Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Mhrok
2016-02-03, 14:27
KP Hikaru
Autor Wiadomość
HikowatyHik 
Wysłanik Cthulhu


Starter: Chinchou
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 27
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 119
Wysłany: 2014-06-24, 18:24   KP Hikaru

Imię/imiona: Hikaru
Nazwisko: Ikeda

Data urodzenia: 01.05.1996
Profesja: Trener
Profesja poboczna: Hodowca
Team: ---
Partner/partnerka: Towarzyszka broni Aya Hamada*
~Przemyślenia Hikaru na temat Aya'i.
Znam ją... Tak właściwie to sam nie wiem już ile. Zdaje mi się, że dość długo. Wystarczająco długo, aby coś o niej wiedzieć. Nie są to może informacje potwierdzone przez nią samą, bo ona nie za wiele o sobie mówi. To bardziej moje wnioski... Coś, co wysnułem sam po wielu latach znajomości. Dobra, koniec tego przy-nudnawego wstępu.
Aya jest zamkniętą w sobie introwertyczką. Nie mówi o sobie za wiele, jak już wspomniałem. Nie wypowiada się głośno, nie lubi za bardzo rozmawiać. Woli milczeć i ewentualnie słuchać. Poznałem ją w szkole, ktoś ją wtedy... Zaczepiał, tak to nazwijmy. Nie, nie byłem bohaterem. Nic z tych rzeczy, nie byłem na tyle odważny, aby krzyknąć, by ją zostawili. Nie byłem na tyle odważny, by odwrócić ich uwagę. Chcieli czegoś od niej, ale ona nie chciała tego dać. Pobili ją. Potem nie widziałem jej przez miesiąc. Chciałem pogadać, ale tu... Też brakło mi odwagi. Kiedy zebrałem się w sobie, ona o dziwo odezwała się do mnie. Nie pamiętam już nawet o co dokładniej ni ziło, ale od tamtej pory trzymamy się razem.
Nigdy nie poznałem jej rodziców, nigdy nie byłem u niej w domu. Nawet nie wiem, gdzie mieszka. Nie nalegałem, aby mnie tam zabrała, skoro nie chciała. Przecież na tym to nie polegało.
Co mogę o niej powiedzieć? Trochę już rzekłem na jej temat, a wolałbym się nie powtarzać niepotrzebnie. Z tego co zauważyłem ma bardzo dziwne zapędy. Widziałem jak kilka razy się wkurza. Jest wtedy diabelnie nie do poznania, z natury cicha i spokojna... Nagle staje się okropnie złą istotą. Nie odczuwa też wyrzutów sumienia, wiem to, to akurat mi powiedziała. Regularnie znika. Kiedyś poszedłem za nią. Dowiedziałem się przez to, że odwiedza psychiatrę. Wstydzi się tego i nikomu na ten temat nic nie mówi. Zauważyłem również, że nie odczuwała jeszcze nigdy troski do kogoś. Rzadko coś ją porusza, a przy okazji nie ma problemów z manipulacją innymi. Wiem, że mną manipulowała kilkakrotnie, jednak... Nie mam jej tego za złe, nie umie inaczej działać. Z tego co udało mi się odnaleźć, zdaje mi się, że Aya jest socjopatą. Nigdy mi jednak tego nie powiedziała, a boję się zapytać. Nie chce, aby nasze kontakty się zepsuły.

