Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gwen Brown
2016-04-22, 09:54
Kucyponki ratują Equestrię!
Autor Wiadomość
Orange 
Ohayo!


Starter: Froakie
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 11 Lis 2015
Posty: 205
Skąd: Z odległej krainy...
Wysłany: 2016-04-02, 20:41   

- Co do obłaskawiania, nie znam się na tym, natomiast mam przy sobie coś w rodzaju środków nasennych w formie gazowej. Plusy są takie, że będą o wiele mniejsze szanse na to, że mantykora się obudzi, ale z drugiej strony, od ich użycia do odejścia na co najmniej 7,5 metra, będziemy musieli wstrzymywać oddech, byśmy sami nie zasnęli. Sam mam możliwość też przywołania jakiegoś stworzenia, ale sam nie mam pomysłów, a wy sądzicie, że coś by nam mogło pomóc? Możemy też spróbować podnieść mantykorę przy pomocy telekinezy, sieci, którą uniosłyby pegazy, albo też można by na szybko zrobić dźwignię dwustronną, wtedy przydałaby się siła ziemnych kucyków. Niestety, ryzyko obudzenia mantykory jest dosyć duże, nawet z tymi środkami nasennymi. Zatem chyba jak na razie najlepszą opcją byłby jednak ten most, lecz chyba nadal nie wiemy, jak go zrobić. Jakieś pomysły? - Spytałem przygotowując już ekwipunek mogący się w tej chwili przydać.
_________________
Bank|Box|Galeria Sław

Eevee domaga się nowych ewolucji.
  :
     
REKLAMA 
Lightwood siblings

Starter: Froakie
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 1169
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-04-03, 00:15   

  :
     
Lu 
Lightwood siblings


Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 1169
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-04-03, 00:15   

Rainbow był w tak wielkim szoku po wyznaniu kucyka, że zamknął się w sobie i głęboko myślał przez całą drogę. Dopiero przy górze ocknął się i zbliżył do Memory.
- Jak to nie słyszałaś. W dziczy się wychowałaś? A może rodzice więzili cię w piwnicy? Opowiadaj - pegaz zaczął się dopytywać, nie mogąc uwierzyć, że ktoś mógłby o nim nie słyszeć. A jeżeli znalazłaby się taka osoba, to uznawał ją po prostu za dziwną. W przypadku Memory przypuszczał, że ta blefuje i celowo tak powiedziała. Ale co by się stało, gdyby jednak była to prawda i kucyk wychował się gdzieś bez dostępu do... świata?
- Nie rozumiem, po co tak to wszystko utrudniacie. Nie możemy jej po prostu obudzić i przegnać, albo odciągnąć jej uwagę? Możemy też po prostu ją zignorować i nad nią przelecieć, na pewno jakoś razem sobie poradzimy - oznajmił Rainbow, załamując się nad tymi wymyślnymi planami. Dlaczego wszyscy chcą sobie aż tak komplikować życie?
_________________
 
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-04-03, 00:25   

Stanęliśmy oto i przed pierwszym problemem - mantykorą. Wszyscy inni zaczęli zastanawiać się nad tym, jakby to ją ominąć. Ja stałem z tyłu i przysłuchiwałem się pomysłom innych. Moje umiejętności w tym momencie zdawały się być nieprzydatne, więc uznałem, że nie warto nawet zaczynać z nimi rozmawiać i zaprzątać im głowy moją osobą.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2016-04-03, 00:28   

- Jeśli nadal chcesz się poświecić, to to zrób. - westchnąłem, zwracając się do kucyka z niedźwiedzią łapą na tyłku. - Co do budowania mostu, to dość czasochłonny pomysł, a nas raczej czas goni. Również to coś z środkami nasennymi... nie wiemy czy zadziałają na mantykory. W końcu to magiczne stworzenie. Proponowałbym jej ominięcie albo postąpienie według pomysłu czarnego pegaza. - dodałem.
_________________
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-04-03, 01:36   

Nie odzywam się - w sumie podążałem za grupą do momentu, kiedy nie zatrzymaliśmy się przed przeszkodą zatrzymującą naszą "wesołą" kompanię. Uważnie przysłuchuje się wszystkich pomysłów, na które w sumie nie reaguję. Strzyżę jeno uszami i rozglądam się na drzewa wydające się szeptać wizje starych bogów.
_________________
 
     
Matryoshka
KRZĄCZ!


