Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Daisy7
2015-12-28, 11:35
Halloween 2015
Autor Wiadomość
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-10-31, 15:35   

- Czyli wszyscy są za. Można załączyć coś mocnego- w kupie będzie raźniej się oglądało
Uzbroiwszy się w przekąski, odpaliłam znajdujący się gdzieś w pomieszczeniu telewizor. Przejrzałam też leżące w pobliżu odtwarzacza DVD płyty z filmami.
- Mi jest wsio ryba, co załączymy, możecie wybierać- stwierdziłam.
Gdyby nikt się nie wyrywał, załączam pierwszy lepszy.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
REKLAMA 
Senpai notice me!

Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Wysłany: 2015-10-31, 17:00   

 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2015-10-31, 17:00   

I co, ja biedna dziewczyna z małego Celestic miałam zrobić? Siłą wypchnięto mnie z domu, żebym się rozerwała, bo ostatnio okazji do rozerwania się miałam rzeczywiście niewiele. W ten sposób wylądowałam z biletem do Crystal City na bal halloweenowy. Z moim wyglądem zaś odpowiednie przebranie nie było problemem. Czerwone włosy lekko natapirowałam i zostawiłam w artystycznym wręcz nieładzie, lisie uszy zostawiłam tak, jak były, natomiast twarz... cóż, potraktowałam odpowiednim makijażem. Ciemnymi cieniami do powiek dorobiłam sobie "wory" pod oczami, natomiast czarną kredką zamalowałam czubek nosa i dorobiłam wąsy. Do tego jeszcze plastikowe kły, ach, plastikowe kły! I podarte ubrania - biała, niekiedy zszarzała koszulka na ramiączkach, srebrne rękawiczki i czerwona spódniczka w kratkę. W tym oto zestawie weszłam do środka... cóż, jak to zazwyczaj ze mną bywa, uśmiechając się nieśmiało.
- Hej... jestem Mei... - przedstawiłam się cicho.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-10-31, 17:20   

