Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Podróżuj pomiędzy wymiarami, mówili. Będzie fajnie, mówili.
Autor Wiadomość
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-03-12, 21:50   

Wszystko co do tej pory robiliście było tak właściwie jedynie ćwiczeniem poszczególnych części, a teraz przyszła pora na to, żeby "skleić" je w jedną całość. Czułeś niewielkie poddenerwowanie, zrobiłeś głęboki oddech, po czym wypuściłeś Ripa z kuli. Kot bardzo się przykładał podczas treningu, ale teraz pokazał swoje pełne oblicze. Wykonywał twoje polecenia z dokładnością zegarmistrza, który naprawia mały kieszonkowy zegarek oraz ze zgrabnością baletnicy tańczącej w ważnym dla niej występie. Wszystko to wyglądało twoim zdaniem niezwykle przepięknie. Po tym jako wirujące od działania kropelki wody opadły, Glameow wykonał ukłon będący idealnym zwieńczeniem jego przedstawienia.
- Glam, meow, meow? - podbiegł do ciebie kot.

Glameow za trening otrzymuje 1lvl
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
REKLAMA 

Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 212
Wysłany: 2016-03-12, 22:17   

 
 
     
Jake 


Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 212
Wysłany: 2016-03-12, 22:17   

'Glameow zasłużyłeś na nagrodę.. ale najpierw muszę wybrać się do poke-marketu. Mam nadzieje, że nie masz mi tego za złe.. na pewno nie pożałujesz oczekiwania!' - musiałem wytłumaczyć się przed podopiecznym 'Z taką prezentacją mamy szansę w pokazach, tak trzymać! Powtórzmy to jutro!' - postanowiłem wesprzeć pokemona moimi słowami, a następnie zawróciłem go do pokeballa.

Czas na małe polowanie.. walkę z dzikim pokemonem mam już za sobą, złapanie pokemona również. Z dwoma stworkami jednak świata nie zdobędę, a i przyda nam się doświadczenie w walce. Postanowiłem przejść się więc na spacer i porozglądać za dzikimi stworkami.'
_________________
 
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-03-12, 22:27   

Na pyszczku Glameowa zobaczyłeś uśmiech, gdy tylko wspomniałeś o nagrodzie, za jego wytrwałość i poświęcenie podczas treningu. Wyliczałeś cele, które dzisiaj udało ci się osiągnąć, czyli między innymi walkę z dzikim stworkiem, pochwycenie Espurra oraz trening z Glameowem. Jednak czułeś niepewność, czy aby jedynie dwójka podopiecznych to wystarczająca ilość na nadchodzące pokazy. Stwierdziwszy, że taka liczba pokemonów jest niewystarczająca, ruszyłeś w głąb lasu. Po jakiś kilkunastu minutach nadal nie zauważyłeś żadnego pokemona. W pewnym momencie usłyszałeś szelest dobiegający z krzaków. Każdy na twoim miejscu modliłby się, aby nie nastąpiła tutaj powtórka z rana, kiedy to wpadłeś na Ahri. Jako że los lubi zaskakiwać, tym razem nie spotkałeś niewiasty w potrzebie, ale... pokemona, który na ciebie wpadł. I to dosłownie. Brązowy niedźwiadek wpadł na twój brzuch, po czym się od niego odbił i opadł na ziemię. Ty zaś zgiąłeś się z bólu, gdyż pokemon uderzył w ciebie całkiem mocno.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Jake 


Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 212
Wysłany: 2016-03-13, 01:00   

Jeszcze chwilę bym się kręcił, a moją decyzją byłoby zawrócenie i wybranie się w inne miejsce. Jednak jako, że los lubi zaskakiwać.. oj! Co to za pokemon? Mierzy ponad pół metra.. nie ma wątpliwości, że nie jest to zwykły niedźwiadek.
'Auć! Co to ma znaczyć? Nie zostawię tak tego. Rip wybieram Cię!' - trzymając się za brzuch, dalej częściowo zgięty sięgnąłem po pokeball z kociakiem. Nie chciałem tego tak zostawiać, nie mogłem tego tak zostawić. Wypuściłem Glameowa z kuli na pole walki, które naturalnie utworzyło się między mną i Glameowem oraz dzikim pokemonem.

