Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gwen Brown
2015-11-15, 20:53
Pakt z Diabłem
Autor Wiadomość
Rafikowy 


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 24
Dołączył: 01 Lip 2014
Posty: 87
Wysłany: 2015-10-25, 11:02   Pakt z Diabłem

Była północ, spałaś spokojnie w swoim łóżku wypoczywając przed dzisiejszym dniem. Od wielu lat wracał do ciebie jak bumerang temat twojej matki , która opuściła was dom, oraz narastająca chęć przygody pokemon. Niestety twój Ojciec nie chciał ciebie puścić w końcu byłaś dla niego wszystkim. Pewna istota jednak o tym wszystkim wiedziała, czekała tylko na pewien moment. O dokładnie kiedy będziesz najbardziej zdeterminowana swoje marzenia spełnić. Gdy wybiła godzina minuta po północy usłyszałaś cichy grzmot, jakby oddalony wręcz 30 km od ciebie. Lecz odgłos dobiegał z twojego pokoju. Nagle usłyszałaś głos który nie przypominał żadnej osoby którą znasz. Był dosyć lekki a zarazem tajemniczy. Poważny a zarazem sarkastyczny.
- Znam twoje najskrytsze pragnienia Triti. Mogę spełnić każde życzenie, ale jest pewien warunek. Słyszysz mnie Triti?
 
     
REKLAMA 
Tejrikoteto // Triti

Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 183
Wysłany: 2015-10-25, 16:34   

 
     
Tete 
Tejrikoteto // Triti


Starter: Furfrou
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 183
Wysłany: 2015-10-25, 16:34   

Unosiłam powieki obudzona hałasem. Wciąż walcząc z sennością rozejrzałam się po pokoju. Czyżbym zapomniała domknąć okna przed snem? Mogło trzasnąć przez przeciąg.
Gdy jednak usłyszałam głos straszliwie się zaniepokoiłam. Wydało mi się to tak abstrakcyjne, że przez dłuższą chwilę byłam pewna iż wciąż śnię. Usiadłam na łóżku naciągając kołdrę aż po same uszy.
-Tato? -zapytałam jakby była jakaś szansa, że to jednak on. Kompletnie nie dotarło do mnie co właściwie usłyszałam. Byłam zbyt przerażona by zwrócić na to uwagę. Może to jednak sen, paskudny koszmar?
-Furfrou! - zawołałam pokemona i spróbowałam go odnaleźć wzrokiem. Zwykle spał w moim pokoju.
W mojej głowie zaczęło się kłębić wiele myśli. Niektóre podsuwały coraz to bardziej makabryczne wizje włamywaczy, oraz morderców. Inne uspokajały przekonując, że wciąż śpię.
Powoli wysunęłam rękę z pod kołdry i przesunęłam ją w stronę nocnej lampki. Musze włączyć światło.
_________________
 
     
Rafikowy 


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 24
Dołączył: 01 Lip 2014
Posty: 87
Wysłany: 2015-10-25, 18:09   

Gdy tylko ta osoba usłyszała, że spytałaś się czy to nie twój ojciec. Nieznajomy odpowiedział.
- Nie nie jestem twoim tatą. Twój rodziciel śpi spokojnie. Chyba nie chcesz go niepotrzebnie budzić? Tym bardziej że nie masz powodu do nie pokoju. - Tajemnicza osobowość delikatnie się uśmiechnęła gdy pomyślałaś że to sen albo koszmar. Jakby wiedziała co myślisz. W chwili gdy zawołałaś swojego Pokemona Pudla twój pupil prawie że natychmiast się obudził. W momencie kiedy zauważył nieznaną sylwetkę. Zawarczał, już chciał się rzucić na jegomościa. Niestety męski głos powiedział.
- Nic jej nie zrobię , idź spać a gdy wstaniesz nie będziesz nic pamiętał o tym zajściu. A mnie będziesz kojarzył tylko z miłymi wspomnieniami - Jak obca osoba powiedziała, tak twój pokemon zrobił. Dziwne że ten mężczyzna ma taką moc nieprawdaż ? Gdy włączyłaś światło twoim oczom okazała się zwykłej budowy, męska sylwetka. Mężczyzna był łysy oraz miał niebieskie oczy.
- Więc? Zgadzasz się na moje warunki? Nie zrobię tobie krzywdy. Po tym zdaniu dodał po nieznanym ci języku. - Alle Nonu Mon
 
     
Tete 
Tejrikoteto // Triti


Starter: Furfrou
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 183
Wysłany: 2015-10-25, 20:23   

"Nie masz powodu do niepokoju" Ta! Akurat! W moim pokoju, w środku nocy, pojawił się jakiś obcy facet. Jak mam niby być spokojna?! To jest najdziwniejszy oraz najstraszniejszy koszmar jaki miałam od lat, albo...
Widząc jak Furfrou ponownie zasypia jeszcze mocniej zacisnęłam palce na kołdrze. Zupełnie tak jakby miała możliwość uchronienia mnie przed czymś innym poza zimnem. To zdecydowanie nie było normalne!
-J-jeśli się zgodzę to sobie pan pójdzie? - zapytałam, a po chwili dodałam -Jakie warunki?
_________________
 
     
Rafikowy 


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 24
Dołączył: 01 Lip 2014
Posty: 87
Wysłany: 2015-10-26, 19:21   

Mężczyzna uśmiechnął się do ciebie dosyć sarkastycznie. Gdy pomyślałaś o koszmarze, tajemniczy przybysz cichutko się zaśmiał.
- To nie koszmar, ale źle napisany pakt może go spowodować. Chociaż rzadko kiedy to się staje. Moi klienci są w 100 % zadowoleni, a ja tym bardziej. Gdy przykryłaś się kołdrą facet ruszył palcem. Wtedy też kołdra w ciągu sekundy spadła na ziemię.
- Mam moc i chcę ją wykorzystywać. Tak zostawię ciebie w spokoju po wykonaniu paktu. Lecz gdy wszystkie warunki jakie ty ustalisz będą spełnione zabiorę twoją duszę. Na swój użytek. Lecz jakie mogą być tej ryzykownej gry korzyści? Spełnię twoje 3 życzenia, a dług odbiorę gdy kolejne 3 warunki zostaną spełnione.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.