Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2015-12-09, 18:34
Chenuśka prawdę ci powie
Autor Wiadomość
Chen


Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączył: 27 Lip 2015
Posty: 33
Wysłany: 2015-11-04, 14:28   Chenuśka prawdę ci powie







Jako że mało osób mnie tutaj zna, postanowiłam napisać coś o sobie. Przede wszystkim rozwieję wątpliwości: tak, jestem dziewczyną, tylko gram męską postacią :p Możecie mi mówić Chen, Chenka, Chenuśka, Chenik, Chenuś, Cheniątko (#cotamjeszczewymyślicie) albo po prostu Daria. Mieszkam w województwie wielkopolskim, konkretnie jego południowo - zachodniej części. Pracująca studentka – standardowo brak wolnego czasu w wyznaczonych godzinach, wszystkie piękne chwile lenistwa pojawiają się losowo. Cóż, lubię wszystko, co jest puszyste i mruczy, kpop i herbatę. Co do wieku to stuknęło mi dwadzieścia jeden wiosenek, także wystarczająco dużo, żeby prowadzić krwawe, chwytające za gardło historie i wystarczająco mało by zanurzyć się w twojej grze w słodziutki, pozbawiony agresji fluff :3 Jestem otwarta na propozycje. Kontakt głównie na pw, w razie potrzeby piszcie, podam nr gg.


Zasady Chenki:
~Nie jestem maszynką do postów - mam zastoje i kryzysy egzystencjalne pt. "#cojapiszę", "#jakjapiszę". Jeżeli będzie większa obsuwa, poinformuję o tym.
~Jeśli nie masz czasu, weny, chęci, czy cokolwiek i nie masz sił na odpis to wystarczy, że powiadomisz mnie wcześniej. Wtedy będę mieć duuużo cierpliwości, mogę poczekać tyle ile trzeba, jeśli masz dobre wytłumaczenie. Ale nagłe znikanie jest niedobre. Spodziewajcie się wtedy focha.
~Posty. Długie, ale bez przesady. Mówię stanowcze nie pięciu zdaniom na krzyż, jednocześnie krytykując lanie wody. Wyobraźnia nie polega jedynie na wymyślaniu fantastycznych stworzeń, ale i opisywaniu prostych czynności, stawianiu się na miejscu bohatera. Nawet siedząc przy piwie z kumplem wykonuje się mnóstwo ruchów całkiem nieświadomie. Nie uznaję dyslektyków, wybaczcie, ale współczesna technologia pozwala ograniczyć ilość błędów do minimum, więc wszystko zależy od chęci. Poprawny zapis dialogu też nie jest trudny, więc wymagam akapitów i myślników chociażby!
~Oczekuję współtworzenia fabuły - nie chcę jako jedyna dawać pomysły i wkładać w opowiadanie jakąkolwiek akcję. To ma być wspólna zabawa~!
~Jak każdy człowiek mam również swoje życie poza forum. Staram się odpowiadać w prowadzonych przeze mnie grach przynajmniej raz na tydzień. Czasem może się zdarzyć, że będę miała więcej wolnego czasu, przez co też pojawi się więcej odpisów, ale może być i tak, że na odpisywanie nie pozwolą mi zdrowie, problemy techniczne albo chociażby brak chęci do tworzenia nowych postów. Oczywiście wszelkie dłuższe nieobecności czy braki dostępu do internetu będę zgłaszać w wyznaczonym do tego wątku na forum. Jeżeli jednak masz nadzieję na kilka stron przygody dziennie i zamierzasz co i raz upominać się o odpisy, to obawiam się, że nie jestem dobrym MG dla ciebie.
~Elementy fantastyczne i science fiction mile widziane. Możecie wymyślać sobie różne uniwersa i umieszczać w nich Pokemony, czemu by nie spróbować!
~Jeśli wyrazicie taką ochotę, wprowadzę w waszej grze Fakemony. Jednak nie za dużo i nie za często.
~Kierujesz jedynie swoją postacią. Opisywanie otoczenia, reakcji Pokémonów lub ewentualnych towarzyszy to moja działka!
Koniec, kropka, wyjątków nie ma.
~Nie radzę w żaden sposób mnie drażnić. Wszelkie błaganie o danego stworka lub też pisanie tekstu typu "idę lasem, rozglądając się za Pidgeyami w nadziei na złapanie jednego" mogą skutkować niezłapaniem danego okazu lub niespotkaniem go w ogóle. Po to jest wątek z Dream Teamem, aby tam napisać jakie kieszonkowe potworki chciałabyś/chciałbyś złapać. Obiecuję, że przyjmę to do wiadomości i postarać się w niedługim czasie sprawić, żeby jeden z nich znalazł się w twojej drużynie.
~Nieco szacunku.
Nie mam tu jednak na myśli szacunku do mojej osoby (chociaż na ten też skrycie liczę), a do Pokémonów. Prawidłowo powinno się pisać właśnie "Pokémonów". Rozumiem, że nie każdy ma czas i chęci do kopiowania/wstawiania niepolskich literek, ale aż mnie skręca, gdy ludzie piszą "pokemonów". Być może to jest tylko moje dziwactwo, ale proszę, żebyś jako mój przyszły gracz pisała/pisał nazwę kieszonkowych potworków z dużej litery.
~Polski nie gryzie.
Dość dużą wagę przykładam do poprawności ortograficznej, stylistycznej i interpunkcyjnej. Wiadomo - sama nie jestem alfą i omegą, ale chciałabym, żebyś kilka razy przeczytała/przeczytał swój zapis/post. Naprawdę to nie są wyścigi. O wiele wygodniej mi jest czytać posty zawierające polskie znaki, przecinki i kropki oraz napisane z sensem i poprawnie ortograficznie niż masło maślane masłem przeplatane, którego autor zapomniał co to znaki interpunkcyjne.


No to na razie tyle, gratuluję wszystkim, którzy dotarli do tego miejsca^^ Jeśli zasady ci odpowiadają, zapraszam do działu zapisów.
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.