Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Daisy7
2015-12-28, 11:35
Halloween 2015
Autor Wiadomość
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2015-10-31, 22:31   

- To w takim razie... na pewno ci się uda! Najpierw jednak musimy znaleźć odpowiednie miejsce, masz coś na oku? - pytam, popijając poncz.
Jestem strasznie podekscytowana faktem, że będziemy przywoływać duchy! Słyszałam, że to niesamowite i pełne wrażeń wydarzenie! Mam nadzieję, że Harley naprawdę jest medium i tym razem uda mu się zrobić to poprawnie. Chociaż, jestem również ciekawa, co się stanie, gdy mu się nie uda!
_________________
Ostatnio zmieniony przez Did 2015-10-31, 22:33, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
REKLAMA 
Ikanaide

Dołączyła: 12 Gru 2014
Posty: 328
Wysłany: 2015-10-31, 22:31   

Ostatnio zmieniony przez Kuroiyuuki 2015-10-31, 22:33, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Kuroiyuuki 
Ikanaide


Starter: Phantump
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 24
Dołączyła: 12 Gru 2014
Posty: 328
Skąd: Ze składzika
Wysłany: 2015-10-31, 22:31   

Cała wesoła atmosfera poszła do kosza, kiedy Haru zadała pytanie o to skąd pochodzimy. Nie wiedziałam nawet jak wyglądają moi rodzice, nie znałam ich imienia, a co dopiero gdzie mieszkali! Równie dobrze, mogli nawet nie istnieć wyszło by na to samo.
- I co teraz odpowiesz? Mam ci jakoś pomóc czy coś? Podać moje miejsce urodzenia? - spytał Forest, co bardzo mnie zdziwiło. Chciał mi pomóc? Przed chwilą narzekał jak stara baba! Ale nie śmiałabym nie przyjąć tej pomocy..
- Wiesz.. Z chęcią. - oznajmiłam, i zaraz ten podsunął mi chyba jedyny możliwy pomysł.
- Ja jestem z Fortree City. Hoenn dokładnie. - odpowiedziałam. I czemu to mnie nie dziwiło. Tam jest chyba wielki las jeśli się nie dziwię.. W sam raz dla Treecko, Grovyli i Sceptili..
- Przydałoby się coś zrobić.. - stwierdziłam, rozglądając się po okolicy. Wtedy też.. - Ej! Co powiecie na konkurs w jedzeniu Hot-dogów? - oznajmiłam z radością w głosie. Nigdy ich nie jadłam, więc chciałam spróbować, a przy okazji będzie trochę zabawy!
_________________



 
  : :
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-10-31, 22:35   

Jako, że nikt inny nie odpowiedział na moje zapytanie o seans spirytystyczny, biorę May za rękę i podchodzę do nieco odosobnionego stolika z kilkoma krzesłami, przeznaczonego bardziej do jedzenia niż wzywania duchów.
- Powiedz mi, czy jest ktoś kogo chciałabyś przywołać? Pamiętaj, musisz mi zaufać przez cały seans i wykonywać moje polecenia, ażeby wszystko się powiodło. - Pouczam dziewczę i czekam na jej odpowiedź.
_________________
 
     
Aurora 


Starter: Electrike
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 24
Dołączyła: 27 Sie 2014
Posty: 26
Wysłany: 2015-10-31, 22:37   

Minęło już trochę czasu, więc Momoka zdążyła się zmobilizować do działania. Postanowiła podejść do nieznajomych, pomijając już fakt, że cała się trzęsła.
- Cz-cześć. - mruknęła, podnosząc na nich wzrok dopiero po dłuższej chwili. - Jestem Momoka.
Zamrugała szybko, miała nadzieję, że ją w ogóle zauważyli. Nie dość, że była nieśmiała to jeszcze niska. Miała co prawda różowe włosy, które przyciągały wzrok innych, ale nie zdążyła się do tego jeszcze przyzwyczaić i pewnie nawet o tym zapomniała.
  :
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2015-10-31, 22:40   

- Czy to przypadkiem nie jest to miasto, w którym budowane są domki na drzewach? - pytam się Katniss, gdy ta mówi, że pochodzi z Fortree. - Mogę się mylić, bo czytałam to kiedyś dawno w internecie. Chociaż w sumie ciekawie to musi wyglądać. - zaczęłam zastanawiać się nad wyglądem tych konstrukcji.
W pewnym momencie Katniss wyskoczyła z pomysłem kolejnego, po jedzeniu jabłek, konkursie. Tym razem były to zawody w jedzeniu hot-dogów.
- Świetny pomysł. Sama bardzo chętnie wezmę w tym udział. - powiedział do dziewczyny, po czym razem z nią zaczynam zbierać chętnych.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2015-10-31, 22:43   

