej zawsze ma ku temu dobry powód. Jest wręcz żywym wykrywaczem jagód, których nigdy nie je sam. Zawsze dzieli się z kimś, kogo ma pod łapką. Może to być nawet losowy, przechodzący obok dziki Pokemon. Na ogół to dobry Pokemon i przede wszystkim skłonny do pomocy. Choć sam niewiele może zdziałać, zawsze staje po stronie tych, których przyjął do swojego małego stada. Mimo tego jest pacyfistą. Stroni od walki i zdecydowanie woli spędzać czas wygrzewając się w słoneczku.
Umiejętność: Chlorophyll - Kiedy podczas walki świeci słońce, szybkość Pokemona podwaja się. Wraca do normy, gdy pogoda się zmienia.
Trzyma: Black Sludge

Pichu
Imię: Citrus

Poziom: 11.5
Typ:
Ewolucja: Pichu (Happiness) -> Pikachu (Thunder Stone) -> Raichu
Ataki: Thunder Shock, Charm, Tail Whip, Volt Tacckle [EM], Sweet Kiss, Protect [TM], Thunder Punch [EM]
Charakter i historia: Pichu wykluł się z jajka w jednym z centrów Pokemon. Posiada pokłady ogromnej energii i nie do końca panuje nad swoją siłą. Złość, smutek, radość – to wszystko oddaje światu z dużą gwałtownością za pomocą… Silnych ładunków elektrycznych. Dodatkowo jest zawsze chętny do walki. Z racji tego ciężko jest przebywać w jego towarzystwie, ale nie można tego pominąć, bowiem Pichu nie toleruje samotności. Niepoświęcenie mu wystarczającej uwagi, czy wysłanie go na długo do Pokeballa skutkuje poważnymi problemami.
Umiejętność: Lightningrod - Pokemon ściąga na siebie wszystkie ataki elektryczne, które nie odnoszą żadnych skutków. Dodatkowo siła Specjalnego Ataku tego Pokemona wzrasta o jeden poziom.
Trzyma: Light Ball

Mawile
Imię: Nixie

Poziom: 50
Typ:
Ewolucja: Mawile ( Mega Stone ) <-> Mega Mawila
Ataki: Play Rough, Iron Head, Taunt, Growl, Fairy Wind, Astonish, Fake Tears, Bite, Sweet Scent, Vice Grip, Feint Attack, Baton Pass, Crunch, Iron Defense, Sucker Punch, Stockpile, Swallow, Spit Up, Ice Fang [EM]
Charakter i historia: Pokemon otrzymany jako nagroda za udział w Letniej Szkółce. (Historię uzupełnię po otrzymaniu Pokemona w grze).
Umiejętność: Sheer Force - Ataki, które mają dodatkowy efekt, tracą go, ale ich moc zwiększa się o 33%.
Trzyma:

Jajeczka:


Box | Konto bankowe | Galeria z trofeami

Zawartość plecaka:
Pieniądze:
34350$
Ważne:
pokedex
PokeBalle:
5xPokeball | Cherish Ball | 5xLove Ball
Jedzenie:
???
Jagody:
66xEnigma Berry
Inne:
Expert Belt | MT Gunk Shot | 45xRare Candy | 8xHeart Scale | Shiny Proszek | HM Surf


Bonusy:
Maj + Lv1 Vulpix, + Hypnosis
Mini-event Maj +Lv0.5 dla Lapras
Czerwiec + Lv1 Vulpix, + Hex
+ Lv5 dla Bulbasaura, używając RC otrzymane od Shuu
Lipiec +Lv1 dla Bulbasaura, + Giga Drain
Sierpień +Lv1 dla Pichu, + Thunder Punch
Mini-event Sierpień +Lv1 dla Vulpix
Mini-event Wrzesień +Lv0.5 dla Bulbasaura
Wrzesień +Lv1 dla Bulbasaura, + Sludge
Od Shuu +30RC, +2HS, +shiny proszek, +66Enigma Berry
Ostatnio zmieniony przez Dexter 2015-09-21, 19:26, w całości zmieniany 75 razy  
 
     
REKLAMA 

Starter: Vulpix
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-04-29, 21:34   

Ostatnio zmieniony przez Yuki 2015-09-21, 19:26, w całości zmieniany 75 razy  
 
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-04-29, 21:34   

~~ Akcept Karty Postaci ~~
_________________
 
  :
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.