Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2015-12-12, 19:37
Wyjście Awaryjne
Autor Wiadomość
Draggy 
The Sloth is real.


Starter: Toge(3.141)
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 24
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 291
Skąd: wiesz, że nie wiem?
Wysłany: 2015-10-15, 21:46   Wyjście Awaryjne

~Witam w mojej magicznej krainie radości, słodkości i takich tam.~



Zapisy otwarte.
- Przygody ludzkie - 3/4
- Przygody pokemonowe - 1/2


Witam w moim MG. Nie lubię opowiadać o sobie, więc oszczędzę wam monologów i takich tam fabularnych drobiazgów. Prosto i krótko: Jestem leniwcem, jestem MG i mam dużo pomysłów.
Skoro tutaj zaglądacie, to w większości przypadków szukacie mistrza gry, który poprowadzi. O ile nie mogę wam zagwarantować tego, że was przyjmę, to obiecuję, że JEŻELI was przyjmę dołożę wszelkich starań by było wam u mnie jak najlepiej.

To i owo:
- Akceptuję przygody wieloosobowe, ale mogę poprowadzić tylko jedną na raz. :)
- Akceptuję Fakemony, ale nie więcej niż 3 na raz w grze. Poza tym spotykać je będziecie bardzo rzadko. (Chyba, poprosicie. Wtedy mogę się nad tym ewentualnie zastanowić o ile poprzecie to sensownym argumentem. )
- Staram się w miarę często odpisywać, chcąc popchnąć wasze przygody jak najbardziej do przodu, ale jak w jednym dniu zdarzy mi się zapomnieć wam odpisać, albo po prostu będę padał na twarz/ będę miał lenia, to proszę na mnie nie wrzeszczeć. Też jestem człekiem.
- Po hasło udajcie się o Karczmy. :3
- Popełniam błędy, tak jak wy. Zrobię literówkę, zjem przecinek albo popełnię błąd stylistyczny/ortograficzny (Też się zdarza. :>) napiszcie zamiast się dąsać i puszyć.
- Jestem altruistą, lubię dawać drobiazgi swoim pupilkom na różne okazje. Przyzwyczajcie się do tego.
- Na początek przygody udajecie się do Karczmy pod Drzemiącym Leniwcem i wybieracie kartę, wróżącą zdarzenie w waszej przygodzie. :) Powodzenia!

Formularze:

Trenerska przygoda:

Kod:

[url=LINK DO KP]~Wzium~[/url]
[b]Imię i nazwisko: [/b]Postaci, ofkors.
[b]Płeć: [/b]Are you a boy, a girl or a gendervoid paradox furry creature?
[b]Starter: [/b]~
[b]Towarzysz: [/b]Imię i nazwisko.
[b]Opis towarzysza: [/b]Coś więcej.
[b]Rywal: [/b]-||-
[b]Opis rywala: [/b]-||-
[b]Data rozpoczęcia: [/b]Jakieś wskazówki. :3
[b]Miasto, region: [/b]Skąd zaczynamy, panie majster?
[b]Cel: [/b]Tak właściwie, to w jakim celu?
[b]Dream team: [/b]6 wymarzonych Pokemonów.
[b]Ulubiony typ: [/b] ~
[b]Wątki +18: [/b] ?
[b]Hasło: [/b]Wiecie gdzie go szukać.
[b]Dodatkowe prośby: [/b]


Przygoda Pokemonowa

Kod:

[url=LINK DO KP]~Ftaaang~[/url]
[b]Nazwa: [/b]~
[b]Gatunek: [/b]Jesteś Lugią czy Weezingiem?
[b]Płeć: [/b] ?
[b]Świat: [/b]Zwykły świat Pokemon, czy może ten z Mystery Dungeon?
[b]Towarzysz: [/b]Trener? Inny Pokemon?
[b]Przeciwnik: [/b]Nie lubisz kogoś? Pisz śmiało!
[b]Miejsce rozpoczęcia: [/b]Gdzie? Jeżeli to miejsce z MD które sam wymyśliłeś opisz je nieco dokładniej.
[b]Czas rozpoczęcia: [/b]
[b]Cel: [/b]Po co? :v
[b]Hasło: [/b]No, jakie to ono jest?
[b]Prośby: [/b]