'Rip! To maleństwo właśnie mnie poturbowało, potrzebuje twojej pomocy w unieszkodliwieniu go.. zacznij od Fake Out, którym przewróć rywala, a następnie uderz w niego swoim ogonem przy pomocy Iron Tail! Odskocz i sprzedaj mu kulę wody z ruchu Water Pulse! Postaraj się uniknąć ataku, którym w Ciebie wyceluje! Użyj swojego ogona, żeby wyskoczyć w powietrze i wykorzystaj siłę grawitacji by wzmocnić siłę ruchu Iron Tail którym uderz ponownie! Zakończ używając Scratch prosto w twarz Teddiursy!' - taktyka była prosta, genialna w swojej prostocie, liczyłem na konfuzję z water pulse, jednak nie opierałem sie na tym w stu procentach. Bacznie obserwowałem co zrobi mój kociak, a co zrobi rywal.
_________________
 
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-03-13, 02:00   

Niedźwiadek był widocznie zaskoczony takim obrotem akcji. Początkowo nie wiedział on zupełnie, co się właśnie dzieje i dopiero chwili zrozumiał, że nie obejdzie się bez walki.
Kot wyskoczył do przodu i uderzył w miśka, który się przewrócił niezdolny do żadnego ruchu. Następnie Glameow wybił się, aby uderzyć w przeciwnika ogonem, jednak cios został uniknięty. Następnie doszło między pokemonami do przepychanki, ale Glameow przerwał ją poprzez wystrzelenie Water Pulse'a. Kolejny Iron Tail już trafił i dodatkowo osłabił ochronę Teddiursy, co jest wam bardzo na rękę. Niedźwiadek walczył nadal dzielnie, jednak widać było że nie jest on największym wojownikiem w tym lesie. Starał się, jednak w porównaniu do Glameowa wypadał nieco gorzej.

- 36% HP, Atak -1
- 20% HP, Obrona -1
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Jake 


Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 212
Wysłany: 2016-03-13, 02:12   

Glameow radził sobie niesamowicie, nie było sensu zbyt długo przedłużać tego pojedynku.
'Czas to zakończyć! Użyj Fake Out i przewróć misiaczka, a następnie swoim ogonem podetnij mu nogi i przewróć. Warknij na niego używając Growl by przestraszyć go nieco!' - czy teraz będzie dobry moment na rzucenie pokeballa..? Zobaczmy.
Sięgnąłem po pokeball i rzuciłem nim w przeciwnika mojego Ripa z nadzieją, że jest wystarczająco osłabiony, by móc go złapać. Przy okazji chwyciłem pokedex i przeskanowałem stworzenie, które mnie zaatakowało. Jeśli pokemon złapał się, schowałem pokeball do torby, jeśli jednak nie, nakazałem Ripowi zaatakować raz jeszcze przy pomocy Scratch i znowu rzuciłem poke-kulą.

'Rip! Jesteś wspaniały. Na prawdę dobra walka, gratulacje. Odpocznij, spotkamy się później.' - zawróciłem pokemona do jego pokeballa, który również schowałem na miejscu. Została jedna kandydatka na trening - Espurr, jednak na teraz postanowiłem ją oszczędzić. Zarządziłem powrót do Aleph, kierunek Poke-Market.
_________________
 
     
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2016-03-13, 22:39   

Walka miała się już ku końcowi, więc wykonane przez Glameowa Fake Out, która zadało przyzwoite obrażenia, gdyż był krytyczny, oraz wystraszający Growl, wystarczyły.

- 36% HP, Atak -1
- 8% HP, Atak -1, Obrona -1


W stronę niedźwiadka poszybowała czerwono-biała kula, która uderzyła w jego ciało i pochłonęła je do wnętrza sfery. Tutaj okres czekania trwał nieco dłużej niż w przypadku Espurra. W pewnym momencie kula się zatrzymała, jednak cały czas nie usłyszałeś żadnego dźwięku. Chwila ta zdawała ci się coraz bardziej dłużyć. W końcu twoich uszu doszło pyknięcie, co oznaczało, że niedźwiadek ten oficjalnie dołączył do twojej drużyny. Ażeby dowiedzieć się czegoś więcej o nim, wyciągnąłeś PokeDex i skierowałeś go w stronę trzymanej przez ciebie kuli.

