Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
KP pokemonowa Chmurka
Autor Wiadomość
Chmurek 
Lazy Batman


Starter: Yayakoma
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 32
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1004
Skąd: Katowice
Wysłany: 2015-02-27, 13:06   KP pokemonowa Chmurka





    Imię: Lucky
    Płeć: Samiec
    Gatunek: Finneon
    Urodzony: 14 Kwiecień 2013 (2 lata)
    Towarzysz: Aktualnie brak





- - - -

Poziom:
5

Typ: Wodny
Ewolucja: Finneon (Lv31) -> Lumineon
Umiejętność:
Storm Drain - Pokemon ściąga na siebie wszystkie wodne ataki. Nie zadają one obrażeń i dodatkowo podnoszą siłę Specjalnego Ataku Pokemona o jeden poziom.

Ataki:
Pound
Trzyma:
...


    Nie wyróżniam się znacząco wyglądem od innych przedstawicieli mojego gatunku. Mierzę 40 centymetrów i ważę niecałe 6 kilogramów, odrobinę mniej niż przeciętny Finneon. Moje ciało pokrywają łuski w odcieniach koloru niebieskiego, ciemniejsze w jego górnej części. W ciągu dnia różowe plamki na moim ciele znajdujące się na ogonie i biegnące przez środek mojego rybiego ciałka, pochłaniają i magazynują energię słoneczną, którą uwalniają po zmroku w postaci fosforyzującej, szerokiej poświaty. Dzięki temu nawet w najciemniejszych wodach potrafię odnaleźć drogę. Na czubku mojej głowy rosną dwie małe, przypominające skrzydła płetwy. Ze względu na nie czasem mój gatunek nazywają "motylami morza". Osobiście nie widzę powiązania. Na szczególną uwagę zasługuje jednak moja tylnia, prawa płetwa, która zamiast kończyć się charakterystyczną dla innych Finneonów wypustką, jest zaokrąglona.

    Jestem bardzo ciekawskim pokemonem, któremu nie straszne przygody. Nie stronię od innych pokemonów, choć nie lubię, kiedy nagromadzi się ich więcej w jednym miejscu. Staję się wtedy nerwowy, niepewny i dostaję ataku klaustrofobii. Uważam, że nie brakuje mi intelektu, pewności siebie czy poczucia humoru. Niestety jestem lekkomyślny, uparty i zawsze muszę postawić na swoim o czym przekonali się wszyscy, którzy mieli ze mną styczność. Zdaję sobie sprawę, że nie jestem wyjątkowy, ale nie lubię kiedy inni mi to wypominają. Wywołuje to bójki. Nie wszystkie jestem w stanie wygrać. Należę do marzycieli, który marzą o zwiedzeniu świata. W końcu trawa, tfu, woda jest zawsze bardziej błękitna tam, gdzie nas nie ma. Marzę o zdobyciu przyjaciół, założeniu własnej ławicy. Nie ufam ludziom, gdyż ich zamiarów nie da się przewidzieć i nie jestem w stanie z nimi walczyć w obronie własnego zdania. Czuję się przez nich bezsilny, stąd też staram się unikać ich spojrzeń i w miarę możliwości ukrywać przed ich wzrokiem. Nauka nowych rzeczy nie wychodzi mi zbyt dobrze. Choć nieustannie próbuje opanować coś nowego, ciągle potrafię jedynie uderzać płetwą. Żałosne, co nie? Nadal jednak próbuję. Wspomniałem już, że jestem uparty, prawda? U innych, zarówno ludzi jak i pokemonów, cenię przede wszystkim zaradność - męczącym jest ciągłe pilnowanie kogoś, szczerość - by nie trafić czasu na mydlenie oczu, oraz pragnienie wolność o ile można nazwać to cechą charakteru.

