Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Regulamin
Autor Wiadomość
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 20
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-06-23, 16:56   Regulamin


1. Ogólnie na forum
1.1 Nick nie może zawierać więcej niż jedną cyfrę (np. Yogi3546), nie może być imieniem/przydomkiem jakiejś postaci z anime Pokemon (np. Ash Ketchum), nie może być bezsensowny (np. dhfka). Należy też darować sobie traFFkę.
1.2 Avatar nie może przekraczać wymiarów 200x400 (szerokość x wysokość). Za duże avatary będą usuwane bez uprzedniego informowania usera. Nie może również być sprzeczny z prawem RP.
1.3 Sygnatura nie może przekraczać 350px wysokości. Za długie podpisy będą w całości usuwane bez uprzedniego informowania usera. Nie może również być sprzeczna z prawem RP.
1.4 Link do KP musi być zamieszczony pod profilem w rubryce "Karta Postaci" / "Karta Postaci Pokemona" (dodaj obywa, jeśli grasz człowiekiem i Pokemonem) lub w sygnaturze jako odnośnik do odpowiedniego wątku.
1.5 Na forum wyrażamy się bez przekleństw.
1.6 Szanujemy innych użytkowników.
1.7 Nie obrażamy innych kultur, religii, subkultur, a także orientacji seksualnych.
1.8 Działów w "Ogłoszeniach" używamy z rozwagą. Nie spamujemy tam.
1.9 Z ShoutBox'a korzystamy w sposób cywilizowany. Nie służy on bluzganiu, a jedynie do rozmów towarzyskich graczy lub kulturalnym przypomnieniu o odpisie.
1.10 Nie poganiamy MG i Modów z odpisami. Oni dobrze wiedzą, ile mają czasu na odpis i proszę o tym pamiętać.
1.11 Nie latamy i nie płaczemy, gdy coś się nie uda. Sprawy można załatwić indywidualnie.
1.12 MG, Modowie i Admini to też LUDZIE. O dziwo, nie siedzą całymi dniami na forum. Mają swoje życie. Mogą się MYLIĆ, co za niespodzianka. Więc w razie pomyłki proszę pisać na PW, a nie wywoływać aferę na CAŁE forum.
1.13 Zachowujemy się godnie i honorowo.
1.14 Pozwolenie na multi mają tylko nieliczni gracze. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj.
1.15 Admin i Mod mają prawo wstawić Ci bana/warna/dać ostrzeżenie w formie upomnienia.
1.16 Nieznanie regulaminu nie oznacza, że nie musisz go przestrzegać.
1.17 Myślimy nad tym co robimy.
1.18 Nie będziemy tolerować chamstwa, świństwa i jakichkolwiek ataków bądź nalotów na jakąkolwiek osobę na forum. Ban na miejscu, bez tłumaczenia się.
1.19 Zakazane jest reklamowanie na Crystalu stron pornograficznych i nafaszerowanych wulgaryzmami.
1.20 Zakaz trollowania.
1.21 Zakaz działania na niekorzyść forum (tzn. oszukiwanie nowych graczy itp.).
1.22 Nie wolno mieć w podpisie (lub avatarze) obrazków bądź linków przekierowujących do stron o tematyce sprzecznej z prawem RP.
1.23 Wszelkie napady związane z hakowaniem forum/kont itp. będą zgłaszane do odpowiednich służb.
1.24 Przed postem/wątkiem zawierającym treści przeznaczone dla osób pełnoletnich, proszę poinformować o tym czytelników. Posty takie mogą zostać zamieszczane jedynie w przygodach (za pozwoleniem MG i gracza) oraz twórczości graczy (lub innych miejscach na forum, gdzie publikujesz swoje dzieło, np. konkursy). W innym wypadku ich autor z pewnością poniesie zasłużoną karę.
1.25 Gracz, który nie odpisał w swojej przygodzie od dwóch tygodni, jest uznawany za nieaktywnego. Jeśli wróci, nie może posiadać starej KP - wszystko zaczyna od nowa.