To tyle dla was, moje leniwczyki. Zapraszam do zapisywania, czego tam chcecie i takich innych. Hayo! ~
_________________
Ostatnio zmieniony przez Draggy 2015-11-02, 21:54, w całości zmieniany 2 razy  
  :
     
REKLAMA

Starter: Toge(3.141)
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 27 Lip 2015
Posty: 33
Wysłany: 2015-10-16, 21:47   

Ostatnio zmieniony przez Chen 2015-11-02, 21:54, w całości zmieniany 2 razy  
  :
     
Chen


Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączył: 27 Lip 2015
Posty: 33
Wysłany: 2015-10-16, 21:47   

~kapeć~
Imię i nazwisko: Jongdae Kim
Płeć: On
Starter: Slowpoke
Towarzysz: Xiao Lu Han
Opis towarzysza: Xiao Lu Han

Opis wygląduChłopaczek nie jest zbyt wysoki, bowiem mierzy sobie metr sześćdziesiąt dziewięć wzwyż. Nie przeszkadza mu to, oprócz tego, że każdego poranka ma ochotę na coś, co akurat stoi najwyżej w szafce! Od czego ma się taboret, nie? Jest również szczupły, sylwetki wyrobionej nie ma za grosz. Nie zależy mu na tym, poza tym sport to nie dla niego. Mimo tego jest dość sprawny fizycznie, potrafi sobie samemu poradzić ze wszystkim. Sam zniesie stary telewizor na dół na śmietnik, sam naprawi zamek w drzwiach... Bardzo sprytny z niego chłopak i irytuje go, gdy ktoś ocenia jego możliwości ze względu na jego posturę. Wiecznie poobijany, zadrapany, zabandażowany, gdyż lubi pakować się w kłopoty, poza tym ma to związek z jego udziałem w projekcie EXO. Karnacja? Blady, choć nie tak jak ta przysłowiowa ściana. Cerę zaś ma gładką, niczym niemowlęca pupcia. Kontrastowo do bladej skóry, jego głowę porastają złote, gęste włosy, zawsze w nieładzie. Dawno nie były ścinane, przez co są teraz przydługie i lecą mu na oczy. Radzi sobie z tym jakoś, cały czas zaczesując je palcami w tył. A one i tak wracają na swoje miejsce... Eh. Jeśli o jego twarzyczkę chodzi... Cóż, dość dziewczęca. Ma pełne, lekko zaróżowione wargi i długie czarne rzęsy. Same oczy są duże, a tęczówki... Dziwne. Barwa doprawdy nienaturalna. Niby są brązowe... Ale na tyle jasne, że przypominają pomarańczowe. Z daleka i w pełnym słońcu to już w ogóle. Taka tam, dziwna przypadłość. Ale trzeba być oryginalnym, nie? Policzki pulchne, również często różowe. Uśmiech ma bogaty i niepodważalnie uroczy, ma nawet dołeczki! A biel zębów razi w oczy. A co do stylu... Lubi obcisłe spodnie i za duże ciuchy. Dlatego jeśli nie w mundurku Zespołu R, to można go spotkać w przydużej bluzie. Na nogi zazwyczaj zakłada swoje czarne martensy, których sznurówek nigdy nie rusza. Tak, takie rozwiązane nosi. A gdy jest cieplej, zakłada znoszone niebieskie trampki za kostkę.

