Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Wybory na Mistrzów Gry
Autor Wiadomość
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-03-10, 11:49   

No to Jaguź leci z werdyktem:

Co do Jake'a nie mam jakichś większych zastrzeżeń. wydaje się, że wszystko jest tak jak być powinno. Tak więc nie mam przeciwwskazań.

Co do Kaila, wyłapałam kilka potknięć, ale są to potknięcia raczej drobne, takie z gatunku tych do przeżycia. Myślę, że można dać ludziowi szansę, niech się sprawdzi skoro ma ku temu chęci :)

To czekamy na Daisy.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
REKLAMA 

Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Wysłany: 2016-03-10, 16:40   

 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-03-10, 16:40   

Jake - wszystko wygląda dobrze, więc akcept. Zaraz dostaniesz swój dział ;p
Kail - większość też miałeś dobrze, jednak popełniłeś błąd przy jednym pytaniu "Czy MG może dać graczowi...", a że jest to dosyć ważna i istotna kwestia, prosiłabym Cię o zapoznanie się dokładnie z zasadą dotyczącą tego, jaki poziom może mieć Pok, którego otrzymuje gracz, a następnie dla świętego spokoju wykonanie tutaj poniższego zadanka.
Kod:
[b]Najsilniejszy Pokemon Mary posiada poziom 37. Wśród wymienionych podkreśl te, które Mary mogłaby otrzymać na chwilę obecną:[/b] Lanturn (30lvl), Munchlax (45lvl), Dustox (43lvl), Hitmontop (37lvl), Cradily (38lvl), Omanyte (16lvl).
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Kail 
Leń

Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 210
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2016-03-10, 16:50   

Najsilniejszy Pokemon Mary posiada poziom 37. Wśród wymienionych podkreśl te, które Mary mogłaby otrzymać na chwilę obecną: Lanturn (30lvl), Munchlax (45lvl), Dustox (43lvl), Hitmontop (37lvl), Cradily (38lvl), Omanyte (16lvl).

Wszystkie może otrzymać bo różnica leveli jest mniejsza niż 10
_________________
Karta Postaci

Box

Bank
 
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-03-10, 18:41   

Okej :) Akceptuję i zakładam dział. I mam nadzieję, że z czasem przekonasz się na nieco większą ilość graczy ;)
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Lu 
Lightwood siblings


Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 1169
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-03-13, 17:45   

W co mi tam, zgłaszam się.
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-03-13, 18:14   

Jak dla mnie spoko
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-03-13, 18:38   

Kod:
[center][img]http://i.imgur.com/5jPt2RF.png[/img]

[i][b]~ Pytania ogólne ~[/b][/i][/center]
[b]Czy spełniasz wymogi na MG?:[/b]
[b]Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?:[/b]
[b]Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?:[/b]
[b]Czy często potrzebujesz zastępcy? Jeśli tak, proszę wybrać go TERAZ:[/b]
[b]Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się na Poke-przygody? Jeśli tak, ile jesteś ich w stanie prowadzić na raz?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się się na Fakemony?:[/b]

[center][i][b]~ Krótki teścik ~[/b][/i][/center]
[b]Ile czasu na odpis po powrocie ma MG, który zgłosił nieobecność na 8 dni?:[/b]
[b]Ile maksymalnie więcej poziomów od najsilniejszego Poka gracza może mieć Pok, którego MG daje złapać owemu graczowi?:[/b]
[b]Ile minimalnie poziomów może zdobyć gracz podczas walki z liderem?:[/b]
[b]Ile min. linijek musi mieć odpis w przygodzie zarówno gracza jak i MG?:[/b]
[b]Jaki poziom ma Pokemon ożywiony ze skamieliny?:[/b]
[b](DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie:[/b]

[center][i][b]~ Umiejętności pisarskie ~[/b]
[size=9]Poniższe opisy mają mieć formę odpisu MG dla gracza, a nie opowiadania, gdzie odpisujesz za MG i gracza.[/size][/i][/center]
[b]Napisz dialog dwóch przeciwników chcących ze sobą skończyć raz na zawsze, którym podsłuchuje twój gracz:[/b]
[b]Opisz charakter i wygląd dowolnej postaci NPC:[/b]