//Userowi o zawieszonej przygodzie (patrz: ptk. 2.9) pozwala się na forumową nieobecność do sześciu tygodni dwa razy w roku bez obawy o zostanie zakwalifikowanym jako "nieaktywny".
//Zabrania się kombinowania ze zdobyciem starych Poków/itemów/kasy. Nie możesz ich nikomu dać na przechowanie ani wymyślać innych przekerętów. Po prostu nie możesz ich już odzyskać w żaden sposób.
//User nie może decydować o swoich Pokemonach, ekwipunku, kasie itd., jeśli został już zaklasyfikowany jako nieaktywny (nie odpisał w swojej przygodzie od ponad 2 tygodni). Wtedy itemy i kasa znikają w niebycie, a stworki wędrują do "Adopcji".
1.26 Gracz zmieniając informacje o swojej postaci (charakter, historia, rodzina), musi założyć całą KP od nowa (traci stare Poki, cały ekwipunek i kasę - nie może kombinować z odzyskaniem ich). Dozwolone jest, by gracz zmienił wygląd bez wykonywania nowej KP pod warunkiem, że dzieje się to fabularnie w przygodzie (np. poszedł na metamorfozę albo do fryzjera). User ma możliwość lekkiego poprawienia informacji o swojej postaci, jeśli nie zmienia tym samym żadnych istotnych danych (np. może poprawić KP, żeby całość brzmiała bardziej stylistycznie).
1.27 Zakaz czitowania (oszukiwania). Nie ma możliwości, by wszystko, co może się zdążyć na forum, zostało opisane w regulaminie. Niektórzy wychodzą wówczas z założenia, że skoro coś nie zostało tu dokładnie wyjaśnione, mogą to zrobić. Jednak prawda jest całkiem inna. Jeżeli nie jesteś pewien, czy to, co chcesz uczynić, jest sprawiedliwe i zgodne z regulaminem Crystala, zapytaj administratorów.
1.28 W wątku "Rada Sprawiedliwości" (miasto -> miejsca spotkań -> sąd) rozpatrywane są przez Crystalowych sędziów sprawy osób oskarżonych o czitowanie na forum. Zgłoszenia może wysyłać tam każdy.
1.29 Gracz nie może w jakikolwiek sposób (nie licząc nagród w eventach/pokazach/szkółkach/legendy) zdobyć Pokemona na poziomie wyższym o więcej niż 10lvl od swojego najsilniejszego stworka.
1.30 Jeśli na forum wybuchnie flejm, wszyscy zamieszani w niego otrzymują warn o wartości 1 możliwy do odpracowania.
2. Posty, fabuła i inne sprawy.
2.1 Posty piszemy składnie i na temat.
2.2 Posty w przygodzie nie mogą być krótsze niż pięć pełnych linijek!
2.3 Piszemy zgodnie z poprawną polszczyzną.
2.4 Nie tłumaczymy się, że jesteśmy dyslektykami i dysortgrafikami. Na forum istnieją osoby z takimi dysfunkcjami, a jednak umieją napisać ładnie, składnie i poprawnie.
2.5 Myślimy nad tym, co piszemy.
2.6 Jeszcze raz przypominam, że nie latamy za MG i Modem prosząc o odpis.
2.7 Granie stworkiem jest dodatkiem (więcej na ten temat znajdziesz, klikając w ten napis), dlatego gracz może na jednym koncie być zarówno trenerem/koordynatorem jak i Pokemonem/Fakemonem. Oczywiście można też grać tylko jako człowiek lub tylko jako potworek. Zabronione jest natomiast bycie na jednym koncie dwoma postaciami ludzkimi lub dwoma stworkami.
2.8 Przygoda gracza, który nie odpisuje przez dwa tygodnie ani nie jest zawieszona (patrz: ptk. 2.9), wędruje do archiwum (MG proszeni są o przypominanie Adminowi, gdy nadarzy się owa okazja).