Opis charakteru Jest raczej typem samotnika, choć nie do końca. W głębi serca, bardzo potrzebuje przyjaciół i miłości, chociaż nie lubi się do tego przyznawać. Trudno mu komukolwiek zaufać, lub pozwolić się do siebie zbliżyć z powodu swoich przeżyć. Boi się kolejnych rozczarowań, oraz tego że kolejne mogłoby go ponownie kompletnie zniszczyć. Mimo wszystko Luhan jest jednak sympatycznym chłopakiem, który stara się uśmiechać nawet w najtrudniejszych i bolesnych sytuacjach. Jeżeli już się przed kimś otworzy, potrafi być miły i ciepły w stosunku do tego kogoś. Nie może znieść widoku smutnej osoby. Dlatego jeśli widzi, że ktoś ma zły humor, nawet jeśli nie zna tego kogoś zbyt dobrze, zawsze stara się podejść i pomóc. Jest to jedyna sytuacja w której potrafi się normalnie komunikować. Robi to dlatego, ponieważ nie chcę, aby ktokolwiek odczuwał taki smutek jaki on odczuwa. Luhan ma bardzo niską samoocenę, spowodowaną ciągłymi wyzwiskami członków Zespołu R. Często obwinia siebie o wszystkie złe rzeczy, które go spotykają. Uważa się za nieatrakcyjnego i nudnego osobnika, choć tak naprawdę jest zupełnie inaczej... Luhan jest bardzo mądrym chłopakiem. Dobrze się uczy chociaż nie zawsze znajduję do tego motywację. Mimo wszystko potrafi postawić na swoim, i niełatwo zmienić jego zdanie. Nie lubi wyróżniać się w tłumie, oraz zwracać na siebie uwagi. Zazwyczaj jest bardzo spokojny, jednak jeśli ktoś mocno go rozzłości jest w stanie tego kogoś uderzyć. Często się załamuję, dlatego nie sypia po nocach. Jednak nie daje tego po sobie poznać. Stara się uśmiechać, i nie zwracać na siebie uwagi. Nie lubi rozmawiać o swoich problemach, nie lubi również jak inni się nad nim użalają.

Pokemony: Riolu

Rywal: wszyscy, którzy dręczą Luhana, czyli założyciele projektu EXO, niektórzy członkowie Zespołu R, którzy będą mu przeszkadzać w realizacji celu
Opis rywala: Na razie głównym rywalem Chena jest Kyungsoo, którego ma odnaleźć. To z niego musi wycisnąć, jak znaleźć Luhana, uzyskać dalsze wskazówki. Na razie za dużo o nim nie wie, poza tym, żeby go szukać w Saffron City. Ale chcąc zapewnić bezpieczeństwo przyjacielowi, Chen być może będzie musiał odwrócić się od Zespołu R i zadrze z samym Giovannim. Na razie udaje, że chce wziąć udział w projekcie i nikt w Zespole R się niczego nie domyśla, ale później kto wie, do czego dojdzie...
Data rozpoczęcia: wczesna jesień
Miasto, region: Kanto, gdzieś między Celadon City a Saffron City
Cel: odnalezienie i obronienie Luhana, przywrócenie go do normalności po udziale w projekcie, poznanie szczegółów projektu EXO, dorobienie się wysokiej pozycji w Zespole R, by móc ją wykorzystać do własnych celów
Dream team: Gengar, Scizor, Ninetales, Gardevoir, Hydreigon, Nidoking
Ulubiony typ: ogień, mrok, duch, w tej kolejności
Wątki +18: jak najbardziej
Hasło: Konami code
Dodatkowe prośby: postaram się odpisywać najczęściej jak się da, ale praca, studia... Także może różnie z tym być. Ostatnie dwie generacje znam tylko z serebii, nie oglądam już anime ani nie gram w nowe gry, także jakbym palnęła jakąś głupotę to się nie dziw xd Walki nie są moją mocną stroną, ale chciałabym je potrenować ;p Jakiś wątek miłosny mógłby się wkraść? Byłoby miło, ale nic na siłę.
_________________
 
     
Draggy 
The Sloth is real.


Starter: Toge(3.141)
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 24
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 291
Skąd: wiesz, że nie wiem?
Wysłany: 2015-10-16, 22:23   

Chen, Chenuś, Chenie, Cheniątko... Tak właściwie, to jak ja mam się do ciebie zwracać? Mniejsza o to. Karta postaci mnie ujęła za serce. Ładnie wykonana, przyjemnie się czytało. :)
Czuć, że mam do czynienia z amatorką k-popu. Exo jako- tako kojarzę, ale sam nie przepadam. Co do najważniejszej części- historia. Jest trochę niejasna. Czytając miałem wrażenie, że są to dzieje z dzieciństwa Luhana i Chena, tylko po to, żeby pod koniec dowiedzieć się, że byłem w błędzie. Nie mniej, jakoś połapałem się co z czym i jak, więc można ci to wybaczyć. :) Sam motyw chwycił mnie ciepłą dłonią za wychłodzony policzek (Plus sam fakt, że wzięłaś Slowpoke na startera, aww. :3 Nie mogę się oprzeć. ), więc bez dalszych bredni i rozbierania zapisu na części i udawania, że coś się o tym wie:
przyjęta.
PS.
Nie martw się, też nie jestem jakoś maniakiem nowszych generacji, a z regionem dobrze trafiłaś. Do odpisów nie popędzam. Dostosowuję się do gracza. :)
_________________
  :
     
