Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Wybory na Mistrzów Gry
Autor Wiadomość
Ves 
hOI!


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 113
Dołączył: 06 Mar 2016
Posty: 167
Wysłany: 2016-04-05, 23:00   

Zgłaszam się <3
_________________


______________

  :
     
REKLAMA 
FIRST OF ALL, BITCH...

Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Wysłany: 2016-04-06, 00:27   

  :
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-04-06, 00:27   

Raz Księciowi śmierć, zgłaszam się.
_________________
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-04-06, 06:23   

Ves
Kod:
[center][img]http://i.imgur.com/5jPt2RF.png[/img]

[i][b]~ Pytania ogólne ~[/b][/i][/center]
[b]Czy spełniasz wymogi na MG?:[/b]
[b]Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?:[/b]
[b]Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?:[/b]
[b]Czy często potrzebujesz zastępcy? Jeśli tak, proszę wybrać go TERAZ:[/b]
[b]Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?:[/b] (prosiłabym min. 3)
[b]Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się na Poke-przygody? Jeśli tak, ile jesteś ich w stanie prowadzić na raz?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się się na Fakemony?:[/b]

[center][i][b]~ Krótki teścik ~[/b][/i][/center]
[b]Ile czasu na odpis ma gracz?:[/b]
[b]Jakie Pokemony (gatunek i poziom) posiada liderka Lenora?:[/b]
[b]Jaki poziom ma Pok ożywiony ze skamieliny?:[/b]
[b]Opisz krótko działanie dowolnego ataku typu ognistego:[/b]
[b]Czy Snoruntowi można zmienić płeć przy pomocy Femimascu?:[/b]
[b](DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie:[/b]

[center][i][b]~ Umiejętności pisarskie ~[/b]
[size=9]Poniższe opisy mają mieć formę odpisu MG dla gracza, a nie opowiadania, gdzie odpisujesz za MG i gracza.[/size][/i][/center]
[b]Wykreuj postać przewodnika po Wyspach Pomarańczowego Archipelagu:[/b]
[b]Tonny zdobył artefakt dający mu ogromną, magiczną moc - opisz na czym ona polega i do czego chłopak mógłby ją wykorzystać wykorzystać:[/b]

[center][i][b]~ Skan ~[/b][/i][/center]
[b]Przygotuj skan dowolnego Pokemona z Johto:[/b]



Księciu
Kod:
[center][img]http://i.imgur.com/5jPt2RF.png[/img]

[i][b]~ Pytania ogólne ~[/b][/i][/center]
[b]Czy spełniasz wymogi na MG?:[/b]
[b]Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?:[/b]
[b]Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?:[/b]
[b]Czy często potrzebujesz zastępcy? Jeśli tak, proszę wybrać go TERAZ:[/b]
[b]Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?:[/b] (prosiłabym min. 3)
[b]Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się na Poke-przygody? Jeśli tak, ile jesteś ich w stanie prowadzić na raz?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się się na Fakemony?:[/b]

[center][i][b]~ Krótki teścik ~[/b][/i][/center]
[b]Ile czasu na odpis ma MG bez zgłoszonej nieobecności?:[/b]
[b]Jakie Pokemony (gatunek i poziom) posiada liderka Viola?:[/b]
[b]Na którym poziomie Pokemon "wchłania" mega stone?:[/b]
[b]Opisz krótko działanie dowolnego ataku typu wodnego:[/b]
[b]Ile maksymalnie punktów zadowolenia może przyznać jednorazowo MG w przygodzie gracza?:[/b]
[b](DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie:[/b]

[center][i][b]~ Umiejętności pisarskie ~[/b]
[size=9]Poniższe opisy mają mieć formę odpisu MG dla gracza, a nie opowiadania, gdzie odpisujesz za MG i gracza.[/size][/i][/center]
[b]Jak doszło do zaprzyjaźnienia się Jamesa z bogiem Pokemonów - Arceusem?:[/b]
[b]Tonny zdobył artefakt dający mu niewidzialność - opisz ciekawy sposób jego wykorzystania:[/b]

[center][i][b]~ Skan ~[/b][/i][/center]
[b]Przygotuj skan dowolnego Pokemona z Hoenn:[/b]
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Ves 
hOI!