Teddiursa

Poziom: 10
Typ:
Ewolucja: Teddiursa (30lvl) -> Ursaring
Ataki: Fling, Cover, Scratch, Baby-Doll Eyes, Lick, Fake Tears, Fury Swipes
Charakter i historia: Teddiursa jest zwolennikiem rozwiązywania wszystkich konfliktów słownie, jednak kiedy to rozwiązanie zawiedzie i przejście do mniej pacyfistycznych metod jest koniecznością, robi to. Niedźwiadek może wydawać się jedynie uroczą przytulanką, a efekt ten jest wyolbrzymiany przez jego spokojną naturę, jednak drzemie w nim wielka siła. Co prawda nie umie z niej jeszcze korzystać, ale kiedyś na pewno wydobędzie on swój wewnętrzny ogień. Jake'owi udało się go znaleźć w lasach otaczających Aleph Town, gdzie złapał go po walce z Glameowem.
Umiejętność: Quick Feet - Kiedy Pokemon zostaje dotknięty przez zmianę statusu, jego szybkość wzrasta o 50%. Neutalizuje spadek szybkości spowodowany paraliżem. Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, częstotliwość napotykania dzikich Pokemonów spada.

- Meow, meow. - odparł pociesznie Glameow, kiedy go pochwaliłeś.
Ty zaś wróciłeś do miasta i udałeś się do tamtejszego PokeMartu. Sklep jak sklep, podzielony na sekcje, w których można było znaleźć praktycznie wszystko, od kul oraz karm, poprzez przybory do pielęgnacji pokemonów, na ekwipunku trenerskim kończąc. W tym sklepie znajdował się także dział z jedzeniem z długim czasem przydatności do spożycia, idealnym na długie podróże.
_________________


KP || Bank || Box || Trofea

 
 
     
Jake 


Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 212
Wysłany: 2016-03-13, 23:13   

Jednak ten misiek nie był zbyt bojowo nastawiony.. no niestety, znalazł się więc w niewłaściwym miejscu o niewłaściwym czasie i w niewłaściwej sytuacji - trudno.

Gdy tylko wszedłem do poke-marketu od razu pokierowałem się do półki z przedmiotami dla koordynatorów. To czego potrzebowałem to 2 poke-kapsuły na pokeballe, zestaw lepek chmurek oraz serduszek, ubranie na pokazy dla siebie. Do tego szczotkę do czesania włosów dla pokemonów, specjalną karmę dla poke-kotów (2kg) oraz zwykłą karmę (1kg).
Następnie pokierowałem się do działu z jedzeniem z długim terminem przydatności do spożycia, wybrałem przedmioty na tydzień drogi, po czym pokierowałem się do kolejnego działu w którym zaopatrzyłem się w Koc, miskę dla pokemonów oraz dwa muffiny - jeden dla mnie oraz jeden dla Glameowa.

Ostatnie na mojej liście zakupów było.. właściwie poszedłem zerknąć czy są jakieś wyprzedaże. Może jakieś TMy na wyprzedaży? Może cokolwiek? Po prostu poszedłem zerknąć.
_________________
 
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-03-14, 23:09   

Wrzuciłeś do koszyka poke-kapsuły, nalepki (po trzy sztuki w jednym zestawie), grzebień oraz karmę. Jak na szybko wyliczyłeś same te rzeczy kosztować ciebie będą jakieś 110$. Następnie udałeś się na dział z ubraniami, ażeby zakupić strój na zbliżające się pokazy. Znajdowały się tam wymyślne stroje, jednak wszystkie pasowały jedynie na damską część trenerskiej społeczności. Ty byłeś ograniczony do garniturów, ale za to jakich! Postawiłeś na prostą elegancję i wziąłeś prosty garnitur z białą koszulą i czarnym krawatem za 100$. Na dziale z jedzeniem zapakowałeś sobie 15 próżniowo zapakowanych kanapek z szynką, sałatą, pomidorem i ogórkiem. Do tego wziąłeś jeszcze siatkę z 10 jabłkami oraz dwie muffinki. Te dwie rzeczy kosztowały ciebie jakieś kolejne 90$. Na kolejnym dziale zaopatrzyłeś się w ciepły, niebieski koc w Wingulle za 25$ oraz fioletową miskę dla 10$. Na dziale z TMami zauważyłeś jedynie o informację o promocji "4 w cenie 3", co chyba w pełni wyjaśniało jej działanie.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Jake 


Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 212
Wysłany: 2016-03-14, 23:35   

Uzbrojony w zakupy, podszedłem do kasy, zabrałem ze sobą TM 65 Shadow Claw, po czym zapłaciłem za zakupy, spakowałem je do plecaka i wyszedłem. Po wizycie w poke-markecie czym prędzej udałem się do centrum pokemon, gdzie skierowałem się do siostry Joy z prośbą o wyleczenie Teddiursy i Glameowa. W tak zwanym międzyczasie postanowiłem zapytać różowo-włosą kobietę o pokój w centrum, albo chociaż łóżko. Zważając na to, że mam dostęp do darów, rabunek mi nie grozi.
'Dziękuję bardzo' - powiedziałem do Joy i odszedłem. Miałem dla Glameowa dwa prezenty, wypuściłem go więc z pokeballa i wręczyłem TM 65-ty oraz Muffina. Drugiego wziąłem dla siebie i zacząłem się zajadać wraz z Ripem.
_________________
 
