Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Snazzy versus ???
Autor Wiadomość
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-08, 23:07   

Kolejna runda... na początku której wilczyca zawarczała z oburzeniem. Ignorując status sędziego rozpoczęła swoisty atak Mud Slap w stronę Gwen, która cała pokryła się błotem. Wyszczerzyła się przy tym złośliwie, otrzepując jeszcze z resztek pozostałych na futrze. Potem sędzina skupiła wzrok na pojedynku, w którym Clauncher obmył ładnie Panchama używając Water Gun(80). Ledwo ledwo, ale się udało... Tymczasem panda odpowiedziała kolejnym Leer, i gdy Claucher babrał się w coraz większej ilości błota, doszło do pierwszego ataku kontaktowego, mianowicie Storn Throw(387). Walka już była przesądzona. Wilczyca z satysfakcją obserwowała potężne ataki pokemonów... Właściwie jednego, bo drugi nadal bawił się w błocie, ale z o wiele mniejszą energią. Widać było, że ten ruch zmęczył Claunchera. Drugi Storm Throw(387) skończył pojedynek. Skorupiak próbował jeszcze wstać, ale... Nie udało mu się. Padł w błocie nieruchomo. Wilczyca podeszła do niego i obwąchała go, niepewna, czy to na bank koniec. Potem jednak zawyła głośno
- Clauncher jest niezdolny do walki. Zwycięża Pancham, a cały pojedynek wygrywa Marietta "Ruda". Gratulacje. Pancham otrzymuje za wygraną 1 lvl, Clauncher za zaangażowanie i pokaz odwagi 0,5 lvl. Jako zachętę za świetny pojedynek, każda z was otrzymuje ode mnie Rare Candy do dowolnego użyciaTak, te, które niby moje so, cicho tam. Życzę dalszych sukcesów - zakończyła, zeskoczyła z areny i wyszła...



vs

Clauncher
HP: 0/1216
ATK: 113
DEF: 82 -40%
SP. ATK: 118
SP. DEF: 82
SPD: 205

Pancham
HP: 816/1352
ATK: 145
DEF: 82
SP. ATK: 105
SP. DEF: 71
SPD: 203
_________________


 
  :
     
REKLAMA 
Multi Mhroka~

Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2016-02-09, 07:51   

 
  :
     
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2016-02-09, 07:51   

Przyglądałam się walce Gwen i Rudej z dużym zaciekawieniem. Sama do końca nie wiem, czemu przypatrywałam się akurat im. Gwen znałam nawet dobrzy czy to z Halloween, czy z imprezy gwiazdkowej, jednak Marietta była mi zupełnie nieznaną osobą. Gdy ich walka się zakończyła, zeszłam na arenę i podeszłam do zwyciężczyni.
- Gratuluję wygranej. - pogratulowałam Rudej. - Co byś powiedziała teraz na walkę ze mną? Oczywiście po uleczeniu twojego uroczego Panchama.
_________________


KP || Bank || Box || Trofea

 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-02-09, 17:34   

Ja wiedziałam, że tak będzie... Ale przynajmniej było wesoło i można się było ponaparzać w błocie. No i będę mogła opowiadać potomnym, że walkę sędziowała biała wilczyca. I że nawzajem obtoczyłyśmy się we wspomnianym błotku. Tak, zdecydowanie było zacnie.
- Nie przejmuj się, Dayo. Jak na pierwszy raz dobrze ci poszło- powiedziałam odwołując swojego raczka.
- Gratuluję zwycięstwa. Twój Pancham ma ogromy potencjał- zwróciłam się do rywalki.
A potem zebrawszy symboliczną nagrodę ruszyłam w siną dal, siną dal...
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2016-02-13, 22:06   