[center][i][b]~ Skan ~[/b][/i][/center]
[b]Przygotuj skan dowolnego Pokemona, który nie ma żadnych ewolucji:[/b]
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Lu 
Lightwood siblings


Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 1169
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-03-14, 14:33   



~ Pytania ogólne ~

Czy spełniasz wymogi na MG?: Niby mam jednego warna, ale nie odrobiłem go, bo ładnie wygląda, więc.... można powiedzieć, że spełniam wszystkie wymogi.
Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?: Tak, byłem aż dwa razy. Pierwszy raz zostałem jeszcze na aafie (chyba ._.) i musiałem odejść z forum, a tym samym pożegnać się z tą funkcją. Drugi raz byłem jakoś z rok temu i zrezygnowałem z MG dzięki mojemu słomianemu zapałowi, ale teraz czuję się gotowy do pełnienia tej funkcji .o.
Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?: To zależy od wielu czynników zewnętrznych. Nie chcę obiecywać, że będę MG, który rzuca odpisami, kiedy tylko gracz odpisze. Mam na to regulaminowy tydzień i będę się tego trzymał. Mogę dać kilka odpisów dziennie, a mogę także ledwo wyrabiać się z terminem. Starał się będę jednak pilnować, aby żadna strona nie była poszkodowana.
Czy często potrzebujesz zastępcy? Jeśli tak, proszę wybrać go TERAZ: Na razie nikogo konkretnego nie mogę wyznaczyć. Zresztą, nie będę też potrzebował takiej osoby, chyba że bliżej wakacji, ale to się jeszcze wszystko okaże.
Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?: Na sam początek chciałbym jednak te dwie. Dawno nie prowadziłem nikomu przygody i chcę się w to ponownie wczuć, więc prosiłbym jednak o taką ilość graczy na początek. Oczywiście nie mówię, że jest to stała liczba, bo będę ją mógł później zwiększyć.
Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?: Nie, raczej nie.
Czy zgadzasz się na Poke-przygody? Jeśli tak, ile jesteś ich w stanie prowadzić na raz?: Tutaj nie jestem pewien, bo jeszcze nigdy nie prowadziłem Pokemona. Na dobry początek niech będzie jedna, abym z takim stylem gry zapoznał się bliżej.
Czy zgadzasz się się na Fakemony?: Oczywiście.

~ Krótki teścik ~

Ile czasu na odpis po powrocie ma MG, który zgłosił nieobecność na 8 dni?: Równo dwa dni.
Ile maksymalnie więcej poziomów od najsilniejszego Poka gracza może mieć Pok, którego MG daje złapać owemu graczowi?: Maksymalnie 10, nie więcej.
Ile minimalnie poziomów może zdobyć gracz podczas walki z liderem?: Najmniej to 0,5lvl.
Ile min. linijek musi mieć odpis w przygodzie zarówno gracza jak i MG?: Minimalnie 5 pełnych linijek (za pełną uważa się linijkę, która ma ponad połowę swojej długości).
Jaki poziom ma Pokemon ożywiony ze skamieliny?: Od 1 do 5, w zależności od wylosowanej liczby przez MG.
(DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie: Hm... Co mogę o sobie napisać? Jestem Lu i wszyscy mnie na forum raczej kojarzą. Powracam na łono MG, bo mam kilka pomysłów, które chciałbym bardzo zrealizować, a cały czas pojawiają się kolejne. Nie lubię pisać o sobie, tyle powinno wam wystarczyć. :<

~ Umiejętności pisarskie ~
Poniższe opisy mają mieć formę odpisu MG dla gracza, a nie opowiadania, gdzie odpisujesz za MG i gracza.

