Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Karta Eriki
Autor Wiadomość
Erika 

Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 24
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 90
Wysłany: 2015-01-10, 21:52   Karta Eriki

D A N E

Imię:
Erika
Nazwisko:
Carlsson

Data urodzenia:
1 stycznia 1999r.
Profesja:
Trener
Profesja poboczna:
Hodowca
Team:
---
Partner/partnerka:
Tymczasowo brak
Opis charakteru:
Erika to sympatyczna, choć czasami zadziorna osóbka. Każdą poznaną istotę traktuje na równi ze sobą, a kontakty z innymi nie sprawiają jej większego problemu. Ma dość spore poczucie humoru, choć potrafi powstrzymać się od żarcików w poważnych sytuacjach. Można na niej polegać i nigdy nie zostawia przyjaciół w potrzebie. Ma tendencję do zakochiwania się w co drugim napotkanym samcu homo sapiens.
Opis wyglądu:
Erika to wysoka dziewczyna o zgrabnej sylwetce. Posiada długie, ciemnobrązowe włosy, momentami przechodzące w czerń, które przysłaniają część jej owalnej twarzy. Charakterystyczną rzeczą w wyglądzie 16-latki są jej "przeszklone", błękitne oczy, które zdają się przenikać rozmówcę na wylot. Jej codzienny strój stanowi kremowy T-shirt, narzucony na niego niebieski sweterek (w chłodniejsze dni również kurtka), czarna apaszka, ciemne, dżinsowe spodnie oraz buty trekkingowe. Biżuteria Eriki ogranicza się do czarnej bransoletki z ćwiekami na lewej dłoni nastolatki.
Historia:
Nazywam się Erika. Dotychczas moje życie nie wyróżniało się niczym specjalnym; byłam zwyczajną dziewczyną, otoczoną kochającą rodziną. Miałam dość złośliwego, starszego brata i własne zwierzątko domowe (przy czym warto zaznaczyć, że gdy inni posiadali kotki i pieski, ja hodowałam sobie bryłkę lodu). Ale wszystko drastycznie uległo zmianie, gdy tylko przeprowadziliśmy się do Nidavellir. Rzecz jasna to nie ja wpadłam na pomysł przeprowadzki, a mój ojciec- zapalony miłośnik wypraw, który zapragnął odpocząć na łonie natury. Jego marzenie się najwyraźniej spełniło (z niekorzyścią dla mnie), bo wylądowaliśmy w małej wiosce, położonej w Kalos, u stóp olbrzymiej góry, wiecznie pokrytej śniegiem. Nie trudno się domyślić, że bez ciepłej kurtki, szalika i czapki prędzej zamarzlibyście na kość niż przeszlibyście choćby kilka metrów. Zamieszkaliśmy w niedużym, góralskim domku, który, z tego, co było mi wiadomo, został odrestaurowany po pożarze, który pochłonął dolną jego część. I właśnie wtedy zaczęła się moja przygoda...
Każdej nocy śnił mi się dokładnie ten sam sen. Chłopak z poparzoną prawą ręką, który siedząc przy ognisku, wpatrywał się w ogień i nucił pewną charakterystyczną melodię. Melodię, która na dobre utkwiła mi w głowie i która nie dawała mi spokoju.

Leżałam w pokoju, wciąż mając przed oczami sylwetkę nieznajomego ze snu, gdy nagle do moich uszu dotarła dobrze znana mi piosenka. Otworzyłam oczy, sądząc, że musiałam na chwilę przysnąć, lecz muzyka wciąż rozbrzmiewała. Wstałam i czym prędzej ruszyłam w poszukiwaniu jej źródła. Dźwięk zaprowadził mnie wprost do pokoju mojego brata.
– Co to za utwór?!– spytałam, próbując złapać oddech. Tim popatrzył na mnie jak na wariatkę– włosy roztrzepane, kapcie z pośpiechu pozakładane na przeciwne stopy, w dodatku nigdy wcześniej nie interesowałam się słuchaną przez niego muzyką. Gdy już się jednak napatrzył wystarczająco, wymamrotał:
– Nie wiem, znalazłem tu jakieś płyty. Jeżeli aż tak Cię to interesuje to utwór nazywa się...– tu urwał i spojrzał na okładkę składanki– ... Vind.
Vind? No jasne!
W tutejszym języku tytuł utworu nuconego przez nieznajomego ze snu oznaczał 'strych'. Olewając wszelkie komentarze brata (typu: "jesteś do reszty stuknięta"), pobiegłam schodami na samą górę domu.
Na strych prowadziła drewniana, wysuwana drabinka, w dodatku spróchniała, co utrudniało mi wejście po niej. Szczerze powiedziawszy spodziewałam się pomieszczenia pokrytego pajęczynami i przepełnionego po brzegi starociami. Przeżyłam więc zaskoczenie, gdy zamiast mnóstwa gratów ujrzałam w miarę zadbany pokój, pełen biblioteczek z książkami. Musiał tutaj ktoś najwyraźniej kiedyś mieszkać, gdyż koło ściany stało łóżko. Jednak najbardziej rzuciło mi się w oczy niewielkie, pięknie ozdobione biurko, znajdujące się przy oknie. Leżał na nim w nienaruszonym stanie list, zaadresowany do niejakiej Annabeth. Na liście widniała "starodawna" pieczęć, która uniemożliwiała mi otworzenie koperty.
To wszystko wciąż do mnie nie docierało. Najpierw męczą mnie sny, w których pojawia się dziwny, nieznany mi chłopak, później jeszcze ta melodia, a na koniec strych, który z niewyjaśnionych powodów został nietknięty przez pożar.
Choć możecie uznać mnie za wariatkę, jeszcze tej samej nocy wymknęłam się z domu, zabierając ze sobą Bergmite oraz wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy i pozostawiając po sobie wiadomość pożegnalną, zawierającą informację, że wyruszam w swoją "wielką podróż Pokémon".
I tak zaczęła się moja wędrówka w poszukiwaniu tajemniczego nastolatka ze snów i adresatki listu, który zabrałam ze sobą...