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 423
Ostrzeżeń:
 2/5/6
Wysłany: 2016-04-03, 01:39   

Przekręciła oczami, kiedy Rainbow znów się do niej zwrócił. Chociaż i tak długo cieszyła się spokojem. Niemalże przez całą dorgę do lasu, prawda?
Prychnęła niezadowolona dając kucowi znak, że najlepiej będzie, jeśli nie będzie wiercił tematu. Za kogo on ją miał? Jakiegoś zdziczałego mustanga? Może powinna jednak go oświecić, że nie i jej nie umknęły jego osiągnięcia? A z resztą. Wyglądało na to, że mieli poważniejszy problem.
Tu ktoś bawi się w małego chemika, tam ktoś chce się poświęcić (swoją drogą bardzo dobry pomysł. Dla dobra ogółu, rzecz jasna), gdzie indziej znowu chwytają się najprostszych rozwiązań, które notabene najbardziej przypadły Memory do gustu.
- Przelecieć? - Zapytała podnosząc brew. To byłby genialny plan, jeśli wszyscy mieliby do tego predyspozycje.
- Oferujesz swój grzbiet wszystkim nielotom? - Zapytała nieco kpiąco, z lekkim uśmiechem.
_________________


 
     
Lu 
Lightwood siblings


Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 1169
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-04-03, 01:54   

- Oczywiście, że nie wszystkim. Tylko tym, które jeszcze mnie nie poznały - odpowiedział, dając Memory wyraźnie do zrozumienia, że tylko ona jest takim kucem w towarzystwie. A przynajmniej tak mu się wydawało. Nieznacznie się schylił, aby wziąć ją na grzbiet. Opuścił gogle na oczy i rozprostował skrzydła do lotu. Oczekiwał już tylko na ruch białego kucyka. W końcu z pustym grzbietem nie będzie sensu lecieć.
_________________
 
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2016-04-03, 08:09   

Odgarnęłam kopytem grzywkę z oczu wysłuchując tak nieco chaotycznych i skomplikowanych pomysłów innych kucykow
- Wiecie co? A może ja po prostu przywołam smoka który zajmie się tym stworem? Potrafię obłaskawiać smoki więc czemu nie? Dorosły gad jest dwa-trzy razy większy od Mantykory
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-04-03, 09:18   

- Czy ten kuc mówił poważnie? - zastanowiłam się, patrząc lekko podejrzliwie na błękitno-morskiego pegaza. Chyba coraz bardziej zaczynam wierzyć, że to kopnięcie, jakim uraczył mnie jeszcze w Słodkim Kąciku, było celowe.
- Smok może narobić niezłego rabanu, a nam chyba głównie chodzi na czasie, nie? - zwróciłam się do Bluember. - Ale ten pomysł z przeleceniem jest spoko. Aż sześć z nas ma skrzydła, a pozostała piątka nie, więc wystarczy jeden kurs - podsumowałam, chyba bardziej dla samej siebie. - Może się sprężmy? Zapraszam na swój grzbiet - dodałam jeszcze, pochylając się i rozkładając skrzydła na bok, by mojemu przyszłemu "użytkownikowi" było łatwo się wdrapać. Mam nadzieję, że trafi mi się w miarę szczupły kucyk ;-;
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2016-04-03, 09:29   

No tak oczywiście nikt nie wie jakie naprawdę są smoki i że mogę im kazać zrobić co chce. Oczywiście nie traktuje je jak jakieś slugusy czy coś, to są piękne istoty które uważam za swoich przyjaciół. Zazwyczaj smok sam do mnie przyjdzie ale zdazaja się i takie sytuacje w których muszę niestety go przycisnąć aby mbie nie zabił. Ogólnie zrobilam tak; stanęlam sobie obok drzewa bo nie miałam zamaru nikogo taszczyć na swoim grzbiecie. I tak jeden pegaz nie będzie kogoś nieść więc będę to ja i teraz mamy 5 pegazow dla pięciu bezskrzydłych o./
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
Orange 
Ohayo!


