Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2015-03-21, 11:50
Gra Kimiko
Autor Wiadomość
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-02-07, 11:43   

Nie będę cicho, jestem MG i mam prawo głosu xD Poza tym ostrzeżenie pierwsze. Pisz w pierwszej osobie, a nie raz w pierwszej raz w trzeciej, co? :D
---
Po długim czasie w końcu udało wam się dojść na górę. Twoim oczom ukazała się ogromna sala... bez podłogi. A przynajmniej przez chwilę tak myślałaś. Podłogą okazało się pancerne szkło, tak bardzo przezroczyste, że widziałaś wszystko na dole. Milutko... A było całkiem wysoko. Cóż... Falkner uśmiechnął się
- Nie martw się, tego szła nie da się rozbić ani stopić. Zamrożenie też na nie nie działa. Może zaczynajmy już, co? Głodny jestem - rzucił i wypuścił swojego pierwszego pokemona, Pidgeya. W tym samym czasie wbiegł "sędzia"
- Sorry za spóźnienie, ale jeszcze nie zaczęliście? To dobrze. A więc olejmy standardową formułkę, bo widzę, że wam się spieszy. W skrócie: walka jeden na jednego, dwa pokemony, wygrywa ten, kto pokona oba. Nie można zmieniać pokemonów w czasie walki. Wszystko jasne? To zaczynajcie - wysapał bardzo szybko. Co jest, temu też się spieszy?
_________________


 
  :
     
REKLAMA 

Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 28 Lis 2014
Posty: 186
Ostrzeżeń:
 2/5/6
Wysłany: 2015-02-07, 13:19   

 
  :
     
Kimiko 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 28 Lis 2014
Posty: 186
Ostrzeżeń:
 2/5/6
Wysłany: 2015-02-07, 13:19   

Myle się bo to jedyne forum gdzie pisze się w pierwszej osobie... Na innych PBF obowiązuje pisanie w trzeciej ;_;
---
Ależ w dzisiaj wszyscy są zagonieni. W sumie sama do takich osób się zaliczam, aczkolwiek odtąd zostałam wyrzucona z domu czas płynie dla mnie jakoś wolniej. No ale nic, nie ma co dumać bo czas na walkę. Szklana podłoga była dosyć... Przerażająca. Lwia część społeczeństwa ma lęk wysokości, nic więc dziwnego, że i ja nie czułam się zbyt komfortowo gdy mogłam sobie patrzeć na wszystko co dzieje się na dole. Nie zwlekając jednak dłużej w końcu zdecydowałam się wybrać jako pierwszego Piplupa - Sokratesa. Głównie dlatego, że posiadał on atak typu lodowego, który był super efektywny na pokemony latające.
-Zaatakuj go Icy Wind, to powinno go dosyć mocno zaboleć. Jakby jednak okazał się twardszy niż się wydaje to możesz użyć jeszcze Growl - Wydałam dosyć krótkie rozkazy. Byłam dosyć pewna siebie bo jednak miałam jakaś przewagę... Chyba.
_________________


Karta Postaci || Box || Bank || Ogródek || Kopanie || Łowienie || !!!Stragan!!!
Przypominajka:
24.01 - zebrać jagody.
Wtorki - Łowicz
Piątki - Kopacz

 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-02-10, 21:24   

Dobra, wybaczam ci... tym razem ;)
---
Cóż, walka nie zaczęła się najlepiej. Sokrates zaczął myśleć nad każdym poleceniem, więc Pidgey zaatakował Tackle. O dziwo, Sokrates zdołał uniknąć ataku... potykając się. Następne było Growl, które dało efekt. Pidgey odpowiedział na to Sand Attack, które minęło twojego pingwina zaledwie o włos. Czyżby ta walka była dla pokemona jedynie rozgrzewką? Być może. Zresztą dwa ataki to zbyt mało, by się przekonać. Falkner patrzył na twojego Piplupa z zainteresowaniem
- Nieźle wyszkolony, ale to pierwsza forma. Mimo przewagi nie stanowi dużego zagrożenia - ocenił z miną fachowca. Też coś...
_________________


 
  :
     
Kimiko 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 28 Lis 2014
Posty: 186
Ostrzeżeń:
 2/5/6
Wysłany: 2015-02-11, 12:14   

Walka zaczęła się tak sobie, ale ślepo wierzyłam w przewagę typów, chyba trochę za ślepo - niemniej zawsze to jakaś przewaga. Zacisnęłam nieco zęby widząc jak mój biedny Piplup potyka się i ogólnie radzi sobie niezbyt dobrze... No ale gdyby trafił tym Ice Windem...
-Zanurkuj(Dive) aby uchronić się przed jego kolejnymi atakami, a potem z zaskoczenia spróbuj go trafić Ice Wind! - Wydałam znowu kolejne polecenia. Słowa lidera trochę mnie zażenowały... Nie jest zagrożeniem? I kto to mówi - koleś ma Pidgeya, o ile wiem to też pierwsza forma. Hipokryta i tyle.
_________________


Karta Postaci || Box || Bank || Ogródek || Kopanie || Łowienie || !!!Stragan!!!
Przypominajka:
24.01 - zebrać jagody.
Wtorki - Łowicz
Piątki - Kopacz

