Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Fay ~ Iskra Furii
Autor Wiadomość
Fay 
Jestem robotem


Starter: Sceptile Gekko
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 1181
Wysłany: 2015-02-19, 16:42   

Popatrzyłam się zdziwiona na Raikou. Tak silny pokemon po prostu chciał bym podrapała go po brzuszku jak zwyczajnego kota? Przez chwile zastanawiałam się czy to nie jakąś pułapka, ale jednak w końcu zdecydowałam się jeszcze bardziej zbliżyć do Raikou. -Okey... mam cię pomiziać po brzuszku? A może coś ci dolega?- Spytałam się i ostrożnie wyciągnęłam dłoń, by podrapać potężnego kota bo brzuchu i przy okazji sprawdzić czy jego wściekłości nie spowodowała jakaś rana czy coś w tym stylu. W końcu małe koty są nieobliczalne to co można powiedzieć o tej bestii co leży przede mną?
_________________
Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
 
     
REKLAMA 

Starter: Sceptile Gekko
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2015-02-21, 13:06   

 
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2015-02-21, 13:06   

Gdy tylko zaczęłaś głaskać Raikou po brzuszku, ten zaczął niesamowicie głośno i bardzo przyjemnie dla ucha mruczeć oraz wić się na podłodze. Chyba chodziło mu oto, a co najważniejsze... bardzo mu się to spodobało. Spędziwszy na wspólnych pieszczotach kilka minut, Raikou ponownie stanął na nogach, by następnie wtulić się w twoje z błagalnym wzrokiem. Czyżby chciał, żebyś została jego trenerem?
- Fa...y? Cooooo... się ... sta... o? - nagle usłyszałaś głos Yoko, która powoli przytomnieje.
_________________
 
     
Fay 
Jestem robotem


Starter: Sceptile Gekko
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 1181
Wysłany: 2015-02-21, 13:35   

Zaczęłam głaskać wielkiego kota po głowie. Odkaszlnęłam. -Więc chcesz iść ze mną?- Spytałam się bardziej dla upewnienia się, bo odpowiedź już raczej znałam. Sięgnęłam do torby i wyciągnęłam pokeball. -Jeśli odpowiedź brzmi tak to stuknij w ta kulkę.- Powiedziałam do Raikou i zerknęłam w stronę Yoko. -Zaatakował nas Raikou, Yoko. Pierwsza oberwałaś i musiałam z nim walczyć. Pokonałam go, no i teraz chyba on chce ze mną iść.- zrelacjonowałam wszystko swojej towarzyszce. Wróciłam to wielkiego kota. Teraz trolle będą mogły bez problemu zbudować maszynerie do przetransportowania słonej wody.
_________________
Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2015-02-23, 15:31   

od dziś będę dawać co najmniej 1 odpis dziennie ;-; jak nie dam, to masz mnie zbić
____________________________________________________
- To świetnie. Szkoda, że nic nie pamiętam od momentu spotkania trolli. - Yoko westchnęła, wyciągając rękę ku górze, jakby chciała coś złapać. - Nie chciałabyś zabrać mnie do szpitala? - dodała, opuszczają rękę.
W momencie, gdy Yoko skończyła mówić, Raikou stanął na swoich czterech łapach i zwinnym ruchem stuknął kulkę, która momentalnie wciągnęła legendarnego potwora do środka, a tym samym spełniając twoje skryte marzenie.
- Złapałaś go? - Yoko spytała się ciebie, powoli przekręcając swoją głowę w twoją stronę.
_________________
 
     
Fay 
Jestem robotem


Starter: Sceptile Gekko
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 1181
Wysłany: 2015-02-23, 16:50   

//Oj tam nie będę bić ;p

-Tak, złapałam go.- Powiedziałam i przez chwile wpatrywałam się w kulkę z legendarnym pokemonem. Podrzuciłam ją i wypuściłam wielkiego kota. Sprawdziłam czy pokedex będzie tutaj działać, chociaż raczej w to wątpiłam. Ruszyłam w stronę Yoko. -Nie pamiętasz zupełnie niczego od naszego spotkania z trollami? Pewnie dostałaś amnezji w wyniku uderzenia. Nie tyle mam chcieć cię zabrać do szpitala co muszę, bo czasem mogłaś doznać wstrząśnienia mózgu.- Powiedziałam i pomachałam jej trzema palcami przed oczami. -Ile palców widzisz?- Spytałam się dziewczyny podejrzliwie. Zerknęłam na legendarnego kota. -Raikou? Pozwolisz nam przebyć drogę przez ten tunel na swoim grzbiecie?- spytałam się wielkiego kota.
_________________
Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2015-02-23, 17:05   

