Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Wybory na Mistrzów Gry
Autor Wiadomość
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-10-23, 15:37   

Kod:
[center][img]http://i.imgur.com/5jPt2RF.png[/img]

[i][b]~ Pytania ogólne ~[/b][/i][/center]
[b]Czy spełniasz wymogi na MG?:[/b]
[b]Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?:[/b]
[b]Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?:[/b]
[b]Czy często potrzebujesz zastępcy? Jeśli tak, proszę wybrać go TERAZ:[/b]
[b]Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się na Poke-przygody? Jeśli tak, ile jesteś ich w stanie prowadzić na raz?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się się na Fakemony?:[/b]

[center][i][b]~ Krótki teścik ~[/b][/i][/center]
[b]Czy gracz może walczyć z liderem o odznakę, nie będąc w jego gymie?:[/b]
[b]Ile czasu na odpis ma MG?:[/b]
[b]Kolorem niebieskim zaznacz kwestie, które może napisać MG:[/b] "Spotykasz dzikiego Rattatę", "Moja postać decyduje się podejść do dzikiego szczurka", "Rzucam pokeballem", "Rattata został schwytany".
[b]Na jakie typy typ elektryczny jest super efektywny (zadaje obrażenia x2)?:[/b]
[b]W jaki sposób Inkay ewoluuje w Malamara na forum?:[/b]
[b](DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie:[/b]

[center][i][b]~ Umiejętności pisarskie ~[/b]
[size=9]Poniższe opisy mają mieć formę odpisu MG dla gracza, a nie opowiadania, gdzie odpisujesz za MG i gracza.[/size][/i][/center]
[b]Napisz dialog dwóch przeciwników chcących ze sobą skończyć raz na zawsze, których podsłuchuje twój gracz:[/b]
[b]Czemu Rocketsi opanowali miasto Vermilion?:[/b]

[center][i][b]~ Skan ~[/b][/i][/center]
[b]Przygotuj skan dowolnej Poke-ryby:[/b]   
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
REKLAMA 
Owczy Bóg

Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 26 Cze 2014
Posty: 1044
Wysłany: 2015-10-23, 16:48   

 
     
Molin 
Owczy Bóg


Starter: ???
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 26 Cze 2014
Posty: 1044
Wysłany: 2015-10-23, 16:48   

 

~ Pytania ogólne ~
 
Czy spełniasz wymogi na MG?: Miesiąc mam, warnów nie mam, reszta też tam w miarę, tylko jeśli chodzi o słomiany zapał to jest różnie. ALE JA SIĘ POSTARAM.
Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?: Byłam, dwa razy, raz na punie i potem na aafie (TO TERAZ TRZEBA NA JUNIE!). Czemu na Punie zrezygnowałam to nie pamiętam, ale na aafie pouciekali mi ulubieni gracze i jakoś tam mi się odechciało. Meh.
Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?: Tutaj jest akurat różnie. Ogólnie, będę się starała minimum jeden na trzy dni, ale w cięższych sytuacjach postaram się chociaż raz na tydzień wyrobić. A jak mam wenę i czas to nawet po kilka dziennie.
Czy często potrzebujesz zastępcy? Jeśli tak, proszę wybrać go TERAZ: Jakoś specjalnie często nie znikam, więc z tym można poczekać.
Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?/Czy zgadzasz się na Poke-przygody? Jeśli tak, ile jesteś ich w stanie prowadzić na raz?: Tutaj pozwoliłam sobie ładnie połączyć, może mnie nikt nie zje ;-; Ogólnie mam zamiar prowadzić max. 4 gry i jak to się ułoży to nie mam pojęcia. Z założenia 2 ludzkie, 2 pokemonowe, ale może się to później pozmieniać, w zależności od zapisów jakie do mnie będą.
Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?: Taa~!
Czy zgadzasz się się na Fakemony?: Zgadzam się, ale nie w jakimś nadmiarze ;-;

