Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Wybory na Mistrzów Gry
Autor Wiadomość
Draggy 
The Sloth is real.


Starter: Toge(3.141)
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 24
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 291
Skąd: wiesz, że nie wiem?
Wysłany: 2014-08-07, 13:25   

Ja tam się nie rozpisuję zbytnio. *hohoho, pewnie dostanę za to po łbie* Nie chcę powtarzać tego co inni napisali. Po przeczytaniu tekstów, przeanalizowaniu stylów stwierdzam, że mój głos oddaje na : Dafa/b]. I jestem za wyborem [b]dwóch MG.
_________________
  :
     
REKLAMA

Starter: Toge(3.141)
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 175
Wysłany: 2014-08-07, 14:58   

  :
     
Toothless


Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 175
Wysłany: 2014-08-07, 14:58   

Mój głos jest bezsprzeczny i wszystkim pewnie znany,
głosuję na Dafiara, gdyż MG jest wspaniałym. :h:


Jestem za wybraniem dwóch MG. Dafcio ma meeeega konkurencję, ale oddałam na niego głos, bo już miałam PRZYJEMNOŚĆ z nim pisać. Całkowicie trafił w mój gust.
_________________
 
     
GallAnonim 
Woof Woof


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 29
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1144
Skąd: Ziemia Kłodzka
Wysłany: 2014-08-07, 15:50   

Głosuję na Chmurka. Po pierwsze uwielbiam długie, rozbudowane odpisy, a po drugie znam jego mgowanie z innego forum i wiem, że jest w tym dobry.

W sumie mogę również opowiedzieć się za dwoma nowymi mistrzami.
_________________
 
 
     
Lucas 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Dołączył: 04 Sie 2014
Posty: 32
Wysłany: 2014-08-07, 20:39   

Oddaję głos na Chmurka. Jego odpisy są ciekawe i fajnie się je czyta.

Jestem też na dwoma mg. Zapas zawsze się przyda.
 
     
Asea 
Fiery Doom


Starter: Vulpix
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Dołączyła: 25 Lip 2014
Posty: 35
Wysłany: 2014-08-08, 00:33   

Głosuję na Zeit. Bardzo wysoka poprawność ortograficzna i językowa, poza tym Zeicik zna się na pokemonach i ma wiele ciekawych pomysłów w swojej uroczej główce.

Co do ilości MG, to jestem za dwoma. Co dwie głowy, to nie jedna, jak to mawiają~.
 
 
     
Rude 


Starter: Teddiursa.
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączył: 24 Lip 2014
Posty: 18
Wysłany: 2014-08-08, 01:03   

1) Dafiar, napisałeś, że jesteś w stanie podjąć się aż ośmiu przygód na raz i zapał naprawdę Ci się chwali, jednakże jak dla mnie, jesteś skreślony przez to, że byłeś już MG i odszedłeś, bo nie miałeś siły. Tym bardziej, że powodem tego był natłok wydarzeń. Sądzę, że mając ośmiu graczy na brak wrażeń narzekać nie można. Gdybyś jednak znowu poczuł się przytłoczony, zostawionych zostaje dwa razy więcej przygód niż zwykle. Poza tym w Twoim przykładowym opisie w jednym zdaniu brakowało kluczowej informacji, co każe mi sądzić, że nie przeczytałeś swojego posta jeszcze raz przed wysłaniem, albo przeczytałeś go bez zrozumienia, a to bardzo, bardzo źle. >: Poza tym znalazło się tam kilka błędów językowych. Normalnie takie rzeczy są do przebolenia, a o brakującą informację można zapytać, ale jeśli można tego w ogóle uniknąć... sam rozumiesz. Jestem na nie.

2) Co do Zeit, wiem że nie jestem szczególnie obiektywny w Twojej kwestii, więc po prostu wypiszę fakty, które zauważyłem -- Twoje teksty są zatrważająco wręcz poprawne, sama napisałaś, że prowadzisz przygody w sposób realistyczny, co jest ogromnym plusem, na dodatek jesteś inteligentną osobą i, jak wiele osób wcześniej powiedziało, przesympatyczną. Pisałem z Tobą już kilkakrotnie i wiem, że nigdy, przenigdy nie trzeba Cię męczyć o odpis (wręcz przeciwnie!). Wynika z tego, że masz mój głos.

