Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2016-03-05, 11:48
Sala Narad
Autor Wiadomość
Aiko 
~ Podnóżek Szatana ~


Wiek: 26
Dołączyła: 21 Sie 2014
Posty: 78
Wysłany: 2015-12-27, 00:05   

Ja i Yui bierzemy bliźniaki. Pokażemy im, jak dobrze może dogadywać się dwójka ludzi. - powiedziałam uśmiechając się.
_________________
 
     
REKLAMA 
Łopatalogicznie

Dołączyła: 29 Lis 2015
Posty: 113
Wysłany: 2015-12-27, 00:33   

 
     
Allie 
Łopatalogicznie


Starter: Zorua
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 24
Dołączyła: 29 Lis 2015
Posty: 113
Wysłany: 2015-12-27, 00:33   

Moje skrzydła rozdzwoniły się już na dobre.
- Wezmę na siebie tą dziewczynkę, Emily. Wygląda jak dziecko, które lubi wróżki - uśmiechnęłam się i delikatnie rozświetliłam skrzydła, dla efektu.
_________________
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-12-27, 00:48   

-Jimmy, przyda mu się wzór do naśladowania - Rzekłem cicho siadając na swoim miejscu, wiedziałem że chłopak jest mały, strachliwy oraz szuka jedynej rzeczy która go uspokaja. Fakt, można by uznać że motywowało mnie jeszcze zachowanie Mroka który specjalnie mu dokuczył... Można by to nazwać Prywatną Vendettą
_________________
 
 
     
Mirajane 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Lis 2015
Posty: 196
Wysłany: 2015-12-27, 10:34   

Rozglądam się i patrze na dzieci. Po chwili skupiam sie na jednym. -Wezmę Ethana. Wygląda na łobuziaka i raczej sie mnie nie wystraszy. Zakładam kaptur na głowę.
_________________
KP
 
     
Aiko 
~ Podnóżek Szatana ~


Wiek: 26
Dołączyła: 21 Sie 2014
Posty: 78
Wysłany: 2015-12-27, 15:12   

Jak zamierzacie chronić swoje dziecko?- powiedziałam.
Yui, czy odpowiadałaby ci wspólna zabawa na huśtawce, ewentualnie tworzenie zamków z piasku? Tak na początek, aby dzieciaki przekonały się co do nas.- zapytałam koleżankę.
_________________
 
     
Allie 
Łopatalogicznie


Starter: Zorua
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 24
Dołączyła: 29 Lis 2015
Posty: 113
Wysłany: 2015-12-27, 15:39   

- Hmmm - zamyśliłam się. - Mogę się założyć, że dziewczynki uwielbiają wróżki. Kiedy mi zaufa, może razem z nią trochę polatam. Magiczny pył może się w końcu przydać - uśmiechnęłam się. - Na pewno mnie polubi.
_________________
 
     
Elphias 


Starter: Bagon
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 435
Wysłany: 2015-12-27, 16:45   

Przez cały Biegun Północny zaczął przewiewać porządnie wiatr, by po chwil otworzyły się skrzydła okna od sali narad, zaś spokojnie wleciał do środka sam Steve Wind, niby młody dzieciaczek, ale najstarszy z tych wszystkich tu person. Wcześniej w dawnych, antycznych czasach zwany był Notosem, Zefirem, Boreaszem i nosił wiele innych imion, lecz w pewnej chwili to dzieci nazwały go Steve, a Wind świadczyło tylko o mocy.
- Wybaczcie za spóźnienie, ale musiałem przybyć z niżem zachodnio-afrykańskim, który przemienił się w wyż południowo-europejski, a stamtąd toczyłem się przez kilka wichur i jedną burzę, która na szczęście odgoniłem. - młody blondyn rozejrzał się po otoczeniu i po chwili szybko doszedł do wniosku, że tu już wybieranie dzieciaków. - Grubcio obserwuje... Trzeba pokonać tych bandytów, by dzieciaki miały świadomość, że istniejemy... Niech wierzą. - nie podszedł nawet do krzesła, ale do okienka w ścianie, które pokazywało warsztat, gdzie Yeti pracowały. Przyjrzał się globowi pokazującemu wiarę dzieci i się trochę przestraszył... Gdy był w kwiecie wieku i nie był jeszcze strażnikiem, to wierzyły nie tylko dzieci... Moc dawali mu dorośli i dzieci. - Biorę Olivie. - po tych słowach niewiele myśląc wyskoczył przez okno, bez słowa do żadnego ze strażników, gdyż musiał jeszcze przygotować kilka wiatrów.
_________________

"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi... Bo nie jesteś sam!"
 