Napisz dialog dwóch przeciwników chcących ze sobą skończyć raz na zawsze, którym podsłuchuje twój gracz:
Monsu Island, piękna i egzotyczna wyspa rzucona gdzieś pomiędzy Lilycove a Mossdeep byłaby na pewno świetnym miejscem na wypoczynek, jednak można by powiedzieć, że nie zmieściłeś się w terminie wakacji. Zamiast wylegiwać się na piaszczystej plaży i absorbować witaminę D z promieni słonecznych, leżałeś za jakimś wilgotnym kamieniem na dnie zapieczętowanej jaskini i jak ta mysz pod miotłą kryłeś się przed kotem - w tym wypadku dwoma, postawnymi mężczyznami, którzy zażarcie dyskutowali. Ty oczywiście wszystko słyszałeś, a oni byli zbyt zajęci obrzucaniem się coraz to bogatszymi wiązankami przekleństw, aby zwrócić na Ciebie uwagę.
- Maxie, doskonale wiesz, że nie uda Ci się mnie pokonać. Dzisiaj nastał ten dzień - w końcu przywołam legendarnego Kyogre, który zmiecie Was wszystkich z powierzchni ziemi! Woda wyleje się z oceanów i zaleje ląd, czy Ci się to podoba, czy nie - wykrzyczał mężczyzna ubrany w niebieski skafander. W jego dłoni mogłeś zauważyć błękitną perłę pokaźnych rozmiarów, jednak ze słów, które przed chwilą wypowiedział wiedziałeś, że nie może służyć do niczego dobrego.
- Jesteś zbyt pewny siebie, Archie. Zamiast szczekać tak bez sensu, pomyśl choć trochę i się zamknij. To Groudon dzisiaj się wybudzi i dzięki jego mocy zapanuję nad światem! Skończymy to raz na zawsze, tu i teraz! - mówił drugi, choć ze zdziwieniem spostrzegłeś, że miał bardzo opanowany ton głosu. To dziwne, zważając na to, że jeszcze przed chwilą mógł się pochwalić swoim bogatym słownictwem. U niego również zobaczyłeś sporych rozmiarów kamień, jednak ten był w barwie jego włosów - czerwony. To wszystko nie brzmiało za ciekawie. Obydwaj mieli nierówno pod sufitami, ale ich słowa brzmiały dość poważnie i groźnie. Co zrobisz? Pieczara była zamknięta na "Amen", więc się z niej nie wydostaniesz... Pozostawisz ich samych sobie, aby mogli się nawzajem powybijać, licząc na to, że nie dosięgnie Cię ich szaleńczy gniew, czy może wyjdziesz z ukrycia i coś temu zaradzisz?
Opisz charakter i wygląd dowolnej postaci NPC:
Twój Charmander niewątpliwie potrzebował pomocy. Jego zmoczony ogonek i słabnący płomień nie zwiastowały niczego dobrego, a nasilające się dreszcze i zimne poty tylko utwierdzały Cię w przekonaniu, że jest z nim coraz gorzej. Doskonale wiedziałeś, że zgaśnięcie płomyka jest równoznaczne ze śmiercią Pokemona, a do tego nie chciałeś dopuścić. Szczęście w nieszczęściu, że niedaleko jeziorka stało Centrum Pokemon, do którego niezwłocznie się udałeś. Kolejki w nim nie było żadnej - bo czego innego spodziewać się po budynku z pomocą medyczną na uboczu, a prawie że w środku lasu? W pomieszczeniu znajdowały się aktualnie dwie osoby, jakiś starszy mężczyzna z widoczną łysiną na głowie, który na swoich kolanach trzymał Rattatę z zabandażowanym ogonkiem oraz różowowłosą pielęgniarkę, która znudzona stała za ladą i wpatrywała się w dal. Na twój widok wyraźnie się ożywiła i ze znudzonej miny przybrała baczną postawę, a ty miałeś wrażenie, że w każdej chwili mogła wyskoczyć ze swojego stanowiska i pomóc Ci z biednym Charmanderem. I tak też się stało. No dobra, może nie do końca, ale szybko wyparowała zza lady i stanęła na przeciwko Ciebie, łapiąc na swoje delikatne ręce ognistego stworka. Bez pytania wzięła go na zaplecze, nawet nie pytając wcześniej, co się stało. Idealnie wiedziała, co dolega twojemu podopiecznemu. Gdy odeszła, uświadomiłeś sobie, że jest całkiem atrakcyjną kobietą, takim w Twoim typie. Dojrzała kobieta z widocznymi atutami. Mniej więcej jak każda Siostra Joy we wszystkich znanych Ci regionach. Czy to aby na pewno nie klony...? Gdyby nie okoliczności, które cię tutaj sprowadziły, na pewno próbowałbyś do niej zarywać, ale tak nie miałeś śmiałości. Chociaż, zawsze możesz spróbować "wyrwać" ją na biednego trenera, który o mało co nie stracił swojego ukochanego Pokemona. Może uda Ci się ją na to nabrać.
~ Skan ~