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 113
Dołączył: 06 Mar 2016
Posty: 167
Wysłany: 2016-04-06, 16:43   



~ Pytania ogólne ~

Czy spełniasz wymogi na MG?:
Tak, oczywiście.
Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?:
Nie, nie miałem jeszcze takiej okazji.
Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?:
Tak często, jak tylko będę mógł. Postaram się nawet i od razu po zobaczeniu potencjalnego odpisu.
Czy często potrzebujesz zastępcy? Jeśli tak, proszę wybrać go TERAZ:
No, teraz niestety nie mam zastępcy. Postaram się robić wszystko na własną rękę, a jeśli coś poważniejszego się stanie (dłuższa nieobecność czy coś w tym stylu) to spróbuję znaleźć zastępcę.
Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?: (prosiłabym min. 3)
Postaram się 5.
Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?:
Tak.
Czy zgadzasz się na Poke-przygody? Jeśli tak, ile jesteś ich w stanie prowadzić na raz?:
Tak, 2.
Czy zgadzasz się się na Fakemony?:
Tak.

~ Krótki teścik ~

Ile czasu na odpis ma gracz?:
2 tygodnie.
Jakie Pokemony (gatunek i poziom) posiada liderka Lenora?:
Samica Herdier na poziomie 18 oraz samica Watchog na poziomie 20.
Jaki poziom ma Pok ożywiony ze skamieliny?:
5, strzelam, bo nie wiem.
Opisz krótko działanie dowolnego ataku typu ognistego:
Incinerate - przeciwnik zostaje zaatakowany płomieniem, co także sprawia, że jagoda lub kryształ trzymany przez niego zostaje spalony i nie można go użyć.
Czy Snoruntowi można zmienić płeć przy pomocy Femimascu?:
Tak.
(DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie:
No, cóżby tu wyjaśniać i opowiadać? Mam 14 lat, jestem osobnikiem płci męskiej. Lubię pokemony, a na forum jestem od miesiąca. Perfekcyjnie XD. Jeśli chodzi o moje umiejętności pisarskie, to staram się nie popełniać błędów, co całkiem dobrze mi wychodzi. Jestem kreatywny, więc przygody przeze mnie pisane nie będą nudne i monotonne, "on go wtedy uderzył i to było złe". Będą pełne zwrotów akcji i niesamowitych historii. Taki jestem i tak będę pisać.

~ Umiejętności pisarskie ~
Poniższe opisy mają mieć formę odpisu MG dla gracza, a nie opowiadania, gdzie odpisujesz za MG i gracza.