- Jedyną osobę, którą chciałabym ponownie ujrzeć... to moja babcia. - odpowiedziałam, przełykając ślinę. - Tylko ona była mi bliska z mojej rodziny, reszty nie znam i nie chcę znać. - dopowiedziałam, poprawiając włosy.
Dałabym wszystko, żeby choć przez sekundę ponownie ujrzeć jej uśmiech na twarzy. Nic nie zdoła opisać moich uczuć do niej. To było coś wielkiego i wspaniałego. Nadal mi smutno, gdy budzę się, a jej nie ma.
_________________
 
     
Kuroiyuuki 
Ikanaide


Starter: Phantump
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 24
Dołączyła: 12 Gru 2014
Posty: 328
Skąd: Ze składzika
Wysłany: 2015-10-31, 22:44   

- Domki na drzewach? Mało powiedziane! - zawołałam, tak jak nakazywały mi wskazówki od Foresta. - Gdyby znalazł się ochotnik, pewnie nawet baseny robili by na drzewach. Architekci w Fortree są tak sprytni, że wszystko zbudują w tym tropikalnym buszu. - dodałam zaraz, mając nadzieję, że niczego nie przekręciłam. Forest jednak nie był zdenerwowany, więc oznaczało to, że jest dobrze.
- W takim razie trzeba zbierać chętnych! Trzeba jeszcze ustalić nagrodę. - i od razu zabrałam się do rozgłaszania, że będzie konkurs jedzenia Hot-Dogów, przy okazji myśląc też nad nagrodą..
- A może by tak, zabić przegranego?
- Przesadzasz Forest.
- No co? Jak nie to, to zwykłe Halloweenowe "Cukierek albo Psikus".
_________________



 
  : :
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-10-31, 23:17   

Stawiam jedną z pobliskich świec na środku stołu. Wyciągam ręce do May, a ta łapie mnie i patrzy mi w oczy. Uśmiecham się i skupiam na jej babci, zaciskając dłonie, jednak nie mocno, coby nie połamać nikomu palców.
Moja czarna czupryna lekko podniosła się jakby smagnięta wiatrem. Czułem esencje kobiety, o której mówiła dziewczyna. Nawet Thaddeus zniknął na chwilę, jakby zainteresowany całym rytuałem.
Czuje niesamowity chłód, jakby zimny, jesienny deszcz padał do mojego jestestwa, a następnie zimno zmienia się w delikatne ciepło, które narasta. Znikam ja i pojawia się Arisa.
I nie wiem o czym rozmawiają, nie wsłuchuję się w słowa płynące z moich ust. Nie wiem również kiedy mija czas, gdy kobieta ponownie oddaje mi wolność i dziękuje za możliwość rozmowy z wnuczką.
Gdy wracam, widzę zapłakaną May, którą biorę za ręce, uspokajam, próbuję rozweselić i w końcu wychodzimy z sali, odetchnąć na świeże, październikowe powietrze.
_________________
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-11-01, 00:12   

Atrakcja pierwsza – szukajka.
Odpowiedzi:
1. „Interpretacja wiersza~” - Yuki
2. „Utopimy dziś robaka~” - Koori
3. „Odejścia” – Gwen Brown
4. „Skup Pokemon” - Yuki
5. „Znowu się nudzę” – Daisy7
6. „Wymiany z Ann” – Gwen Brown
7. „Kyuubi” - Yuki
8. „Turniej Curve Fever” - Yuki
9. „Ogródek Zniszczenia!” - Did
10. „Walentynkowe Pokazy” – Daisy7
Wyniki:
10 kotków znaleźli: Yuki, Did, Fay, Kuroiyuuki, Black Lotus, Gwen Brown, Keisuke, Vereesa, Księciu, Snazzy, Molin. Nagroda: 5 Rare Candy.
8-9 kotków znaleźli: Layla. Nagroda: 4 Rare Candy.
4-7 kotków znaleźli: ---.
0-3 kotki znaleźli: ---.