Starter: Froakie
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 11 Lis 2015
Posty: 205
Skąd: Z odległej krainy...
Wysłany: 2016-04-03, 11:17   

- W zasadzie, to mógłbym ewentualnie spróbować kogoś przenieść za pomocą telekinezy, a sam pomocy nie potrzebuję, chyba dosyć dobrze znam się na inokinezie, czyli kontroli nad materią i przestrzenią, jednak jeszcze nie wiem, jak to działa na innych, więc przy jej pomocy mogę przejść co najwyżej sam. Ktoś chętny, by skorzystać z mojej pomocy? - Spytałem omiatając wzrokiem grupę, czy ktoś się zgłosił. Podszedłem potem do Bluember. - Zatem potrafisz przywoływać smoki i je obłaskawiać? Przydatna umiejętność, można by ją wykorzystać i w tym przypadku, problem w tym, że nie wiemy gdzie znajduje się najbliższy smok. W każdym razie ja, nie wiem jak ty. Jednak na pewno jeszcze będzie ważniejsza potrzeba, w której potrzebować będziemy tych majestatycznych istot, a nie ma sensu też ich wykorzystywać za każdym razem, prawda?
_________________
Bank|Box|Galeria Sław

Eevee domaga się nowych ewolucji.
  :
     
Loca-Loca


Wiek: 113
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 188
Wysłany: 2016-04-03, 12:25   

-Wydaje mi się, że przelot nad mantykorą to najlepsze wyjście. Ewentualnie tak jak mówisz, Orange, możesz spróbować kogoś przenieść. W końcu nie powiedziane, że łopot skrzydeł nie obudzi mantykory. - powiedziała Diascia. Most był zdecydowanie zbyt czasochłonnym pomysłem. Poza tym, podczas jego tworzenia moglibyśmy narobić zbyt dużo hałasu i obudzić bestię. To samo tyczyło się przejścia po kłodzie. Użycie środka nasennego wcale nie było takie głupie, ale co gdyby ktoś nie był w stanie wstrzymać oddechu wystarczająco długo? Dlatego też najbardziej rozsądne byłoby wykorzystanie zdolności pegazów oraz (jeżeli byłoby to możliwe) jednorożców.
_________________
 
     
Ves 
hOI!


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 113
Dołączył: 06 Mar 2016
Posty: 167
Wysłany: 2016-04-03, 12:34   

- Hmmm... Tak... Nie mam skrzydeł, jednak nie zamieniłabym swojego rogu na nie. Dlatego muszę korzystać ze skrzydeł innych kucyków. Cóż, więc lećmy! - zaczęłam rozglądać się za potencjalnym "pilotem" - Ktoś mnie przygarnie? Nie ważę dużo, problemem nie będę - przez całą trasę do lasu byłam cicha. Nie jestem gadatliwym kucem, ale gdy ktoś mnie zagada, to nie ma przebacz. Będę próbowała się powstrzymywać przed całą tą moją gadaniną jeśli inny kuc zacznie ze mną rozmawiać. No, chyba, że kuc będzie fajny. Może znajdę jakiegoś przyjaciela albo przyjaciółkę, kto wie?
_________________


______________

  :
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2016-04-03, 13:13   

Zlustrowałam uważnie wzrokiem Orange, jak chciałby abym go przeniosła to najpewniej zarobiłby kopniaka czy coś. No ale nie o to mu chodziło, nie wiem czy jego słowa potraktować jako komplement. Z tego co zauważył on caly czas nawijal o jakichś telekinezach i pierwiastkach (cokolwiek to było) Przewróciłam oczami i lekko położyłam uszy na słowa o wykorzysywaniu smoków. Uderzyłam lekko kopytem w ziemię i odpowiedziałam mu - Nie wykorzystuję ich. To są moi przyjaciele i po prostu mi pomagają
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
Matryoshka
KRZĄCZ!


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 423
Ostrzeżeń:
 2/5/6
Wysłany: 2016-04-03, 13:30   

Ten kuc był poważny. W sumie proporcja pegazów do nielotów była tym razem na ich korzyść. Kilku towarzyszy tej misternej podróży nawet okazało swoje poparcie ku temu pomysłowi. Jeśli jednak Mantykora się zbudzi, maraton w powietrzy murowany.
- Uhm... W porządku. - Wymamrotała do niebieskiego pegaza. Z daleka jednak było widać, że nie bardzo mu ufa. Tak, jakby miał ją zaraz zrzucić zaraz po oderwaniu się od ziemi.
- Żadnych beczek, korkociągów. Po prostu wolno... I spokojnie... - Ostrzegała go, kiedy wdrapywała mu się na grzbiet.
_________________


 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.