 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-02-11, 19:08   

Falkner parsknął śmiechem, gdy Sokrates wyrżnął głową w szklaną podłogę. Urażony pokemon popatrzył na ciebie wrogo, masując skrzydełkiem guza na głowie. Pidgey również zaświergolił. No tak, Dive jest dobrym pomysłem... ale gdy jest w czym zanurkować. Szkło do nurkowania dobre nie jest... Tymczasem Pidgey użył Gust, które zderzyło się z Icy Wind, powodując oblepienie wszystkich szyb śniegiem. Ptakowi nie spodobało się to, więc użył Gust ponownie, by światło słońca mogło się przedostawać do sali. Śnieg z okien przeniósł się na... pingwina, tworząc pięknego bałwanka. Teraz Sokrateś był wściekły...
_________________


 
  :
     
Kimiko 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 28 Lis 2014
Posty: 186
Ostrzeżeń:
 2/5/6
Wysłany: 2015-02-14, 18:29   

//Czemu ja napisałam Dive? Trololol, miało być Bubble, good game xD

Zrobiłam wyjątkowo głośnego "facepalma" nie mogąc zrozumieć własnej głupoty. Nurkowanie w szkle, taa... Ale zapomnijmy o tym szybko, dobrze? Sokrates chyba trochę się wpienił, ale był uroczy gdy się złościł. W pale się nie mieściło, że nie szło załatwić tego Pidgeya, z logicznego punktu widzenia powinien paść od jednego Ice Wind... Albo góra dwóch. A może to Mega Pisgeot trzymający Everstone? Brzmi całkiem sensownie...
Ja tutaj próbowałam odkrywać teorie spiskowe a walka wciąż trwała. Nie miałam jednak zbytnich pomysłów jak to potoczyć dalej.
-Nie poddawaj się! Tym razem dla odmiany zaatakuj go Bubble! - Może nie był on super efektywny, ale raczej nie powinien spowodować takiego spustoszenia jak Ice Wind. Na razie nic lepszego nie przychodziło mi do głowy.
_________________


Karta Postaci || Box || Bank || Ogródek || Kopanie || Łowienie || !!!Stragan!!!
Przypominajka:
24.01 - zebrać jagody.
Wtorki - Łowicz
Piątki - Kopacz

 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-02-17, 13:35   

Tak jakoś trochę za późno się zorientowałaś xD
I używaj co najmniej 4 ataków na turę

---
Tak, zapomnijmy o próbie nurkowania w szkle i zajmijmy się próbami pokonania Pidgeya, hm? Raczej nie jest to Mega Pidgeot. To kostka ci nie sprzyja i cały czas pokazuje uniki... Mniejsza z tym. Twój uroczy bałwanek wpienił się konkretnie, ale z powodu szybkości to Pidgey zaczął, używając Gust i zadając 84 HP. Sokrates odwdzięczył się potężnym Bubble, które zadało obrażenia krytyczne 232 HP. Oba pokemony zmierzyły się wzrokiem. Teraz dopiero zaczęła się poważna walka... Falkner spojrzał z uznaniem na Twojego pingwina. Widać spodobała mu się waleczność pokemona.

Sokrates:
HP=1156/1240
Atak=111
Obrona=75
Sp. Atak=125
Sp. Obrona=77
Szybkość=196

Pidgey:
HP=904/1136
Atak=104
Obrona=65
Sp. Atak=93
Sp. Obrona=62
Szybkość=232
_________________


 
  :
     
Kimiko 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 28 Lis 2014
Posty: 186
Ostrzeżeń:
 2/5/6
Wysłany: 2015-02-17, 20:22   

Uśmiechnęłam się kiedy bąbelki zadały wyjątkowo dużo obrażeń wkurzającemu wróblowi. Niestety to wcale nie kończy walki, właściwie dopiero raz udało się Sokratesowi go złapać... No cóż.
-Nieźle, użyj Growl a następnie znowu nafaszeruj go Bubble. Może jest to też dobry moment aby spróbować jeszcze raz z Icy Wind. Na koniec nie zaszkodzi znowu użyć Growl - Starałam się ułożyć jakąś sensowną taktykę, aczkolwiek nie było to zbyt proste bo Piplup znał jeszcze stosunkowo mało posunięć aby robić z nich jakieś wielkie combosy. No ale nie ma co narzekać, trzeba walczyć!
_________________


Karta Postaci || Box || Bank || Ogródek || Kopanie || Łowienie || !!!Stragan!!!
Przypominajka:
24.01 - zebrać jagody.
Wtorki - Łowicz
Piątki - Kopacz

 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-02-18, 14:46   

Growl spowodował spadek ataku Pidgeya, który nie przejął się jednak tym zbytnio i zaatakował Air Cutter, które odebrało pingwinowi aż 114 HP. Następnie Pokemon fruwający użył Tackle, które jednak ominęło Sokratesa. Ten zgodnie z sugestią użył Bubble, odbierając 155 HP. Pidgey, wiedząc co teraz nastapi użył Sand Attack, które jednak nie przeszkadzało Piplupowi zaatakować Icy Wind, zabierające 472 HP z racji krytycznego uderzenia oraz super efektywności. Ptaszysko oddychało ciężko. Długo już nie pociągnie...

Sokrates:
HP=1042/1240
Atak=111
Obrona=75
Sp. Atak=125
Sp. Obrona=77
Szybkość=196

Pidgey:
HP=277/1136
Atak=104
Obrona=65
Sp. Atak=93
Sp. Obrona=62
Szybkość=232
_________________


 
  :
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.