3) Chmurek, właściwie, to jesteś moim drugim faworytem zaraz po Zeit. :3 W Twoich tekstach znalazłem tylko nieznaczące literówki i niepotrzebne przecinki tu i ówdzie. Trochę też wspomniany wcześniej godmodding mnie odstrasza, ale nie jakoś szczególnie. C: Za to ogólnie opisy oczytało się przyjemnie i nic tam nie zgrzytało. Mnie, czysto z perspektywy gracza, się podobało. :3

I, jak wszyscy poprzednicy, uważam, że powinno zostać wybranych dwóch MG, z, podobnie, wcześniej wymienionych przyczyn. c:


PS Przepraszam, że tak długo wyszło.
_________________
karteł / box / bank / trofea


Prepare for trouble... . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
 
     
Deezy


Starter: Shinx
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 126
Wysłany: 2014-08-08, 12:02   

Swój głos pragnę oddać na mego brata Dafa. Wiele było już wyjaśnione przez innych graczy, czemu tak a nie inaczej, a że praktycznie nie ma co tu dodać, a ja nie przepadam za powtarzaniem tego co mówią inni, wypowiem się krótko.
Dafik ma bardzo dobry styl pisania, co widać po tym co popisał tu. Ogólnie podoba mi się to że potrafi wprowadzić czytelnika w klimat, daje radę napisać tak że wydaje się to realne (a przynajmniej mi). Więcej już nie dopowiem bo nie bardzo mam co, ale tak czy inaczej głos na Dafa koniec kropka.
_________________
http://pokemoncrystal.jun.pl/viewtopic.php?t=363
 
     
Layla 


Starter: Ralts
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Dołączyła: 16 Lip 2014
Posty: 411
Wysłany: 2014-08-08, 12:05   

Cóż, miałam bardzo trudny wybór ;-; Czemu wy wszyscy piszecie tak dobrze? ;_;
Głosuję na Dafa. To, że był już kiedyś MG i musiał odejść, wcale go nie dyskwalifikuje. Trzeba dać mu drugą szansę. A jeżeli odejdzie i tym razem, zmarnuje ją. Proste, nje?
Jego zapis mi się podoba, jednak Zeit i Chmurek też świetnie sobie poradzili. Nie liczy się długość, a jakość. Myślę, że da sobie radę z taką ilością graczy. Wcześniej już borykał się z takim wynikiem w swoim dziale i szło mu dobrze. Wie, na co się porywa.

No i głosuję na trzech MG. Daisy, nie pozwól zmarnować któregoś z tak uzdolnionych ludków ;-;
_________________
 
     
Dafiar 
Now it's mine~


Starter: Scyther
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1673
Ostrzeżeń:
 5/5/6
Wysłany: 2014-08-08, 12:17   

Hmm... No dobra, to i ja zagłosuję. Po pierwsze jestem naprawdę przerażony poziomem, który zaprezentowali moi konkurenci i nigdy bym się nie spodziewał, że jestem na ich poziomie. Naprawdę miałem dylemat, żeby kogoś wybrać, ale... ale jednak Chmurek bardziej do mnie przemawia. Jeśli miałbym iść do kogoś przygodą, to właśnie do niego. Wybacz Zeit, ale mnie akurat na realizmie nie zależy, dlatego głosuję w ten sposób.
_________________
 
 
     
kowalt 


Starter: Honedge
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 32
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 236
Skąd: Polska
Wysłany: 2014-08-08, 12:20   

Dość wyrównanie to idzie.

kowi głosuje na Zeit. Najlżej mi się czytało to co tam napisała. Aka stylem w miarę przypadła mi do gustu. Jakbym miał wybierać sobie MGie z tej trójki to byłaby to właśnie ona. Przynajmniej biorąc pod uwagę powyższe opisy.

A głos na ilość jest raczej bez sensu ale jak mus to mus. Dwójkę wybierz pani bo kowi idzie za głosem ludu.
_________________
 
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-08-08, 21:34   

~ WYNIKI ~

Nowymi MG zostają: Zeit oraz Dafiar.
Chmurkowi gratulujemy, ponieważ przegrał o jeden mały głos i mamy nadzieję, że lepiej powiedzie mu się przy następnych wyborach~

Jak widzicie wybrałam 2 nowych mistrzów, chociaż nawet nie liczyłam, ile wolnych miejsc mają aktualnie, ponieważ biorąc pod uwagę Wasze zdanie na ten temat... Nie mam byt wiele do gadania xd

