Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2015-05-14, 20:18
Got a long list of ex-lovers
Autor Wiadomość
Chmurek 
Lazy Batman


Starter: Yayakoma
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 32
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1004
Skąd: Katowice
Wysłany: 2015-04-01, 18:26   Got a long list of ex-lovers

Petalburg City. Wszystkim znane z sali treningowej, dwóch pięknych jezior, mnóstwa kwiatów i niepowtarzalnego widowiska jakim jest festiwal róż. Ty znałeś go także jako miejsce, w którym mieści się kryjówka tajnej organizacji, do której zdarzyło ci się przynależeć. Choć może przynależność to za dużo powiedziane. Byłeś lokajem. W dodatku niezbyt dobrym. Gdyby nie przyjaźń jaka łączy cię z Akihiko, kto wie, czy nie zostałbyś zwolniony i wyrzucony.
Staliście nad brzegiem wschodniego jeziora obserwując turystów i ich pokemony. Jednym z punktów twojego treningu na lepszego tajniaka organizacji było polepszenie spostrzegawczości. Twoim zadaniem było sprawdzenie, czy wśród bawiących się nie ma wysłanników Teamu M. lub A.. Byłeś w tym kiepski.
Choć nie dostrzegliście niczego podejrzanego, nie mogliście opuścić posterunku. Dostaliście cynk, że w mieście przebywa jeden z wyższych rangą członków któegoś z teamów. Sam uznałbyś taką wskazówkę za nic nie wartą, ale Akihiko zdawał się brać ją niezwykle poważną. Widziałeś to po jego skupieniu. Po dokładności z jaką patrolował wzrokiem cały teren. Miałeś nadzieję, że wreszcie się na coś natkniecie i nie spotka was, choć może raczej jego rozczarowanie tak jak miało to miejsce w centrum pokemon, przy drugim jeziorze i w sali treningowej.
- Nie rozumiem - przemówił wreszcie chłopak, z rezygnacją siadając na trawie. - Dlaczego tutaj? Nigdy wcześniej nikt nie prowadził tutaj żadnych działań - ukrył twarz w dłoniach wyraźnie sfrustrowany.
Chciałeś zapytać go, czy wziął pod uwagę, że cała wskazówka mogła być zwyczajnym żartem, ale wolałeś nie podburzać byka. Czarnowłosy westchnął przeciągle, co znaczyło, że się poddał. Znałeś już jego zachowania na tyle dobrze, że potrafiłeś wyczuwać jego nastrój i potrzeby. Z ich zaspokajaniem szło ci gorzej, ale przecież nie mogłeś się winić za nieznajomość tych wszystkich pokręconych nazw herbat, potraw czy pism.
- Inui, powiedź mi czy coś przeoczyłem?
A jednak się nie poddał. Już miałeś zacząć z starannie przygotowaną na taką okazję mową, kiedy podeszła do was młoda kobieta o jasno fioletowych, sięgających ramion włosach i równie intensywnych oczach. Miała na sobie zwykłą bluzkę i dżinsy. Zwyczajna w każdym calu, choć czegoś jej brakowało. Nie mogłeś jedynie określić czego dokładnie.
- Przepraszam panów - uśmiechnęła się. - Wyglądacie na miejscowych. Wiecie może, gdzie pana Briney'a?
- Proszę kierować się w stronę lasów Petalburg - Akihiko wyglądał na znudzonego. - Kiedy dotrze pani do wybrzeża znajdzie tam pani dom, w którym mieszka Briney.
- Dziękuje - ukłoniła się, odwróciła i zaczęła odchodzić. Wtedy zauważyłeś na jej karku tatuaż. Symbol. Coś co już wcześniej widziałeś. Coś jakby litera M.
Akihiko położył się na ziemi, patrząc w niebo. Zależało mu, aby przed wyruszeniem w podróż wykonać tę misję. Chciał zyskać szacunek rodu, a dodatkowo zyskać dodatkowe fundusze na podróż.
- Chyba nic tu po nas, gotowy do drogi? - zapytał. - Mam nadzieję, że jesteś gotowy i przedstawisz mi nasze opcje. W końcu to ty masz się czegoś nauczyć, nie ja - podsumował, choć właściwie przerzucił odpowiedzialność za wybranie trasy na ciebie. Szybkim ruchem zdjąć z nadgarstka PokeNav i nie wstając z trawy, rzucił ci go.
- Tylko nie zepsuj.
_________________
KP | BOX | BANK

 
 
     
REKLAMA 

Starter: Yayakoma
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 112
Wysłany: 2015-04-03, 09:18   

 
 
     
Inui 


Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 112
Wysłany: 2015-04-03, 09:18   

