Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Luke Carter
Autor Wiadomość
Siebusz 

Dołączył: 13 Wrz 2015
Posty: 3
Wysłany: 2015-09-13, 21:46   Luke Carter



~ PODSTAWOWE INFORMACJE ~

Imię/imiona: Luke Carter
Płeć: Mężczyzna
Gatunek: Dratini
Data urodzenia (wiek): 25
Towarzysz/towarzyszka:

~ SKAN ~

Poziom: 5
Typ:
Ewolucja: Dratini - Dragonair (30) - Dragonite (55)
Ataki:
- Wrap
- Leer
- Thunder Wave
Umiejętność: Shed Skin - po każdej turze walki istnieje jedna szansa na trzy na wyleczenie się Pokemona ze zmian statusu.
Trzyma:

~ OPIS FABULARNY ~

Opis wyglądu:
Ucieleśnienie kobiecych i dziewczęcych marzeń, które nie mogą oderwać oczu od chodzącej personifikacji męskiej doskonałości. Samym głosem doprowadza niewiasty do orgazmu. Ma ponad 191 centymetrów wzrostu oraz turkusowe oczy. Jego muskulatura jest wyraźna, lecz ze względu na naturalne predyspozycje wygląda genialnie.
Opis charakteru:
Luke raczej nie łamie prawa, no chyba, że robi to dla większego dobra, na przykład uratowania kogoś od grupy bandytów. Zawsze stara się pomagać ludziom w potrzebie, gdy ktoś musi przejść nocą przez las, by dostarczyć jedzenie do domku babci w środku lasu. Zwykle jest wesoły i optymistycznie patrzy na przyszłość.
Historia:
Ojciec należał do świty króla, zajmując stanowisko doradcy. Natomiast matka - niezwykle urodziwa kobieta - nie miała żadnych obowiązków, ale lubiła zajmować się zielarstwem. Szybko nauczyła mnie rozpoznawania i wykorzystywania roślin, jakie występowały na terenie lasu. Nauczyła mnie także sporządzania trucizn i botaniki. Lubiłem z nią chodzić z rana do lasu i pomagać w zbieraniu ziół.
W dzieciństwie byłem dość rozpieszczanym dzieckiem i wbrew pozorom wcale nie cieszyłem się z tego. Moi rodzice byli bardzo dobrze ustawieni, dlatego mieli dużo czasu, aby zadbać o moją edukację. W wieku dziesięciu lat zostałem zapisany na pierwsze lekcje u fechmistrza. Miałem uczyć się szermierki. Nie narzekałem, pierwszy raz miałem styczność z jakąkolwiek bronią. Równolegle z nauką walki mieczem jednoręcznym poznałem zasady posługiwania się sztyletami. Bardzo spodobało mi się to, że sztyletami walczy mi się lżej i łatwo rzuca się nimi we wroga.
Rozpocząłem także naukę strzelania z broni palnej. Tutaj okazało się, że w tej kwestii jestem wybitnie uzdolniony, jakby stworzony do strzelania z broni wyborowej. Szybko osiągnąłem sławę jednego z najlepszych strzelców w królestwie. Z tego tytułu stałem się częstym gościem króla na polowaniach i turniejach. Tropienie zwierzyny było z początku interesujące dla mnie. Ale nie odpowiadało mi zabijanie niewinnych leśnych zwierząt. Wyprawy do lasu męczyły mnie i często starałem się od nich wymigać.
Wkrótce zamieszkaliśmy w dalszej części pałacu i moje zainteresowania skupiły się na sztukach pięknych. Uzyskałem od króla pozwolenie na budowę pracowni rzeźbiarskiej, w której wykonywałem rzeźby przyrody w drewnie. Królowi podobały się moje prace i czasami gościł u mnie, dając mi do zrozumienia, że skoro jestem taki "wrażliwy na sztukę" to może spróbowałbym swojego talentu w malarstwie. Było mi to nawet na rękę. Malowałem głównie krajobrazy pełne dywanów z mchu i kwiatów, trawy lśniące rosą, czy Kryształowe Jezioro o wschodzie słońca.
Król widząc moje malarskie umiejętności, zażyczył sobie, abym namalował jego portret. Nie sprawiło mi to większej trudności.
Przez przypadek, szukając w skrzyni przyborów malarskich, wśród innych szpargałów, natrafiłem na stary drewniany flet.