Layla, niestety na trzech się nie pokuszę, ale Chmurzasty na pewno zebrał masę motywacji i jeszcze zaiskrzy! :3
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-08-26, 16:32   


Witajcie Crystalowicze! Ogłaszam wybory na 2 MG. Główne cechy dobrego Mistrza Gry: punktualny, kreatywny, pomysłowy, znający zasady poprawnej polszczyzny, nie mający słomianego zapału. Jeżeli jesteś zainteresowany i je spełniasz, to wypełniaj prędko poniższy formularz, a gdy skończysz, wklej go tutaj. Pamiętaj, że za bycie MG, otrzymujesz wynagrodzenie w postaci kasy forumowej. Formularze przyjmuję do 2 września, godz. 17:00 (wszystkie napisane później zostaną skasowane). Jak widzie czasu jest cały tydzień, a to dlatego, że wciąż mamy wakacje, więc jeszcze kilku naszych wypoczywa bez neta~

Cytat:
Formularz
Czy spełniasz powyższe wymogi?:
Czy znasz regulamin forum?:
Czy byłeś już MG na Crystalu?: Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś? ;>
Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?:
Czy często potrzebujesz zastępcy?: Jeśli tak to proszę wybrać go TERAZ
Ile przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?:
Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?:
Jakie przywileje posiada profesja koordynatora?:
Czy w skanie Pokemona rubryka "charakter i historia" jest obowiązkowa?:
Czy można zmienić płeć dowolnemu Pokemonowi?:
Czy Pokemon poznaje po ewolucji ataki, które dostaje na poziomie 0?
Ile czasu na powrót bez kary ma MG, który niespodziewanie zniknie (tzn. nie informując o tym w "Nieobecnościach")?:
Na jakim poziomie wykluwa się Pokemon ze skamieliny?:
(DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie dla głosujących:
~A teraz czas na ukazanie swoich umiejętności pisarskich *o*~
Przedstaw (opisz) dowolnego NPC, który będzie podróżował z twoim graczem:
Gracz spaceruje po mieście, co mogłoby się wydawać całkiem zwyczajne, ale...:
Przygotuj skan dowolnego Pokemona typu kamiennego:

Opis drugi (ten z miastem) ma być fragmentem prowadzonej przygody, kawałkiem odpisu. Pamiętaj, by pisać długość taką, jaką zamierzasz stosować w postach u graczy.

DOD* - pole dodatkowe, a więc wypełnienie go nie jest nakazane, aczkolwiek wskazane.



Kod:
[b][u]Formularz[/u][/b]
[u]Formularz[/u]
[b]Czy spełniasz powyższe wymogi?:[/b]
[b]Czy znasz regulamin forum?:[/b]
[b]Czy byłeś już MG na Crystalu?:[/b]
[b]Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?:[/b]
[b]Czy często potrzebujesz zastępcy?:[/b]
[b]Ile przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?:[/b]
[b]Jakie przywileje posiada profesja koordynatora?:[/b]
[b]Czy w skanie Pokemona rubryka "charakter i historia" jest obowiązkowa?:[/b]
[b]Czy można zmienić płeć dowolnemu Pokemonowi?:[/b]
[b]Czy Pokemon poznaje po ewolucji ataki, które dostaje na poziomie 0?:[/b]
[b]Ile czasu na powrót bez kary ma MG, który niespodziewanie zniknie (tzn. nie informując o tym w "Nieobecnościach")?:[/b]
[b]Na jakim poziomie wykluwa się Pokemon ze skamieliny?:[/b]
[b](DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie dla głosujących:[/b]
[b][i]~A teraz czas na ukazanie swoich umiejętności pisarskich *o*~[/i][/b]
[b]Przedstaw (opisz) dowolnego NPC, który będzie podróżował z twoim graczem:[/b]
[b]Gracz spaceruje po mieście, co mogłoby się wydawać całkiem zwyczajne, ale...:[/b]
[b]Przygotuj skan dowolnego Pokemona typu [i]kamiennego[/i]:[/b]
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Rieul 


Starter: Houndour
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 25
Dołączyła: 20 Lip 2014
Posty: 565
Wysłany: 2014-08-29, 20:46   

