Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kyuubi
2014-10-29, 01:39
Satoshi
Autor Wiadomość
Sonia


Starter: Ralts
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 26 Cze 2014
Posty: 89
Wysłany: 2014-09-07, 21:17   Satoshi

Dzień wyruszenia w świat każdemu wydaje się specjalny. Słońce świeci jaśniej i przyjaźniej, ptaki śpiewają weselej i ogólnie nad głową nowego trenera aura świetności promienieje. Tak byłoby w przypadku i Satoshiego, gdyby nie to, że na złość padało. Na ulicach Lumiose nie było prawie żywego ducha i tylko lekki wietrzyk powiewał wokoło. Nasz bohater właśnie stał przed wejściem do sali swojego ojca, by poinformować go o chęci stania się prawdziwym poke trenerem. Takim z krwi i kości. Z pokeballa i pokedexa, którego zakupił niedawno oraz z kompletem odznak, których na razie nie miał ani jednej.

Fletching siedział na jego ramieniu i był jakiś markotny, ale wydawało się, że to tylko z powodu pogody. Niby dzień wyruszenia w świat można odłożyć na lepsze terminy niż ten, ale chęć wzięcia w ręce swojego losu zbyt długo była odkładana na potem.
 
     
REKLAMA 

Starter: Ralts
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 07 Wrz 2014
Posty: 21
Wysłany: 2014-09-09, 20:10   

 
     
Satoshi 

Starter: Fletchling
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 07 Wrz 2014
Posty: 21
Wysłany: 2014-09-09, 20:10   

[takie tam pytanko - mogę sobie podwyższyć level fletchlinga, jak jestem Ewolucjonistą teraz??? ]

-No cóż Fletchling. Pierwsze koty za płoty! - powiedział Satoshi. Już nie mógł doczekać się długo wyczekiwanej podróży. Marzył o tym od lat. O tych wszystkich pokemonach, które miał spotkać na swojej drodze. Myślał też nad pokemonami, które chciałby złapać, ale tym akurat teraz się tak bardzo nie przejmował, gdyż był zbyt podekscytowany rozmową z ojcem. Chciał opowiedzieć mu o tych wszystkich doświadczeniach u ciotki Bonnie, oraz przedstawić mu swojego pierwszego pokemona - Fletchling.

- Hmm... No to wchodzimy... - stwierdził niby do Fletchling, ale tak naprawdę do siebie Satoshi, po czym wszedł do budynku...
 
     
Sonia


Starter: Ralts
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 26 Cze 2014
Posty: 89
Wysłany: 2014-09-10, 19:58   

//jasne, lvluj do woli do momentu przed ewolucją to miło przeprowadzić w grze. chyba że np przygarniesz jakiegos poka z eventu/adopcji to lvluj jak chcesz (ale bez przesady zeby nie bylo, ze starter na lvlu 5 a pok ktory ma dolaczyc na 50 :D) do czasu kiedy nie wejdzie do przygody//

Nie niepokojony przez asystentów twojego ojca którzy znali Ciebie bardzo dobrze, dotarłeś aż do centrum sali, na pamięć znając rozłożenie pułapek. Twój ojciec właśnie coś dłubał przy urządzeniu przyśpieszającym jego możliwości biegania. Prawdę mówiąc robił to przynajmniej przez połowę twojego życia, a efekty wciąż były marne. Odwrócił się słysząc kroki i uśmiechnął do Ciebie.
- Ach, wróciłeś. Jak minął pobyt u mojej kochanej siostrzyczki? - spytał, po czym dopiero po chwili dostrzegł twojego towarzysza. - A niech mnie, czyżbyś dostał od Bonnie swojego pierwszego pokemona? Co zamierzasz robić dalej?
 
     
Satoshi 

Starter: Fletchling
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 07 Wrz 2014
Posty: 21
Wysłany: 2014-09-11, 11:04   

Satoshi wysłuchał niespokojnie ojca i powiedział podekscytowany:
- Było super! Dowiedziałem się tyle nowych wspaniałych rzeczy! Znam nowe sposoby trenowania pokemonów! Ciocia przysyła pozdrowienia! - pomyślał chwilkę i zastanowił się jakby ująć ostatnią odpowiedź na pytanie ojca. - Teraz... Znaczy... No bo wiesz... Długo nad tym myślałem i chciałbym wyruszyć w podróż pokemon! Chciałbym złapać nowe wspaniałe pokemony i uzbierać wszystkie odznaki, by na końcu zostać mistrzem pokemon. Poradzę sobie! Mam przecież Fletchling! - tu wskazał na swoją ukochaną Fletchling. "Zresztą... mam już 16 lat nie muszę go wcale pytać o zdanie..." - pomyślał. - Chcę być takim trenerem jak Ty tato!
 
