Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przygoda Black Lotus
Autor Wiadomość
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2015-12-05, 23:25   

Kolejny test, z którym przyszło mi się zmierzyć, coraz bardziej utwierdzał mnie w przekonaniu, że tutejszy lider posługuje się pokemonami typu Latającymi. Chyba że była to sprytna zmyłka i zbieżność z tymi pokemonami była czystym przypadkiem, co raczej wydawało się mało prawdopodobne. Zaczęłam patrzeć na kartkę i zastanawiać się na poszczególnymi odpowiedziami.
- Tornadus, bo Pidgey i Noibat mają dodatkowe typy... Noibat, bo Pidgey na pierwszy ma typ Normalny... Gust i Pluck są Latające, więc zostaje Haze... To proste, ziemne... Łatwizna, elektryczne. - mówiłam odpowiedzi, przy okazji je sobie wyjaśniając.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
REKLAMA 

Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Wysłany: 2015-12-06, 15:02   

 
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-12-06, 15:02   

Wygląda na to, że znów roztrzaskałaś zadanie, ponieważ klapa w suficie opadła i na dół zleciała drabinka, po której weszliście na trzecie i możliwe, że już ostatnie przed liderem piętro. Zaczęłaś uważnie rozglądać się po pomieszczeniu, dopóki nie dostrzegłaś grupki małych kurczaczków stłoczonych w kącie. Kiedy tylko zrobiłaś krok w stronę pomarańczowych maluchów, te zaczęły głośno gdakać i uciekać we wszystkie strony, czego rezultatem było ze dwadzieścia maluchów biegających jak głupie. Totalny harmider. Do tego są głośne i zieją gorącym powietrzem (Ember). Dopiero po chwili zorientowałaś się, że jeden z maluchów jest nieco jaśniejszy i jego pióra zdają się lekko błyszczeć, a co najważniejsze ma przyczepioną do łapki jakąś niewielką karteczkę.



_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2015-12-06, 16:06   


Test musiał zostać wypełniony bezbłędnie, bo otworzyły się przede mną wrota na kolejne piętro budynku. Tym razem ujrzeliśmy gromadę kurczakopodobnych pokemonów. Musiałam przyznać, że wyglądały one niezwykle uroczo. Ja jednak nie miałam czasu nad zachwycaniem się nad ich urokiem. Moim celem wydawać był się jeden z 20 pokemonów, lekko inny jeśli chodzi o umaszczenie futerka. Wyjęłam z plecaka nieco karmy i rzuciłam je w porozbiegane stworki, żeby nieco je uspokoić i móc przechwycić kawałek papieru przyczepiony do łapki jednego z nich.
_________________


KP || Bank || Box || Trofea

Ostatnio zmieniony przez Black Lotus 2015-12-06, 16:36, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-12-06, 16:17   

Kiedyś rzuciłaś karmę, z początku stworki jeszcze bardziej się przeraziły i zaczęły gdakać tak głośno, że rozbolała cię głowa, na szczęście zorientowawszy się, że to dobra karma, przestały hałasować i biegać. Zamiast tego znieruchomiały w miarę możliwości, by wydziobać wszystkie chrupki. Idealny moment, aby podejść do wyróżniającego się malucha i zabrać mu karteczkę doczepioną do łapki. Operacja przebiegła pomyślnie. Rozwinęłaś zwitek papieru, a na nim znalazłaś treść zadania. Problem w tym, że owa treść nie jest taka prosta do odczytania.

_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2015-12-06, 16:39   

Nie spodziewałam się, że pójdzie mi to z taką łatwością. Najwyraźniej pokemony musiały być bardzo głodne. Gdy stworki zajęły się dziubaniem karmy, ja podeszłam do błyszczącego kurczaka i odwiązałam kawałek kartki przywiązany do jego łapki. Zaczęłam nim manewrować, aż byłam w stanie mniej więcej przeczytać zapisaną na nim treść.
- Dopiero.. kiedy je.. rozbijesz, jest.. całe? - przeczytałam na głos - Co to może oznaczać? I o co chodzi? - zaczęłam się zastanawiać nad celem umieszczenia tego zdania u jego zaszyfrowane.
_________________