~ Krótki teścik ~
 
Czy gracz może walczyć z liderem o odznakę, nie będąc w jego gymie?: Musi tylko dotrzeć do miasta w którym znajduje się jego gym, o tym czy ma się to odbyć w nim nie jest nic wspomniane (a można osom rzeczy zrobić jeśli chodzi o taką walkę poza nim!)
Ile czasu na odpis ma MG?: Tydzień, 2 za pozwoleniem gracza.
Kolorem niebieskim zaznacz kwestie, które może napisać MG:
"Spotykasz dzikiego Rattatę",
"Moja postać decyduje się podejść do dzikiego szczurka",
"Rzucam pokeballem",
"Rattata został schwytany".
Na jakie typy typ elektryczny jest super efektywny (zadaje obrażenia x2)?: Woda, lot
W jaki sposób Inkay ewoluuje w Malamara na forum?: Trzeba go odwrócić do góry nogami jak będzie miał odpowiedni poziom.
(DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie:
Jestę Molę. Raczej mnie tu wszyscy znają, więc nie ma za bardzo po co siebie odpisywać. Chcą mnie na MG, a jako że wpadłam już na kilka pomysłów co do gier które miałabym prowadzić to się zgłaszam. I O ILE MI WREDNI NIE POUCIEKAJĄ TO JA TEŻ NIE ODEJDĘ :C

~ Umiejętności pisarskie ~ 
Poniższe opisy mają mieć formę odpisu MG dla gracza, a nie opowiadania, gdzie odpisujesz za MG i gracza.
 
Napisz dialog dwóch przeciwników chcących ze sobą skończyć raz na zawsze, których podsłuchuje twój gracz:
Odpis taki nieco dłuższy, no bo to ważna akcja w przygodzie by była!
Nigdy w życiu nawet nie pomyślałaś o tym, że kiedykolwiek zdarzy ci się okazja żeby choć zobaczyć legendarnego Pokemona. A teraz? Na twoich rękach spoczywał Mew – mały, ranny, opuszczony, a mimo to niezwykle potężny. Skryłaś się nieco lepiej za jakimś sporym urządzeniem, uważając żeby przypadkowo nie nadepnąć na kawałek rozbitego szkła i wychyliłaś delikatnie głowę żeby móc dokładnie obserwować całą sytuację. Cały czas mocno trzymałaś stworka przy sobie, a twój Growlithe był gotowy żeby bronić was w razie potrzeby. Ale co taki mały, słaby piesek da radę zrobić w takiej sytuacji? No właśnie, niezbyt wiele.
Aki nieco się wystraszył słysząc polecenie, ale wiedział, że sytuacja tego wymaga. Jego małe, fioletowe, glutkowate ciałko przybrało idealną formę Mew. Powoli wyleciał z ukrycia, czujnie rozglądając się na boki, po czym zatrzymał się około 2 metry od was. Spojrzał przed siebie i machnął ogonkiem.
- Czeeeeś! - usłyszałaś wesoły krzyk w swojej głowie.
Najwyraźniej wraz z przejęciem formy legendarnego Pokemona otrzymał też wszystkie jego zdolności. W każdym razie, nie było teraz czasu na zastanawianie się nad tym, miałaś tylko nadzieję że wszystko pójdzie po waszej myśli. Przynajmniej Aki w dość dobry sposób naśladował zachowanie stworka.
Wybuch prawie przyprawił cię o zawał serca. Jasnoniebieski pocisk pomknął prosto w stronę fałszywego Mew, ale na szczęście został zablokowany przy pomocy Protect. Z powodu maszyn nie byłaś w stanie zauważyć kto zaatakował, ale raczej nie było ciężko się domyślić.
- I jeszcze masz czelność witać się ze mną w taki głupkowaty sposób? - ponownie usłyszałaś głos, tym razem nieco inny, znajomy, lecz brzmiący nieco... sztucznie? - Nie potrafisz zachowywać się poważnie nawet w obliczu swojej śmierci?
Mewtwo będący pod władzą Rocketów. Mimo, że cały konflikt pomiędzy nim, a Mew dawno się zakończył to przez całą tą sytuację wszystko się powtarza. Po otrzymaniu nowych form Mew nie miałby szans w walce z nim, tym bardziej w takim stanie. Musicie go chronić, za wszelką cenę.
- Nie boję się ciebie, nic mi nie zrobisz~! - ponownie wesoły krzyk różowego stworka, który najwyraźniej zdenerwował drugiego Pokemona gdyż usłyszałaś ciche warknięcie – Zostaw tamtych gości i chodź się ze mną pobawić!
Ale na coś takiego nie było szans. Mewtwo nie miał w tym momencie własnej woli, ale z drugiej strony to wam pomogło – nie ma szans żeby prawdziwy, legendarny stwór dał się nabrać na sztuczkę z Ditto.
- Jeśli nie masz już nic mądrego do powiedzenia to nie obraź się, ale zakończę to nieco szybciej.
Kolejny pocisk. Dużo większy, silniejszy, lecący prosto w stronę Mew. Ten jednak bez żadnych oznak strachu na pyszczku uśmiechnął się i kolejny raz zamachał ogonkiem.
- Najpierw musisz mnie złapać!
Nie zauważyłaś co stało się dalej. Usłyszałaś jedynie wybuch, a cała sala została pokryta dymem. Teraz wybór należy do ciebie – ryzykować i postarać się znaleźć w tym wszystkim Akiego, czy po prostu uciec, za wszelką cenę chroniąc Mew?