Postanowiłem spróbować na nim grać i niebawem zagrałem prostą melodię. Z każdym dniem moje umiejętności w tej dziedzinie wzrastały. Codziennie w zaciszu pracowni grałem na drewnianym flecie, który miał czysty, przyjemny dźwięk. Okazał się magicznym.
Przekonałem się, że "wyczuwał" intencje grającego i zapamiętywał skomponowane melodie. Na królewskich bankietach, król często prosił mnie o zagranie rzewnej piosenki na tym starym instrumencie. Przy okazji prosił, abym opowiadał o swojej pracy czy recytował poezję. A że miałem dźwięczny, miły głos, goście znajdowali przyjemność w słuchaniu moich recytacji. Nie musiałem sięgać po kartkę, jak inni.
Wszystko miałem "zapisane" w pamięci. Ale ciekawe myśli, jakie od czasu do czasu pojawiały się w mojej głowie, wcześniej spisywałem rysikiem w moim notatniku.
Stosowałem się do królewskich zaleceń, starając się być poprawnym krasomówcą. Coraz gorzej czułem się na tych przyjęciach, pomimo że lubiłem tańczyć i śpiewać. Te bale okazywały się dla mnie psychiczną torturą. Ciągłe rozmowy o polityce, pochlebstwa, komplementy, raczej nieszczere, mające charakter pochlebstw, znudziły mnie. Tak naprawdę, to miałem tego dość. Kilkanaście razy dałem się "uwieść" pannom, które tak naprawdę okazały się łatwymi i drętwymi kobietami. Przekonałem się, że często uroda nie idzie w parze z roztropnością czy mądrością. Raz po raz pojawiały się myśli, aby porzucić dotychczasowe życie i udać się przed siebie, nie wracając już więcej do zamku.
W pierwszych dniach wędrówki natknąłem się na klub motocyklowy. Mimo upodobań do ostrego rocka i czarnych ubrań, bardzo przyjemnie spędzałem z nimi czas w całodobowych barach. Pokazali jak poskromić potężne maszyny. Kupiłem jedną z nich, przystąpiłem do ich klubu.
Chciałem odpocząć po kilku miesiącach spędzonych w ciągłym ruchu. Zatrzymałem się w niewielkiej miejscowości. Mój hotel na dwie gwiazdki miał "restaurację" przypominającą szkolną stołówkę. Spotkałem dziewczynę o niebieskich włosach i oczach. Była smutna, trapiło ją wiele problemów i nie chciała się nimi chwalić. Nie była drętwa i płytka, jak dworki. Potrzebowała pocieszenia i męskiej bliskości. Dałem jej to. Zaniepokoiły mnie siniaki na jej ciele, ale nie spytałem o nie. Rankiem każde poszło we własną stronę. Po trzech dotarło do mnie, że zrobiłem błąd. Tak wspaniała dziewczyna nie mogła zostać sama z własnym problemem.
Wróciłem i chcę ją odnaleźć. Dowiedzieć się, kto zrobił jej siniaki na ciele.

Rodzina: Rodzice na dworze w odległym królestwie

~ CIEKAWOSTKI ~

- Zawsze przy sobie nosi nóż i dwa pistolety.

~ EKWIPUNEK ~


- 2x Lum Berry
- 15x Tamato Berry
- 2l wody mineralnej

Ostatnio zmieniony przez Siebusz 2015-09-14, 17:44, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Wysłany: 2015-09-14, 06:57   

Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2015-09-14, 17:44, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-09-14, 06:57   

Brak akceptu KP!
Masz zły ekwipunek. Na początku masz przy sobie podstawowe eq, czyli: dwie Lum Berry, piętnaście Tamato Berry i 2l wody mineralnej. Nóż czy pistolety musi wprowadzić Ci MG w przygodzie. Popraw to i zgłoś się jeszcze raz.
Dodatkowo proszę o podanie opisu umiejętności, a nie samej nazwy.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-09-14, 17:57   

~~ Akcept Karty Postaci ~~
_________________
 
  :
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.