Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Keisuke
2014-09-01, 13:54
Yuki vs Fay
Autor Wiadomość
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-06-24, 14:08   Yuki vs Fay

Odpis Fay

Kiwnęłam głową. -Sześc pokemonów z których mam wybrać trzy do walki z liderką to: Sceptile, Dragonite, Haxorus, Lucario, Tyranitar i Garchomp.- Odpowiedziałam. Weszłam do sali. -Dzień dobry.- Przywitałam się z liderką kotowatych i w odpowiedzi na wypuszczenie kota wybrałam swoja Lucario. -Lilly, ty będziesz walczyć pierwsza. Uważnie obserwuj przeciwnika, by w chwili gdy kot będzie chciał użyć hipnozy wykonaj ruch Me Firt. Gdyby jednak nie chciał użyć tego ataku podwyższ swój specjalny atak i specjalna obronę przy pomocy Calm Mind i poślij w stronę kota Aura Sphere. Po tym rusz się i zacznij biec prosto na kota, by tuż przed nim odskoczyć i szybko przemieścić się za jego plecy i uderzyć Force palm.- Wydałam walczącemu psu polecenia.



Odpis Yuki

- Dobrze wybrany pokemon. Na nic się zdaje umiejętność Purugly oraz ruch Attract. Jednak i tak się nie damy. Podczas używania ruchu do podwyższenia specjalnego ataku oraz obrony, my zastosujemy inną taktykę. Nie będziemy nic sobie ulepszać. Od razu atakujemy Dream Eaterem w stronę przeciwnika! Przysłuży to nam jako kontra atak na kolejny ruch Mega Lucario. Następnie wykonaj Dig, aby schować się w dziurze, gdy ten na ciebie poleci. Gdy zatrzyma się w miejscu, wyskocz i zaatakuj Bulldoze. Wykonaj ten ruch podwójnie, jako iż rywal może wykonać zwinny unik.




Teraz kolej sędzi.
_________________
 
  :
     
REKLAMA

Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 75
Wysłany: 2014-06-25, 15:04   

_________________

 
  :
     
Morten


Starter: Schroomish
Profesja: trener
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 75
Wysłany: 2014-06-25, 15:04   

Sędzia potrzebny? Sędzia już piszę...

Statystyki:
Meowstic
Atak 107
Sp. Atak 146
Sp. Obrona 96
Purugly
Atak 145
Obrona 83
Sp. Obrona 79
Mega Lucario
Atak 214
Obrona 101
Sp. Atak 208
Sp. Obrona 87

Przebieg walki
Pokemony wystawione na arenę miały równą prędkość... chociaż ja sam nie umiem sobie wyobrazić biegnącej z dużą prędkością Purugly, to jednak najwyraźniej coś takiego jest możliwe. Tak czy siak Lucario użyła me first i uderzyła pierwsza dream etherem, to samo zrobiła kotka, ale nic się nie stało. Dlaczego? No jasne, żaden pokemon przecież nie śpi... walka toczy się dalej. Podczas gdy mega ewolucja podwyższała swoje specjalne statystyki, jej troszkę otyła przeciwniczka schowała się pod ziemię, przez to też kula aury nie dosięgnęła (tym razem) normalnego pokemona. Purugly wykopała się w końcu i uderzyła przy tym swoją przeciwniczkę, raniąc ją odebrała 248HP. Zaraz po tym uderzyła jeszcze bulldoze, kolejny ziemny, a więc i super efektywny atak trafił w stalową wojowniczkę odbierając jej 208HP i jeszcze obniżając prędkość o 10%! Wtedy dopiero podopieczna Fay zdobyła się na kontrę i trafiła idealnie force palm! Atak zadał obrażenia równe 764HP, umiejętność mega Lucario miała tu spory udział... Purugly z trudem podniosła się i po raz kolejny użyła bulldoze, znów zadając 208 obrażeń i obniżając przeciwniczce prędkość.