KP || Bank || Box || Trofea

 
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-12-06, 16:55   

- Dopiero kiedy TO rozbijesz, jest całe - poprawił cię Rin, po czym ucichł, przyglądając się, jak męczysz się z zagadką. Widząc, że nie dajesz sobie rady, wyszeptał ci odpowiedź na ucho, a brzmi ona "namiot". Lekko zaskoczona, ale też zażenowana (przecież to było takie proste Haru, wystarczyło pomyśleć - skarcił cię twój wewnętrzny głosik) wypowiedziałaś owe słowo na głos, a wtedy też otworzyła się klapa w suficie i zleciała drabina. Tym razem jest ozdobiona wczepionymi w nią piórkami. Wszedłszy na górę, znaleźliście się na arenie. Ma kształt okręgu i nie jest zbyt duża, ale z to bardzo wysoka, aby Poke-ptakom było wygodnie oraz komfortowo. Przy oknie stoi ubrany na niebiesko młodzieniec z niewielkim ptaszkiem na ręce. Koleś dopiero po chwili zorientował się, że przybyliście. Przeniósł na was wzrok i uśmiechnął się lekko.
- Witajcie! - zawołał, po czym podszedł do was, aby wymienić uścisk dłoni. - Rin, czy ty kilka dni temu nie rozłożyłeś mnie na łopatki? Chcesz jeszcze raz skompromitować mnie na oczach tej piękności? - zapytał podejrzliwie, ale z wyczuwalnym poczuciem humoru.
- Heh, nie, tym razem to tak piękność rozłoży ciebie na łopatki - wyszczerzył się dumnie twój chłopak.
- Och, doprawdy? No to zobaczymy. Jestem Falkner. Jak się nazywasz i skąd pochodzisz? - zapytał lider, przenosząc wzrok z Rina na ciebie.

_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2015-12-06, 19:54   

- Jestem Haru i pochodzę z zachodniej części Johto, a konkretnie z Olivine. - odpowiadam na pytanie lidera. - Rinuś, nie mów tak, to niegrzecznie. - mówię do chłopaka, gdy ten mówi o rozwaleniu Falknera na łopatki. - Nie ładnie, że go tak uprzedzasz. Teraz nie będzie miał niespodzianki.
Teraz jedyne było dane czekać mi na ruch Falknera, który oznajmiłby mi, że jest gotowy na pojedynek ze mną. Jako że używa on pokemonów typu latającego, naturalnym było dla mnie wybranie pokemona, z którym wygrana byłaby ułatwiona.
- Kakashi, do walki! - mój wybór padł na Froakiego, który znał lodowy cios, bardzo efektywny przeciwko ptakom. - Zacznij od posłania w przeciwnika silnego Water Pulse. Podczas tego ataku istnieje szans, że przeciwnik zostanie oszołomiony, jednak nie możemy na tym w pełni polegać. Kolejnym twoim ciosem będzie Ice Beam! Staraj się celować centralnie w ciało podopiecznego Falknera. Gdy promień trafić, jego pokemon powinien zamienić się w duży lodowy pocisk i spaść na ziemię. Podbiegnij wtedy do niego i atakuj zawzięcie Bubble. Na koniec dowal mu ponownie silnym Ice Beam.
_________________