Nie zwlekałam ani chwili. Walka w błocie należała do udanych, a i ja nawet się uśmiechnęłam, gdy wilczyca dostała błotkiem. Trzeba przyznać, że z niebieskowłosej jest całkiem niezłe ziółko i zazdroszczę jej nawet odwagi. A na razie wypada pogratulować walki.
- Przyznam, że był moment, iż myślałam, że przegram, ale to była dobra walka. Mam nadzieję, że kiedyś jeszcze stoczymy jakąś walkę - odpowiadam dziewczynie, wyciągając w jej stronę dłoń, a po wymianie uścisku nachylam się nad Aidenem, by mu pogratulować... jednak co z tego, skoro kolejna osoba chce ze mną walczyć? Ciemnowłosa naprawdę wyglądała poważnie, dlatego zdecydowałam się nie odmawiać.
- Dobrze, jednak niech będzie to walka jeden na jednego i niech przeciwnik będzie na podobnym poziomie, co Aiden. Nie chciałabym go przemęczać - odpowiadam.

/pytanie organizacyjne do sędzi - w tym przypadku Pancham ma od nowa maks hp czy muszę Potkę zużyć? ;-;/
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2016-02-14, 01:40   

- Myślę, że znalazłabym takiego pokemona. - odparowuję do Rudej, po czym zaczynam grzebać w torbie w poszukiwaniu odpowiedniego PokeBalla. Gdy udaje mi się go znaleźć, wypuszczam do walki Shiny Raltsa. - Ma on dziesiąty poziom, więc chyba jest odpowiedni, prawda? Dodatkowo to będzie jego pierwsza walka, więc kolejne ułatwienie.
_________________


KP || Bank || Box || Trofea

 
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-17, 10:35   

Wilczyca podeszła do Panchama z Potionem leczącym
- Nowa walka, nowa energia. Masz w gratisie za wygraną - rzuciła, a potem usiadła na zadzie
- Ogłaszam nową walkę. Ralts kontra Pancham. Walkę rozpoczyna Snazzy i jej Pancham. Zaczynajcie! - rzuciła siadając na swoim miejscu. Arena nadal jest zabłocona, przecież tak szybko nie wyschnie... W dodatku gdzieniegdzie zrobiły się kałuże...



vs

Ralts
HP: 1040/1040
ATK: 82
DEF: 54
SP. ATK: 104
SP. DEF: 62
SPD: 196

Pancham
HP: 1352/1352
ATK: 145
DEF: 82
SP. ATK: 105
SP. DEF: 71
SPD: 203


Kolejka: Snazz -> Black Lotus -> Ja
_________________


 
  :
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2016-02-20, 21:32   

Nowa walka... nowa energia. Cóż, zobaczymy, czy tak samo jest w istocie.
- Dobra, Aiden. Zacznij od wzmocnienia się i próby wykiwania przeciwnika Double Team. Zaatakuj następnie dwa razy Dark Pulse - jeden raz wyceluj w błotokałużę blisko Ralts, by ją ochlapać błotem i ewentualnie ograniczyć pole widzenia, natomiast drugi prosto w twarz, skoro już się nadarza okazja. Gdyby zaś próbowała cię sama zaatakować, odskocz i kontruj Grass Knot.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2016-03-04, 22:44   

Teoretycznie przeciwko Rudej znajdowałam się na wygranej pozycji, ponieważ mój Ralts miał przewagę typów nad jej Panchamem. Jednak byłam w podróży już na tyle długo, żeby wiedzieć, że trenerzy często trzymają jakieś asy w rękawie - ruchy, których nikt się nie spodziewa u ich podopiecznego, więc powinnam zachować jak największą ostrożność.
- Shiroe, zacznij od wykonania Shadow Sneak. Zamień się w cień i niepostrzeżenie prześlizgnij się za twojego oponenta, przy okazji go raniąc. Gdy będziesz już na jego plecami, wykonaj Psychic. Ściśnij swojego przeciwnika swoimi psychicznymi mocami, po czym ciśnij nim daleko. Użyj wtedy Calm Mind. Stań się istną oazą spokoju, co pozwoli ci pobudzić twoje wewnętrzne moce i zwiększyć ich siłę. Na koniec ponownie użyj Psychic - ściśnij nim mocno przeciwnika, po czym wbij w ziemię.
_________________


KP || Bank || Box || Trofea

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.