Czemu Rocketsi opanowali miasto Vermilion?:

Biegłeś ile sił w nogach, ale najwyraźniej nie było to wystarczające, tym bardziej z obciążeniem w postaci kilku wypełnionych PokeBalli. Ale jaki inny miałeś wybór? To one były jednym z celów Rocketów, w końcu czego innego mieli szukać w takim mieście jak Vermilion? Statki zajęli bez problemu, jedyne co im pozostało to rzadkie Pokemony należące do członków klubu Pokemon. Gdyby Lt. Surge nie zdążył cię o tym wcześniej poinformować to zapewne niezbyt dobrze by się to skończyło, prawda? Mieliście się spotkać w miejscu, które nie zostało jeszcze zajęte przez Rocketów – tunel zamieszkiwany przez duże ilości Diglettów, położony w okolicach miasto. Patrząc się na to, że zaraz przy wyjściu z miasta stało kilku strażników razem ze swoimi Pokemonami to nie był to zbyt dobry plan. Ale to nie oni byli tutaj największym problemem – zanim zdążyłeś nawet pomyśleć nad sposobem w jaki dałbyś radę ich ominąć, jeden z Houndoomów rzucił się na ciebie, jednocześnie cię przewracając i boleśnie wbijając pazury w twoje plecy. Na szczęście Mudkip, który do tej pory dzielnie trzymał się na twojej głowie (bo przecież bieganie z ważącym 7 kg Pokemonem na głowie to żaden problem!) był przygotowany na taką sytuację. Pies po chwili odleciał na kilka metrów, obrywając dość sporym strumieniem wody, ale to nie oznaczało końca problemów. Zostaliście właśnie okrążeniu przez Rocketów i ich Pokemony. Niezbyt przyjemna sytuacja, prawda?
~ Skan ~

Przygotuj skan dowolnej Poke-ryby:

Feebas  
Imię:
Dotty
 
Poziom: 5
Typ:
 
Ewolucja:
Feebas - (Prism Scale) → Milotic
Ataki:
Splash | Hypnosis
Charakter i historia:
No cóż, nie można powiedzieć żeby Holly była zbytnio zadowolonego ze swojego pierwszego Pokemona... ale w końcu obiecała, że będzie go kochać niezależnie od jego gatunku, nawet jeśli to będzie brzydka, oślizgła ryba! Nawet nazwała ją ładnie Dotty i stwierdziła, że postara się dotrwać do jej ewolucji.
Ale jeśli chodzi o charakter Dotty – ona wcale nic sobie z tego nie robi, że jest „brzydką i oślizgłą rybą”. Niestety można ją przy tym określić jakby „bez charakteru”. Ani to miłe, ani wredne, ale w końcu jaka ma być ryba? Jedyne co jej sprawia radość to usypianie innych przy pomocy ataku który odziedziczyła po ojcu. Warto też wspomnieć o tym, że przy każdej możliwej okazji uporczywie wyskakuje z wody, po czym natychmiast żałuje swojej decyzji gdy zaczyna dusić się na suchym lądzie. Byleby mieć tylko nadzieje, że kiedyś się to zmieni.
Umiejętność:
Swift Swim  - Kiedy podczas walki pada deszcz, szybkość Pokemona podwaja się. Szybkość spada do normalnej, gdy pogoda się zmienia. 
Trzyma:
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-10-23, 17:40   

Nie bardzo mam się po co rozpisywać w ocenie. Wszystko jest, błędów rażących nie widzę, Mol wie co i jak- Jestem na TAK :)
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-10-23, 20:46   

Zastanawia mnie tylko, czemu dałaś "Feebas" na żółto ._.
Wszystko okey i też nie mam do czego się przyczepić, więc krótko, zwięźle oraz na temat - za ;)
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Chen


Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączył: 27 Lip 2015
Posty: 33
Wysłany: 2015-10-30, 22:36   

A co mi tam, najwyżej się nie dostanę ;p Można jeszcze spróbować?
_________________
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-10-30, 23:53   