2.9 Dwa razy w roku możliwe jest zawieszenie przygody graczowi na max. 6 tygodni od daty ostatniego odpisu MG. Po upływie 1,5 miesiąca zawieszona przygoda ląduje w archiwum. MG musi poinformować w podtytule wątku, że wybrana przygoda jest zawieszona.
2.10 Gracz ma miesiąc na znalezienie MG, jeśli dopiero zaczął grę (założył KP) lub stracił dotychczasowego MG z nieswojej winy (np. MG odszedł, wyrzucił gracza z powodu niewyrabiania z odpisami). Jeżeli w ciągu miesiąca user nie znajdzie żadnego MG, jest traktowany jako nieaktywny i jego KP ląduje w archiwum.
3. Czas na odpis oraz dodatkowe informacje.
3.1 W przygodach muszą być pisane dokładne opisy walki (nie sama tabelka życia). System Poke-pojedynków zależy od MG, jednak musi być sprawiedliwy i zgodny z prawdą (np. Ember nie może być silniejszy niż Flamethrower, a Ion Deluge nie ma prawa sparaliżować stworka).
3.2 MG musi prowadzić przygodę ciekawie i nie "z miasta to miasta". Muszą być różne urozmaicenia (porwania, tajemnice, wątki miłosne itp.).
3.3 MG musi przyznawać graczom lvl'e zgodnie z rozpiską i bez żadnej faworyzacji (prosimy także MG, by nie byli zbyt rozrzutni w ofiarowaniu poziomów za banalnie proste treningi, bowiem ćwiczenia często się nie powodzą).
3.4 MG na odpisanie swoim graczom ma 7 dni. Jeżeli przez ten czas nie odpisze, "zdobywa" warna. Za drugim razem także warn. Za trzecim -> zdjęcie ze stanowiska.
//Pozwala się MG za zgodą gracza, któremu prowadzi przygodę, na przedłużony czas odpisywania w przygodzie do max. 2 tygodni od ostatniego postu gracz. User ten jednak nie może być przez MG w żaden sposób faworyzowany. MG musi poinformować w podtytule wątku, że ma pozwolenie od gracza na odpisywanie w wybranej przygodzie raz na dwa tygodnie.
//Warn za nieodpisanie na czas znika po 2 miesiącach od nałożenia (wtedy MG ma czyste konto) lub w przypadku odejścia gracza ze stanowiska MG.
3.5 W razie dłuższej nieobecności MG jest zobowiązany do natychmiastowego poinformowania o tym w dziale "Nieobecności". Są dwa rodzaje zgłoszenia nieobecności w zależności od długości urlopu. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj.
//Jeżeli MG nagle zniknie (bez informacji w "Nieobecnościach", np. awaria internetu) i nie ma stałego zastępcy, dysponuje dwoma tygodniami na powrót bez kary. Jeżeli wróci po ponad 2 tygodniach, zostaje ukarany jak w punkcie 3.4.
3.6 Mistrz Gry, który nie ma ani jednego aktywnego gracza od miesiąca, traci to stanowisko. Nie dotyczy wakacji (lipiec-sierpień).
3.7 Mistrz Gry ma obowiązek zamieszczenia i aktualizowania na bieżąco w tytule lub podtytule wątku z zapisami do siebie informację ile na ile ma graczy i Poke-graczy (np. 4/5 graczy, 2/2 Poke-graczy), a także kto jest jego zastępcą, jeśli owego posiada.
3.8 Każdy MG, mod i lider, który zrezygnuje ze swojego stanowiska w czasie miesiąca od zostania MG/modem/liderem, zostaje zmuszony do zapłaty 10000$ kary za bycie nieodpowiedzialnym, a także olanie forum. Istnieją pewne wyjątkowe przypadki, w których zrezygnowany MG/mod/lider nie musi płacić, jeżeli powód jego wycofania okazał się naprawdę ważny i zostanie zatwierdzony przez admina.
3.9 W działach pod-forum "Miasto" (prócz "Miejsc spotkań" i "Adopcji") moderatorzy muszą odpisywać w ciągu pięciu dni od ukazania się postu gracza.