Opis charakteru: Hikaru jest z natury ugodowym człowiekiem. Woli kompromisy niż kłótnie. Nienawidzi w sumie kłótni. Po co się kłócić, skoro można się dogadać? Tak by brzmiało jego motto, gdyby je oczywiście posiadał. Idąc jednak po kolei...
Hikaru i społeczeństwo:
Lubi towarzystwo innych osób, jest dla niego całkiem przyjemne przebywać w jakimś otoczeniu ludzi. Jednak muszą to być osoby, które zna. Wtedy czuje się pewniej i bezpieczniej. Niekiedy chce pobyć sam i wcale mu się nie dziwmy, każdy tak ma. Nie potrzeba na to zbyt wiele czasu, te kilka godzin całkowicie wystarczy. Nie musi i nawet nie chce przesiadywać tygodni sam, aby odpocząć od innych. Jego zachowanie z reguły jest zawsze takie samo. Rzadko kiedy udaje kogoś innego w towarzystwie. Robi to tylko wtedy, gdy wymaga tego sytuacja. Np. do obrony albo gdy na czymś mu zależy, a musi przyjąć odpowiednie stanowisko, które nie leży w jego naturze. Nie ma również problemu z zaufaniem, łatwo ufa innym, co czasem zaboli, ale cóż... Czasem tak bywa. Woli mówić niż słuchać, dlatego doskonale dopełnia się ze swoją towarzyszką. Nawiązywanie kontaktów przychodzi mu z łatwością, pierwszy podejdzie i zagada. Jego zaufanie nie przelewa się na liczbę przyjaciół, ich woli mieć jak najmniej. Jeden prawdziwy jest lepszy niż kilkunastu fałszywych. Na dodatek jest bardzo lojalnym i oddanym przyjacielem, za najbliższymi skoczyłby w ogień. W przeciwieństwie do Aya'i – on troszczy się o innych, przejmuje się ich losem. Chce reagować, gdy widzi niesprawiedliwość na tym świecie. Jak już wspomniałem, to bardzo ugodowy człowiek. Woli unikać kłótni, a i pierwszy spróbuje przeprosić. Nawet, gdy to nie była jego wina. Nie lubi mieć wrogów przecież to nieprzydatne. W swoim życiu widzi też autorytety, są to osoby głównie te, które nie dały się ponieść swoim emocjom oraz są konsekwentne w dążeniu do celu. Hikaru to osoba taktowna, która wie kiedy jej coś wypada powiedzieć, a kiedy nie. Wie kiedy ugryźć się w język i zmilczeć. A i za razem – postrzega hierarchię, wyróżnia ją w swoim umyśle. Jak ktoś jest w niej wyżej od niego, stara się mu oddać należyty szacunek.
Praca
Hikaru woli pracę samodzielną, nie lubi pracować z innymi. Tutaj staje się samotnikiem, który robi tylko na siebie. Woli uniknąć sytuacji, w której zostanie wykorzystany do tego, aby zrobił wszystko za wszystkich. Angażuje się w prace i dlatego boi się takiego zdarzenia. Gdy już musi pracować w grupie, to ok. Podporządkuje się liderowi, tylko pod warunkiem, że nie będzie się wpychał w jego kompetencje i da mu zrobić swoją część bez wpycha się do niej. Jest to osoba naprawdę ambitna, a przy tym okropnie perfekcjonistyczna. Rzadko kiedy pozwala sobie na jakiegokolwiek błędy. Zawsze pracuje według planu, układa sobie w głowie co chce zrobić, a następnie tak działa. Na jego miejscu pracy z reguły panuje porządek, a on sam kieruje się zasadą „pierw praca, potem zabawa”. Gdy coś wykonuje, woli to zrobić od razu, nie lubi odkładać sobie niczego na później. Koncentruje się na zadaniu i je robi. Kiedy pracy jest naprawdę dużo – woli sobie rozłożyć ją na kawałki i tak ją wykonywać. W jego oczach jest to efektywniejsze, bo mniej się męczy i może się dłużej po zastanawiać nad swoim zadaniem. Kiedy coś poznaje woli to wziąć „na logikę”, poznać mechanizmy tego i zrozumieć, nie lubi bezsensownej nauki na pamięć. Nie jest za to zbyt