FORMULARZ

Czy spełniasz powyższe wymogi?: Sądzę, że tak.
Czy znasz regulamin forum?: Tak, ale zawsze można wrócić do odpowiedniego działu i jeszcze raz go przeczytać.
Czy byłeś już MG na Crystalu?: Nie.
Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?: To zależy od okoliczności - kiedy zacznie się szkoła myślę, że będzie to przynajmniej jeden odpis na dwa lub trzy dni, natomiast w wakacje, ferie, inne dni wolne, bądź w święta nawet do kilku dziennie - zwłaszcza, że lubię przesiadywać na komputerze i forum.
Czy często potrzebujesz zastępcy?: Raczej nie.
Ile przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?: Na początek sądzę, że będą to cztery przygody, ale jeżeli ktoś zgłosi dodatkowy zapis, a jego karta mi się spodoba to jestem skłonna przyjąć taką osobę nadprogramowo.
Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?: Nie.
Jakie przywileje posiada profesja koordynatora?: "Koordynator - co miesiąc może dodać dowolnemu stworkowi z KP +0,5lvl oraz szansa na złapanie Shiny Pokemona w Safari Zone zwiększa się do 10%."
Czy w skanie Pokemona rubryka "charakter i historia" jest obowiązkowa?: Tak (według mnie jest to przydatna informacja, bo dowiedzieć się można jak dany Pokemon się zachowuje i łatwiej wprowadzać w odpisach odpowiednie jego zachowania).
Czy można zmienić płeć dowolnemu Pokemonowi?: Dowolnemu Pokemonowi nie, ponieważ tylko niektóre stworki mogą zmienić płeć. Jeżeli ktoś jednak posiada takiego Pokemona to muszą zostać spełnione pewne warunki: sam Pokemon musi się zgodzić (tutaj decyduje MG) oraz gracz musi zakupić miksturę Femimascu.
Czy Pokemon poznaje po ewolucji ataki, które dostaje na poziomie 0?: Tak. "3. Pokemon poznaje jednak po ewolucji ataki, które dostaje na poziomie 0 (oznaczone ----- na serebii)."
Ile czasu na powrót bez kary ma MG, który niespodziewanie zniknie (tzn. nie informując o tym w "Nieobecnościach")?: Na powrót ma dwa, równe tygodnie.
Na jakim poziomie wykluwa się Pokemon ze skamieliny?: Pokemon ze skamieliny wykluwa się na poziomach od 1 do 5 w zależności od szczęścia.
(DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie dla głosujących: No tak. Nie przepadam co prawda mówić o sobie, wypowiedzi od siebie jakoś specjalnie też mi nie leżą. Może w wielkim skrócie: świerzo upieczona licealistka i zakompleksiona piętnastolatka. Do pisarzy nie należę, ale lubię to robić, bo sądzę, że to jest tutaj najważniejsze. Co jeszcze? Na pewno to, że szybko się uczę i z pokorą przyjmuję krytykę lub wszelkie rady.
~A teraz czas na ukazanie swoich umiejętności pisarskich *o*~

Przedstaw (opisz) dowolnego NPC, który będzie podróżował z twoim graczem:

Wysoki, oparty o mur chłopak właśnie kończył wypalać swojego papierosa. Dym wypuszczał ze swoich ust powoli, najprawdopodobniej po to, aby jak najdłużej rozkoszować się gorzkim smakiem używki. Mruknął tylko coś pod nosem, ledwo dosłyszalnie i machnął ręką z wymalowanym rozczarowaniem na twarzy. Nie interesowało go, po co tam stoisz, a wszelkie pytania skierowane w jego stronę odbijały się jedynie echem od ruin budynku. Ciemne, prawie czarne włosy, delikatnie okalające jego twarz idealnie kontrastowały z błękitnymi oczami chłopaka. Chuderlawy, mizerny, o mlecznej cerze co prawda nie wyglądał na idealnego kompana Twojej podróży, z drugiej jednak strony było w nim coś, co przyciągało każdego człowieka. Może ta irytująca pewność siebie, którą wykorzystywał przy każdym spotkaniu i walce?
Jednym ruchem ręki, która w jakiś przedziwny, nienaturalny sposób wsunęła się do prawej kieszeni jego niebieskiej kurtki, młody mężczyzna dał do zrozumienia, że zaraz zapali kolejnego papierosa. Być może uzależnienie od nikotyny zaczynało brać nad nim górę. A Ty tylko myślałaś co taki człowiek jak On robi właśnie tutaj - pośród ruin budynków i spalonych ogniem traw. Najwyraźniej miał swoje powody, bo uśmiechnął się delikatnie, odsłaniając białe niczym śnieg zęby. Miał piękną twarz. Niebywale piękną i jeżeli nawet nie należał do najprzystojniejszych, to twarz stawała się jego atutem. Pulchne policzki wraz z zadartym nosem, wielkimi, okrągłymi oczami i niezbyt wysokim czołem doskonale się komponowały. Nazywany „Uszatym” lub „Nietoperzem”, było zasługą dużych, odstających uszy, sprytnie skrytych pod bujną czupryną. Chude, długie niczym u modelki nogi, niestety owłosione zawsze zostawały zasłonięte czarnymi, szerokimi spodniami, zapewne, aby nadać niezdarnym kończynom nieco objętości.
Zdawać by się mogło, że Rowdy nie je właściwie nic, na ciele bowiem nie dało dostrzec się jakiegokolwiek tłuszczu. Być może to sprawa genów odziedziczonych po rodzicach lub choroby, która z dnia na dzień pogłębiając się nie sprzyjała prawidłowemu utrzymywaniu wagi, a świadomość nieuchronnej śmierci nie podtrzymywała go na duchu. Pomimo wyglądu nigdy nie rezygnował z optymistycznego nastawienia i posłanych uśmiechów w stronę innych.
Zmienny niczym wiosenna pogoda dawał do zrozumienia, że nie łatwo pojąć jego postępowanie, czy zdanie na różne tematy. Nie należał do wylewnych, potrafił jednak udzielić rzetelnej i sprawiedliwej odpowiedzi, godnej prawdziwego mężczyzny. Sarkastyczne odpowiedzi były na porządku dziennym, a zabawne, co prawda nieco odmienne zachowanie potrafił umiejętnie zastąpić momentalnie ogarniającą jego duszę powagą. Bywał obojętny naprawdę często, cechę tą jednak starał się jak najbardziej zatuszować. Nie zmienić, a raczej jakby okryć płaszczem. Starał się sprawić, aby wszyscy wokół za nim przepadali. Za wszelką cenę nie chciał jednak zatracić prawdziwego siebie. Tego niezdarnego, błyskotliwego chłopaka, który z niewiadomych Ci przyczyn spędzał czas razem z Tobą.

Gracz spaceruje po mieście, co mogłoby się wydawać całkiem zwyczajne, ale...:

Zielone drzewa jakby utonęły między domami w odgrodzonym od świata mieście. Nie było widać już łąk, natomiast wszędzie zobaczyć mogłeś wysokie budynki lub domy jednorodzinne. Przyjemna droga usypana piachem, zmieniła się teraz w drogę asfaltową - gdzieniegdzie zauważyć można było chodniki wyściełane kostką, po których przemieszczało się wielu zwiedzających. Kiermasze i imprezy to tutaj codzienność, nie trudno więc spotkać tutaj trenerów - zarówno tych doświadczonych, jak i początkujących, a nawet liderów sal. Jeżeli dysponuje się odpowiednią ilością gotówki zakupić można wiele akcesoriów dla swoich podopiecznych, a nawet same Pokemony z różnych regionów. Rynek na pewno tętnił życiem, wszyscy radośni i uśmiechnięci przemierzali kolejne metry, zwiedzając tym samym to piękne miasto. Kwiaciarnie i restauracje umieszczone jakby z boku gościły turystów, oferując przepyszne jedzenie, kolorowe kwiaty, a hotele przepełnione, nie miały gdzie lokować ludzi.
Wszystko szłoby dobrze, gdyby nie przeraźliwy krzyk jednej z Pań stojących nieopodal. Twoja towarzyszka szybko odwróciła głowę, chwytając się za blond włosy. Ty natomiast stałeś w bezruchu, spoglądając na potężnego stwora w samym sercu miasta. Potężny Garchomp miotał się na wszystkie strony za sprawą jakiejś tajemniczej obroży? Dziwny mechanizm najwyraźniej raził go prądem, a bezbronny Pokemon zaczynał coraz bardziej szaleć.
Panika ogarnęła prawie każdego. Zaczęły się krzyki, a tłumy uciekających tratowały praktycznie wszystko wokół. Sam Garchomp bowiem zaczął atakować Flamethrower’em, niszcząc tym samym potężne budowle. Dlaczego więc nic się nikomu nie stało? Może w porę przerażony tłum zareagował i zdążył oddalić się od tego całego zamieszania. Ty i Twoja przyjaciółka staliście jednak niedaleko, oglądając całe zajście z bezpiecznego miejsca. Nie można było nie zareagować. Claire, chcąc pomóc wystraszonemu praktycznie na śmierć Pokemonowi zgrabnie wyrzuciła w górę Pokeball, z którego po chwili wyłonił się Raichu.
- Idę mu pomóc. – usłyszałeś ciche słowa, wydobyte z gardła swojej przyjaciółki. Porywała się na życie, aby mu pomóc? Czyn godny podziwu, gdyby nie fakt, że z jakiegoś dziwnego powodu nie chciałeś pozwolić jej na wykonanie zamierzonego czynu. – Wiem co zrobię. – powiedziała Claire delikatnie się uśmiechając. Jednym zgrabnym ruchem zdradziła swoją pozycję, wydostając się tym samym na zewnątrz.
Garchomp od razu skierował błagalny o pomoc wzrok w jej stronę. Oczy czerwone od bólu niezmiernie go piekły, a kontrola nad samym sobą stawała się coraz trudniejsza, ponieważ w tym samym momencie mimowolnie skierował kolejny ognisty atak w stronę towarzyszki Twojej podróży. Młoda trenerka momentalnie runęła w dół, wydobywając z siebie jedynie pisk, sygnalizujący zapewne jej trwogę. Widząc jednak, że stwór próbuje się opanować wstała, otrzepując brudne od kurzu spodnie. Zbliżała się powoli. Stawiając kolejne, bezbronne kroki w stronę cierpiącego Pokemona.
- Jestem tutaj, bo chcę Ci pomóc. Zdaj się na mnie. – mówiła spokojnie, próbując jakby zatuszować swoją własną panikę. – Trzeba Ci to zdjąć… Co to właściwie jest? – burknęła tylko, przełykając ze zdenerwowania ślinę.
Rynek był już praktycznie pusty. Ty siedziałeś w bezpiecznym miejscu, oglądając całe zajście, a Twoja przyjaciółka ryzykowała życie, aby oswobodzić Pokemona. Coś chyba jest tutaj nie tak.

