Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2016-01-26, 08:18
Przygoda Snazzy
Autor Wiadomość
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-06-25, 11:19   Przygoda Snazzy


Wytłumaczenie tytułu
Chcesz skopać tyłek siostrze, a to mi się skojarzyło z pragnieniem Nevilla, by zemścić się na Bellatriks. Dodatkowo wspominasz o amnezji, a Bellatriks spowodowała, że rodzice Nevilla ześwirowali i również stracili pamięć.

Ostatni odpis Snazzy (Aliś, tego nie licz mi~):
- Ja... ech, no dobra, przyznaję się, przyznaję, kłamałam! Chciałam porozmawiać z Cyn na osobności i tyle, nic więcej. Przepraszam... sama nie wiem. Jak chcecie, to ze mną idźcie, ale nie rozumiem tej liderki... jaki to ma sens, walka w muzeum... - burczę pod nosem, zaczynając mozolną wędrówkę w kierunku muzeum, a przy okazji poprawiam grzywkę rozwaloną przez Sata... grrrr, ja mu dam rozwalać mi moją zacną sztuczną fryzurę, ja mu dam...

A to już mój odpis i licz *^*
- Mars, Mars, Mars... Mars... Oj, Mars, co z Ciebie wyrośnie - zaśmiał się Satan, klepiąc cię po głowie jak małe dziecko, po czym złapał Ann za rączkę i ruszył z nią przodem w kierunku muzeum. - Nie musimy specjalnie wracać do Celestic, żebyś pogadała z siostrą. My z małą pójdziemy przodem, prawda łobuzie? - mruknął do diabełka, który twierdząco pokiwał głową.
Takim sposobem zostałaś z blondi sam na sam. Dziewczyna spojrzała na ciebie pytającym wzrokiem.
- No to... O co chodzi? - dodała po chwili, ruszając w ślady niedoszłego szwagra z tym, że podąża o wiele wolniej niż on.
Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2015-06-20, 18:14, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
REKLAMA 
Senpai notice me!

Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Wysłany: 2014-06-25, 12:25   

Ostatnio zmieniony przez Snazzy 2015-06-20, 18:14, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2014-06-25, 12:25   

- Sama nie wiem. Wydaje mi się, że coś przede mną ukrywacie... ale nie wiem, co. Coś się stało, prawda? Chodzi wam o mnie, czy o coś innego? Dlaczego po prostu nie możecie mi o tym powiedzieć? - wybucham... znaczy nie płaczem. Jeszcze nie, ale powoli mi się zbiera. Już czuję te zacne kropelki gdzieś w okolicy kącików oczu oraz to dziwne uczucie wewnątrz... znając życie, Cyn na pewno zaprzeczy, że cokolwiek takiego miało miejsce, ale wtedy na pewno dam radę ją docisnąć... znajdę jakiś sposób, na pewno.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-06-25, 13:00   

- Mars, o co ci znowu biega, eh? - westchnęła Cynthia, przekręcając teatralnie oczami. - Po pierwsze, to nie musi dotyczyć ciebie. Naprawdę i bez tego jesteś za często w centrum uwagi - jęknęła. - A po drugie chyba mogę mieć jakieś prywatne tematy z Satanem, nie? Musisz wiedzieć wszystko? Może ci jeszcze wyrecytuje naszą rozmowę jota w jotę z oryginałem - warknęła, próbując ci w ten sposób przekazać, że naprawdę przesadzasz. - Daj sobie spokój. Oho, jesteśmy.
Rzeczywiście krótka rozmowa doskonale zajęła czas spaceru spod sali gimnastycznej do muzeum. Kobayashi (?) zniknął wraz z córką, wchodząc do środka przed wami.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2014-06-25, 13:18   

Dais się nauczyła O.o Lol o:
------------------
- No... nie muszę, ale po prostu się martwiłam... dobra, daję sobie spokój. Widać niepotrzebnie ruszałam ten temat... jakbym nie miała już dość problemów po kłótni z ojcem, pfff - prycham sobie cichutko pod nosem, wchodząc wraz z blondyną do środka budynku. Naprawdę... wspaniałą mam rodzinkę, nawet nie wiedziałam, że tak bardzo nieznośną. Po wkroczeniu do wnętrza, rozglądam się za liderką. - Cyn... nie masz pojęcia, gdzie ona może być, prawda? - pytam cicho z nadzieją, że otrzymam odpowiedź chociaż na to pytanie.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-06-25, 15:36   