kreatywną osobą, mocno stąpa i trzyma się ziemi. Posługuje się z reguły schematami, które przekształca na swoją korzyść, zmienia to co mu się nie podoba i tworzy coś innego. Jest osobą z natury ciekawską, dociekliwą, a i za to bardzo wytrwałą w dążeniu do wyznaczonego celu. Za razem również cierpliwy oraz uparty. Potrafi długo wyczekiwać aż osiągnie cel i jest uparty w dążeniu do niego. Uparty jest też w stosunku do trzymania się swojego zdania. Jeśli chcesz je zmienić – podaj odpowiednie argumenty. Cieszy go jego własny sukces, ale nie ma w zwyczaju zazdrościć innym ich sukcesu.
”Przywary”
Jest otwarty, a mówienie o sobie nie sprawia mu jakiś większych problemów. Jeśli może coś o sobie powiedzieć i nie jest to tajemnicą, to powie. Przy okazji trudno go sprowokować, nie reaguje raczej na próby prowokacji. Jednak nie mówię, że się nie da! Nie chowa również urazy za długo, a i nie lubi się mścić więc tego unika. Z okazywaniem uczuć nie ma problemów, widać po nim co odczuwa, a on tego nawet nie ukrywa. Jego ekspresja jest raczej widoczna i nietrudna do rozszyfrowania. Raczej pewny siebie niźli nieśmiały. Jeśli już, to w obcym i nowym miejscu będzie wydawał się wycofany. Na niebezpieczeństwo raczej nie reaguje strachem. Próbuje się bronić, ale jest też realistą. Wie kiedy się wycofać. Woli być niezależny, nie chce brać od innych. Nie lubi czuć się zależny oraz wykorzystywać innych. A i nie chce, żeby ktoś czuł, że to robi. Brzydzi się również manipulacji, próby kontroli kogoś bez jego zgody. Na pierwszym miejscu stawia przyjaźń, potem sprawiedliwość, a na końcu honor. Kiedy zbytnio się stresuje – próbuje zająć się czymś innym. Nie lubi długotrwałego wpływu stresu na organizm. Nie jest trudno mu podporządkować się zasadą, raczej ich przestrzega. Na zmiany również nie reaguje najgorzej. Nie lubi ich, ale nie będą mu przeszkadzać. Nie jest materialistą, nie przywiązuje się do rzeczy materialnych. Nie ma też potrzeby chwalenia się swoimi osiągnięciami. Lubi, gdy zostaną zauważone, ale nie muszą. Nie używa zbyt często sarkazmu, jedynie aby coś podkreślić lub nadać temu bardziej wyrazistą formę.
Relaks
Czas wolny lubi spędzać różnie. Jednego dnia posiedzieć w domu, odpoczywać, ale innego wyjść gdzieś, pochodzić, spędzić czas ze znajomymi. Tą drugą opcję wybiera częściej, a co. Jednak nie przepada za imprezami z dużą ilością osób, nie czuje się stworzony do takich rzeczy. W czasie wolnym, gdy jest sam – lubi poczytać książki, oddać się jakiejś swojej pasji. Przy swoich hobbystycznych zainteresowaniach trwa dość długo. Tak długo aż mu się to nie znudzi lub czuje, że więcej nie osiągnie. Nie czuje się, aby był to człowiek poważny. Raczej bardziej dziecinny, rozrywkowy. Nie lubi się nudzić, to na pewno. Nie lubi też stanu stagnacji.
Widziany zewnątrz
On nie dba o swoją reputacje, nie rajcuje go to. Jakoś nie odczuwa większego pociągu do tego faktu. Ot, albo ktoś go lubi, albo nie. Nie chce być sławny czy znany w „całej okolicy”. To nie dla niego. Jest postrzegany jako osoba miła, sympatyczna, która w razie potrzeby pomoże lub doradzi. Takie typowe spojrzenie na człowieka, który nie chce wyróżniać się z tłumu. Nie podąża również za modą czy trendem. Nosi i lubi to, co mu wygodniej. Nie jest i nikt go nie postrzega jako plotkarza. A Hikaru sekrety zachowuje głównie dla siebie. Nie widzi sensu dzieleniem się nimi z niepotrzebnymi osobami.