Przygotuj skan dowolnego Pokemona typu kamiennego:

TYRANTRUM

IMIĘ: Saversan
POZIOM: 43 [50%]
TYP:
EWOLUCJA: Tyrunt (39 lvl w dzień) -> Tyrantrum
ATAKI: Head Smash | Tail Whip | Tackle | Roar | Stomp | Bide | Stealth Rock | Bite | Charm | Ancient Power | Dragon Tail | Crunch | Dragon Claw | Thrash | Dragon Claw [TM].
CHARAKTER I HISTORIA: Lou złapała tego ciapowatego Pokemona w pobliżu Geosenge Town, gdzie udała się, aby pozwiedzać okolicę, bowiem nigdy nie gościła w Kalos. Duży i niezdarny Tyranturm to tak naprawdę Pokemon potulny jak przysłowiowy baranek. Ufny wobec każdego bardzo szybko zdobywa przyjaciół, a lojalność i wiarę w innych stawia na pierwszym. Szacunek budzi co prawda już samym swoim wyglądem, jednak pozory często mylą - tak samo jest w tym przypadku. Sav uwielbia wszelkie pieszczoty poczynając na głaskaniu, a kończąc na przytulaniu. Nie przepada za walką, z niewiadomych przyczyn uważa to za bestialskie zachowanie, toteż niechętnie wykonuje polecenia swojego trenera. Uwielbia wnętrze swojego Pokeball'a i niechętnie go opuszcza.
UMIEJĘTNOŚĆ: Strong Jaw - Moc gryzących ataków zwiększa się o 50%.
TRZYMA: ---
 
     
Elphias 


Starter: Bagon
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 435
Wysłany: 2014-08-30, 00:10   