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-03-14, 23:59   

Ostatecznie cena za wszystkie zakupy oraz TM wyniosła ciebie...
- 2331$ poproszę. - odpowiedział do ciebie nudnym głosem sprzedawca o aparycji Ursaring, takiej samej posturze i owłosionym wyglądzie.
Wróciłeś do Centrum Pokemon i zapytałeś się o wolny pokój. Takowy znalazł się bez problemu i po kilku minutach, podczas których wypełniłeś formularz wynajęcia, otrzymałeś klucz do pokoju 23. Udałeś się do swojego lokum. Było to średnich rozmiarów pomieszczenie z aneksem kuchennym, na który przypadała płyta indukcyjna, umywalka, lodówka oraz kawałek blatu. Znajdowało się tam również łóżko, szafka nocna oraz niewielki telewizor. Były też tutaj kolejne drzwi prowadzące zapewne do łazienki. Wypuściłeś Glameowa i wręczyłeś mu muffinkę, którę z chęcią zjadł. Teraz przyszedł czas na TM, tylko... jak właściwie jego użyć. Trzymałeś w ręce fioletowawą płytkę i zastanawiałeś się, jak niby to miałoby nauczyć twojego podopiecznego ataku. Cóż, problem rozwiązał się sam, kiedy przypadkowo upuściłeś ją na ziemię, a Glameow dotknął ją łapką. Płytka zajęła się światłem, które zdało się przejść na twojego kota. Ten podniósł łapkę i po chwili jego pazurki zdały się wysunąć naprzód. Jednak był to jedynie cień, coś na wzór ciemnofioletowej poświaty oplatającej kończynę Glameowa.
- Meow, gla? - kotek wydawał się być zaskoczony, zresztą tak samo jak ty.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Jake 


Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 212
Wysłany: 2016-03-15, 00:19   

Cały pokój dla siebie, przynajmniej tyle dobrego w tej sytuacji. No tak.. wręczenie pokemonowi płytki nie załatwi problemu, chociaż.. co? To chyba samo działa. Hah!
'Hah! Niesamowite! Na okładce napisane było, że uczy ruchu o nazwie 'Shadow Claw', może przetestujemy go innym razem? Nie chciałbym Cię zamęczyć tymi ciągłymi pojedynkami.' - podrapałem kociaka za uchem i uśmiechąłem się do niego. 'Niech to i muffin będą twoją nagrodą za wspaniały kawał roboty.' - dodałem i zawróciłem Ripa do jego pokeballa.
TM 65 nie był jedyną płytką jaką posiadałem, zerknąłem do plecaka na płytki i wyciągnąłem zieloną z numerem 53, energy ball. Może Espurr doceni taki ruch? Postanowiłem to sprawdzić wypuszczając kotkę z pokeballa.
'Cześć mała, mam dla Ciebie mały prezent, proszę. To pozwoli Ci nauczyć się nowej umiejętności wystarczy, że położysz na niej łapkę.' - powiedziałem spokojnym, przyjaznym głosem. Nie miałem pojęcia czy to zadziała, liczyłem jednak na to, że tak. Zawróciłem Espurr do pokeballa po podrapaniu jej za uszkiem i schowałem kulę na miejsce.

Spojrzałem na godzinę, zanim w ogóle zabrałem się za cokolwiek innego. Jeśli jest jeszcze przed nocą, schodzę do poczekalni centrum pokemon i rozglądam się za jakimiś ogłoszeniami, które powiedzą mi czym mogę się zająć.
_________________
 
     
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2016-03-15, 23:49   

Espurr doceniła twój dar, którym była dla niej nic tak naprawdę nie mówiąca płytka. Kotka nie wiedziała, jak się do niej zabrać i najpewniej gdybyś jej dokładnie nie poinstruował, to byście tak stali godzinami. Zgodnie z twoim poleceniem jej łapka wylądowała na płytce. Tak jak w przypadku Glameowa rzecz ta szybko zniknęła, a Espurr okazała się nauczyć nowego ciosu. Kotka wytworzyła przed sobą coś na wzór Water Pulse, jednak kula miała zielony kolor z jaśniejszymi brzegami i wyraźnie ciemniejszym jądrem.
- Purr, purr. - ucieszyła się kotka z poznania nowego ataku.
Wtedy straciła ona na pewien czas koncentrację i kula energii wystrzeliła w sufit. Gdyby nie twoja interwencja i użycie daru do zatrzymania tego ciosu, nie wiadomo, co by się wydarzyło. Espurr musiała od razu pojąć swój błąd, po od razu posmutniała.