    Opowieść mojego życia jest krótka i nieciekawa, a zaczęła się w wiosenny dzień dwa lata temu, kiedy to wyklułem się z jajka w jednym z akwariów w sklepie z wodnymi pokemonami. Finneony z natury łączą się w ławice i żyją w nich do śmierci. Mi nie było to dane. Byłem sam odkąd pamiętam. W czasie, kiedy przyszedłem na świat w "moim" zbiorniku mieszkało jeszcze sześć innych pokemonów - trzy Goldeen, Barboach, Shellder i Mantyke. To one nauczyły mnie wszystkiego. Kim jestem, kim mogę się stać. Jak się bronić i jak dbać o siebie. Choć było ich kilku, zastępowali mi ławicę, byli rodziną. Zaprzyjaźniliśmy się, lecz nasze wspólne dni nie trwały długo. Wkrótce jedno po drugim zostało kupione, a mnie przynoszono coraz to nowych mieszkańców akwarium. Z czasem przestałem się nimi przejmować, wiedząc, że nie zostaną tutaj długo. Sam unikałem pokazywania się kupującym, kryjąc się w piasku, w sztucznych roślinach. Nikt nie chce przecież mieć tchórzliwego pokemona. Dni płynęły wolno w zasadzie nie różniąc się niczym. Budziłem się, jadłem, pływałem, jadłem, pływałem, chodziłem spać, w między czasie unikając kupienia. Wiedziałem co ludzie robili z pokemonami. Kazali im ze sobą walczyć, ranić się, a kiedy te okazywałem się za słabe to piekli je i zjadali. To spotkało przyjaciela Barboacha. Po usłyszeniu tej historii, nigdy już nie spałem spokojnie. Moje akwarium stoi przy oknie, więc wieczorami jestem w stanie oglądać niebo - gwiazdy, księżyc. Czasem, sam nie rozumiem dlaczego, kiedy światło księżyca wpada przed szybę do zbiornika, a ja znajduję się w jego poświacie, zaczynam tańczyć, rozświetlając wodę kolorowymi światłami. Podczas jednej z takich nocy zacięły się pompy filtrujące wodę. Awaria była na tyle poważna, że aparatura zajęła się ogniem. W jednej nieomal chwili całe pomieszczenie stanęło w płomieniach, a woda w zbiornikach zaczęła drastycznie się podnosić. Pokemony szukając ratunku zaczęły wyskakiwać z akwariów i wzajemnie sobie pomagając starały się opuścić płonący sklep. Zrobiłem to samo, co właściwie nie było najlepszym pomysłem. Źle wyliczyłem miejsce, co skończyło się wylądowaniem w pierścieniu ognia na drewnianej, wysuszonej podłodze. Innymi słowy byłem ugotowany albo raczej gotowany. Brakowało mi powietrza, dusiłem się, nie miałem nawet sił, by spróbować przeskoczyć gdzieś dalej. Nie chciałem umierać. Przecież nie zacząłem jeszcze żyć. Niczego nie widziałem, niczego nie osiągnąłem. Nie mogłem się poddać. Czułem jednak, że to koniec i kiedy moje oczy same zaczęły się zamykać, oblał mnie zimny strumień wody. Nie zauważyłem kiedy to pomieszczenia wdarła się straż pożarna, zaczęto gasić pożar i ratować pokemony. Wiem jedynie, że młody strażak przeskoczył ogień, wziął mnie na ręce i szepcąc coś uspokajająco, wyniósł mnie na zewnątrz. Uratował.
    Tej nocy, pomimo usilnych starań strażaków i okolicznych mieszkańców, sklep doszczętnie spłonął. Zginęło kilka pokemonów, ale wciąż żyłem.

    Nigdy nie poznałem swojej rodziny, swojej ławicy. Nie jestem pewien skąd pochodzę, gdzie znajduję się teraz ani gdzie znajdują się oni. Moją rodziną byli pierwsi mieszkańcy akwarium. Ich także już nie ma.



    pływam szybciej niż większość pokemonów
    potrafię nieźle się maskować
    moim najlepszym zmysłem jest wzrok
    żywię się słodką pokekarmę, ewentualnie skubnę jakieś roślinki


    stworzyć własną ławicę
    zwiedzić świat
    spróbować odnaleźć "pierwotnych" mieszkańców akwarium


    2x Lum Berry
    15x Tamato Berry
    2l wody mineralnej

_________________
KP | BOX | BANK

Ostatnio zmieniony przez Chmurek 2015-04-22, 17:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
REKLAMA 

Starter: Yayakoma
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-02-27, 16:10   

Ostatnio zmieniony przez Yuki 2015-04-22, 17:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-02-27, 16:10   

~~ Akcept Karty Postaci ~~
_________________
 
  :
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.