KP || Bank || Box || Trofea

 
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-12-06, 21:50   

F: Protean - Zdolność zmienia typ Pokemona na typ ataku, którego użył.
P: Big Pecks - Obrona Pokemona nie może zostać obniżona.
----------------
- Hihihi, wybacz skarbie, nie będę. Uwielbiam ten twój cięty języczek. Powodzenia - zachichotał Rin, dając ci buziaka w policzek na szczęście, po czym ulotnił się na bok, by móc na spokojnie i w bezpiecznym miejscu oglądać pojedynek.
- No proszę, widzę, że świetnie się dobraliście - prychnął ironicznie Falkner, po czym wystawił do walki trzymanego na ramieniu ptaszka, który okazał się być Pidgeyem, czyli pierwszym stadium stworka z regionu Kanto.
Jako pierwszy zaatakował Froakie, używając do tego Water Pulse. Cios odbiera aż 108HP i dodatkowo wprowadza rywala w stan konfuzji (pokemon ma 50% szans na pomyślne wykonanie ataku, w przeciwnym wypadku odbiera sobie 1/16 życia). Następnie ptaszyna próbowała obniżyć celność Kakashiego przy pomocy Sand Attack, jednak ze względu na konfuzję nie udało jej się i dodatkowo zadała obrażenia samemu sobie (-14HP). Podczas swojej kolejki żabka potknęła się, więc Ice Beam nie wyszedł. Oponent decyduje się na Gust, jednakże znów konfuzja psuje mu te zamiary (-14HP). Teoretycznie teraz powinien zaatakować twój podopieczny, jednak przeciwnik używa priorytetowego, a przy okazjo krytycznego Quick Attacku, którym odbiera Froakiemu 79HP. Kolejny krytyczny cios, tym razem Bubble wykonany przez Kakaskiego. Co więcej bąbelki odbierają Pidgey'owi 108HP, czyli więcej niż miał. Oznacza to, że stworek mdleje, a zwycięzcą tego starcia zostaje twój kompan (+1,5lvl dla Froakiego). Falkner prychnął, odwołując malucha, a na jego miejsce wystawił Pidgeotto (13 lvl), czyli ewolucję Pidgeya.
- Zmieniasz Pokemona czy zostajesz przy tym na razie? - zapytał cię lider, zanim rozpoczęliście walkę rundę drugą.



Froakie: 144/223HP - win!
Pidgey: 0/221HP (konfuzja) - lose!
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2015-12-06, 22:10   

Walka poszła nam niezwykle szybko i nie wiedziałam, czy jest to pozytyw, czy negatyw, ukazanie naszej siły, czy może słabości Falknera. Kolejnym wybranym przez niego pokemonem bnył Pidgeotto. Postanowiłam zostać przy Kakashim, dając mu szansę na pokazanie swojej siły.
- Rozpocznij od Ice Beam! Nie pozwól Pidgeottowi nawet wzbić się w powietrze i zamień go w lodową rzeźbę. Następnie poślij w niego Water Pulse. W poprzedniej walce cios ten ukazał swój drugorzędny efekt, więc może i tym razem się uda. Następnie ponownie poślij Ice Beam! Postaraj się przytwierdzić Pidgeotta do podłoża, przy okazji uniemożliwiając mu wykonanie jakiegokolwiek ruchu. Na koniec szybko zaszarżuj i uderz w niego Quick Attackiem.
_________________


KP || Bank || Box || Trofea

 
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-12-06, 22:35   

F: Protean - Zdolność zmienia typ Pokemona na typ ataku, którego użył.
P: Tangled Feet - Kiedy Pokemon jest zdezorientowany, jego zdolność unikania ciosów wzrasta o jeden poziom.
---------------------
No niestety, ale tym razem walkę rozpoczął przeciwnik od użycia priorytetowego Quick Attacku (-66HP). Chwilę później ptak obrywa w powietrzu Ice Beamem. Co to było?! Cios zabrał 248HP za jednym razem, a przecież nie był krytyczny. Falkner wygląda na mocno zaniepokojonego. Po chwili zastanowienia prosi podopiecznego o użycie Tackle. Cios zabiera 81HP, więc Kakashi mdleje. Lider odetchnął z ulgą. Co prawda jego podopieczny ledwo się trzyma na łapkach, ale chyba facet nie chciał, abyś pokonała go jednym stworkiem. Teraz musisz schować żabkę, a na jej miejsce wystawić innego ze swoich Pokemonów.

Froakie: 0/223HP - lose!
Pidgeotto: 19/267HP - win!
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2015-12-06, 22:42   

Pidgeotto był już praktycznie na wyczerpaniu. Wystarczył jeden szybki i silny cios, żeby położyć go na łopatki. Moim kolejnym wyborem został Darkas, który dzięki swojej umiejętności przybiera postać Shuppet.
- Podleć w miarę jak najbliżej Pidgeotta i postaraj się uderzyć w niego Dark Pulsem! - wydałem jedno polecenie, jednak wiedziałam, że Falkner się nie podda, więc warto wymyślić coś jeszcze. - Następnie odleć kawałek i wyślij w podopiecznego lidera Shadow Ball. Oczywistym jest, że cios ten nie zada obrażeń i Falkner na pewno o tym wie i nie będzie się zbytnio starał ominąć tego ciosu. Wykorzystaj to i zaraz za kulą wykonaj Dark Pulse, który powinien uderzyć prosto w nic niespodziewającego się Pidgeotta.
_________________