Atrakcja druga – impreza halloweenowa.
Wyniki:
Pięć lub więcej postów napisali: Black Lotus, Gwen Brown, Księciu, Vereesa, Snazzy,Kuroiyuuki, Did. Nagroda: 5000$.
Mniej niż pięć postów napisali: Molin, Aurora. Brak nagrody.

Nagroda premium (losowanie):
Tak jak pisałam w pierwszym poście, w losowaniu wezmą udział te osoby, które znalazły wszystkie kotki oraz zaliczyły imprezę halloweenową. A teraz czas włączyć maszynę losującą! *losu losu* Uwaga, uwaga! Tegoroczna halloweenowa para królewska to... Vereesa (Vereesa) i Harley (Księciu). Gratulacje! Poniżej macie skany swoich nagród, czyli unikalnych Exeggcute. Maluchy nie różnią się niczym, prócz kilkoma zmianami w rubryce „charakter i historia”. Kody wyślę Wam na PW ;)

Halloweenowy Exeggcute
Imię: ---

Poziom: 13
Typ:
Ewolucja: Exeggucute (Leaf Stone) -> Exeggutor
Ataki: Feint Attack, Pursuit, Barrage, Uproar, Hypnosis, Reflect, Leech Seed
Charakter i historia: Ten unikalny Exeggcute jest skutkiem czarów pewnej wiedźmy. Vereesa otrzymała go jako nagrodę za zdobycie tytułu Crystalowej królowej Halloween. Pokemon ma nietypowy wygląd, zna dwa mroczne ciosy (Feint Attack, Pursuit), których normalnie nie mógłby się nauczyć, a także posiada rzadką umiejętność Dark Aura, której również nie mógłby posiadać będąc zwyczajnym przedstawicielem swojego gatunku. Najciekawsze jest to, że zmianie nie uległy jego typy. Niestety jak większość unikalnych stworków nie może mieć potomstwa. Samiec uwielbia Święto Duchów, które uznaje za datę swoich urodzin. Za dnia bywa śpiący oraz markotny, lecz w nocy uaktywnia się i ciągle pragnie walczyć. Ma bardzo bojowy, agresywny oraz trudny charakter. Nie słucha nikogo, kto stara mu się coś rozkazać. Bywa również przemądrzały, a kiedy okaże się, iż nie ma racji, wpada w złość i demoluje wszystko, co stanie mu na drodze. Uwielbia sok z dyni.
Umiejętność: Dark Aura - zwiększa siłę ataków typu Dark o 33.3%.
Trzyma: ---

Halloweenowy Exeggcute
Imię: ---

Poziom: 13
Typ:
Ewolucja: Exeggucute (Leaf Stone) -> Exeggutor
Ataki: Feint Attack, Pursuit, Barrage, Uproar, Hypnosis, Reflect, Leech Seed
Charakter i historia: Ten unikalny Exeggcute jest skutkiem czarów pewnej wiedźmy. Harley otrzymał go jako nagrodę za zdobycie tytułu Crystalowego króla Halloween. Pokemon ma nietypowy wygląd, zna dwa mroczne ciosy (Feint Attack, Pursuit), których normalnie nie mógłby się nauczyć, a także posiada rzadką umiejętność Dark Aura, której również nie mógłby posiadać będąc zwyczajnym przedstawicielem swojego gatunku. Najciekawsze jest to, że zmianie nie uległy jego typy. Niestety jak większość unikalnych stworków nie może mieć potomstwa. Samiec uwielbia Święto Duchów, które uznaje za datę swoich urodzin. Za dnia bywa śpiący oraz markotny, lecz w nocy uaktywnia się i ciągle pragnie walczyć. Ma bardzo bojowy, agresywny oraz trudny charakter. Nie słucha nikogo, kto stara mu się coś rozkazać. Bywa również przemądrzały, a kiedy okaże się, iż nie ma racji, wpada w złość i demoluje wszystko, co stanie mu na drodze. Uwielbia sok z dyni.
Umiejętność: Dark Aura - zwiększa siłę ataków typu Dark o 33.3%.
Trzyma: ---

Po ewolucji zostaje im umiejętność Dark Aura, a na sprite Exeggutora musicie zaczekać :P


Mam nadzieję, że wszyscy bawili się dobrze, bo zapewne podobny rodzaj atrakcji ujrzycie jeszcze niejednokrotnie. Nie zapomnijcie wpisać sobie należnych nagród (nie trzeba informować o tym tutaj). Do zobaczenia za rok, straszydła! xD
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.