Tabela życia
Fay
Mega Lucario 700/1376 + podwyższony sp. atak (10%), podwyższona sp.obrona (10%), obniżona prędkość (20%)
Yuki
Purugly 620/1384

Pogoda, arena i inne bzdety

Kolejka
Fay --> Yuki --> Mod
_________________
~KP~BOX~BANK~GALERIA~

*Ładnie proszę o następujące pokemony*



Jeśli szukasz sędziego to napisz do mnie na PW ;p

Ostatnio zmieniony przez Morten 2014-06-28, 13:59, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Fay 
Jestem robotem


Starter: Sceptile Gekko
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 1181
Wysłany: 2014-06-25, 20:09   

-Dobrze, Lilly. Przeciwnik ma super efektywne na ciebie ataki, ale poradzimy sobie z tym. Użyj Extreme Speed, by szybko znaleźć się przy Purugly i złapać ją za ogon, a następnie pociągnąć za niego. Trzymaj ja mocno, a gdy będzie chciała użyć jakiego ataku ochroń się Detect. Jedną łapą cały czas szarp ją za ogon, a z drugiej wypuść w stronę kota Aura Sphere. Gdyby jednak ci się to nie udało lub już by było po tym ataku i kot by się uwolnił, odskocz i użyj Double Team, by zwiększyć możliwość na chybienie przeciwnika.
_________________
Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
 
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-06-25, 21:36   

- Może i nie jesteśmy zbyt szybkie, ale sobie poradzimy! W stosunku do Extreme Speed użyj Bulldoze jako kontrataku. Zapewne zrobi unik skacząc za ciebie, żeby uczepić się ogona, zatem zaraz po tym odbij się od ziemi za pomocą Shadow Ball, po czym z powietrza postaraj się wykonać Hypnosis. Jeżeli uprzednio zostaniesz zaatakowana, a inne ruchy nie zadziałają, postaraj się uderzyć w twarz Lucario Dream Eaterem. Staraj się jako, tako robić uniki. Nie możemy się dawać tylko dlatego, że jesteśmy poniżej normy, jeżeli chodzi o prędkość poruszania.
_________________
 
  :
     
Morten


Starter: Schroomish
Profesja: trener
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 75
Wysłany: 2014-06-26, 11:24   

Przebieg walki
Pojedynek wprawdzie ledwie się zaczął, ale w takim tempie zadawania obrażeń to szybko się skończy! Wróćmy jednak do tego co konkretnie dzieje się na arenie. Lilly użyła extremspeed, a kotka bulldoze, tak jak przewidziała Yuki Lucario przeskoczyła nad Purugly i w efekcie żaden atak nie trafił. Lucario rzuciła się w kierunku Purugly, by wedle poleceń schwycić przeciwniczkę za ogon, jednak ta obróciła się i wystrzeliła shadow ball, detect ostrzegł jednak stalowego pokemona, który w ostatniej chwili wykonał unik, wkurzona Lucario zrezygnowała z łapania przeciwniczki i zwyczajnie wystrzeliła aura sphare, atak trafił rzecz jasna odbierając rywalce 920HP, co zakończyło walkę dla Purugly...

Tabela życia
Fay
Mega Lucario 700/1376 + podwyższony sp. atak (10%), podwyższona sp.obrona (10%), obniżona prędkość (20%)
Yuki
Purugly 0/1384 = NDW

Pogoda, arena i inne bzdety

Kolejka

Yuki -->Fay --> Mod
_________________
~KP~BOX~BANK~GALERIA~

*Ładnie proszę o następujące pokemony*



Jeśli szukasz sędziego to napisz do mnie na PW ;p

 
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-06-27, 12:42   

- No nic. Tym razem się nam nie udało Purugly. Byłaś dzielna. Wracaj. - Liderka z uśmiechem przywołała pokemona do balla, po czym wypuściła kolejnego kota. Tym razem była to Meowstic. - Masz teraz szanse na zmianę pokemona. Skorzystaj z niej, bądź zaatakuj. - Rzekła do młodej trenerki. Wiedziała o tym, że swoimi poczynaniami daje jej większą szansę na wygraną, ale właśnie o to w tym wszystkim chodziło. Nie mogło być ani za łatwo, ani za trudno.
_________________
 