Wykreuj postać przewodnika po Wyspach Pomarańczowego Archipelagu:
Stawiłaś się o ósmej rano w miejscu, w którym czekać miał twój przewodnik. Po kilku minutach usłyszałaś kroki, ktoś szedł w twoją stronę. Gdy się odwróciłaś, twoim oczom ukazał się wysoki, dobrze zbudowany i opalony brunet. Miał na sobie bluzkę z krótkim rękawem oraz krótkie spodenki. Na plecach miał mały plecak, który nie przeszkodziłby w swobodnej wycieczce po archipelagu. Młodzieniec przywitał cię ciepłym uśmiechem. Za przewodnikiem zauważyłaś nieśmiałego Ninjaska, który niepewnie leciał, co jakiś czas próbujący nadążyć za swoim panem, jednocześnie jednak zwalniający i zostawający w tyle. Z takim przewodnikiem wycieczka po archipelagu z pewnością będzie pełna przygód, byłaś tego pewna. Póki co jednak stałaś tam w miejscu i gapiłaś się na owego przystojnego młodzieńca. On także wpatrywał się w ciebie. Ten niezręczny kontakt wzrokowy powinnaś jakoś zakończyć, w końcu nie jesteś tu po to, by patrzeć się na kogoś tylko by zwiedzać wyspy.
Tonny zdobył artefakt dający mu ogromną, magiczną moc - opisz na czym ona polega i do czego chłopak mógłby ją wykorzystać:
Szedłeś powoli kamiennym, chłodnym i ciemnym korytarzem. Twój Charmeleon oświetlał drogę swoim wątłym ogniem, także był wycieńczony po całej tej wycieczce po ruinach. Jedynymi dźwiękami docierającymi do twoich uszu były kroki twoje i Charmeleona oraz huk wiejącego waitru. Po kilku minutach wszedłeś do wielkiej sali, w której, o dziwo, było jeszcze zimniej niż na korytarzu. W pomieszczeniu zapaliły się pochodnie - tak jakby wyczuły twoją obecność. Na środku zobaczyłeś piedestał, na którym stało coś, co wyglądało ci na niesławną Tabliczkę Typów. Powoli zbliżyłeś się do owego artefaktu, uważnie rozglądając się dookoła, czy przypadkiem nie aktywowałeś jakiejś pułapki czy czegoś innego, co zwiastowałoby twoją rychłą śmierć. Gdy byłeś już przy tabliczce, przez głowę przelecialy ci setki różnorakich myśli. Czy aby na pewno nic ci się nie stanie? Nigdy nie możesz być niczego w stu procentach pewien. Ah, raz się żyje. Chwyciłeś tabliczkę w ręce. Zacząłeś podziwiać majestatyczny artefakt, połyskujący tęczowo w świetle ognia. Po jakimś czasie kolorki zbladły, a tablica jakby zmieniła się w zwykły kawał kamienia, natomiast ty poczułeś jakiś mistyczny impuls energii wypełniający twoje ciało. Tylko przez chwilę mogłeś "rozkoszować się" tymi uczuciami, gdyż nagle pojawiły się trzy Claydole chcące cię ukatrupić. Pewnie są strażnikami artefaktu, inaczej by cię nie atakowali, prędzej wyprowadziliby cię bezpiecznie do wyjścia. Przy sobie miałeś jedynie Charmeleona oraz Pikachu. Niezbyt rozsądny wybór w walce z Claydolami. Pokemony zaczęły walczyć, jednak część ataków Pikachu była bezskuteczna, a Charmeleon w pojedynkę nie da rady walczyć. Zacząłeś żałować, że nie wziąłeś ze sobą jakiegoś pokemona typu Mrocznego, on by tu coś zaradził... Nagle kolor Pikachu z żółtego zmienił się w ciemnoszary, a jego elektryczne ataki wyglądały na jakieś takie... mroczne. Pomyślałeś także o typie Lodowym. Twój Charmeleon niemal od razu stał się jasnoniebieski, a jego płomień się zamroził. Z taką przewagą twoi podopieczni raz-dwa rozprawili się ze strażnikami. Aha, więc ta tabliczka pozwala do woli zmieniać typy pokemonów, interesujące...

~ Skan ~

Przygotuj skan dowolnego Pokemona z Johto:

Ursaring
Imię: Kuma

Poziom: 38
Typ:
Ewolucja: Teddiursa (poziom 30) -> Ursaring
Ataki: Hammer Arm ~ Covet ~ Scratch ~ Leer ~ Lick ~ Fake Tears ~ Fury Swipes ~ Feint Attack ~ Sweet Scent ~ Play Nice ~ Slash ~ Scary Face
Charakter i historia: Kuma to bardzo arogancki misiek. Często zmienia taktykę w bitwie, czasem wcale nie zwraca uwagi na swojego trenera. Początkowo nie mógł się odnaleźć w drużynie swojego trenera, nabrał jednak do niego zaufania oraz respektu wraz z ewolucją w Ursaringa. Spędza wolne chwile sam, nie lubi towarzystwa, nawet najepszych przyjaciół. Kocha jednak, gdy daje się mu słodkie rzeczy i za garść jagód może skoczyć w ogień, co jest zarazem jego dobrą jak i złą cechą. Zawsze można go przekupić, by dał z siebie 110% w walce...
Umiejętność: Quick Feet - Kiedy Pokemon zostaje dotknięty przez zmianę statusu, jego szybkość wzrasta o 50%. Neutalizuje spadek szybkości spowodowany paraliżem. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, częstotliwość napotykania dzikich Pokemonów spada.
Trzyma: Oran Berry
_________________