Też chciałbym spróbować. ;-)
_________________
 
     
Vereesa


Starter: Aron
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 13 Paź 2015
Posty: 152
Wysłany: 2015-10-31, 12:39   

Czesio też chce! Czesio też!!!
_________________

Box | Bank
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-10-31, 15:49   

Cała trójca ma do wykonania ten sam formularz:

Kod:
[center][img]http://i.imgur.com/5jPt2RF.png[/img]

[i][b]~ Pytania ogólne ~[/b][/i][/center]
[b]Czy spełniasz wymogi na MG?:[/b]
[b]Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?:[/b]
[b]Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?:[/b]
[b]Czy często potrzebujesz zastępcy? Jeśli tak, proszę wybrać go TERAZ:[/b]
[b]Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się na Poke-przygody? Jeśli tak, ile jesteś ich w stanie prowadzić na raz?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się się na Fakemony?:[/b]

[center][i][b]~ Krótki teścik ~[/b][/i][/center]
[b]Co jest wygraną za pokonanie liderki Elesy?":[/b]
[b]Ile razy w roku MG może zawiesić przygodę swojemu graczowi?:[/b]
[b]Najsilniejszy Pokemon Twojego gracza ma poziom 36. Podkreśl te stworki, które może zdobyć na obecną chwilę:[/b] Charmander (7lvl), Mantyke (50lvl), Greninja (40lvl), Dugtrio (46lvl), Zoroark (47lvl)
[b]Na jakie typy typ ognisty nie działa (zadaje obrażenia x0)?:[/b]
[b]Ile czasu na odpis graczom ma MG po powrocie z ośmiodniowej nieobecności?:[/b]
[b](DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie:[/b]

[center][i][b]~ Umiejętności pisarskie ~[/b]
[size=9]Poniższe opisy mają mieć formę odpisu MG dla gracza, a nie opowiadania, gdzie odpisujesz za MG i gracza.[/size][/i][/center]
[b]Wykreuj postać przewodnika po Wyspach Pomarańczowego Archipelagu:[/b]
[b]Kim wybiegła przerażona z domu strachów, wrzeszcząc wniebogłosy. Co ją tak wystraszyło?:[/b]

[center][i][b]~ Skan ~[/b][/i][/center]
[b]Przygotuj skan dowolnego Pokemona, który kojarzy Ci się z Halloween:[/b]   
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Vereesa


Starter: Aron
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 13 Paź 2015
Posty: 152
Wysłany: 2015-10-31, 16:30   



~ Pytania ogólne ~

Czy spełniasz wymogi na MG?: Tak
Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?: Tak; przestałem grać:d
Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?: Bardzo często, będę Daisy7 2.0. Prawie :D
Czy często potrzebujesz zastępcy? Jeśli tak, proszę wybrać go TERAZ: Nie, ale będzie nim Mhrok, bo #rebel.
Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?: 5
Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?: tak
Czy zgadzasz się na Poke-przygody? Jeśli tak, ile jesteś ich w stanie prowadzić na raz?: tak, powiedzmy 2
Czy zgadzasz się się na Fakemony?: tak

~ Krótki teścik ~

Co jest wygraną za pokonanie liderki Elesy?": 3240$ + Odznaka Pioruna + TM72 Volt Switch
Ile razy w roku MG może zawiesić przygodę swojemu graczowi?: 2
Najsilniejszy Pokemon Twojego gracza ma poziom 36. Podkreśl te stworki, które może zdobyć na obecną chwilę: Charmander (7lvl), Mantyke (50lvl), Greninja (40lvl), Dugtrio (46lvl), Zoroark (47lvl)
Na jakie typy typ ognisty nie działa (zadaje obrażenia x0)?: nie ma takiego typu; chyba, że mowa o ability takim jak Flash Fire :> to inna sprawa. Ale nie tego dotyczy pytanie!
Ile czasu na odpis graczom ma MG po powrocie z ośmiodniowej nieobecności?: 2 dni
(DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie: Nikt wam nie da tego, czego Dżejk wam nie obieca!
Co do odpisów. Moje odpisy nie będą wielkimi, długimi wydarzeniami roku, będą raczej treściwe i częste.

~ Umiejętności pisarskie ~
Poniższe opisy mają mieć formę odpisu MG dla gracza, a nie opowiadania, gdzie odpisujesz za MG i gracza.