O, nowa twarz. Uśmiechnęłam się przyjaźnie do dziewczyny, przedstawiającej się jako Mei. W sumie wydawała się sympatyczna. Jej kostium wydawał się prosty, ale był całkiem zacny w swej prostocie. Taka "kobieta-kot", ale w innym wydaniu.
- Cześć, jestem Gwen. Właśnie zbieraliśmy się do oglądania jakiegoś horroru, może dołączysz?- zaproponowałam
- Już się nas tu zebrało kilka osób, jeszcze chwila i może ta impreza nabierze tempa- stwierdziłam.

~~~

Niniejszym 5 postów odbębnione, zgarniam nagrodę ;P
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Vereesa


Starter: Aron
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 13 Paź 2015
Posty: 152
Wysłany: 2015-10-31, 17:42   

Nowa? Ruszam ją powitać! Wydaje się nie mieć pewności siebie, więc szybko chwytam ją pod ramie.
-Hej Mei, jestem Vereesa, możesz mi mówić Ver. Siadaj z nami! Chcesz Popcorn? - częstuję nowo przybyłą i ciągnę ją w stronę siedzeń.
-Macie jakieś straszne historie, którymi chcielibyście się podzielić? - zapytałam nagłos, trzeba jakoś rozhulać tę imprezę, bo jeśli ja tego nie zrobię nikt się chyba na to nie pokwapi. Chociaż.. to chyba konserwatywne party, patrząc po strojach zebranych.
_________________

Box | Bank
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-10-31, 17:46   

- Cześć Mei, miło Cię poznać. - Powitałem dziewczynę, przygotowując salę do wieczornego seansu horrorów. Odwracam głowę dosłownie na chwilę, aby zlustrować kostium nowoprzybyłej i uśmiecham się.
- W prostocie siła! Wyglądasz świetnie! - Komentuje jej ubiór, wracając do poprzedniej czynności zasuwania zasłon.- Mei pomożesz mi? Weź tamte poduszki i porozkładaj na podłodze. Przede wszystkim wygoda.
- Gwen, ustawiłabyś projektor i włączyła film? Niech będzie "Dom w głębi lasu", skoro nikt specjalnie nie debatuje nad filmem.
- Mówię do dziewczyn będąc obróconym do nich plecami.
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-10-31, 17:58   

- Nie ma sprawy- odparłam i zajęłam się szukaniem odpowiedniego filmu.
W końcu znalazłam go, załączyłam co trzeba i można było odpalać film.
- Wszyscy gotowi? No to jedziem!
Nie mam pojęcia co podkusiło mnie z tym horrorem. Może fakt, że nie oglądałabym go sama? Bo sama to chyba padłabym ze strachu. Z resztą i tak możliwe, że będę się darła jak małe dziecko. No i prawie na pewno dziś już nie zasnę. No, ale słowo się rzekło...
Po skończonym seansie dla odstresowania się zerknę na pozostałe atrakcje. To całe łowienie jabłek wydaje się zabawne. Najpewniej zaprycham się jak nieszczęście tą wodą- cóż, inni też muszą mieć ubaw.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Kuroiyuuki 
Ikanaide


Starter: Phantump
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 24
Dołączyła: 12 Gru 2014
Posty: 328
Skąd: Ze składzika
Wysłany: 2015-10-31, 18:36   

Przybyłam. Nieco spóźniona bo zabawa trwała już od północy, ale jestem. Chociaż pewien osobnik nie chciał się tutaj za żadne skarby znaleźć.
- Czy my serio musimy tu być? - spytał siedzący w mej głowie Forest, niezbyt zadowolony z tego co tu się działo. Wolał siedzieć z dala od ludzi, a przecież musimy się nauczyć jak powinniśmy zachowywać się w tłumie!
- Och nie marudź. Odrobina rozrywki nic ci nie zrobi. Może nauczysz się jak powinieneś zachowywać się w takim miejscu jak to. W końcu będziemy spotykać coraz więcej normalnych ludzi. - burknęłam stając przed wielkim wejściem do budynku, w którym już od dłuższego czasu trwała w najlepsze impreza Halloweenowa. Otworzyłam je i weszłam do środka.
- D-dobry wieczór.. - oznajmiłam niepewnie i cicho. Pewnie nikt nawet tego nie słyszał. Ci, którzy jednak spojrzeli w kierunku wielkich wrót zaraz ujrzeli dziewczynę demona, która miała wielką nadzieję, że nikt się nie wystraszy tych porządnie zrobionych skrzydeł.
Od razu dojrzałam, że wszyscy zbierali się przed telewizorem, a to oznaczało..
- Seans Horrorów? Już lepiej opowiedz im jak zarżnąłem cały personel laboratorium Q.U.I. - mruknął znudzony Forest, który chyba serio miał to wszystko w czterech literach..
Zignorowałam jego słowa i jedynie zbliżyłam się do reszty uczestników..
- Cześć.. Jestem Katniss. - oznajmiłam, starając się brzmieć jak najlepiej, czyli z wyrazem dumy i swego rodzaju zadowolenia. I.. Całe szczęście się udało!
- Co będziemy oglądać? - spytałam.
_________________



 
  : :
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2015-10-31, 18:56   

O matko! Czuję wręcz, że zaczyna mi się kręcić w głowie, jednak na spokojnie przywitałam się już z resztą obecnych uczestników i oczywiście musiałam się zarumienić, gdy ktoś pozytywnie skomentował mój strój. Matko, aż mi serce nieco mocniej zabiło. Do chłopaka, który to powiedział posłałam nieśmiały uśmiech, a następnie przytaknęłam na jego propozycję dotyczącą pomocy. Zabrałam się więc do roboty z poduchami, a gdy już to zostało załatwione, dołączyłam z powrotem do reszty. Usiadłam... no cóż, jak najbardziej z tyłu. Horrory jednak nie należały do moich ulubionych filmów i miałam szczerą nadzieję, że znajdzie się jeszcze ktoś, kto podzieli moje zdanie.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-10-31, 20:13   