Przygotuj skan dowolnego Pokemona, który nie ma żadnych ewolucji:
Carnivine
Imię: Śmieszek

Poziom: 15

Ewolucja: Carnivine
Ataki: Leech Seed (Egg Move), Bind, Growth, Bite, Vine Whip
Charakter i historia: Pokemon całe swoje życie (które nie było zbyt długie) spędził na farmie, gdzie były hodowane stworki przeznaczane później jako nagrody w pokazach. Śmieszek trafił do Sary właśnie w takich okolicznościach. Dziewczynka nie była z początku zadowolona ze swojej nagrody, jednak po bliższym zapoznaniu się z trawiastym stworkiem polubiła go i stali się nawet przyjaciółmi. Mimo, że przeraża trochę swoim wyglądem, Carnivine jest uosobieniem radości i zabawy. Ciągle by mu było w głowie tylko to jedno. Nad treningi i walki przekłada dobrą rozrywkę z swoją trenerką i pozostałymi członkami drużyny. To on jest tutaj głównym koordynatorem czasu wolnego i to on zarządza, w co mają się bawić. Umiłował sobie grę w chowanego, gdyż ze względu na swój kolor świetnie wtapia się w barwę krzaków i staje się praktycznie niewidzialny, przez co bardzo trudno go znaleźć. Nienawidzi jednak przegranej i ciężko mu się jest z nią pogodzić. Uwielbia zjadać małe insekty, więc nie pogardzi Caterpie bądź Weedle. Żaden z wymienionych nie może się jednak równać z Joltikiem, którego Śmieszek wręcz ubóstwia, gdyż bardzo lubi czuć na swoim podniebieniu ładunki elektryczne wypuszczane przez pajączka.
Umiejętność: Levitate - Ataki typu ziemnego oraz zdolność "Arena Trap" są powstrzymywane. Nautralizuje efekty ruchu Spikes.
Trzyma: ---
_________________
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-03-14, 22:01   

Dais nie wyłapała żadnego błędu, więc jest za i ma nadzieję, że Lu z czasem zdecyduje się na większą liczbę graczy ^^
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-03-15, 17:16   

Jaguź też jest za, bo też nie widzę jakichś wybitnych błędów coby były dyskwalifikujące.

Znaczy witamy nowego MG xD
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
WarMachine


Starter: Absol
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Dołączył: 28 Lis 2014
Posty: 557
Wysłany: 2016-03-16, 17:58   

A co mi tam, mam czas i mogę jakiegoś szacownego gracza zająć swoją osobą :)
_________________
KP

KP Pokemon
 
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-03-17, 06:25   

Kod:
[center][img]http://i.imgur.com/5jPt2RF.png[/img]

[i][b]~ Pytania ogólne ~[/b][/i][/center]
[b]Czy spełniasz wymogi na MG?:[/b]
[b]Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?:[/b]
[b]Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?:[/b]
[b]Czy często potrzebujesz zastępcy? Jeśli tak, proszę wybrać go TERAZ:[/b]
[b]Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?:[/b] (prosiłabym min. 3)
[b]Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się na Poke-przygody? Jeśli tak, ile jesteś ich w stanie prowadzić na raz?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się się na Fakemony?:[/b]