Opis wyglądu: Ogólnie jest to drobna i niepozorna osoba. Średni wzrost, tylko 165 cm oraz 57 kg wagi powodują, że jest szczupły. Ma dość małe dłonie oraz niezbyt wielką głowę z bujną czupryną. W dodatku rzeczy, które nosi są bardzo luźne, gdyż nie przepada za tymi dopasowanymi. A, i brązowe oczy posiada. Nie ma jakiś znaków szczególny.
Historia**:
Historia... Zaczyna się ona pierwszego maja tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątego szóstego, kiedy to w rodzinie Ikeda na świat przychodzi mały Hikaru. Nic niezwykłego, no nie?
Hikaru dorastał jak każdy normalny chłopiec. Rodzice otaczali go opieką, a i niczego mu nie brakowało. Aż do pewnego dnia, kiedy to jego ojciec zaginął. Pytanie pojawia się: dlaczego?
Opiekunowie Hikaru byli swego rodzaju detektywami. Mieli własne biuro śledcze, a młody chłopiec lubił przyglądać się pracy rodzicom. Początkowo nie chcieli mu pokazać co robić, przecież to niebezpieczne. Pewnego dnia, jednak zdecydowali się, że może posiedzieć z nimi w biurze. Pod warunkiem, że nie będzie przeszkadzał. Oczywiście brązowooki chłopczyk przystał na to i cały dzień obserwował. Spodobała mu się ta praca, wiedział, że to byłoby coś dla niego. Zwłaszcza, że uwielbiał rozwiązywać zagadki, a tutaj miałby okazję się spełnić. Tak też młody chłopiec starał się na własną rękę poszerzać wiedzą dotyczącą tajemnic kryminalnych.
A potem znikł jego ojciec... Tak, teraz przystąpmy do tej części opowiadania.
Ojciec był na drodze rozwiązywania sprawy związanej z zaginięciami trenerów podczas ich podróży. Znikali na całym kontynencie, a nikt nie wiedział dlaczego! Był coraz bliżej, miał już podejrzanego, był naprawdę blisko rozwiązania tego wszystkiego. Dowiedzenia się, kto za tym stał... Jednak ta osoba również była blisko. Wiedziała, że nie może tak siedzieć i patrzeć. Postanowił działać. Nie wiedziałbym o niczym, gdybym nie podszedł wtedy do drzwi biura. Słyszałem sprawcę. Do tej pory nie mogę w to uwierzyć, ale to była... mama. Od dłuższego czasu działała pod przykrywką, a nikt nie podejrzewał żony i wspólnika za razem detektywa. Przecież to niemożliwe! Jednak ona była sprytna, wiedziała jak wodzić ojca za nos, jak odwodzić go od prawdy, przecież działała z nim od wielu lat. Znała go doskonale i wykorzystała to.
Nie wiem jaki cel w tym miała. Nigdy się chyba nie dowiem. Matka zniknęła zaraz po zaginięciu ojca. Mogliby mnie zabrać do sierocińca, gdyby nie fakt, że swoje lata mam. To one spowodowały, że mogę ruszyć w poszukiwanie przygód.
Jeszcze mój pokemon. Przeszukiwałem rzeczy ojca w celu odnalezienia jakiś informacji, gdzie może być mama. Chciałem dowiedzieć się dlaczego to zrobiła. Co ją skłoniło. Nie znalazłem nic. Poza ballem i karteczką z imieniem. Adresowana była do mnie. Napisane na niej było:
Gdy mnie nie już nie będzie, weź to. ~Tata.
Był chyba świadomy tego, że za niedługo zginie. Nie zawahałem się i wziąłem balla. Ukryty w nim był Chinchou o dość przyjaznym nastawieniu.
Nie pozostaje mi nic jak ruszyć w nieznane...
Rodzina:
~Kaoru Ikeda – ojciec, nie żyje/zaginiony, detektyw. Więc informacji jest niepotrzebnych.
~Misako Ikeda – matka, były detektyw. Dwulicowa jędza, która gra aktorsko wzorową obywatelkę tego świata. Niezbyt wysoka, drobna i zgrywająca miłą. Szef organizacji, której nazwy Hikaru nie poznał *potem zobaczy się co dalej *.
Pokemony:
Chinchou
Imię: ---