Po zejściu na dół zacząłeś rozglądać się za innymi ogłoszeniami, które w jakiś sposób mogłyby zapełnić ci twój wolny czas. Ponownie zauważyłeś plakaty reklamujące jutrzejsze pokazy. Znajdowały się tutaj też grafiki reklamujące rozgrywki w Lidze Pokemon, czyli po prostu podróżowania pomiędzy miastami i walczenia z liderami. Znalazłeś również plakat informujący o Konkursie Łapania Robaków mającym miejsce w National Parku, który znajdował się pomiędzy Goldenrod oraz Ecruteak. Pomiędzy większymi ogłoszeniami dostrzegłeś mniejsze: jedno o wykopaliskach w Ruins of Alphs oraz o Konkursie Łapania Magikarpi w Lake of Rage. Niestety żadne z wyżej wymienionych miejsc nie znajdowało się w pobliżu Aleph Town, więc póki co nie miałeś nic większego do roboty. Jednak może zapamiętać te wydarzenia? W końcu nie wiadomo, gdzie dotrzesz podczas swojej podróży.
_________________


KP || Bank || Box || Trofea

 
 
     
Jake 


Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 212
Wysłany: 2016-03-16, 21:01   

Espurr nie była najszczęśliwsza z tego, jak potoczył się jej występ z nowopoznanym atakiem. Nie przejmowałem się tym jednak, nic złego się nie stało, nie ucierpiała ani mała - ani ja. Posłałem więc całe zdarzenie w niepamięć.
'Tutaj już nic nie wymyślimy..' - mruknąłem pod nosem i wyszedłem z centrum pokemon. Może jest tu jakieś pole treningowe? Jeśli będzie postanawiam przejść się po nim i zobaczyć kogo na nim spotkam. Jeśli nie ma, albo nie ma na nim nikogo, ruszam dalej, tak o przejść się po mieście i za miasto, może znowu uda mi się spotkać jakiegoś dzikiego pokemona, albo krzak jagód? Po prostu porozglądam się za tym co mnie interesuje, nie mam większych planów - chcę po prostu by zleciał mi czas, aż zrobi się wieczór.
_________________
 
     
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2016-03-19, 01:30   

Wyszedłeś z Centrum Pokemon i zacząłeś przechadzać się po mieście. Nie było trudnością znaleźć pola treningowe, znajdowały się one w końcu zaraz przy budynki lecznicy. Niestety wszystkie miejsca były już zajęte i nie wyglądało na to, żeby w najbliższym czasie miały się zwolnić, zatem ruszyłeś w miasto. Dopiero teraz, pod wieczór, zobaczyłeś piękno tego miejsca. Z mieszkań, przykutych do zbocza doliny, świeciły światła. Ludzie przechadzali się uliczkami miasta lub siedzieli i gawędzili w kafejkach. Ciebie jednak to niezbyt interesowało, więc wyszedłeś poza granice metropolii. Ruszyłeś w przeciwnym kierunku niż wcześniej. Może dzięki temu uda ci się znaleźć coś interesującego?
Spacer zajął ci jakieś dwadzieścia minut, może nieco więcej. Doszedłeś do brzegu jeziora, z końca którego wesoło patrzyło na ciebie zachodzące słońce. Promienie gwiazdy przepięknie rozświetlały taflę zbiornika wodnego. Stałeś tak przez chwilę i już miałeś iść, kiedy to zobaczyłeś bardzo ciekawą scenę. Na niedaleko od ciebie znajdującym się pomoście siedział sobie rybak, starający się złowić rybę, jak to rybak. Co mogłoby być w tym ciekawego? Złowił on czerwoną rybę, brawa dla niego. Ta jednak w pewnym momencie zaczęła się świecić jasnym światłem i... zmieniła się w wielkiego węża!

- Gyaaara! - usłyszałeś przeraźliwy ryk wydany przez potworka morskiego.
Jak to możliwe, przecież jeszcze przed momentem była to niewinna, tarzająca się rybka. Została ona jednak wielkim, niebieskim wężem morskim, który najwyraźniej nie był zbyt zadowolony z powodu tego, że został wyłowiony.
____________________________
* Prześliczna Jennifer ♥
_________________


KP || Bank || Box || Trofea

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.