3.10 W dziale "Arena Walk" userzy sami wyzywają się do walki, a sędzią jest gracz z rangą "sędziego", który wyrazi zgodę lub inny user, który nie będzie miał nic przeciwko. Sędzia musi być sprawiedliwy!
3.11 W walce trenerskiej, która odbywa się w dziale "Arena Walk", walczący, który nie odpisze na czas podczas swojej kolejki, przegrywa, a jego przeciwnik automatycznie wygrywa walkowerem. Jeśli sędzia nie będzie wywiązywał się ze swojego obowiązku, może stracić stanowisko. W przypadku oceniającego będącego zwyczajnym userem bez specjalnej rangi "sędziego", nie zostanie on ukarany przez administrację, lecz z pewnością straci uznanie wśród Crystalowiczów.
3.12 Walki z liderami odbywają się w przygodach graczy. Warunkiem, by trener zmierzył się z wybranym liderem, jest dotarcie do miasta, w którym znajduje się jego sala (gym).
3.13 MG jest zobowiązany do prowadzenia swoim graczom walk z liderami (pod warunkiem, że spełnią powyższy punkt) zgodnie z informacjami na temat liderów, które znajdują się tutaj (prosimy również MG, by pamiętali o kwocie w wysokości 100$-500$, którą gracz powinien zapłacić w razie przegrania z liderem). To samo tyczy się E4 i championów, o których wiedzę należy czerpać stąd.
3.14 Pokazy między graczami organizowane są na forum tutaj, aczkolwiek trenerzy i koordynatorzy mogą mieć w swoich przygodach mniejsze fabularne pokazy prowadzone przez MG.
3.15 Gracz po zdobyciu odznaki bądź wstążki, musi dodać ją sobie do swojej "Galerii z trofeami". Dodając odznakę lub wstążkę powinniśmy uwzględnić: datę zdobycia oraz koniecznie dać odnośnik do tematu z walką/pokazami. Dodatkowo można zamieścić obrazek (wygląd odznaki/wstążki) oraz nazwę trofea (np. Odznaka Zlewiska). Jeśli wpis nie spełnia dwóch priorytetowych warunków, userowi grozi kara w wysokości 5000$.
3.16 Pokemony ewoluowane nie uczą się ataków z preewolucji i odwrotnie - Pokemony ewoluowane na wysokim poziomie nie poznają automatycznie ataków, jakie na wcześniejszych poziomach poznałaby ewolucja. Przykładowo: Jeśli Eevee ewoluuje w Espeona na 20 poziomie, Pokemon ten zna ataki z movesetu Eevee do 20 poziomu i z movesetu Espeona od poziomu 20 wzwyż. Wyjątek stanowi sytuacja, w której MG celowo zezwolił na naukę takiego ataku lub przypomnienie ataku ewolucji dzięki Move Reminderowi. W Move Reminderze Pokemon może poznać również ataki z rubryki "Pre-Evolution", jeśli posiada odpowiedni poziom.
3.17 W "Kopalni" post, który piszemy, musi być za każdym razem nowy i naszego autorstwa.
3.18 W działach "Kopalnia" oraz "Jezioro" gracz może kopać/łowić raz na tydzień.
3.19 Jaja Pokemonów wykluwają się na poziomie 1 (chyba, że user jest hodowcą, wtedy na 5lvl), natomiast skamieliny na poziomach od 1 do 5 w zależności od szczęścia.
3.20 Dziedziczenie shiny: jeśli jeden z rodziców był shiny, dziecko ma 10% szans na bycie shiny; jeśli obydwoje rodziców było shiny, dziecko ma 20% szans na bycie shiny.
3.21 Jeśli chodzi o ataki, bazujemy na wersji XY, aczkolwiek Pokemon przy pomocy Move Remindera może też poznać ruchy, które zdobyłby tylko w wersji ORAS. Wszystko na ten temat znajdziecie tutaj.
4. Dodatkowe regulaminy.
4.1 Regulamin dotyczący Poke-przygód - zobacz.
4.2 Regulamin dotyczący Fakemonów - zobacz.