Wątpię, żebyśmy tak łatwo znaleźli tych typów od Magmy czy Aqua. Znając takich ludzi, pewnie są w przebraniu. Najbardziej rozpoznawalne znaki zapewne zatuszowali. Też bym tak zrobił na ich miejscu. Bycie incognito pod przykrywką jest całkiem fajne. Można robić co się chce, a twoja prawdziwa tożsamość nie zostanie naruszona. Może tak dorobię sobie sztuczne cycki i poderwę Akihito jako kobieta? Nie. O nie, nie, nie... Muszę go rozkochać jako mężczyzna. Miłość między nami będzie piękna oraz czysta. Kobiecy zadek do niczego mi nie potrzebny. Mój ukochany musi kochać tylko mnie, Inuia, w 95% faceta. Głos Akihito wyrwał mnie z zamyśleń. Boże. Jaki on ma seksowny głos. Uwielbiam go. Już chciałem mu odpowiedzieć, kiedy wlazła mi w kadr jakaś lalunia. Płaska jak deska klozetowa. Moja Neko ma idealne piersi. Takie mięciutkie, jędrne, idealne na poduszkę... Dobra! Skup się Inui! Obserwując krótką rozmowę szefa z dziewczyną zauważyłem, iż posiada ona na karku tatuaż. I to nie byle jaki! Aki-kun najwyraźniej go nie zauważył. Hehehehe. Zdziwi się jak mu wyznam, że moje sokole oko ujrzało członka teamu Magma. Z wielkim uśmiechem na ustach złapałem PokeNav od czarnowłosego.
- Myślę, że najlepszym wyjściem byłoby iść za tamtą dziewczyną. W końcu to na nią tu koczowaliśmy Aki-kun. - Powiedziałem odwracając się w stronę, w którą udała się członkini Magmy. - Miała na karku znak organizacji. Zobaczyłem go, kiedy ci się kłaniała. Aki-kun. To nasza szansa! - Dodałem energicznie. Byłem gotów pobiec za tą laską i złapać ją, zanim jeszcze dojdzie do Brineya. Właściwie po co ona tam idzie? Chce go okraść czy zabić? Trzeba uchronić tego, biednego człowieka.
_________________


 
     
Chmurek 
Lazy Batman


Starter: Yayakoma
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 32
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1004
Skąd: Katowice
Wysłany: 2015-04-03, 14:09   

- I mówisz to dopiero teraz?! - wrzasnął Akihito skacząc na równe nogi i biegnąc, w kierunku wyjścia z miasta. Zatrzymał się, obejrzał przez ramię i zapytał, czy zamierzasz tak stać i gapić się na jego tyłek, czy się wreszcie ruszysz.
Razem biegniecie za kobietą, choć raczej jest to kierunek, w którym macie nadzieję, że się udała. Nie możecie jej ponownie wypatrzyć, zupełnie jakby się rozpłynęła. W dodatku widzieliście ją tylko przez chwilę i żaden z was nie przyjrzał się jej na tyle na ile powinien. Miała fioletowe włosy, ale czy swoje? Nosiła soczewki? Bluzka była czerwona czy brązowa. Nah, mózg rozrywa ci z frustracji. Tym razem jednak nie działacie w ciemno. Wiecie dokąd zmierzacie. Dom Briney'a.
Spojrzałeś na biegnącego obok chłopaka. Na jego skupioną twarz wyrażającą jedynie determinację. Widząc go, wiedziałeś, że wam się uda.
Gdy tylko wypadliście z miasta owiała was morska bryza. Chłodna, choć wiosenna. Pachnąca, delikatna, niosąca zapach przygody. Oboje uśmiechnęliście się od ucha do ucha. Szybko jednak otrząsnęliście się z tego błogiego uczucia, kiedy wasz wzrok padł na jedynie zabudowanie na plaży. Wyglądało tak spokojnie. Czy to możliwe, że się spóźniliście?
Waszych uszu dotarł szyderczy śmiech. Dochodził jakby sponad was, delikatnie z lewej strony. Obracaliście się w poszukiwaniu źródła dźwięku. Na ostatnim z drzew siedziała kobieta, którą tak chcieliście dopaść. Zmienił się tylko jej strój. Miała na sobie uniform Teamu M..
- Poddaj się, już przegrałaś - obwieścił Akihiko, choć nie do końca rozumiałeś dlaczego.
Dziewczyna nie robiąc sobie nic z jego gróźb, spokojnie zeszła z drzewa. Uśmiechnęła się i wyjęła pokeball. Niemal w tej samej chwili PokeNav Akihiko, który wciąż ty miałeś na nadgarstku zaczął migać czerwonym światłem. Wyświetlił się też napis. Złamanie zabezpieczeń.
Spojrzałeś na towarzysza. Jego oczy wyrażały przerażenie.
- Ktoś nas atakuje - przeniósł wzrok na dziewczynę, przy boku której stał Numel. - Zaatakowaliście naszą bazę, skąd...
- Czy to ważne? - przerwała mu. - Was dostałam w prezencie.
- Musimy pomóc reszcie - powiedział Aki.
- Albo oni albo Briney - magmowiczka usiadła na sporym kamieniu leżącym na poboczu. - Numel, Flamethrower.
_________________
KP | BOX | BANK

 
 
     
Inui 


Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 112
Wysłany: 2015-04-21, 18:35   