Chen


Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączył: 27 Lip 2015
Posty: 33
Wysłany: 2015-10-21, 21:38   

Tag, to znowu ja ;p Już chyba mówiłam, możesz zdrabniać jak chcesz, mi to pasuje xd


~Ftaaang~
Nazwa: Junsu
Gatunek: Scyther
Płeć: Samiec
Świat: Zwykły świat Pokemon, tylko że istnieją dwie świątynie, w której trenerzy składają hołd Pokemonom i proszą o łaski, świątynia Mikage, z której pochodzi Junsu i świątynia Yunho. Obie świątynie rywalizują o wyznawców.
Towarzysz: Brak, może później, zobaczymy
Przeciwnik: Członkowie świątyni Yunho, głównie bóstwo świątyni Yunho oraz Riolu i Lucario
Miejsce rozpoczęcia: Świątynia Mikage
Czas rozpoczęcia: wczesna jesień
Cel: odnalezienie Yoony, przywrócenie sławy świątyni Junsu, dobra zabawa, wyszalenie się podczas kryzysu wieku średniego, bo Scyther pierwszy raz poza domem będzie, a młody już nie jest, chce skorzystać z okazji
Hasło: Siwy borsuk podgryza korę brzozy
Prośby: Niech ta przygoda będzie dziwna xd W sensie niezbyt zwyczajna, niech się dzieje. Nudzie precz! Przyjmuję wszystkie kreatywne, zabawne pomysły. Bawmy się tym, niech będzie wesoło, nie musimy się sztywno trzymać zasad z anime czy mangi, sztywnego uniwersum, róbmy co nam się podoba. Fajnie by było, gdyby Scyther miał okazję trochę podexpić, nie róbmy z niego od razu Rambo, ale kondycję musi trzymać xd

*w razie przyjęcia Scyther ma też się udać do karczmy? xd*
 
     
Draggy 
The Sloth is real.


Starter: Toge(3.141)
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 24
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 291
Skąd: wiesz, że nie wiem?
Wysłany: 2015-10-30, 21:51   

Przyjęta.

Akcept, oczywiście. 3: Chen mogę zaufać w kwestii bycia dobrą graczką więc z chęcią poprowadzę ci kolejną przygodę.
All aboard the Dragg train!

*Tak*
_________________
  :
     
Aurora 


Starter: Electrike
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 24
Dołączyła: 27 Sie 2014
Posty: 26
Wysłany: 2015-10-31, 22:51   

~Wzium~
Imię i nazwisko: Momoka Larsen
Płeć: Dziewczyna
Starter: Electrike
Towarzysz: --
Opis towarzysza: --
Rywal: ---
Opis rywala: ---
Data rozpoczęcia: siódmy dzień jakiegoś wiosennego miesiąca!
Miasto, region: Hoenn? Miasto obojętnie. Chciałabym się szybko wydostać do chociażby Kanto ;_;
Cel: Ciężko określić cel, w sumie to Momoka chce żyć jak normalna nastolatka i przede wszystkim uwolnić się od rodziny. Rozumiesz, zaznać smaku życia itepe.
Dream team: Vaporeon, Mienfoo, Lucario, Quilava, Fennekin, Goodra
Ulubiony typ: Fight/Water/Electro, nie mogę się zdecydować X"D
Wątki +18: raczej nie ;u;
Hasło: Siwy borsuk podgryza korę brzozy
Dodatkowe prośby: Towarzysza i rywala możesz ewentualnie sam dobrać, mi obojętnie x3
  :
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-10-31, 23:28   