Wykreuj postać przewodnika po Wyspach Pomarańczowego Archipelagu: [
-Tam w oddali widać wyspę Navel. - powiedział przewodnik wskazując na wulkan. Pokazywał go już trzeci raz, więc zarówno ty, jak i Bart zaczynaliście się poważnie.. niecierpliwić. 500$ za wskazanie dwóch wysp i opowiedzenie historii o lewitującym Machopie to nie to na co liczyliście.
-Możecie udać się na statek, żeby wybrać się na wyspę Pi..
-Pinkan! - wszedł mu w słowo Bart. -Przesławną wyspę, na której mieszkają różowe pokemony. - ton głosu chłopaka był kąśliwy, a przewodnik stał jak wryty. Czyżby koniec wycieczki? Więcej raczej wam nie pokaże.
-No tak.. bo widzicie, ja nie jestem przewodnikiem. - przyznał się wam mężczyzna.
-Trzymajcie mnie bo zejdę! - ryknął Bart -Nie jesteś? No dobrze, że nam powiedziałeś! Bo byłeś tak profesjonalny, że prawie się nabrałem. - sarkastyczny ton był tak gęsty, aż wydawało się, że można go dotknąć.
-Na prawdę tak uważasz? - odpowiedział z nadzieją mężczyzna. Szybko jednak zrozumiał swoją gafę, po tym jak obaj wbiliście w niego zażenowane spojrzenia. -Bo widzicie.. mój brat.. on jest tu przewodnikiem, ale jest niesamowicie chory. Jeśli pomoglibyście mi go wyleczyć, na pewno oprowadzi was po archipelagu. - i rozpoczęła się farsa! Bart posłał Ci porozumiewawcze spojrzenie, wiedziałeś również, że to do Ciebie należy decyzja co dalej zrobicie. Mogliście po prostu odejść, zażądać zwrotu pieniędzy i odejść, albo nabrać się na jego na prawdę słabą historię.


Kim wybiegła przerażona z domu strachów, wrzeszcząc wniebogłosy. Co ją tak wystraszyło?:
Wielki latający, czający się w ciemności stwór na pewno chciał Cię zabić! Zebranie nóg za pas, chociaż wydawało się tchórzostwem, było jedynie idealnym posunięciem taktycznym, które miało uchronić Ciebie, młodą trenerkę przed przedwczesnym zawałowym zakończeniem kariery. Nie widziałaś jednak Jaroda, nie pobiegł za tobą? A może to paskudztwo go zjadło?! Tak! Na pewno leży w kałuży krwi, a nad nim siedzi ta paskudna bestia z pomarańczowymi oczami.
-Kim! Zaczekaj no! - z ciemnego wnętrza domu wybiegł zmachany Jarod, biegł za tobą. Najwyraźniej jednak dopływ adrenaliny dodał Ci nadludzkiej prędkości. -To nie żadna bestia Kim, to mały Pumpkaboo. - powiedział młodzieniec drapiąc się w tył głowy. Za nim znajdowało się twoje Nemezis. Pokemon jednak nie chciał wyssać twojej duszy, wyglądał dość.. przyjaźnie.

~ Skan ~

Przygotuj skan dowolnego Pokemona, który kojarzy Ci się z Halloween:


Pumpkaboo

Poziom: Trick, Astonish, Confuse Ray, Scarry Face, Shadow Ball <tm>
Typ:
Ewolucja: Pumpkaboo -x-> Everstone.
Ataki: Trick, Astonish, Confuse Ray, Scarry Face, Shadow Ball <tm>
Charakter i historia: Uwielbia dobrą zabawę i żarty! Duuużo żartów, najlepiej jak jej żarty przyprawiają kogoś o zawroty głowy, nocne moczenie i zawał serca. Ta Pumpkaboo to straszna wredota, udaje jednak słodziaka by uniknąć konsekwencji swoich 'dowcipów'. Zakochała się w Jarodzie i zrobi wszystko, żeby popsuć relacje jego i Kim.
Umiejętność: Pickup - Istnieje 10% szans, że po stoczonej walce Pokemon znajdzie jakiś przedmiot. Im wyższy poziom Pokemona, tym większa szansa na cenniejszy przedmiot. Umiejętność nie działa, kiedy użytkownik już coś trzyma.
Trzyma:
_________________

Box | Bank
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-11-02, 10:44   

Miałam chęć dać ocenę jak już będą wszystkie 3 formularze, ale jakoś pozostali się nie kwapią...

