Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2015-12-02, 22:22
~Poke-Przygoda Chen
Autor Wiadomość
Draggy 
The Sloth is real.


Starter: Toge(3.141)
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 24
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 291
Skąd: wiesz, że nie wiem?
Wysłany: 2015-11-02, 23:19   ~Poke-Przygoda Chen

Chenuuu! Poke-Przygody prowadzę bardzo krótko z perspektyw odpisów, bo nie potrafię jakoś się w tym świecie i z tej perspektywy odnaleźć. Mam nadzieję, że w miarę przygody sam coś podszlifuję i poćwiczę. :v
- - -
Stałeś u wrót świątyni Mikage. W głowie szumiały ci słowa twojego przełożonego, "Yoony nie ma!". Niczym tysiąc świątynnych dzwonów dzwoniła ci każda głoska w tym zdaniu. Wiedziałeś jakie konsekwencje może to nieść za sobą nieść. Nagły spadek wyznawców religii, ludzie odchodzą, Scythery tracą domy a to wszystko przez ciebie- a przynajmniej tak ci się zdawało. Nie można przecież brać całej winy na siebie, ale ty byłeś pod zbyt wielką presją, aby to sobie uświadomić. Czułeś w głębi swego robaczego Serca, że mogłeś zrobić coś więcej aby Yoona została. To poczucie winy pchało cię do przodu, motywowało cię do tego aby wybiec przez te drzwi i bez większych zastanowień zacząć "pogoń" za nową boginką. Czułeś, że to na twoich barkach spoczywały losy świątyni. Dziadek byłby z ciebie dumny, ale gdy zupełnie zawalisz sprawę... strach pomyśleć co pomyślą o tobie inni. Splamisz honor rodziny a twoje imię zostanie wyklęte wśród innych przedstawicieli twojego gatunku. Ryzykujesz dość wiele, ale wiesz, że tylko ty jesteś na tyle odpowiedzialny i honorowy aby podjąć się tego zadania. Co prawda nie przystoi ci taka pycha, ale jak mawia przysłowie "jeżeli chcesz, by coś było zrobione porządnie- zrób to sam".
_________________
Ostatnio zmieniony przez Draggy 2015-11-12, 17:10, w całości zmieniany 1 raz  
  :
     
REKLAMA

Starter: Toge(3.141)
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 27 Lip 2015
Posty: 33
Wysłany: 2015-11-03, 18:54   

Ostatnio zmieniony przez Chen 2015-11-12, 17:10, w całości zmieniany 1 raz  
  :
     
Chen


Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączył: 27 Lip 2015
Posty: 33
Wysłany: 2015-11-03, 18:54   

Ni cholery nie wiedziałem, dlaczego Yoona odeszła. Miała przecież u nas tak dobrze, otoczona stadem przepełnionych testosteronem robaczych samców, wojowników z krwi i kości, nie wierzę, że żaden z nas nie był w jej typie. W sensie jako przyjaciel i powiernik, chyba nie myślałeś o niczym innym zboczeńcu! Co prawda niewiele było z niej na co dzień pożytku, ale przynajmniej jej obecność gwarantowała nam i naszym domom nietykalność, a teraz jestem zmuszony zawracać sobie odwłok szukaniem tej ofiary losu. Opuściłem teren świątyni wspierany licznie przez kolegów (nawet nie wyszli mnie pożegnać chamy) i ruszyłem przed siebie. Babiszon opuścił świątynię niedawno, także musi być gdzieś niedaleko. Muszę tylko znaleźć jakieś ślady... Rozglądałem się po okolicy za znajomymi odciskami stóp, sylwetką Yoony wyłaniającą się zza wzgórza... lub jakimś innym Pokemonem, którego mógłbym zapytać o zdanie. Może by wiedział, czy w pobliżu jest jakieś większe miasto, do którego moja zguba mogła się udać, jakiś festiwal, którym mogłaby się interesować, cokolwiek... Dzikie Pokemony i te podróżujące z trenerami lepiej znają świat, ja całe życie spędziłem w świątyni. Wiedziałem jednak, że muszę uważać na ludzi, bo poza świątynią mogą chcieć mnie złapać. Szedłem więc ostrożnie, rozglądając się po okolicy. Coś na pewno mnie zaciekawi, w końcu wszystko dla mnie jest nowe.
_________________
 
     
Draggy 
The Sloth is real.


Starter: Toge(3.141)
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 24
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 291
Skąd: wiesz, że nie wiem?
Wysłany: 2015-11-11, 23:19   

To znowu ja! 3:
- - -
Długo zastanawiałeś się nad tą sytuacją i jej przyczynami, lecz nic ci to nie dało. Postanowiłeś wyruszyć jej szukać nie przejmując się innymi Scytherami, gdy nagle z świątyni wybiegł mały przedstawiciel twojego gatunku. Biegł w twoim kierunku o mało nie potykając się o świątynne schody. Dobiegł do ciebie i spojrzał na ciebie swoimi robaczymi oczyma, w których jednak zdołałeś dostrzec drobinę tego słynnego "dziecięcego uroku". Wzrostem sięgał ci do odwłoka, był dość (jak to niektórzy ludzie mawiają) "smarkaty". Jego niesforność widać było już w samym jego chodzie. Jednak było w nim coś uroczego.
- Ju- Junsu- senpai! Poczekaj! - widać było, że słowa te z trudem przechodzą mu przez gardło, tłumione i trzymane tam przez jego nieśmiałość.
Wyjął oboje ostrzy zza pleców. Przytrzymywał nimi dyskietkę. Niewielki, błyszczący przedmiot który na pierwszy rzut oka wydawał się być bezużyteczny. On jednak wręczył ci go z taką powagą na twarzy, jakby powierzał ci swoje własne życie.
- Przyjmij to, może ci się przydać! Podarował mi to mój ojciec przed śmiercią. To technika "Cut". Słyszałem co się stało. I pomyślałem... - zaciął się. Z jego ust nie chciały wyjść żadne słowa. Odwrócił się na chwilę i powiedział pod nosem:
- Kyuhyun, weź się w garść.
Spojrzał ponownie na ciebie, na jego twarzy dalej widocznie malowała się niepewność.
- Czy nie mógłbym wyruszyć wraz z tobą? Obiecuję być posłusznym i pomocnym! - rzekł.
Stał tak wpatrując się w ciebie i licząc na pozytywną odpowiedź. Ale to wszystko zależało tylko od ciebie. Mogłeś odmówić mu i pozbyć się zbędnego balastu, ale czy będziesz mógł spokojnie spać ze świadomością jakie konsekwencje miała twoja decyzja?
_________________
  :
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.