~Wzium~
Imię i nazwisko: Dante Aligieri
Płeć: Czekaj sprawdzę.. Facet!
Starter: Charmander
Towarzysz: Mira Smit
Opis towarzysza: Mira jest pogodną dziewczyną, rządną przygód. Zawsze patrzy pozytywnie na świat, rzadko kiedy się smuci. Od zawsze miała problemy gdyż każdy chłopak starał się ją poderwać, a ona sama twierdziła że czeka na tego jedynego. Zawsze wspiera swoje pokemony, nie lubi za bardzo ich wykorzystywać do walki gdyż dla niej najważniejsze jest ich piękno. Gdy znalazła Dantego, zakochała się w nim ale stara się to ukryć.
Wiek Miry - 19 lat
Pokemony - Starter Turtwig
Rywal: Tu daje się wykazać tobie. Nigdy nie byłem dobry w tworzeniu rywali.
Opis rywala: -
Data rozpoczęcia: Hmm Wsio ryba, ale preferuje wiosnę.
Miasto, region: Tutaj, drogi MG wybór należy do ciebie. Nie przywiązuje uwagi do miejsca startu ;)
Cel: Ogólnie dowiedzieć się czy ktoś z jego dawnych towarzyszy trafił do tej sielankowej rzeczywistości, znaleźć Agalpa i zrobić kalibracje tyłka, a poza tym cóż, starać się pomóc potrzebującym oraz pozabijać tych którzy mnie wnerwią ;p a i klasycznie zebrać odznaki?
Dream team: Charizard, Metagross, Swellow, Tauros, Honedge, Stelix
Ulubiony typ: Fire
Wątki +18: Jak najbardziej!
Hasło: Kalibracja śródstopia Tolkiena
Dodatkowe prośby: Na chwile obecną nic nie przychodzi mi do głowy.
_________________
 
 
     
Draggy 
The Sloth is real.


Starter: Toge(3.141)
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 24
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 291
Skąd: wiesz, że nie wiem?
Wysłany: 2015-11-02, 21:52   

Wchodzicie, oboje. Nie mam ochoty wam tłumaczyć co i jak. Przygody będą jutro/dzisiaj. :v
_________________
  :
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2015-11-09, 21:48   

~Wzium~
Imię i nazwisko: Viviann Malesci
Płeć: Ona
Starter: Laaarveeesta <3
Towarzysz: -
Opis towarzysza: -
Rywal: -
Opis rywala: -
Data rozpoczęcia: Nie wiem... okres spokoju...
Miasto, region: Tam gdzie mieszkami mistrzu ;) Czyli w Unovie
Cel: Celuj w celuj celu. Więc tak, postanawiam ruszyć w drogę i poszukać zgraj Larvest, aby przekonać je (czy tam spytać lub zawalczyć jeżeli przyjedzie potrzeba) czy nie chciałyby się do mnie dołączyć, ponieważ planuję stworzyć dla larvest coś na kształt dużego wybiegu. Czyli zacząć po prostu hodowlę ich. W tym celu jednak muszę skontaktować się z rodzicami i zapytać czy wspomogą mnie funduszami. Wiadomo wybudować takie odpowiednie miejsce dla larvest sporo kosztuje. A no i przy okazji złapać typa latającego :)
Dream team: Larvesta jest najlepsza. Poza tym tak: venipede, deino, heliolisk, joltik, trapinch i Charmander
Ulubiony typ: robaczki i smoki
Wątki +18: nie
Hasło: Kalibracja śródstopia Tolkiena
Dodatkowe prośby: chciałabym gdzieś na uboczu potrenować z larvestą.
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
Draggy 
The Sloth is real.


Starter: Toge(3.141)
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 24
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 291
Skąd: wiesz, że nie wiem?
Wysłany: 2015-11-09, 22:17   

No tak- czuję, że zaraz będę miał pełno i akceptuję wszystkich jak leci... ale może to mój fart? W każdym razie, jak się już domyśliłaś- jesteś przyjęta! Akurat ostatnio skakałem sobie po Unovie w Pokemon Black i nadrabiałem anime z tego regionu (jak za dzieciaka) a teraz ty przychodzisz do mnie z taką przygodą! Oczywiście nie wszystko w przygodzie jest idealne (np. długość), ale mylę, że mogę przymknąć na to oko.

Przyjęta!
_________________
  :
     
Orange 
Ohayo!