     
Sonia


Starter: Ralts
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 26 Cze 2014
Posty: 89
Wysłany: 2014-09-12, 22:28   

- O rety, wygląda na to, że gdy wyruszysz będę musiał pozmieniać trochę wygląd sali, z pewnością zechcesz mnie pokonać w przyszłości i wtedy nie zamierzam dawać Ci forów, jak zresztą żaden z liderów.- Twój ojciec nie wyglądął na bardzo zmartwionego twoim pomysłem. - Spodziewałem się, że w końcu zechcesz wyruszyć ku przygodzie, to była tylko kwestia czasu. Powiedz, masz już wszystko, by wyruszyć w drogę? - Dopytał się jeszcze z troski, w międzyczasie coś dłubiąc w swoim wynalazku.
 
     
Satoshi 

Starter: Fletchling
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 07 Wrz 2014
Posty: 21
Wysłany: 2014-09-13, 12:29   

- Hmmm... Nie mam jeszcze namiotu, koca, oraz śpiwora... Na razie jest ciepło, ale może później mi się przydać, - odpowiedział Satoshi - ale zamówiłem już w Markecie, więc lada chwila już go odbiorę i nie będzie czym się martwić! Nie masz się co martwić! Ja też na pewno nie będę łatwym wyzwaniem! Musiałbyś bardzo mocno zmienić tą salę, żeby utrudnić mi zadanie. I tak czuję się tutaj jak w domu! - uściskał mocno ojca - No to muszę się już pożegnać! Nie chcę zwlekać, bo jeszcze mi odznaka ucieknie! - zaśmiał się krótko, jeszcze raz przytulił ojca i wybiegł z sali - Oj, Fletchling to będzię długa i ciekawa podróż. Już nie mogę się doczekać! A ty?




[kupiłem w markecnie koc namiot i śpiwór! ]
 
     
Sonia


Starter: Ralts
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 26 Cze 2014
Posty: 89
Wysłany: 2014-09-20, 22:37   

Ptak wesoło zaćwierkał a przed Tobą otworzyła się droga do nowych wspaniałych przygód. No, wprawdzie jeszcze zahaczyłeś o swój koc i inne ważne do przeżycia w dziczy rzeczy.
Gdy przechodziłeś koło jednej z kawiarenek dostrzegłeś listonosza. On chyba Ciebie też zauważył, sięgnął do jakiejś teczki, zajrzał, popatrzył znów na Ciebie. Wstał od stolika, otrzepał się i podszedł.
- Pan Satoshi? Przesyłka specjalna. - powiedział i w sumie nawet nie czekał na potwierdzenie. Wepchnął ci małą kwadratową paczuszkę do łapy i żądał podpisu odbioru. Trochę bezceremonialnie zostałeś potraktowany, ale papier mówił, że odbiór już z góry opłacony, więc nie chciał Cię naciągać na kasę.

//sorry za zwlekanie, urodziny ojczyma
 
     
Satoshi 

Starter: Fletchling
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 07 Wrz 2014
Posty: 21
Wysłany: 2014-09-24, 16:04   

/ Spoko :) Pozdrów :) I wprowadź do przygody moją Shiny Dratini z safari :)

Satoshi odebrał paczkę ze zdziwieniem jak bezceremonialnie został potraktowany.
- Jak myślisz Fletchling? Co to może być? - zapytał swojego pokemona. - Mam nadzieję, że coś fajnego! No cóż. Później to otworzymy. Teraz musimy wyjść jak najszybciej z miasta, żeby nie zwlekać za bardzo. - udał się w stronę Santalune City. - Myślę, że musimy iść Route 4, żeby dostać się do Santalune City, gdzie swoją salę ma liderka Viola... Już nie mogę się doczekać! Pokemony robaki nie powinny być dla ciebie wielkim wyzwaniem, jednak nie powinniśmy lekceważyć lidera sali. - stwierdził - No to w sumie możemy otworzyć tą paczkę teraz. Za bardzo mnie to kusi... - rzekł, po czym zaczął otwierać paczuszkę...
 
     
Sonia


Starter: Ralts
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 26 Cze 2014
Posty: 89
Wysłany: 2014-09-26, 12:28   

Kurier zebrał podpis, podziękował i oddalił się, szukać kolejnych ofiar, zostawiając Ciebie sam na sam z paczuszką.
Po uporaniu się z opakowaniem i otworzeniu pudełka twoim oczom ukazała się kartka zgięta na krztałt V, tak by zasłaniała zawartość paczki. Na jej stronie napisane było

"Mam nadzieję, że dobrze się nią zaopiekujesz.
Kiedyś może nawet to sprawdzę,
D."


Rozglądając się nie zauważyłeś nikogo, kto by zwracał na Ciebie uwagę. Sięgnąłeś w końcu ręką, by odsunąć kartkę i twoim oczom ukazał się pokeball.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.