Zasiadł przed projektorem, dzierżąc w dłoniach potężną miskę z czipsami. Ciężko osiadł na przygotowanych wcześniej poduchach i wlepił swoje oczęta w ekran, nie bojąc się nic, a nic.
- Podoba Ci się? Ten mord, który dzieje się na ekranie? Budzi w Tobie to co...
- Nie. Nigdy nie będę taki jak ty, Thaddeus. Brzydzę się tym, że byłeś mordercą i brzydzę się tym, że jesteś we mnie.
- Odpowiedziałem myślami pośpiesznie mrocznemu głosowi, który zamruczał wewnątrz moich myśli. Teraz o tym w sumie nie myślę, oglądając głupkowatych ludzi na ekranie, natomiast gdy zostanę sam, duch który mnie nawiedza może wyjść i mnie zabić. Dziś Halloween, święto zmarłych, dzień w którym martwi mogą przemówić zza grobu.

Piąty pościak.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Księciu 2015-10-31, 20:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2015-10-31, 20:46   

Podczas pomocy przy, zarówno wyborze filmu do oglądania oraz dobieraniu przekąsek, byłam tak zajęta, że nie zauważyłam nawet, jak dołączyły do nas dwie nowe osoby. Pierwszą z nich była Mei, która przebrała się za coś na wzór wilkołaka. Jej strój był bardzo realistyczny, miała porozdzierane ubrania, włosy w nieładzie oraz owłosione, niczym dziki zwierz z wnętrza lasu, obie ręce.
Drugą personą przybyłą na bal była Katniss, nieco wycofana i nieśmiała dziewczyna. Miała ona tematycznie strój podobny do poznanej przeze mnie wcześniej Gwen - również była diabłem - jednak strój wykonany był zupełnie inaczej. Podobnie jak ja, Katniss ubrana była w długą i zwiewną białą suknię z czerwonymi akcentami. Szczegółowość jej stroju mnie zachwyciła i wiedziałam, że ma ona duże szanse na wygraną w dzisiejszym konkursie. Postanowiłam sobie, że jak tylko film się skończy, będę musiała osobiście poznać zarówno Mei jak i Katniss.
Może i horrory nie należały do listy najbardziej przeze mnie lubianych gatunków, jednak przy takim święcie nie wyobrażałam sobie, aby puścić można było coś innego. Tak jak wcześniej postanowiłam, podchodzę do Katniss, żeby móc się z nią zapoznać.
- Twój strój jest przepiękny. Te szczegóły i pomysł - Świetny! - komplementuje przebranie dziewczyny. - Mówię ci, masz bardzo duże szanse, żeby dzisiaj wygrać.

A oto i piąty odpis ^^
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2015-10-31, 21:41   

Widzę, że goście się już zebrali, więc pora i na mnie! Trzeba skorzystać z zaproszenia, żeby się nie zmarnowało! Poza tym, kocham Halloween i wszystkie rzeczy z nim związane... dlatego mój strój jest epicki! Kobieta Gladiator! Jak to dumnie i majestatycznie brzmi, a do tego wyglądam seksownie i kobieco, wow!
- Dobry wieczór. - przywitałam się z całym towarzystwem, wchodząc dumnie do pomieszczenia.
Muszę przyznać, że wygląda całkiem interesująco! Czuję, ze to będzie niesamowita impreza!

http://emmastrend.com/wp-...For-Women-8.jpg
_________________
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-10-31, 21:45   

Z myśli oderwała go nowa osoba, która zawitała do mrocznego całunu, w którym odbywał się seans filmowy.
Wstał, rezygnując z oglądania filmu i podszedł do dziewczyny.
- Cześć, jestem Harley. Świetnie wyglądasz. Gladiatorka? - Komentuje i pytam, chcąc podłapać rozmowę, coby nowy gość nie czuł się tu samotny.
_________________
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2015-10-31, 21:45   

Czas się przyjrzeć towarzystwu. Muszę stwierdzić, że nie ma tutaj zacnych, męskich okazów, więc pozostają mi kobiety! Szczerze, to one też nie są jakieś powalająco piękne i nie równają się do mnie ani do mojej Joyle. Matko! Jaka ja wybredna i zrzędliwa się zrobiłam. Koszmar.
- Meh. - westchnęłam, obierając się o ścianę z kieliszkiem w dłoni.
_________________
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2015-10-31, 21:48   

- Cześć, Harley. Dzięki, ty też wyglądasz niczego sobie! Co do tematyki mojego stroju, to trafiłeś w dziesiątkę. - uśmiechnęłam się do chłopaka. - Jestem May. - dodałam, popijając wino.

- Długo już trwa ta impreza? Widziałeś może jej organizatora? - spytałam się po chwili nowego towarzysza, poprawiając swoją perukę, żeby lepiej leżała na mej głowie.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Did 2015-10-31, 21:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2015-10-31, 21:51   

Film... starałam się na niego nie patrzeć. Dość miałam już koszmarów, by patrzeć na to jeszcze raz, ale na ekranie, dlatego po kilkunastu minutach postanowiłam podnieść swe odziane w spódniczkę cztery litery i podejść do części z jedzeniem, gdzie wzięłam sobie jakąś oranżadę, bułe i wróciłam na swoje miejsce, jedząc. Jednocześnie z pewnym zainteresowaniem patrzyłam na nowoprzybyłą dziewczynę w stroju gladiatorki. Nie ukrywam, że byłam dla niej pełna podziwu.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.