[center][i][b]~ Krótki teścik ~[/b][/i][/center]
[b]Czy MG musi wybrać zastępce jeśli zgłasza nieobecność na więcej niż 10 dni?:[/b]
[b]Jakie Pokemony (gatunek i poziom) posiada lider Brock?:[/b]
[b]Ile maksymalnie poziomów może zdobyć gracz podczas walki z dzikim Pokiem/NPC:[/b]
[b]Na jakim poziomie wykluwa się jajo osoby z profesją poboczną inną niż hodowca?:[/b]
[b]Jakie przywileje daje posiadanie profesji pobocznej ewolucjonisty?:[/b]
[b](DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie:[/b]

[center][i][b]~ Umiejętności pisarskie ~[/b]
[size=9]Poniższe opisy mają mieć formę odpisu MG dla gracza, a nie opowiadania, gdzie odpisujesz za MG i gracza.[/size][/i][/center]
[b]Kim wybiegła przerażona z domu strachów, wrzeszcząc wniebogłosy. Co ją tak wystraszyło?:[/b]
[b]Opisz świat Pokemon wyjęty prosto z westernu:[/b]

[center][i][b]~ Skan ~[/b][/i][/center]
[b]Przygotuj skan dowolnego Poke-baby:[/b]
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
WarMachine


Starter: Absol
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Dołączył: 28 Lis 2014
Posty: 557
Wysłany: 2016-03-23, 17:48   



~ Pytania ogólne ~

Czy spełniasz wymogi na MG?: Tak
Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?: Nie
Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?: Zależy od weny, może być raz na kilka dni lub kilkanaście dziennie
Czy często potrzebujesz zastępcy? Jeśli tak, proszę wybrać go TERAZ: Chyba w ogóle
Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?: (prosiłabym min. 3) 4
Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?: Nie
Czy zgadzasz się na Poke-przygody? Jeśli tak, ile jesteś ich w stanie prowadzić na raz?: Nie preferuję ich prowadzenia, ale jak ktoś by pilnie chciał to mogę przygarnąć zawsze góra dwie osóbki
Czy zgadzasz się się na Fakemony?: Tak

~ Krótki teścik ~

Czy MG musi wybrać zastępce jeśli zgłasza nieobecność na więcej niż 10 dni?: Tak
Jakie Pokemony (gatunek i poziom) posiada lider Brock?: Geodude 12 lvl i onix 14 lvl
Ile maksymalnie poziomów może zdobyć gracz podczas walki z dzikim Pokiem/NPC: 3 poziomy
Na jakim poziomie wykluwa się jajo osoby z profesją poboczną inną niż hodowca?: Na 1 poziomie
Jakie przywileje daje posiadanie profesji pobocznej ewolucjonisty?: Pokemon ewoluujący przez poziom ewoluuje o 2lvl wcześniej i pokemon ewoluujący przez szczęście potrzebuje 75 punktów zadowolenia zamiast 100
(DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie:

~ Umiejętności pisarskie ~
Poniższe opisy mają mieć formę odpisu MG dla gracza, a nie opowiadania, gdzie odpisujesz za MG i gracza.