ooo *^* cem grzankę w nagrodę // wgl to dopiero teraz zauważyłam napis "It's so hot here"... pod pachą ._.
--------------
- A wiesz, że przypadkiem mam? - uśmiechnęła się, kiedy ją zapytałaś, po czym gestem ręki nakazała ci iść za sobą, a drugą wskazała na tabliczkę informującą, że w tym budynku obowiązuje zakaz głośnego zachowywania się.
Posłusznie pomknęłaś za siostrą niczym jej cień, oglądając się na boki. Wow! Tak wiele ksiąg, tyle regałów. Dosłownie jak czytelnia z filmu, a nie nudna filia, gdzie masz dziesięć opasłych tomisk na krzyż. Wreszcie dotarłyście do małego zakątku, w którym oprócz masy lektur (kategoria: flora) napotykasz też Gardenię siedzącą na bogato zdobionym fotelu.
- To powodzenia - mruknęła blondi, po czym weszła gdzieś między meble i dosłownie wyparowała.
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2014-06-25, 16:17   

Nigdzie indziej się nie zmieścił xD Dostaniesz na kolację :P PS, czy to je biblioteka?
------------------------
No nie... co ja tu robię? Mam walczyć z Gardenią, ale w takim zacnym i monumentalnym miejscu? Niezbyt chcę, ale muszę. Inaczej przegram piekielny zakład i będę musiała coś zrobić dla Cyn... ale co? Odpierwiastkować się od jej życia miłosnego? Hehehehe. Tymczasem podchodzę powoli do liderki siedzącej na... niby tronie? Gdy tylko będę mniej więcej na wyciągnięcie dłoni od niej, pacam ją lekko w ramię, by skupić na sobie jej uwagę.
- Hej - witam się krótko, pozwalając sobie na obojętną minę. - Zapewne wiesz, po co przyszłam, prawda?
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-06-25, 19:48   

już mamy kolację? :3 nu... biblioteka to czytelnia, nu... tam co książki wypożyczasz ;o
--------------
- Nie znamy się - zauważyła zdziwiona kobieta, odkładając na pobliskią stertę książkę pt. "Tajemnica kwiatu eternal - poradnik badacza Floette". - A skoro się nie znamy, a przyszłaś tutaj, żeby mnie znaleźć, to mam pewne powody, by domyślać się, że chodzi o walkę, czyż nie? - uśmiechnęła się delikatnie, wstając z krzesła. - Ale przedtem przydałby się jakiś mały teścik sprawności. Swoją drogą wolisz walczyć na mojej sali czy niekoniecznie? Skoro jesteśmy w bibliotece to może zrobimy jakiś quiz z wiedzy, co? Jasny umysł to klucz do zwycięstwa! Ba, sądzę, że rozum ma przewagę w pojedynkach nad siłą Pokemonów.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2014-06-25, 20:13   

Ano *daje grzanki z ketchupem do pizzy*... I to mialo być muzeum, a nie czytelnia xD
----------------------
- Doskonale sądzisz - odpowiadam z uśmiechem, kręcąc głową. - Chodzi o walkę... nie chcę przegrać tego piekielnego zakładu, ale w każdym razie... myślę, że nie miałabym nic przeciwko takiemu bardziej quizowi niż typowemu testowi przed walką... można powiedzieć, że to będzie nawet jakaś odskocznia, jednak jeśli chodzi o sam pojedynek... wolałabym go stoczyć w sali, jeśli to możliwe... - dodaję po chwili, wzruszając ramionami. Ciekawe, czy Cyn obserwuje tę walkę, czy może jednak wróciła już do domu... No nic.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-06-25, 22:26   

omomomomomomom~ tyy... rzeczywiście xD Dlatego Dais nie może odpisywać za rzadko, bo nie pamięta, co się dzieje!
-------------
- Cieszę się, że trafiłam na kogoś, kto rozumie potęgę wiedzy, nauki i doświadczenia płynącego z książek - podsumowała niczym jakaś zdrowo kopnięta staruszka. - W takim razie najpierw zadam ci swoje pytania, a jeśli odpowiesz dobrze, pójdziemy na salę. Słuchaj uważnie, ponieważ nie mam w zwyczaju powtarzać. Ekhem. Przedmiot spowity krwawymi historiami w dzień służy za taflę wody, a nocą duchy ukazuje. Czy wiesz już o czym mowa? - dopytała z dozą tajemniczości w głosie.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2014-06-26, 07:30   