Rodzina:
Rodzice (Athalia i William Carlsson) – para 45-latków; ojciec- przewodnik, miłośnik wszelkich wypraw, matka- nauczycielka, sezonowo instruktorka jazdy na nartach.
Brat (Tim Carlson) – starszy o 2 lata od Eriki, w przyszłości chce zostać znanym DJ'em, uwielbia wyzywać dziewczynę od orangutanów.

P O K É M O N Y

Bergmite (Skadi)

Typ:
Poziom:
18 (oo%)
Ewolucja: Bergmite (37 lv.) → Avalugg
Ataki: Tackle, Bite, Harden, Power Snow, Icy Wind, Mirror Coat, Mist, Take Down, Hidden Power (flying), Ice Beam
Charakter i historia: Bergmite została podarowana Erice w ramach prezentu, w dzień jej dziesiątych urodzin. Do czasu przeprowadzenia się do Nidavellir zastępowała dziewczynie zwierzątko domowe. Gdy 16-latka wyrusza na poszukiwania nieznajomego ze snu i adresantki znalezionego listu, Skadi towarzyszy jej jako "starter". Bergmite to sympatyczne stworzonko, które uwielbia spędzać czas ze swoją trenerką. Można powiedzieć, że pełni rolę "ochroniarza" Eriki (a przynajmniej tak się lodowemu żółwiowi wydaje). Nie cierpi swoich niewielkich rozmiarów i bezradności w niektórych sytuacjach, dlatego chce jak najszybciej osiągnąć wyższą formę, by móc obronić właścicielkę przed każdym napastnikiem.
Umiejętność: Own Tempo – Pokémon nie może zostać zdezorientowany.
Trzyma: ---

{Mega} Absol (Ängel)

Typ:
Poziom:
40 (oo%)
Ewolucja: Absol (Absolite) → Mega Absol
Ataki: Perish Song*, Me First*, Razor Wind, Detect*, Taunt*, Scratch, Feint, Leer*, Quick Attack, Pursuit, Bite, Double Team*, Slash*, Swords Dance*, Future Sight, Double-Edge, Calm Mind, Attract*
Charakter i historia: Absol została podarowana Erice w ramach nagrody za 4 dni pracy podczas Szkoły Mroźnego Szaleństwa. Ängel uważa się za mrocznego anioła. Uwielbia prezentować swoje piękno na pokazach, lecz podczas bitew również daje z siebie wszystko. Jest nieufna w stosunku do nieznajomych, słucha się jedynie swojej trenerki. Jej ulubioną porą roku jest zima.
Umiejętność: Magic Bounce – odbija efekty ruchów niezadających obrażenia (zmieniających statystyki).
Trzyma: Absolite

Inkay (Bläckfisk)
{W spadku po Cosmos}

Poziom: 5 (5o%)
Typ:
Ewolucja: Inkay (30 lv. + stworek do góry nogami) → Malamar
Ataki: Tackle, Peck, Constrict, Reflect, Simple Beam
Charakter i historia: Inkay ten został wygrany na loterii, jego wcześniejsze losy nie są znane. To luzacki Pokémon, którego nic nie jest w stanie zmartwić. Przy tym jest dość leniwy i uwielbia się wylegiwać. Jedyne co go może zezłościć to przerwanie mu drzemki.
Umiejętność: Contrary – ataki zwiększające statystki tego Pokémona obniżają je, a zmniejszające podwyższają je.
Trzyma: ---

Box || Konto bankowe || Galeria z trofeami

Zawartość plecaka:
- 24208$
- Pokédex
- 5x Pokéball
- 1x MasterBall
- Shiny proszek
- Jajo Delibirda
- 3x Heart Scale,
- 1x Leftovers

Akcesoria koordynatorskie:
- Sukienka dla koordynatorki
- 2x Ubranko dla stworków startujących
- 2x Ozdobna pokrywka na Ball
- 2x Nalepka na Ball (piórka, chmurki)
- 1x Zwyczajne Pióro
- Modna Szkatułka na nalepki


____________________
SPIS PRZYZNAWANYCH POZIOMÓW:
Bergmite
+ 1 lv., z racji profesji trenera, styczeń 2015r.
+ 6 lv., loteria, styczeń 2014r.
+ 1 lv., z racji profesji trenera, luty 2015r.
Ostatnio zmieniony przez Erika 2015-02-22, 18:29, w całości zmieniany 13 razy  
 
     
REKLAMA 

Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-01-10, 22:11   

Ostatnio zmieniony przez Yuki 2015-02-22, 18:29, w całości zmieniany 13 razy  
 
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-01-10, 22:11   

~~ Akcept Karty Postaci ~~
_________________
 
  :
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.