Kim wybiegła przerażona z domu strachów, wrzeszcząc wniebogłosy. Co ją tak wystraszyło?:
A więc jesteś już w środku. Pierwszą godzinę nic się nie dzieje, cisza... Kolejna godzina.... I już coś zaczyna się dziać. Podłoga pod Tobą niebezpiecznie zaskrzypiała i zatrzeszczała, usłyszałaś jak nagle w pokoju obok zaczęło działać radio, jednak nie było żadnej normalnej audycji. Wszystko składało się z urywek krzyków i innych. Obok Ciebie przemknął bliżej nieokreślony kształt, zostawiając za sobą mroczną smugę. Nie masz pojęcia co to jest, ale rozszerza się na całe pomieszczenie. Nim cokolwiek byś zrobiła jesteś w czerni, a wokół powoli zapalają się nikłe, niebieskie światełka. Widzisz przed sobą ekran. Coś się na nim tworzy? Nie wiesz co to jest, ale nagle od urządzenia wyszły ogromne szczęki, opatrzone w kły wielkości nożów do cięcia mięsa. Pojawiły się też opętańczo wpatrujące się w Ciebie wielkie oczy, otoczone dziwnymi łączeniami i przewodami, na końcu pojawiły się ogromne kończyny z kolczastych pnączy.
- Gyahahahahahaha - roześmiała się postać. - Uciekaj stąd, jeśli chcesz przeżyć - za sobą ujrzałaś drzwi wyjściowe.
Opisz świat Pokemon wyjęty prosto z westernu:
Zatem... Oto dotarłeś do kolejnego miasta. Nie wygląda zbyt przyjemnie. Na dachu zakładu pogrzebowy siedzi stara Mandibuzz, jakby czuwając czy czasem nie "pojawi się kolejny klient" dla jej pana. Na Twój widok zaskrzeczała donośnie.
Powiał ostry, gorący wiatr i zaszeleściła wyschnięta trawa. Miasto w samo południe jakby życie tutaj toczyło się własnym, wyjątkowo powolnym tempem. Jedyne co świadczyło o obecności ludzi w tym miejscu to muzyka pochodząca z jakiejś speluny na lewo, dało się też słyszeć jakiś pijacki śpiew, a po chwili i salwę śmiechu. Zapewne ktoś po pijaku zrobił coś głupiego. Zaskrzypiał szyld sklepu, chyba jedynego w tym mieście...
To był typowy schemat tego kontynentu. Długie podróże by dotrzeć na jeszcze większe odludzie, w którym to nagle wyrasta małe miasteczko, gdzie życie jest skupione zwykle na ciężkiej pracy i przeczekiwaniu najgorszych upałów. Ale nie tylko. Jeśli miasto jest bogatsze to w okolicy na pewno można jeszcze starać się o złoto... Czy to faktycznie złote czy też może czarne. Wszystko jest możliwe. Jedno jest wiadomo, trzeba uważać na siebie. Jak nie trafisz właśnie na wściekłe plemię Indian, jadące na równie rozjuszonych ogierach Rappidashów to zdarzą się i bandyci.
Ale cóż, trzeba jakoś żyć, a samymi rozmyślaniami o działaniu tego świata człowiek siebie nie zbawi

(DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie:
Hum no to w takim razie... Na Crystal jestem już w sumie ponad rok, MG już dobrych 8 lat. Nie praktykuję ścian tekstu na miarę powieści, ale to nie znaczy ze nie potrafię pisać takich na potrzeby gracza... To w sumie tyle, WarMachine ciekawa nie jest :<

~ Skan ~

Przygotuj skan dowolnego Poke-baby:

Pichu
Imię: Sparky

Poziom: 5
Typ:
Ewolucja: Pichu ----> Pikachu poprzez szczęście ----> Raichu dzięki Thunder Stone
Ataki: Thunder Shock, Tail Whip, Charm
Charakter i historia: Pokemon wyjątkowo naiwny i wierny. Nigdy nie zostawi swojego trenera, którego kiedyś po prostu spotkał w lesie i stwierdził, że to jest TEN człowiek, który kiedyś doprowadzi go do potęgi jaką jest ewoluowanie w Raichu. Właściciel niezbyt go angażuje w jakiekolwiek walki ze względu na doświadczenie malucha, ale każda najdrobniejsza pochwała napełnia go radością.
Umiejętność: Static - Przy kontakcie fizycznym istnieje 30% szans na sparaliżowanie przeciwnika. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie elektrycznego Pokemona rośnie o 150%.
Trzyma: Nic
_________________
KP

KP Pokemon
 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-03-23, 21:13   

Paczę i czytam, i nie widzę przeciwwskazań. Jaguź jest na Tak :)
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-03-23, 22:21   

Jedyne, do czego Dais by się przyczepiła, to brak rubryki "zadowolenie" w skanie Pichu, która w przypadku Pokemonów ewoluujących przez szczęście jest konieczna. Więcej błędów nie wyłapałam, dlatego jestem za ^^
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.