Na Arceusa, ona naprawdę jest walnięta... na co ja się zgodziłam, do diabła... ośmieszę się przed Cyn, Satem i małą... biada mi, trzeba było wybrać zwykły test, a nie diabelną zagadkę... biorę głęboki wdech, a następnie wypuszczam powietrze, kręcąc głową. Ech, przegrałam zakład już teraz...
- Lustro? - odpowiadam niepewnie, uśmiechając się lekko. W sumie nie wydaje się ono być złą odpowiedzią, nigdy nie wiadomo, czy przypadkiem nie strzeliłam dobrze, a jeśli źle... do diabła z tym.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-06-26, 08:45   

- Ano lustro. Łatwe, prawda? No to jeszcze dwie i ci zaliczę. Hmmm... Nie mam pomysłu jakoś - mruknęła, rozglądając się po pomieszczeniu, aż wreszcie coś przykuło jej uwagę. - Druga: Kształty przebiera różne w zależności od pory, zawsze cię śledzi, lecz bez ciebie nie istnieje - uśmiechnęła się tajemniczo. - I od razu trzecia dla panienki: To także bez ciebie nie istnieje, ale kształtu nie posiada. Powtarza wszystko jak w nagraniu, lecz na pstrym polu nie odpowie. I jak? Kojarzysz coś z przedszkola albo podstawówki?
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2014-06-26, 09:09   

- Z przedszkola lub podstawówki? Wybacz, ale moja pamięć tak daleko nie sięga... na szczęście wydaje mi się, że znam odpowiedź - mówię, kręcąc głową. Hm... ta liderka jest mało kreatywna, zresztą Maylene miała ciekawy test przed walką... ach, szkoda tylko, że jej wtedy nie skopałam, następnym razem się uda. - Pierwsza odpowiedź to cień, natomiast druga... echo? Dobrze jest? - dopytuję, rozglądając się dookoła. Do diabła z Cyn... gdzie ona się schowała, do diabła z nią.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-06-26, 10:03   

- No i dobrze obydwie. Chodźmy na salę - powiedziała i nie czekając na twoją odpowiedź, wstała, po czym ruszyła drogą, którą tu przyszłaś z Cynthią.
Wracając nie spostrzegłaś nigdzie ani jej, ani Satana z Ann. Gdzie znowu poleźli? Grau. Mijając jedną z bibliotekarek, Gardenia zatrzymała się, żeby o czymś pogadać, ale na szczęście nie trwało to długo. W mgnieniu oka znalazłyście się przed budynkiem sali gimnastycznej. Kobieta sprawnie otworzyła go ozdobnym kluczem, po czym tajnym korytarzem podążyłyście prosto na arenę. A raczej dwie, ponieważ oprócz zwyczajnego boiska wewnątrz budynku, znajduje się tu też przejście na specjalną trawiastą arenę, której nie zakrywa żaden dach. Właśnie tam pomknęła liderka.
- Nie masz nic przeciwko, prawda? W końcu taka ładna pogoda, że szkoda nie skorzystać. Co do zasad to możesz użyć trzech Pokemonów. Jakieś pytania?
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2014-06-26, 14:39   

No i gdzie ona jest? Głupia siostra zdrajczyni. Mówiła, że popatrzy, a teraz... do diabła z nią. Z trudem ukrywam przed Gardenią poddenerwowanie spowodowane tym, że trójka gdzieś zniknęła i kiwam głową.
- Jasne, ja używam trzech Pokemonów, ty też trzech. Co do boiska... mi tam nie przeszkadza - odpowiada cicho, a następnie wyciągam z kieszeni swój de... no nie, nie mam dexa. Kurczę... zabiję ich, do diabła, zabiję. - Tak tylko... która z nas zaczyna walkę? - pytam, zaciskając zęby, zeby zaraz nie wybuchnąć wściekłością.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-06-28, 10:45   

Shell Armor - Blokuje ciosy krytyczne przeciwnika.
------------------
- No to skoro jeszcze nie zaczęłaś, to mogę ja, okey? I widzę, że chyba czegoś szukasz? Lepiej skup się na walce - doradziła, wyjmując jeden z balli, po którego naciśnięciu guzika wyskoczył śliczny Turtwig.
- Milczku na początek proszę o podwójny Razor Leaf. Jeśli twoim rywalem będzie Pokemon latający, celuj w skrzydła. W przypadku ognistego wroga zaatakuj także dwa razy, aczkolwiek Tacklem - poleciła kobieta.
Przydałoby się jeszcze dokładnie zapoznać z areną, prawda? Chociaż w sumie nie ma co opisywać, jak można dać obrazek- klik. Wygląda to jakoś tak z tym, że posadzono więcej wysokich, masywnych drzew z lianami. Pogoda: ciepło, lekki wiaterek.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.