 
     
Mirajane 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Lis 2015
Posty: 196
Wysłany: 2015-12-27, 20:15   

-Cóż... zaimponuje mu trochę robiąc wzory z wody. Skoro to łobuziak to raczej zwierzątka z wody mu nie podejdą. Powiedziałam spokojnie i spojrzałam na nowo przybyłą osobę. -Hej Steve. Powiedziałam na szybko. Wysłuchałam co ma do powiedzenia. Grubcio patrzy co? Czyli czerwony cały czas wie co i jak. Super... Kiedy wyszedł rzuciłam tylko -Cześć Steve.
_________________
KP
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-12-30, 13:07   

Siedziałem wkurzony po czym użyłem mocy i roztrzaskałem swoje krzesło o ścianę - Taki zemnie strażnik jak ze żniwiarza słodki króliczek. - ostrze również poszło w ruch po czym stół operacyjny zyskał piękne wejście od strony gdzie kiedyś było moje siedzisko. Można by rzec jedno, zbliżanie się teraz do mnie mogło równie dobrze skończyć się przecięciem na pół - Jak go dorwę następnym razem... Powyrywam mu te zubaty, a następnie napcham mu do gęby... - Mówiłem po czym zamknąłem oczy i zrobiłem kilka wdechów - Dobra, a teraz Candy, musimy podzielić się na poszczególne etapy.
1. Wymknięcie z opuszczonego hotelu
2. Spacer po lodzie
3. Niebezpieczne tunele
4. Wodna przeprawa
5. Skok przez płot
6. Starcie z naturą
7. Ostatecznie dotarcie

Do wymknięcia proponował bym kogoś małego. Yui, Dzwoneczek może jedna z was. To powinno być łatwizna dla was. Spacer po lodzie, cóż tu przyda się ktoś kto płynnie lata. Steve Wind, to było by dla ciebie idealne moim zdaniem. Tunele, tutaj nie wiemy co będzie się działo. Jest szansa że może być walka. Było by dobrze by móc przewidzieć bądź wyczuć obecność wroga, ale może być też ciemno. Lightypop, widzisz w ciemnościach, to się na przyda. Wodna przeprawa? Ha mamy kogoś kto ma z wodą sprawy łóżkowe. Mira to idealne zajęcie dla ciebie. Skok przez Płot, cóż albo Ja albo Tasogare. To do ustalenia. Co do starcia z naturą, tutaj najlepszą opcją była by Yui jesli nie weźmie 1 zadania. I ostateczne starcie. Cóż, tu nada się każdy. Wiec jeśli komuś nie podpadnie to do czego bym go wytypował powiedźcie. Oczywiście macie własne plany? Podzielcie się
- Odparłem po czym podszedłem do okna i zniszczyłem je mocą. Można by uznać że wciąż nie jestem pogodzony z faktem strachu u Jimmiego....


Tak Bonusowo, Wie ktoś co jest ze Snazz? Jako jedyna nie odpisała w trakcie walk o dzieciaki co dało Walkowera złym.
_________________
 
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2015-12-30, 13:23   

Dante, odpisałam przecież w pierwszej misji, więc nie wiem, o czym ty mówisz.
Co do etapu zaś, mnie to obojętne o7
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Mirajane 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Lis 2015
Posty: 196
Wysłany: 2015-12-30, 13:25   

Widziałam jak Saber jest wkurzony. Wolałam siedzieć cicho by jeszcze bardziej go nie denerwować zwłaszcza, ze ja dałam radę z gościem, który włada piorunami i w pewnym sensie jest na mnie kontrą. Kiedy zaczął mówić o drugiej naszej misji wsłuchałam się i starałam się wyłapać jak najwięcej wiadomości. -Co do wodnej przeprawy to spoko. Mogę z łatwością przebiegnąć po tej wodzie chyba, że ten dupek od piorunów mi ją naelektryzuje to wtedy bym musiała ją zamień w lód... I co do wyjścia to moim zdaniem dzwoneczek. Mała i szybka. Z łatwością wyleci niezauważona. A ostateczne starcie... Ty jesteś dobry w walce Saber. Widać to po ścianie. Powiedziałam pokazując wyrwę.
_________________
KP
 
     
Allie 
Łopatalogicznie


Starter: Zorua
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 24
Dołączyła: 29 Lis 2015
Posty: 113
Wysłany: 2015-12-30, 13:34   