______________

  :
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-04-06, 18:29   



~ Pytania ogólne ~

Czy spełniasz wymogi na MG?: Oczywiście. ;)
Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?: Owszem, byłem Mistrzem Gier na Krysztale, ale nakład obowiązków w tamtym czasie zmusił mnie do opuszczenia posady.
Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?: Jak tylko będę natchniony - raz częściej, raz rzadziej, jednak wszystko umówione będzie z graczami oraz pozostanie regulaminowe.
Czy często potrzebujesz zastępcy? Jeśli tak, proszę wybrać go TERAZ: Moim zastępcą będzie Mhrok, a co! Choć jeszcze o tym nie wie, to się dowie gdy będzie ku temu okazja.
Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?: Trzy.
Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?: Wstępnie nie; może się do nich przekonam.
Czy zgadzasz się na Poke-przygody? Jeśli tak, ile jesteś ich w stanie prowadzić na raz?: Wstępnie tak, wszystko zależy od przedstawionego zapisu.
Czy zgadzasz się się na Fakemony?: Niech będą.

~ Krótki teścik ~

Ile czasu na odpis ma MG bez zgłoszonej nieobecności?: Tydzień, ewentualnie dwa tygodnie za zgodą gracza i dodaniu podtytułu do wątku z grąz informacją o przedłużonym czasie odpisu.
Jakie Pokemony (gatunek i poziom) posiada liderka Viola?: Surskit na dziesiątym poziomie oraz Vivillon na dwunastym.
Na którym poziomie Pokemon "wchłania" mega stone?: Na setnym.
Opisz krótko działanie dowolnego ataku typu wodnego: Scald [Wrzątek] - Pokemon strzela strumieniem wrzącej wody w przeciwnika. Atak posiada 30% na poparzenie oponenta.
Ile maksymalnie punktów zadowolenia może przyznać jednorazowo MG w przygodzie gracza?: Pięć.
(DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie: Jestem Księciu, niedźwiadek, ciepła klucha, plotkara i śmieszek, który jak się śmieje nic nie widzi bo policzki zachodzą mu na oczy. W sumie jestem tutaj od dawna - niby Pan popularny, wszyscy o nim słyszeli, ale nie z każdym się dogaduje.

~ Umiejętności pisarskie ~
Poniższe opisy mają mieć formę odpisu MG dla gracza, a nie opowiadania, gdzie odpisujesz za MG i gracza.


Jak doszło do zaprzyjaźnienia się Jamesa z bogiem Pokemonów - Arceusem?:

- Masz moją przychylność, człowieku. Dzięki swoim czynom i przywrócenia do świątyni klejnotu życia od teraz aż do końca twych dni będziesz mógł liczyć na moją pomoc. W myślach jeno pomyśl o mnie, a ja zjawię się by wesprzeć Cię w twojej sprawie. Żyj dobrze. - Usłyszałeś od majestatycznego, białego pokemona którego zielone spojrzenie przeszywało Cię na wskroś. Arceus unosił się z gracją w powietrzu w jednej pozycji, by następnie rozbłysnąć bladym blaskiem i zniknąć, zostawiając magiczny pył w powietrzu, wirujący pod wpływem lekkiego podmuchu wiatru. Stałeś teraz samotnie w ruinach starożytnej świątyni obserwując wschodzące słońce na linii horyzontu. Spełniłeś swoje marzenie, swój cel podróży - zdobyłeś przychylność boga pokemonów i uratowałeś świat zwracając do ruin mistyczny kamień, który został ukradziony przez sektę dążącą do wybudzenia "starych bogów" poprzez apokalipsę świata.
Słońce wisiało już nieco nad linią horyzontu niczym władca stojący na wzgórzu obserwujący swoje całe królestwo. Zostało Ci odpowiedzieć na jedno pytanie. Jak teraz wrócisz do domu?

Tonny zdobył artefakt dający mu niewidzialność - opisz ciekawy sposób jego wykorzystania:

Vermilion spało już, gdy wy zakończyliście pojedynek w którym okazałeś się zwycięzcą. Twój Seviper ziajał ze zmęczenia, ledwo utrzymując pion po wycieńczającym boju na śmierć i życie. Jego ofiara, Zangoose leżał w kałuży krwi martwy. Nie pozwoliłeś Olafowi wycofać pokemona. Chciałeś, żeby twój wąż zakończył całą batalię satysfakcjonującym finiszem. Cienka peleryna połyskiwała delikatnie w świetle latarni, gdy podniosłeś ją z ziemi. Z jednej strony niemalże matowy materiał nie wyglądał estetycznie, jednak druga powłoka błyszczała milionem gwiazd.
- Teraz należy do Ciebie, Tonny. Wygrałeś. Nie pokazuj mi się więcej na oczy. - Do twoich uszu dotarł gniewny głos mężczyzny, który odchodził od Ciebie obrócony plecami. Ten człowiek nie obchodził Cię już - to, co było w jego posiadaniu, wspaniały artefakt zwany Peleryną Niewidką należał do Ciebie i mogłeś z niego korzystać nie tylko w swoich niecnych celach, ale również by schronić się przed śmiercią - a przynajmniej tak mówi legenda.
Bez emocji nałożyłeś na siebie pelerynę i tak jak zamierzałeś, zbliżyłeś się od strony pleców Olafa by wtopić mu skąpane w jadzie ostrze noża, którym chciałeś zakończyć jedno z wielu istnień na ziemi Arceusa. Struga krwi prysnęła z tętnicy szyjnej, którą rozdarłeś jak drapieżnik polujący na swoją ofiarę, brudząc nie tylko ulicę, ale również skrawek peleryny pod którą byłeś skryty. Głuchy łoskot odbił się od asfaltu na którym leżało wykrwawiające się truchło twojego dawnego przyjaciela. Smakowałeś zemsty i rewanżu za wszystkie upokorzenia, którymi on obdarował Cię w przeszłości. Pod płaszczem zniknąłeś z miejsca zbrodni zostawiając ciało bez dowodów zabójstwa. Mord doskonały. Twoje ręce dygotały przez adrenalinę, serce łomotało szalone chcące wyskoczyć z twojej klatki piersiowej. Uciekłeś z powodzeniem, kryjąc się pod osłoną nocy. Jesteś na głównej ulicy Vermilion. Gdzie podążają twoje kroki?

~ Skan ~

Przygotuj skan dowolnego Pokemona z Hoenn:


    Spinda "Reddot"♀ [5.00]% lvl

    Ruchy: Tackle, Uproar.
    Charakter i historia: Charakter Reddot można podsumować jednym zdaniem - jest mocno zakręcona. Nigdy nie wie co się dzieje wokół niej i zawsze wykonuje polecenia na opak. Jest nieogarnięta i w nosie ma to co się do niej mówi. Jej życiowym celem jest zrobienie tysiąca piruetów pod nocnym niebem.
    Umiejętność: Own Tempo - Pokemon nie może zostać oszołomiony [Confused].
    Trzyma: Mega-Stone.
_________________
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-04-07, 13:32   

Ves
Wszystko dobrze oprócz jednego...
Ves napisał/a:
Jaki poziom ma Pok ożywiony ze skamieliny?:
5, strzelam, bo nie wiem.

Strzelać to ty możesz odpowiedź w zadaniu zamkniętym z matmy! Proszę zapoznać się z regulaminem forum i wysłać tu post z zasadą, która mówi o tym, na jakim poziomie wykluwa się skamielina.

Księciu
U Ciebie też wszystko okey, chociaż w skanie nawet jak Pok nie ma ewolucji to proszę dodawać tą rubrykę i wpisywać w niej po prostu "Spinda", i tyle. Zastanawia mnie też, po co Spindzie mega stone, skoro nie ma mega ewolucji, ale uznajmy, że po prostu podoba jej się ten kamyk i od tak sobie go trzyma ;'D Jestem za~
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Ves 
hOI!


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 113
Dołączył: 06 Mar 2016
Posty: 167
Wysłany: 2016-04-07, 13:39   

Uhh, czytałem regulamin i nie mogłem tego znaleźć, a teraz magicznie się pojawiło. XD

3.19 Jaja Pokemonów wykluwają się na poziomie 1 (chyba, że user jest hodowcą, wtedy na 5lvl), natomiast skamieliny na poziomach od 1 do 5 w zależności od szczęścia.


Prosz.
_________________


______________

  :
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-04-07, 13:43   

Magic ;p
Teraz jest okey. Jestem za.

Czekamy na werdykty Gwen :)
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-04-07, 13:50   

Już, już ;P

To w sumie po wszelkich poprawkach (to bardziej u Vesa) i w ogóle stwierdzam, że niechaj się chłopczaki sprawdzą. Jaguź jest na tak
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.