Formularz
Formularz
Czy spełniasz powyższe wymogi?: Emm... Nie, nie estem godzien takich trudnych słów... xD A tak serio, to tak.
Czy znasz regulamin forum?: Ekhm... Tak?
Czy byłeś już MG na Crystalu?: Tak xD
Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?: Cała sprawa zależy od humoru, biometru, czasu, osoby i w końcu od... Złego pana Wena ;-; Ale myślę, że od trzech, do pięciu optymalnie na dzień powinno być.
Czy często potrzebujesz zastępcy?: Raczej nie, bo przecież po co mam znikać? W razie co sobie kogoś wyznaczę, po uprzedniej rozmowię.
Ile przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?: Tak cztery, bo muszę się rozkręcić.
Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?: Nope.
Jakie przywileje posiada profesja koordynatora?: 0,5 lvl na miesiąc i coś co przygody nie dotyczy, czyli 10% szansy na Shiny w saffari zone.
Czy w skanie Pokemona rubryka "charakter i historia" jest
obowiązkowa?:
Nie... Stoi tam tylko dla żartów... Kim jesteś nieuku, że nie wiesz iż BEZ NIEJ POKEMON JEST TYLKO PUSTĄ SKORUPĄ, która nie ma emocji. Dlatego też najlepiej jest postarać się podczas pisania tej części.
Czy można zmienić płeć dowolnemu Pokemonowi?: Nie, jednak można użyć na pokemonach takich jak Kirlia, czy Snorunt, eliksiru o szanownej nazwie "Femimascu".
Czy Pokemon poznaje po ewolucji ataki, które dostaje na poziomie 0?: A takowy poziom istnieje? XD Ale wiedząc, że Daisy chodzi o ataki z podstawy, mówę TAK.
Ile czasu na powrót bez kary ma MG, który niespodziewanie zniknie (tzn. nie informując o tym w "Nieobecnościach")?: Dwa tygodnie
Na jakim poziomie wykluwa się Pokemon ze skamieliny?: Zakres jeden, pięć w zależności od szczęścia.
(DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie dla głosujących: Witajcie. Jak większość wie, mam na imię Elphias... Ej nie, nie mam tak na imię. Na imię mi Grzegorz, po moim szanownym wujku bankierze. Jestem szesnastoletnim świrusem (już czuję komentarz od Dafa ;3), który znowu się szarpie na posadę. Nie zdradzę wam co lubię, a co nie. Co do marzeń... Mam kilka hobby ;)
~A teraz czas na ukazanie swoich umiejętności pisarskich *o*~
Przedstaw (opisz) dowolnego NPC, który będzie podróżował z twoim graczem: (...) Stał przed tobą jak monument. Wysoki jak góra, której wierzchołek sięga chmur, muskając je delikatnie swoim szczytem, by rozbijały się o krawędzie skał. Tak wysoki był James. Jego skóra była ciemniejsza niż typowego człowieka, co wskazywało na jego pochodzenie. Był typowym mulatem i to przystojnym mulatem, którego czekoladowe oczy stanowiły kwintesencję całego obrazu, który sobą przedstawiał. Był ubrany w szare rurkowate spodnie i jasnozieloną kurtkę z puchu. Jego stopy były ocieplane przez Undergroundy, zaś dłonie przez jasnoszare rękawiczki bez palców. Na jego policzku widniały płatki śniegu, które gdy już na nie opadły, zaczęły się roztapiać. Pod okiem mogłaś zauważyć słodkiego pieprzyka. Nie jakiegoś wielkiego, ale takiego tyci, tyci, który słodko dekorował mu twarzyczkę. Gdy patrzyłaś wyżej, widziałaś coś niesamowitego. Włosy, które były proste, a wiadomym jest, że ludzie czarnej rasy mają zazwyczaj afro. Był wyjątkowy. Śnieg tworzył mu zimową czapkę, która działała analogicznie do pierwowzoru, jednak gdy delikatnie otrzepał swoje włosy wszystko zniknęło jak pył. Odwrócił się do ciebie plecami i mogłaś ujrzeć fantastyczną rzecz, jaką było samogrzejące nosidełko dla jajka. Wystarczył jeden węgielek i trzymał ciepło przez trzy godziny. Zajrzałaś do środka a tam... Małe jajeczko, które przez wzory, można było rozpoznać jako Nidorana chłopca. James będzie matką i pokazywał to wszystkim(...)