Westchnęłam, siedząc na oparciu swojego krzesła. Mi humor także nie dopisywał. A tak niewiele brakowało.
- Nie tylko tobie poszło beznadziejnie - mruknęłam... Ale przynajmniej jak dziecko będzie chciało zostać pilotem to ma co wpisać w CV. Nie ma to jak dawka humoru, nieprawdaż? Westchnęłam i spojrzałam na chłopaka. Nie ma wątpliwości, że zajął miejsce przywódcy, ale jakoś nie miałam z tym większych problemów. - Zgadzam się z Mirą, mogę wziąć pierwsze. Z tym powinnam sobie poradzić - westchnęłam, bawiąc się kawałkiem drutu. Miałam ochotę złamać go na pół. Zacisnęłam mocniej piąstki. Tym razem nie zawiodę. Pokręciłam głową. - Nie, ostateczne starcie jest najważniejsze. Tutaj musi być ktoś kto zarazem uspokoi Candy, a także pokona kogoś kto mu się tam nawinie... Hmm może jednak ty powinieneś iść do ostatecznego? Z tym cackiem - tu wskazałam jego miecz świetlny.- i umiejętnością kontrolowania mocy powinieneś dać sobie radę. A do ciemności możemy dać panią od Gwiazd - stwierdziłam.
_________________
 
     
Elphias 


Starter: Bagon
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 435
Wysłany: 2015-12-30, 14:38   

Klasyczny silny podmuch wiatru zapowiedział Steve'a, który znowu wparował przez okno, tym razem przykucając na poręczy swojego krzesła.
- Saber... Uspokój się. To, że ci się nie udało, nie jest twoją winą... Żniwiarz był tam pierwszy, więc niestety udało mu się złapać cię w dyby strachu Jimmy'ego. - wskoczył na stół i rozejrzał się po strażnikach. - Nie jesteśmy tutaj by się oskarżać, że coś nam nie wypaliło... Musimy współpracować, by osiągnąć nasz cel! Radość, nadzieja i spokój... Obiecaliśmy to, gdy tylko wybrał nas księżyc, a on nas obserwuje i może się zawieść... Dlatego starajmy robić to, co jest naszym celem! Bawmy dzieci, dawajmy im nadzieję, oraz utrzymujmy spokój i harmonię w ich życiu. Żaden Burzoburz, Zła Matka Natura, czy Czerwony Kapturek nie mogą nas pokonać, bo to my mamy na razie przewagę. utrzymujmy ją... - zajrzał w tej samej sekundzie w dokumentacje dziecka, które przyniósł mu wiatr z archiwów Northa. - Dziewczynka musi mieć wsparcie... Cóż... Na ostateczne DOtarcie dobry mógłbym być ja, choć nie wykorzysta to za bardzo moich mocy, które nawet w starcu z naturą mógłbym wykorzystać... Choć ślizgawica, którą mogę wykonać na lodzie... Odpowiedni wiatr zdmuchnie każdego kto tylko wejdzie na zmrożoną wodę... Ciężki wybór.

//przypominam, że to nie jest ostateczne starcie, ale DOTARCIE xD Ja wiem, że będzie walka, ale zależy nam tu na szybkości
_________________

"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi... Bo nie jesteś sam!"
 
 
     
Allie 
Łopatalogicznie


Starter: Zorua
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 24
Dołączyła: 29 Lis 2015
Posty: 113
Wysłany: 2015-12-30, 16:36   

- Bez względu na to, co wybierzecie, od razu deklaruje ucieczkę z hotelu. Mój rozmiar i umiejętność latania powinny dać tam sobie spokojnie radę - oznajmiłam, po czym podleciałam i zajrzałam Steve'owi przez ramię. - W tym zadaniu stawiamy przede wszystkim na prędkość. Musimy być tam pierwsi i to bezdyskusyjnie. I może spróbujmy zastanowić się kogo spróbują dać czarni do kolejnych zadań. Już z nimi walczyliśmy, więc mniej więcej znamy ich możliwości. Ja bym na przykład przydzieliła tą wilkołaczyce do tunelów - spekulowałam. Nie mogłam wejść im do głowy, ale zgadywać zawsze można.
_________________
 
     
Elphias 


Starter: Bagon
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 435
Wysłany: 2015-12-30, 17:04   

Podfrunął do góry i użył swojej mocy, by zza okna sprowadzić trochę śniegu, który następnie uformował w postaci przeciwnej drużyny.
- Jakieś pomysły? Bo ja nie wiem... Zła Matka Natura pewnie zostanie wykorzystana przy starciu z naturą, a nie powiem - jest ona moją nemezis. Myśli, że mnie pokona, bo kontroluje pogodę... Co do tuneli, to raczej spodziewam się tam centaura, bo może oświetlić drogę... Do tunelu dałbym kogoś kto poradzi sobie z odgonieniem cieni, a mrokiem u nich zajmuje się Czarna Mara... W każdym razie trzeba obmyślić... Hoshi mogłaby zając się lodem, bo zablokuje przeciwnika w sferze na 5 sekund i będzie miała przewagę. Ja mogę zająć się końcem, bo małe tornado uwięzi w środku każdego... - uśmiechnął się psotliwie mając w głowie myśli o tym jak to zatrzymuje kogoś o oku cyklonu.
_________________

"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi... Bo nie jesteś sam!"
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.