  :
     
Fay 
Jestem robotem


Starter: Sceptile Gekko
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 1181
Wysłany: 2014-06-27, 19:53   

Popatrzyłam na kolejnego pokemona liderki. -Na razie nie zmieniam pokemona.- odpowiedziałam i zaczęłam wydawać Lucario polecenia. -Lilly, rzuć się na Meowstica i by dostać się do niego jak najszybciej użyj Extreme Speed. Po tym odskocz i otocz przeciwnika swoimi kopiami z Double Team, by następnie wycelować w stronę kota Dark Pulse. Okrąż kota i gdy będzie zajęty przygotowywaniem ataku poślij w jego stronę Metal Sound, który obniży mu specjalna obronę.
_________________
Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
 
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-06-27, 20:27   

Yo. Teraz po mnie będzie Mod, bo przecież Meowstic stać nie będzie po wypuszczeniu xD
-------------------------------------

- Meowstic użyj Dig, aby znaleźć się za swym rywalem, a kiedy będzie on wykonywał kolejny ruch ty zastosujesz Psychic. Ten atak będzie dobry, jeżeli Lucario dostanie rozkaz zaatakowania. Następnie odskocz na bok, jeżeli będzie trzeba, to wykonaj unik, po czym wykonajDream Eater. Ten atak jest skuteczny wobec tego typu stworzenia. Jeżeli nie zdążysz wprowadzi któregoś ataku, a pies ruszy pierwszy, to użyj Protect. Musimy się czymś bronić.
_________________
 
  :
     
Morten


Starter: Schroomish
Profesja: trener
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 75
Wysłany: 2014-06-27, 21:39   

Przebieg walki:
Psychiczny kociak wykonał tunel i tyle go widzieli, na nic zdało się wyciąganie łap do przodu i przyśpieszenie od ataku, Lucario nie zdążyła dobiec do rywala i teraz stała jak głupia próbując wymyślić gdzie też ten kot się zaszył. Ten za to zrobił coś niespodziewanego bo... spadł na Lilly z góry. No co? Przekopał jakoś tunel w ścianie, w suficie i oto jest skubany... tak czy siak wylądował o dziwo miękko na przeciwniczce i odebrał jej całe 172HP, cóż, atak fizyczny to nie jest jego największy atut. Nagle pojawiły się inne mega Lucario, było to oczywiście spowodowane użyciem double team... biedny psychiczny pokemon spanikował i uderzył w pierwszego z brzegu pudłując atakiem psychic. Przy okazji przynajmniej zniszczył klony... nie spodziewał się jednak zdecydowanie dark pulse zza pleców i oto proszę dostał mocno, a nawet krytycznie, ostatecznie stracił aż 844HP. Kot miał nadzieję nadrobić to przy użyciu dream eater, ale oto... atak nie zadział bo przecież Lucario nie śpi... wspomniana wojowniczka już miała użyć metal sound, lecz atak zatrzymał się na ochronie...

Tabela życia
Fay
Mega Lucario 528/1376 + podwyższony sp. atak (10%), podwyższona sp.obrona (10%), obniżona prędkość (20%)
Yuki
Purugly 0/1384 = NDW
Meowstic 468/1312

Pogoda, arena i inne bzdety

Kolejka
Fay --> Yuki --> Mod
_________________
~KP~BOX~BANK~GALERIA~

*Ładnie proszę o następujące pokemony*



Jeśli szukasz sędziego to napisz do mnie na PW ;p

 
     
Fay 
Jestem robotem


Starter: Sceptile Gekko
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 1181
Wysłany: 2014-06-27, 22:00   