Za złamanie którejkolwiek zasady user "otrzymuje" ban, warn, bądź ostrzeżenie słowne.


//Serdeczne podziękowania dla Hik'a za pomoc w ułożeniu regulaminu.
//Regulamin jest własnością strony Pokemon Crystal. Kopiowanie go jest surowo zabronione!
Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2016-04-23, 21:22, w całości zmieniany 17 razy  
 
     
REKLAMA 

Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Wysłany: 2014-11-02, 21:45   

Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2016-04-23, 21:22, w całości zmieniany 17 razy  
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 20
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-11-02, 21:45   

~ Aktualizacja ~
Doszedł punkt 3.6 w związku z czym kolejne po nim zmieniły swoje numerki o jeden do przodu. Punkt 3.6 brzmi: "Mistrz Gry, który nie ma ani jednego aktywnego gracza od miesiąca, traci to stanowisko. Nie dotyczy wakacji (lipiec-sierpień)".
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 20
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-11-10, 15:46   

~ Aktualizacja ~
Tak dużo edycji! Zmiany (podkreślone) doszły w poniższych punktach, które są już przeprawione na aktualną wersję oraz pojawiło się jedno nowe rozporządzenie:
Cytat:
1.24 Gracz, który nie odpisał w swojej przygodzie od miesiąca, jest uznawany za nieaktywnego. Jeśli wróci, nie może posiadać starej KP - wszystko zaczyna od nowa.
//Userowi o zawieszonej przygodzie (patrz: ptk. 2.8) pozwala się na forumową nieobecność do sześciu tygodni bez obawy o zostanie zakwalifikowanym jako "nieaktywny".
//Zabrania się kombinowania ze zdobyciem starych Poków/itemów/kasy. Nie możesz jej nikomu dać na przechowanie ani wymyślać innych pomysłów.
2.7 Przygoda gracza, który nie odpisuje przez miesiąc, ani nie jest zawieszona (patrz: ptk. 2.8), wędruje do archiwum (MG proszeni są o przypominanie Adminowi, gdy nadarzy się owa okazja).
NOWY! 2.8 Raz w roku możliwe jest zawieszenie przygody graczowi na max. 6 tygodni od daty ostatniego odpisu MG. Po upływie 1,5 miesiąca zawieszona przygoda ląduje w archiwum. MG musi poinformować w podtytule wątku, że wybrana przygoda jest zawieszona.
3.4 MG na odpisanie swoim graczom ma 7 dni. Jeżeli przez ten czas nie odpisze, "zdobywa" warna. Za drugim razem także warn. Za trzecim -> zdjęcie ze stanowiska.
//Pozwala się MG za zgodą gracza, któremu prowadzi przygodę, na przedłużony czas odpisywania w przygodzie do max. 2 tygodni od ostatniego postu gracz. User ten jednak nie może być przez MG w żaden sposób faworyzowany. MG musi poinformować w podtytule wątku, że ma pozwolenie od gracza na odpisywanie w wybranej przygodzie raz na dwa tygodnie.
//Warn za nieodpisanie na czas znika po 2 miesiącach od nałożenia (wtedy MG ma czyste konto) lub w przypadku odejścia gracza ze stanowiska MG.
3.7 Każdy MG, mod i lider, który zrezygnuje ze swojego stanowiska w czasie miesiąca od zostania MG/modem/liderem, zostaje zmuszony do zapłaty 10000$ kary za bycie nieodpowiedzialnym, a także olanie forum. Istnieją pewne wyjątkowe przypadki, w których zrezygnowany MG/mod/lider nie musi płacić, jeżeli powód jego wycofania okazał się naprawdę ważny i zostanie zatwierdzony przez admina.
3.13 Gracz po zdobyciu odznaki bądź wstążki, musi dodać ją sobie do swojej "Galerii z trofeami". Dodając odznakę lub wstążkę powinniśmy uwzględnić: datę zdobycia oraz koniecznie dać odnośnik do tematu z walką/pokazami. Dodatkowo można zamieścić obrazek (wygląd odznaki/wstążki) oraz nazwę trofea (np. Odznaka Zlewiska). Jeśli wpis nie spełnia dwóch priorytetowych warunków, userowi grozi kara w wysokości 5000$.