KP || Bank || Box || Trofea

 
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-12-07, 08:20   

Walka Zoury-Shuppeta nie trwała długo, gdyż najpierw Pidgeotto spudłował, a potem oberwał Dark Pulsem, co odebrało mu znacznie więcej niż pozostałe 19HP. W rezultacie stworem zemdlał, a zwyciężył Darkas, zdobywając dla siebie 2lvl. Falkner odwołał podopiecznego, po czym podszedł, pogratulował ci oraz wręczył ci nagrodę za wygraną (). Podziękowawszy mu, opuściliście we trójkę (ty, Rin i Zorua) gym.
- Poczekaj momencik – poprosił nastolatek, kiedy wyszliście z budynku sali gimnastycznej, a następnie nie czekając na twoją odpowiedź, czmychnął w boczną uliczkę.
Nie było go dosłownie 2-3 minuty, zanim wrócił z czerwoną różą zawiniętą wstążką o takim samym kolorze i dodatkowo ozdobioną brokatem.
- Gratulacje wygranej – powiedział, uśmiechając się szeroko i wręczając ci prezencik w postaci kwiatuszka. - To gdzie chcesz teraz iść? Jeśli zwiedziłaś już wszystko, co chciałaś obejrzeć w Violet, możemy ruszać w dalszą drogę, bo jeszcze nie jest tak bardzo późno i prawdopodobnie dotrzemy do kolejnego miasta przed zmrokiem. Chyba, że wolisz jednak zostać tutaj i zrobić sobie leniwe popołudnie, a w dalszą drogę wyruszyć jutro z rana. Wybieraj – dodał.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2015-12-07, 18:33   

Kolejna wygrana niezmiernie mnie ucieszyła. Zorua mogła być nieco zawiedziona, że jej pojedynek nie trwał długo, ale nie miałam co na to poradzić. Odebrałam od Falknera swoję wygraną oraz kolejną odznakę, po czym wyszłam z Gymu wraz z Rinem i Darkasem.
- Myślę, że możemy spokojnie ruszać. - odpowiedziałam dla chłopaka. - Chyba nie mam potrzeby już dłużej tutaj zostawać, tym bardziej po wczorajszej przygodzie. Zatem gdzie teraz zmierzamy? - zapytałam Rina.
_________________


KP || Bank || Box || Trofea

 
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-12-07, 20:15   

- Proponuję wybrać się do Goldenrod City. To chyba największe miasto w Johto. Nie wiem, bo osobiście nigdy tam mnie nie było, ale tak słyszałem. No i ma oczywiście lidera, ale jedyne co wiem o nim, to że jest kobietą. Żeby tam dojść, musielibyśmy się cofnąć na drogę 36 i przejść nią do końca, do National Park, a potem odbić na południe i kierować się prosto drogę 35 do Goldenrod. Proponuję jednak wpierw wstąpić do marketu, bo nie wiem, czy nie zastanie nas noc w lesie, a sama stwierdziłaś wcześniej, że jest trochę za zimno na nocowanie pod gołym niebem - odpowiedział Rin, po czym wskazał ci na pokedexie ewentualną trasę, o ile się na nią zgodzisz.

_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2015-12-08, 08:22   

- Zatem mamy już plan. - odparłam do chłopaka z uśmiechem, przyglądając się wskazanej przez niego trasie, po czym złapałam go za rękę. - A teraz na zakupy!
Pomaszerowałam wolnym krokiem uliczką, rozglądając się za jakimś sklepem, gdzie byśmy mogli zaopatrzyć się w odpowiedni ekwipunek na dalszą podróż.
- Czyli w Goldenrod liderką też jest kobieta? - spytałam Rina, jedynie dla pewności. - W Olivine stanowisko piastuje Jasmine. A w Blackthorn liderka nazywa się bodajże Clair. Podobno walki z nią są niesamowicie trudne. - podzieliłam się z chłopakiem moją, dosyć nikłą, wiedzą o dwóch liderkach. - Szkoda, że liderami jest tak mało dziewczyn.
_________________


KP || Bank || Box || Trofea

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.