-Lilly, Odskocz tak, by psychiczny kotek nie mógł cie trafić i użyj Calm Mind, by znowu zwiększyć swój specjalny atak oraz specjalną obronę. W momencie, gdy przeciwnik będzie chciał chronić się przed twoimi atakami przy pomocy Protect, doskocz, by przywalić mu Feint. Kolejnym atakiem, który poślesz w kierunku oponenta będzie Dark Pulse, a następnie zacznij okrążać kota, by gdy znajdziesz się za jego plecami posłać kule wytworzoną z Shadow Ball w Meowstica.
_________________
Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
 
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-06-28, 13:14   

- Kiedy pies będzie zwiększał swoje statystki, ty skocz do niego i wykonaj Psychic! Następnie zastosuj pewien trik zwany kontra tarczą. Musisz kręcić się w okół własnej osi jednocześnie stosując ruch Psyshock. On cię ochroni przed wszelkimi atakami ze strony Lucario, nawet jak się za bardzo zbliży to oberwie. Kiedy któraś kulka dotknie rywala, ty musisz szybko lądując na ziemi, wykonać Dig. Ukryj się chwilę w dziurze. W odpowiednich chwili wyskocz zza przeciwnika i przywal mu z Confusion!
_________________
 
  :
     
Morten


Starter: Schroomish
Profesja: trener
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 75
Wysłany: 2014-06-28, 13:59   

Przebieg walki
No i walka trwa! Lucario znów wzmocniła specjalny atak i obronę o 10%. Niestety mimo chęci Lilly nie dała rady uniknąć psychic i w wyniku oberwania tym atakiem straciła 358HP. Lucario chciała zaatakować feint, ale technika kontra tarczy wygląda groźnie i nie chciała ryzykować obrażeń. Poczekała więc aż Meowstic skończy i bach, dark pulse trafił! Atak odebrał 461HP, Meowstic o diwo wciąż mógł walczyć... schował się do tunelu, a po chwili uderzył i zadał obrażenia równe 172HP, tym samym znokautował Lucario. Dla niej to koniec walki.

Tabela życia
Fay
Mega Lucario 0/1376 = NDW
Yuki
Purugly 0/1384 = NDW
Meowstic 7/1312

Pogoda, arena i inne bzdety

Kolejka
Yuki --> Fay --> Mod
_________________
~KP~BOX~BANK~GALERIA~

*Ładnie proszę o następujące pokemony*



Jeśli szukasz sędziego to napisz do mnie na PW ;p

 
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-06-28, 16:31   

Yukino postanowiła jeszcze nie zmieniać swojego pokemona. Może i jest ledwo żywy, ale nadal zdolny do zadania chociażby jednego, czy dwóch ataków, przy czym zranienia wroga. Spojrzała na młodą trenerkę. Ona musiała wypuścić nowego stworka, skoro poprzedni padł. Dobrze, że chociaż tego jednego udało się pokonać.
- Po wybraniu pokemona zaatakuj pierwsza. - Mruknęła w stronę przeciwniczki.
_________________
 
  :
     
Fay 
Jestem robotem


Starter: Sceptile Gekko
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 1181
Wysłany: 2014-06-28, 20:19   

Schowałam zemdloną Lucario i wypuściłam Dragonite. -Idź, Nadia. Od razu poślij w stronę psychicznego kota Ice Beam. Tuż po tym użyj safeguard, by ochronić się przed wszelkimi zmianami statusu i wzleć wysoko, by poza zasięgiem ataków Meowstika zwiększyć swoje statystyki przy pomocy Dragon Dance. Gdyby przeciwnik jeszcze stał na nogach zrzuć na niego kamienie z Rock Slide.- Poleciłam smoczycy.
_________________
Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
 
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-06-28, 22:38   

- Meowstic odbij Ice Beam przeciwnika mocnym, podwójnym Thunderbolt! Być może elektryczny atak coś więcej zdziała, niżeli tylko pomoże uniknąć ci lodowego ataku! Następnie zlokalizuj dokładne miejsce, gdzie smok się unosi, po czym wyskocz do niego, jednocześnie stosując Protect dla ochrony, a następnie po raz kolejny poślij w swego rywala Thunderbolt. Ten atak jest dobrym ruchem na jego typ latający!
_________________
 
  :
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.