Powyższe zmiany wchodzą do regulaminu już teraz, a obowiązywać będą od 17 listopada 2014r., byście mieli tydzień na zapoznanie się z nimi oraz dostosowanie.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 20
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-01-06, 14:21   

~ Aktualizacja ~
1) Doszedł punkt 1.4 w związku z czym kolejne po nim zmieniły swoje numerki o jeden do przodu. Punkt 1.4 brzmi: "Link do KP musi być zamieszczony pod profilem w rubryce "Karta Postaci" / "Karta Postaci Pokemona" (dodaj obywa, jeśli grasz człowiekiem i Pokemonem) lub w sygnaturze jako odnośnik do odpowiedniego wątku".
2) Doszedł punkt 2.7 w związku z czym kolejne po nim zmieniły swoje numerki o jeden do przodu. Punkt 2.7 brzmi: "Granie stworkiem jest dodatkiem (więcej na ten temat znajdziesz, klikając w ten napis), dlatego gracz może na jednym koncie być zarówno trenerem/koordynatorem jak i Pokemonem/Fakemonem. Oczywiście można też grać tylko jako człowiek lub tylko jako potworek. Zabronione jest natomiast bycie na jednym koncie dwoma postaciami ludzkimi lub dwoma stworkami".
3) Doszła nowa kategoria "4. Dodatkowe regulaminy", gdzie znajdują się dwa punkty. Punkt 4.1 brzmi: "Regulamin dotyczący Poke-przygód - zobacz", natomiast punkt 4.2 brzmi: "Regulamin dotyczący Fakemonów - zobacz".
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 20
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-04-11, 23:51   

~ Aktualizacja ~
Doszły następujące punkty:
3.18 Dziedziczenie shiny: jeśli jeden z rodziców był shiny, dziecko ma 10% szans na bycie shiny; jeśli obydwoje rodziców było shiny, dziecko ma 20% szans na bycie shiny.
1.27 Zakaz czitowania (oszukiwania). Nie ma możliwości, by wszystko, co może się zdążyć na forum, zostało opisane w regulaminie. Niektórzy wychodzą wówczas z założenia, że skoro coś nie zostało tu dokładnie wyjaśnione, mogą to zrobić. Jednak prawda jest całkiem inna. Jeżeli nie jesteś pewien, czy to co chcesz uczynić, jest sprawiedliwe i zgodne z regulaminem Crystala, zapytaj administratorów.
1.28 W wątku "Rada Sprawiedliwości" (miasto -> miejsca spotkań -> sąd) rozpatrywane są przez Crystalowych sędziów sprawy osób oskarżonych o czitowanie na forum. Zgłoszenia może wysyłać tam każdy.
1.29 Gracz nie może w jakikolwiek sposób (nie licząc nagród w eventach/pokazach/szkółkach/legendy) zdobyć Pokemona na poziomie wyższym o więcej niż 10lvl od swojego najsilniejszego stworka.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 20
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-06-28, 18:50   

~ Aktualizacja ~
Zmianie uległ punkt 1.7. Teraz brzmi następująco:
1.7 Nie obrażamy innych kultur, religii, subkultur, a także orientacji seksualnych.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 20
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-07-01, 15:32   