Szlag. Ta laska się nas spodziewała. Czyżby zauważyła już przy naszym pierwszym spotkaniu, że jesteśmy z mafii? Coraz bardziej spostrzegawcze są te typki ze złych organizacji. A jak szybko stroje zmieniają! Też tak bym potrafił, gdybym nie był zbyt leniwy. Obserwując tą całą sytuacje, która teraz zachodziła stwierdziłem, iż chyba przyda się pomoc Scara. Czuje walkę w powietrzu. Bez tego się nie obejdzie. Nie mogę pozwolić, by Aki-kun został zraniony. Podejmę się wyzwania i zmierzę się z pokemonem przeciwniczki. Yhm? Ten odgłos dochodzący z PokeNav... Boże jedyny! Atakują naszą siedzibę! Neko-chan jest zagrożona! Moja mała siostrzyczka w niebezpieczeństwie! Czułem narastającą we mnie panikę, jednak szybko uspokoiłem swe myśli. W domu jest staruszek Soichiro, Kyouko, Yukio, Mephisto i Sasumu. Nie ważne kto zaatakuje, oni zmiotą swych wrogów z powierzchni ziemi. Wierzę w ich siłę, w końcu nie raz ją widziałem. Mimowolnie uśmiechnąłem się na myśl, iż Kyouko-chan przygniata kogoś swymi cyckami. Aki-kun najwyraźniej w nich nieco wątpił, skoro chciał już ruszyć w stronę siedziby.
- Najpierw zajmijmy się tym, co tu mamy szefie. Ekipa w posiadłości sobie poradzi. W końcu każdy z nich jest ekspertem, który nie da się zabić byle komu. Trzeba w nich wierzyć. - Rzekłem wypuszczając z pokeballa Scara. Zauważając płomienie ognia lecące w naszą stronę rzuciłem się na Akihito, przygniatając nas obydwoje do ziemi. W ten sposób mieliśmy uniknąć zagrożenia. - Scar czas rozprostować swoje kości! Zastosuj Quick Attack i pokaż Numelowi swą siłę pazurów! Niech wie, że to ty dominujesz na polu walki! Wyskocz w powietrze, po czym zastosuj Leer. W ten sposób osłabimy naszego rywala tak, iż nasze ataki będą lepiej na niego oddziaływać. Zaraz po tym ruchu skocz za plecy przeciwnika oraz uderz go z Iron Tail!
_________________


 
     
Chmurek 
Lazy Batman


Starter: Yayakoma
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 32
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1004
Skąd: Katowice
Wysłany: 2015-04-22, 09:04   

Dziewczyna uśmiechnęła się kpiąco, kiedy obydwoje padliście na ziemię, by uniknąć płomieni. Przeciągnęła się, rozprostowała szyję i westchnęła radośnie, jakby jedynego czego brakowało jej w życiu to walka pokemon.
- Jak miło, że postanowiliście zostać - sięgnęła do pasa, by zdjąć jeszcze jeden PokeBall. - Powinnam wyrównać szansę, prawda?
Spoglądasz na towarzysza, który już trzyma w ręku poke-kulę. Czyżby chciał złamać zasady pojedynku jeden na jeden? Z pośpiechu, czy nie wierzył w twoją wygraną? Dość. Musisz skupić się na walce. Do Zangoose i Numela dołączyli Poochyena magmowiczki i Vigoroth Akihito. Pierwszy raz miałeś okazję ramię w ramię z młodym Gesso. Czułeś to przyjemne mrowienie. Niczym spełnienie marzeń.
Numel ponownie używa miotacza, sprawiając, że zbita grupka znów rozprasza się, powiększając pole walki. Scar jakby nigdy nie dając się zbić z pantałyku, rusza do przodu, uderzając w ognistego pokemona. 234 HP. Przeciwnika zatacza się, jednocześnie trzęsąc ziemią. Wszyscy walczący przewracają się i przyjmują obrażenia. 204 HP. Z chwili nieuwagi znów korzysta twój pokemon, obniżając obronę przeciwnika. 10%. Ognisty przeciwnik potrząsa główką, po czym używa najpewniej najsilniejszego ciosu jaki posiada. Flamethrower mknie prosto w królika i parzy go. 204 HP. Zangoose szybko zbiera się do kontrataku, uderzając w Numela ogonem. 238 HP.
- Phi - fuknęła kobieta, widząc jak łatwo jej pokemon zbiera ciosy, jak bardzo cię nie doceniła. Akihiko nie szło tak dobrze jak tobie. Nie jesteś pewien czy to kwestia silniejszego przeciwnika czy rozkojarzenia związanego z zamartwianiem się o rodzinę. Jakkolwiek było, nie widziałeś, by Vigoroth kiedykolwiek tam mocno obrywał. Nie możesz się jednak o niego teraz martwić. Masz swoją walkę.
Rozlega się potężny huk, a nad miastem unosi się słup czarnego, gęstego dymu, który lizany jest przez wysokie płomienie. Przynajmniej tak ci się wydaje. Z tej odległości równie dobrze do wybuchu mogło dojść za miastem.
Młoda kobieta z Teamu M uśmiecha się.

992/1400
VS

824/1296
Obrona -10%
_________________
KP | BOX | BANK

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.