Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2015-12-04, 13:58
Rudeus Greyrat - zostanie mistrzem pokemon!
Autor Wiadomość
Vereesa


Starter: Aron
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 13 Paź 2015
Posty: 152
Wysłany: 2015-11-21, 15:08   Rudeus Greyrat - zostanie mistrzem pokemon!

Kolejny dzień w pracy zakończony sukcesem! Przynajmniej tak miało być, obsługiwałeś ostatni tego dnia stolik, napiwki były hojne więc zmartwienia nie były tym co zaprzątało Ci głowę.
-To ma być Ragout?! - ryknęła "delikatnie poirytowana" klientka uderzając talerzem z daniem o stół. -Raczej Rag-OUT! Won mi z tym! - gruba dama warknęła i posłała Ci infernalne spojrzenie. Wiadomym było, że takie osoby się zdarzają, ale ile byś dał za to, by w końcu móc się odgryźć na tej szajbusce.. Nie było Ci dane.
Procedura, która na Ciebie czekała była taka jak zwykle tj. odebrałeś od 'przemiłej Pani' danie, by następnie zanieść je do kuchni, poprosić o wymianę etc. wracając z nowym Ragout Wegetariańskim, które już miałeś kłaść na stół, klietnka podstawiła Ci nogę i wywróciłeś się - szef nie chciał słuchać twoich tłumaczeń. Poparzona i poplamiona warzywnym gulaszem kobieta była zbyt bogata by nie zapłacić za twoje zwolnienie, chcąc nie chcąc zostałeś bez pracy i odprawiony z kwitkiem musiałeś wrócić do mieszkania.

-Noii! - przywitał Cię wesoły pisk Noibata, który widząc Ciebie jak zwykle się ucieszył. Mały nietoperz trzymał jednak w łapkach karteczkę, po otwarciu jej mogłeś przeczytać:

Cytat:
Do: Rudeus Greyrat
Od: Zarządca Budynku - Andrew Moczarz

W imieniu rady kamienicy przy ulicy 94-tej, ogłaszamy natychmiastową eksmisję wszystkich mieszkańców. Akcja ta przeprowadzona zostać musi w związku z budową nowego, ekskluzywnego centrum odnowy i relaksu miasta Lumiouse.
By zrekompensować niedogodność, każde mieszkanie otrzyma 5000$, by wynająć transport rzeczy z mieszkania oraz szybko znaleźć sobie coś nowego.
Czas na wyprowadzkę: 2 dni.


Los postanowił zrobić Ci psikus! Mogłeś oczywiście walczyć o mieszkanie, jednak nie było ono tego warte, podróż do rezydencji rodziców? A może podróż w nieznane? Wybór należał do Ciebie, wystarczyło jedynie go podjąć.


____
Pieniądze te to po prostu kwota startowa, nie doliczaj sobie ich do banku.
_________________

Box | Bank
 
     
REKLAMA 
Leń

Starter: Aron
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 210
Wysłany: 2015-11-21, 15:36   

 
     
Kail 
Leń

Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 210
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2015-11-21, 15:36   

No pięknie. Nie ma to jak fajnie skończyć dzień. Nie dość że ta gruba baba załatwiła mi brak pracy to teraz jeszcze eksmisja. Co ja teraz zrobię? Nic niekawego nie wynajmę za takie pieniądze w Lumios. Powrót do rodziców ? Wykluczone! Jeszcze nie oszalałem żeby dawać tym sępom pożywkę. Już widzę ich reakcje na to że mi się nie udało. Może by tak rzucić wszystko i ruszyć w Kalos ? Jak by na to nie spojrzeć to mało wiem o Kalos. W sumie gdy zgłosiłem że mam Palapatina to dostałem pokedex. Nie jest to głupi pomysł! Kalos to naprawdę malowniczy region z wieloma zabytkami i ciekawymi miejscami.

Korzystając z ostatnich chwil w mieszkaniu postanowiłem sporządzić listę rzeczy które chciałbym zobaczyć podczas podróży. Odpaliłem swój stary pecet i przy pomocy internetu zacząłem budować plan podróży. Listę tę otwierał pałac Parfum do którego najłatwiej było by mi się dostać przez Camphier Town. Tak się składa że znajduje się tam też sala Pokemon ale jeszcze nie jestem pewny czy mój Noibat się do tego nadaje, w końcu nie mieliśmy jeszcze okazji spróbować swoich sił w walkach.

-Imperatorze Palapatine! Wyruszamy w podróż !- Krzyknąłem do mojego towarzysza po czym postanowiłem się spakować i wyruszyć w drogę!
_________________
Karta Postaci

Box

Bank
 
 
     
Vereesa


Starter: Aron
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 13 Paź 2015
Posty: 152
Wysłany: 2015-11-21, 15:52   

Kalos to region, który kojarzę najmniej bo nie grałem w X/Y więc nie bij jak coś nie ogarnę ^^


Ekskluzywny, ponad trzystuletni pałac jako pierwszy azymut podróży? Cóż można powiedzieć - czuć bogolską krew w twoich żyłach! Palapatine machnął energicznie skrzydłami i ruszył w stronę drzwi, czekał na Ciebie kipiąc przy tym wszystkim ogromnymi pokładami ekscytacji.
Plan był dobry, rzeczowy i w miarę prosty. Mapa wbudowana w pokedex potwierdziła twoją trasę, by dotrzeć do pierwszego przystanku - miasta Camphier - musiałeś wybrać się na drogę numer 5, prowadzącą na południowy zachód od miasta.
-Noii, noii! - krzyczał wesoło nietoperek, gdy wyszliście z budynku. Malec kipiał emocjami i z entuzjazmem zataczał dookoła Ciebie powietrzne kręgi. Po natrafieniu na drogowskaz mówiący gdzie należy się pokierować by dotrzeć na drogę numer 5, zobaczyłeś krótką notkę napisaną czarnym markerem
UWAŻAJ NA PANCHAMY


Niestety nie było napisane nic więcej, może to więc tylko głupi żart?
_________________

Box | Bank
 
     
Kail 
Leń

Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 210
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2015-11-21, 16:08   

Jak zaczynać to tylko z wysokiego C. Po wejściu na drogę numer pięć postanowiłem udać się spokojnym krokiem w stronę swojego celu. Palapatine wydawał się być bardzo podekscytowany perspektywą wycieczki. Zresztą, nie ma się co dziwić. Poraz pierwszy opuszczał mury wiecznie oświetlonego i zanieczyszczonego miasta.
-Tylko nie oddalaj się za daleko! - Powiedziałem maluchowi. Panchamy? To te maluchy co ciągle żują liście. Kto by się tam nimi przejmował, Noibat powinien sobie z nimi poradzić. To dzielny stworek. Podziwiając przyrodę otaczającą nas postanowiłem przyśpieszyć trochę tempa. Ta droga nie należy do najdłuższych a ja przecież nie mam całego dnia.
_________________
Karta Postaci

Box

Bank
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.