To tak: błędy są, ale są to błędy dość niewielkie, takie w granicach normy i do poprawienia (np. w skanie zamiast poziomu skopiowały ci się ataki). Pewnie gdzieś jeszcze coś tam zgrzyta, ale osobiście uważam, że są to zgrzyty drobne. Podsumowując, Jaguź jest na TAK.
Będzie tyyylu MG *-*
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-11-02, 11:46   

Meow, też chciałam dać ocenę, jak formularz wyślą wszyscy chętni, ale wezmę przykład z Gwen ;d

Vereesa napisał/a:
Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?: Bardzo często, będę Daisy7 2.0. Prawie :D

Trzymam za słowo!

No to tak. Wszystko mi się podoba prócz skanu, gdzie rypnąłeś się przy poziomie i ewolucji. Tzn. zgaduję, że w ewolucji chodzi o to, że Pumpkaboo ma Everstone i dlatego nie może ewoluować, ale to powinno wyglądać inaczej. Mianowicie Everstone powinieneś dać mu do rubryki "trzyma", a ewolucję napisać normalnie, bo gdyby ktoś odebrał mu kamyczek, będzie mógł ewoluować (czyt. to nie jest tak, że wchłania Everstone i już nigdy nie będzie mógł ewoluować). W związku z powyższych poproszę Cię o wykonanie jeszcze jednego skanu dowolnego Pokemona z głównym typem smok ;)
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-11-02, 13:34   

Cóż, może i jestem nowy ale co mi szkodzi. Jeśli jest możliwość chciałbym spróbować ;D
_________________
 
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-11-02, 14:24   

Możliwość jest zawsze ;)
Kod:
[center][img]http://i.imgur.com/5jPt2RF.png[/img]

[i][b]~ Pytania ogólne ~[/b][/i][/center]
[b]Czy spełniasz wymogi na MG?:[/b]
[b]Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?:[/b]
[b]Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?:[/b]
[b]Czy często potrzebujesz zastępcy? Jeśli tak, proszę wybrać go TERAZ:[/b]
[b]Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się na Poke-przygody? Jeśli tak, ile jesteś ich w stanie prowadzić na raz?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się się na Fakemony?:[/b]

[center][i][b]~ Krótki teścik ~[/b][/i][/center]
[b]Ile min. linijek musi mieć post w przygodzie?:[/b]
[b]Czy MG muszą stosować jednakowy system Poke-pojedynków?:[/b]
[b]Zaznacz kursywą miasta, w których stacjonuje jakiś lider:[/b] Eterna, Lavender, Nimbasa, Cyllage, Verdanturf, Violet, Geosenge, Floccesy, Viridian, Celestic
[b]Jakie korzyści czerpie gracz z poboczną profesją hodowcy?:[/b]
[b]Ile wynosi kara grzywny, jaką musi zapłacić MG, który zrezygnuje z owego stanowiska w czasie miesiąca od zostania MG?[/b]
[b](DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie:[/b]

[center][i][b]~ Umiejętności pisarskie ~[/b]
[size=9]Poniższe opisy mają mieć formę odpisu MG dla gracza, a nie opowiadania, gdzie odpisujesz za MG i gracza.[/size][/i][/center]
[b]Roman natknął się na wielki ślady. Zdecyduj samodzielnie jaki Pokemon je zrobił i dokąd zaprowadziły Romana:[/b]
[b]Opisz świat Pokemon wyjęty prosto z westernu:[/b]

[center][i][b]~ Skan ~[/b][/i][/center]
[b]Przygotuj skan dowolnego Pokemona ewoluującego przez Pal Pad:[/b]
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Vereesa


Starter: Aron
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 13 Paź 2015
Posty: 152
Wysłany: 2015-11-02, 17:50   

Dratini
Imię: ---

Poziom: 5
Typ:
Ewolucja: Dratini (30lvl) -> Dragonair (55lvl) -> Dragonite
Ataki: Wrap, Leer, Thunder Wave
Charakter i historia: Dratini wykluł się z jaja w jednej Snowpoint City. Jest bardzo niesamodzielny oraz dziecinny, płaczę gdy coś mu się nie powiedzie i trzeba go karmić łyżeczką. Bez swojego trenera - Tadeusha - nie ruszy się na krok i nie jest w stanie wykonać nawet najprostszego ruchu.
Umiejętność: Marvel Scale - Kiedy status Pokemona w jakikolwiek sposób odbiega od normy, jego obrona wzrasta (x1.5)
Trzyma: --
_________________

Box | Bank
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-11-02, 17:58   

No i teraz nie mam się do czego przyczepić :) Jestem na tak.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.