Gracz spaceruje po mieście, co mogłoby się wydawać całkiem zwyczajne, ale...: Uważałeś Nimbasa za całkiem zwyczajne miasto. Życie toczyło się w nim jak w kaźdym mieście, zaś co krok mogłeś napotkać sklep "Politeod", lub market "Ledyba". Było to ostatnio zwykłe zjawisko, bo sklepy te otwierały się jak gdyby nadeszła ich plaga. Obrazu zwykłego miasta dodawał fakt, że gdy tak szedłeś ulicą, widziałeś te same osoby, które robiły wciąż to samo. Stara babcia na ławeczce nadal karmiła Starly i Pidove'y, zaś gburowaty i stetryczał staruszek, nadal wychodził ze swoim schorowanym Houndoom'em. Pani w sklepie jak zwykle pytała o pogodę, podczas gdy podpita kobieta stała przy jednorękim bandycie.
Szedłeś w kierunku parku, gdy usłyszałeś donośny odgłos wybuchu i nagle wszystko zaczęło się trząść. Nie wiadomo kiedy, a przed tobą pojawia się stado rozpędzonych Boufflantów. Ludzie w panice zaczęli chować się pod pojazdy, które i tak nie dają rady uciekać, bo przerażne pokemony biegły z wielką prędkością. Stałeś skamieniały na środku ich drogi, gdy wszystkie pędziły w twoim kierunku. Już tylko kilka metrów, już tylko metr i... Mimo szybkości, spokojnie cię minęły. O Arceusie, co to było za przeżycie. A podobno Nimbasa, to takie spokojne miasto. Skierowałeś się do PokeCentrum, by uleczyć swoje pokemony, gdy... Nad miastem zawyły syreny. Nie jakieś zwykłe, ale atomowe.
- Ratuj się kto może!!! - za tobą pojawiło się stado... Szalonych ludzi uciekających w popłochu. Wszystko to było już zbyt... Śmierdzące? W każdym razie, nagle usłyszałeś tylko:
- Stop, stop! Odgrywacie to wszystko jak jakieś ciotki klotki z "Dlaczego ja?". Macie być realistyczni, bo to ma być "Neutronium nad Nimbasą"!!! Akcja!!! - co tu się na legendarne działo?

Przygotuj skan dowolnego Pokemona typu kamiennego:
Carbink
Imię: Trulejek

Poziom: 69
Typ:
Ewolucja: Carbink
Ataki: Tackle, Harden, Rock Throw, Sharpen, Smack Down, Reflect, Stealth Rock, Guard Split, Ancient Power, Flail, Skill Swap, Power Gem, Stone Edge, Moonblast, Light Screen, Psychic (TM),
Charakter i Historia: Gdy tata Carbink i mama Carbink bardzo się kochali, na świat przyszedł Trulejek. Jego życie od początku nie było proste, bo miał za zadanie zostać ochroniarzem księżniczki Diance. Po kilku latach udało mu się, co zostało udokumentowane w Kamiennej Księdze Carbinków. Trulejek z małego i nic nie potrafiącego Carbinka, stał się mężnym i silnym, potrafiącym zawiązać sznurowadła, liczyć do dwudziestu i czytać pierwsze czytanki. Jednak los mu nie służył i po dwóch latach służby, stał się własnością trenera Franklina. Jego przyjaciel Michał "Misiu" Grizlikowski i Sebastian "Ślimak" Kapuśniaczek, stanowili obsadę główną opiekunów Trelejka. Ten nie bacząc na nic, nie był im posłuszny... Jednak gdy Franklin uratował święto księżniczki Diance, odnajdując Sawsbucka z zagubionym dzwoneczkiem, wtedy się nawrócił i stał się dobrym Pokemonem.
Zdolność: Sturdy - Ataki pokonujące jednym ciosem (One-Hit KO) nie działają na tego Pokemona. efekty ruchu Spikes.
Trzyma: Miniaturkę Kamiennej Księgi Carbinków
_________________

"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi... Bo nie jesteś sam!"
 
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-09-02, 18:23   

~ WYNIKI ~

subercaseux zostaje nową MG, gratulacje!
Twój dział pojawi się niebawem, a swoją drogą obstawiałam, że masz coś około 18 lat ._.

Elphias na razie musi się wstrzymać. Chciałabym omówić Twoją kandydaturę z Kyuubi, ponieważ jak wiemy, miałeś już kilka stanowisk, z których dość szybko rezygnowałeś i nie wywiązywałeś się dobrze (np. brak odpisu na czas), nie mówiąc już o evencie gijankowym :/ Tym ciekawsze, że zdecydowałeś się na 3-5 odpisów dziennie, co jest dosyć sporą poprzeczką (zwłaszcza w roku szkolnym). Przy okazji w trzecim pytaniu formularzu o bycie już kiedyś MG na Crystalu, nie wyjaśniłeś, czemu straciłeś posadę, chociaż umieściłam informację "Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś? ;>". Tutaj prosiłabym o doinformowanie nas~
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.