Poziom: 6,5
Typ:
Ewolucja: Chinchou -27-> Lanturn
Ataki: Water Gun, Supersonic, Thunder Wave, Mist#
Charakter i historia: Znaleziony w szufladzie ojca, po jego zniknięciu. Pokemon przyjaźnie nastawiony, raczej nie szuka pretekstu do bójki oraz z reguły słucha tego, co się do niego mówi. Nie ma problemów ze zrozumieniem próśb, a i bardzo uwielbia swojego trenera. Nikt nie wie czemu, ale wręcz oddaje mu prawie hołd.
Umiejętność: Water Absorb - Gdy Pokemon jest uderzany wodnym atakiem, odnowiona zostaje 1/4 jego maksymalnego HP.
Trzyma: ---

Snorunt
Imię: ---

Poziom: 5
Typ:
Ewolucja: Snorunt -42 lvl-> Glalie lub - + -> Froslass
Ataki: Powder Snow, Leer, Double Team, Rollout [EM]
Charakter i historia: Charakter i historia: Ta Snorunt wykluła się w inkubatorze w Centrum Pokemon. Jest to bardzo dzielny i żywy pokemon. Nie ma praktycznie niczego co mogłoby ją przestraszyć. Tylko że lubi się ona chwalić przed innymi tą swoją odwagą, a przez to lekkomyślnie pakuje się w niebezpieczeństwa, które mogą ją przerosnąć. Poza epizodami zgrywania bohatera, Snorunt jest raczej posłuszna swemu trenerowi i waleczna, póki ten nie wyjdzie w jej oczach na tchórza. Dla tchórza już nie będzie z taką chęcią walczyć.
Umiejętność: Inner Focus - Pokemon nigdy nie stchórzy (flinch).
Trzyma: ---


Box | Konto bankowe

Galeria z trofeami

Zawartość plecaka:
- 365$
- pokedex
- 5 pokeball
- Old Amber
- Kilof
- Super wędka
- Namiot
- Śpiwór
- 10 kg poke-karmy
- 4 słoiki miodu
- Lina
- TM22 Solarbeam
- Jajo Phanpy

Koordynatorskie:
Garnitur
Ozdobna pokrywka na pokeballa
Nalepki na pokeballe (rodzaje: serduszka, liście, pióra, krople, gwiazdki, bąbelki, nuty, ogniki, błyskawice, chmurki) x2
Modna szkatułka

*Zdjęcie akurat takie, bo pasuje dość dobrze do charakteru Aya'i. Ogólnie załóżmy, że ma zielone oczy, a na zdjęciu soczewki.
**Nie jestem najlepszy w wymyślaniu historii, więc jest ona bardzo krótka i konkretna.
PS: Przepraszam za zmiany osoby w historii.
***Ralts od Locusia.


Wydarzenia, bonusy:
+ 1 lvl dla Chinchou [tener, 01.07]
+ 0,5 lvl dla Chinchou [mini-event, 01.07]
+ Mist dla Chinchou [Egg Move, bonusowy atak, 01.07]

"#" przy ataku oznacza atak z comiesięcznego bonusu.
Ostatnio zmieniony przez Mhrok 2016-02-03, 14:10, w całości zmieniany 23 razy  
 
 
     
REKLAMA 

Starter: Chinchou
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-06-24, 18:34   

Ostatnio zmieniony przez Mhrok 2016-02-03, 14:10, w całości zmieniany 23 razy  
 
 
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-06-24, 18:34   

~~ Akcept Karty Postaci ~~
_________________
 
  :
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.