Starter: Froakie
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 11 Lis 2015
Posty: 205
Skąd: Z odległej krainy...
Wysłany: 2015-11-14, 13:18   

~Szszszsz~
Imię i nazwisko: Orange Black.
Płeć: Mężczyzna, chyba... ;-)
Starter: Froakie
Towarzysz:Brak stałego towarzysza, po prostu przyjaciele towarzyszący co jakiś czas w podróży.(Postacie napotkane w przygodzie.)
Opis towarzysza: ↑–
Rywal: Tak samo, jak z towarzyszem, ale tym razem wróg co jakiś czas mnie spotyka i albo oni mi, albo ja im przeszkadzam w planach (mi czyli np. przy badaniach <patrz na "Cel">).
Opis rywala: ↑-
Data rozpoczęcia: Prawdziwa data stworzenia (rozpoczęcia) przygody.
Miasto, region: Zaczynamy w Kanto,potem Johto, Hoenn, następnie Sinnoh, jeszcze przejdziemy przez Unovę, ąż do Kalos..(Lub kilka mniej jeśli to za dużo.)
Cel: Zamierzam odnaleźć rodziców i zrozumieć wszystkie prawa rządzące światem Pokemon, ich genetyki, skąd biorą się ich zdolności.Cel poboczny: Wytrenować swoje pokemony (i siebie) w sztuce kamuflażu, skradania się itp. w celu obserwacji i poznania innych pokemonów. (Zatem sprowadza się do celu głównego.)
Dream team: Ditto,Nincada,Zorua,Goomy,Fletchling,Inkay (Kolejność nie ma znaczenia wszystkie te lubie tak samo.)
Ulubiony typ: Dark,Dragon,Ghost,Psychic,Water (Kolejność nie ma znaczenia wszystkie te lubie tak samo.)
Wątki +18: Tak, ale tylko pod względem przemocy.
Hasło: Kalibracja śródstopia Tolkiena
Dodatkowe prośby:
Pragnąłbym też żebyś też wtrącał jakieś swoje komentarze, a nie tylko co się dzieje.
Nie chodzi o to żebyś mi podpowiadał (chyba, że będziesz chciał ;-) ), tylko żebyś wyrażał np. aprobatę/dezaprobatę do moich poczynań, oczywiście nie będę ich zmieniał, po prostu nie chcę, żebyś był dla mnie tylko Mistrzem Gry, ale też kimś w rodzaju przyjaciela? (Chyba, że takie komentarze od MG nie są dozwolone.)
Ostatnio zmieniony przez Orange 2015-11-15, 17:47, w całości zmieniany 3 razy  
  :
     
Draggy 
The Sloth is real.


Starter: Toge(3.141)
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 24
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 291
Skąd: wiesz, że nie wiem?
Wysłany: 2015-11-15, 00:23   

Przepraszam Orange, ale niestety Odrzucam. Historia jest krótka, aż za krótka. Motyw łapania Pokemonów i bycia kolejnym Ashem stanowczo jest sztampowy i zbyt powtarzalny, a za Fakemonami jakoś nie przepadam. Ale próbuj dalej, ktoś na bank cię przyjmie.

@Edit:
Jeżeli zależy ci, żebym cię przyjął wymyśl jakiś cel, albo coś co wyróżni cię z tłumu i da ci szansę zabłysnąć. :) Wtedy rozpatrzę twoją prośbę jeszcze raz. ;) Jak ci się uda coś wymyślić, to dobre relacje z takim MG jak masz gwarantowane. :)
_________________
  :
     
Orange 
Ohayo!


Starter: Froakie
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 11 Lis 2015
Posty: 205
Skąd: Z odległej krainy...
Wysłany: 2015-11-15, 13:12   

Już poprawione, mam nadzieję‚ że teraz lepiej.
_________________
Bank|Box|Galeria Sław

Eevee domaga się nowych ewolucji.
  :
     
Draggy 
The Sloth is real.


Starter: Toge(3.141)
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 24
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 291
Skąd: wiesz, że nie wiem?
Wysłany: 2015-11-16, 23:54   

Teraz lepiej. Przyjęty na okres próbny 1 strony gry.
W tym wypadku nie pisz w Karczmie. :v Założę ci przygodę i sprawdzę, jak sobie poradzisz. :) Jeżeli wszystko będzie tak, jak się tego spodziewam- spokojnie zaakceptuję twoją przygodę na stałe a ty za moim napomnieniem napiszesz sobie w karczmie. :)
*Temat założę jutro*

~Zapisy na przygody trenerskie zamknięte.~
_________________
  :
     
Orange 
Ohayo!


Starter: Froakie
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 11 Lis 2015
Posty: 205
Skąd: Z odległej krainy...
Wysłany: 2015-11-17, 16:58   

Dobrze, dziękuję! :-)
_________________
Bank|Box|Galeria Sław

Eevee domaga się nowych ewolucji.
  :
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.