~ Aktualizacja ~
Zmianie uległ poniższe punkty:
1.25 Gracz, który nie odpisał w swojej przygodzie od dwóch tygodni, jest uznawany za nieaktywnego. Jeśli wróci, nie może posiadać starej KP - wszystko zaczyna od nowa.
//Userowi o zawieszonej przygodzie (patrz: ptk. 2.9) pozwala się na forumową nieobecność do sześciu tygodni dwa razy w roku bez obawy o zostanie zakwalifikowanym jako "nieaktywny".
//Zabrania się kombinowania ze zdobyciem starych Poków/itemów/kasy. Nie możesz ich nikomu dać na przechowanie ani wymyślać innych przekerętów.
2.8 Przygoda gracza, który nie odpisuje przez dwa tygodnie ani nie jest zawieszona (patrz: ptk. 2.9), wędruje do archiwum (MG proszeni są o przypominanie Adminowi, gdy nadarzy się owa okazja).
2.9 Dwa razy w roku możliwe jest zawieszenie przygody graczowi na max. 6 tygodni od daty ostatniego odpisu MG. Po upływie 1,5 miesiąca zawieszona przygoda ląduje w archiwum. MG musi poinformować w podtytule wątku, że wybrana przygoda jest zawieszona.
3.5 W razie dłuższej nieobecności MG jest zobowiązany do natychmiastowego poinformowania o tym w dziale "Nieobecności". Są dwa rodzaje zgłoszenia nieobecności w zależności od długości urlopu. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj.
//Jeżeli MG nagle zniknie (bez informacji w "Nieobecnościach", np. awaria internetu) i nie ma stałego zastępcy, dysponuje dwoma tygodniami na powrót bez kary. Jeżeli wróci po ponad 2 tygodniach, zostaje ukarany jak w punkcie 3.4.

Doszedł także nowy punkt:
3.19 Jeśli chodzi o ataki, bazujemy na wersji XY, aczkolwiek Pokemon przy pomocy Move Remindera może też poznać ruchy, które zdobyłby tylko w wersji ORAS. Wszystko na ten temat znajdziecie tutaj.

Macie 2 tygodnie na zapoznanie się z nowymi zasadami. Od 15 lipca br. przygody, w których gracz nie odpisał od ponad dwóch tygodni i nie są zawieszone, będą lądować w archiwum.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 20
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-07-16, 11:49   

~ Aktualizacja ~
Doszedł nowy punkt:
3.7 Mistrz Gry ma obowiązek zamieszczenia i aktualizowania na bieżąco w tytule lub podtytule wątku z zapisami do siebie informację ile na ile ma graczy i Poke-graczy (np. 4/5 graczy, 2/2 Poke-graczy), a także kto jest jego zastępcą, jeśli owego posiada.
W związku z tym wszystkie po nim zmieniły swój numerek o jeden do przodu.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 20
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-08-24, 13:58   

~ Aktualizacja ~
Doszły dwa nowe punkty:
1.30 Jeśli na forum wybuchnie flejm, wszyscy zamieszani w niego otrzymują warn o wartości 1 możliwy do odpracowania.
3.14 Pokazy między graczami organizowane są na forum tutaj, aczkolwiek trenerzy i koordynatorzy mogą mieć w swoich przygodach mniejsze fabularne pokazy prowadzone przez MG.

_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 20
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-10-08, 06:29   

~ Aktualizacja ~
Doszedł nowy punkt:
2.10 Gracz ma miesiąc na znalezienie MG, jeśli dopiero zaczął grę (założył KP) lub stracił dotychczasowego MG z nieswojej winy (np. MG odszedł, wyrzucił gracza z powodu niewyrabiania z odpisami). Jeżeli w ciągu miesiąca user nie znajdzie żadnego MG, jest traktowany jako nieaktywny i jego KP ląduje w archiwum.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król LewDesign by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.