Niestety pokedex nie działa nawet tutaj. Zachowuje się, jakby był zupełnie rozładowany. Na szczęście nic poważniejszego mu się nie stało, więc wystarczy opuścić tą jaskinię i będziesz mogła ujrzeć skan legendarnego pokemona.
- Tak, to bardzo możliwe. - Yoko powiedziała. - Ile widzę palców? Widzę sześć, ale to nie możliwe, bo... już sama nie wiem. Jak tak blisko stoisz, to widzę cię podwójnie. Niedobrze mi się robi. - dodała, ciężko wzdychając.
Raikou nie miał nic przeciwko, a nawet się ucieszył, że chcesz go dosiąść. Schowawszy Onixa i wciągnąwszy Yoko z drobną pomocą na grzbiet elektrycznego pokemona, ruszyliście drogą powrotną do króla trolli.
- Czujesz tą wilgoć? - Yoko spytała się ciebie, kiedy dochodziliście do podwodnego tunelu.
_________________
 
     
Fay 
Jestem robotem


Starter: Sceptile Gekko
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 1181
Wysłany: 2015-02-23, 17:32   

Zerknęłam z ukosa na Yoko. -Tak, zbliżamy się do podwodnego tunelu. Niedługo wrócimy do króla trolli, a potem zawiozę cie do szpitala. Chyba, ze trolle będą miały jakiś czary mary na to, że po uderzeniu masz częścią amnezje i widzisz podwójnie.- Powiedziałam do towarzyszki i tylko co chwila zerkałam czy czasem nie zamiaru mi zlecieć z grzbietu mojego wielkiego kotka. Martwiłam się o Yoko, bo to wszystko wyglądało bardzo poważnie. -Raikou, nie będzie problemu być przepłynął ten podwodny tunel?- spytałam się legendy, tak dla pewności.
_________________
Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2015-02-24, 13:17   

- Podwodny tunel, że taki wypełniony wodą? Nie wiem czy dam radę wstrzymać oddech na całą podróż nim. Po tym upadku czuję się w niepełni sił. Szczerze, to się teraz boję ten podróży. - Yoko jęknęła, przytulając się do ciebie. - Nie ma innej drogi? - dodała, zamykając oczy.
Gdy Yoko spytała się o inną drogę, Raikou zatrzymał się kilka metrów przed otworem podwodnego tuneli i zawrócił o kilka kroków, po czym skierował swój wzrok na wystający kryształ ze ściany.
- Czemu stoimy? Coś się stało? - Yoko spytała się ciebie, lekko otwierając oczy.
_________________
 
     
Fay 
Jestem robotem


Starter: Sceptile Gekko
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 1181
Wysłany: 2015-02-24, 17:01   

Patrzyłam na kryształ, którym zainteresował się Raikou. -Nic się nie stało Yoko. Tylko Raikou się zatrzymał. Może uda się znaleźć inna drogę.- Powiedziałam do swojej towarzyszki. Poklepałam wielkiego kota po chmurzastej grzywie. -Hm? Co jest nie tak z tym kryształem Raikou?- spytałam się legendarnego pokemona. Podrapałam się po policzku i popatrzyłam na wystający kryształ. Czyżby kryło się za nim jakieś inne przejście? -Spokojnie Yoko. Jak się będziesz denerwować to możesz czuć się jeszcze gorzej.- Powiedziałam do dziewczyny i dalej wpatrywałam się w kryształ.
_________________
Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2015-02-25, 13:45   

- Dobrze, już nie będę. W sumie, to chyba trochę lepiej się czuję, ale sama już nie wiem. Wszystko jest takie dziwne. - Yoko westchnęła, rozluźniając swój ucisk na tobie.
Raikou popatrzył na ciebie, a potem znów na kryształ, wyciągając przy tym swoją łapę lekko ku górze. Następnie znów popatrzył na ciebie, po czym na twoją dłoń, a na końcu kolejny raz na kryształ. Czyżby chciał, żebyś dotknęła go swoją dłonią? Może faktycznie uruchomi się dzięki temu jakieś specjalne przejście.
_________________
 
     
Fay 
Jestem robotem


Starter: Sceptile Gekko
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 1181
Wysłany: 2015-02-25, 17:34   

-Hm... mam go dotknąć? Okey.- powiedziałam z lekki wahaniem i jeśli trzeba było to zeszłam z grzbietu wielkiego kota, by dotknąć dłonią kryształu. Zerknęłam jeszcze na Yoko i czekałam co się stanie. Miałam nadzieję, ze nie jest to żadna pułapka, chociaż raczej po Raikou bym się tego nie spodziewała. Jeśli kryłoby się za nim jakieś tajemne przejście to by mogło skrócić nam drogę do trolli, a potem razem z Yoko mogłabym szybko udać się do szpitala. To był właśnie dla mnie priorytet.
_________________
Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2015-02-25, 21:32   

Kiedy dotknęłaś kryształu, ten wsunął się w ścianę, tym samym otwierając przed tobą przejście, a raczej schody, brnące w górę. Do tego, dostrzegłaś niewielkie światełko, które znajduje się na końcu ścieżki. Czyżby tunel prowadził od razu na powierzchnię?
- Słyszałam jakiś hałas. Co się stało? Musiało się coś stać... stoimy tutaj od chwili. Proszę powiedz mi, bo sama ledwo widzę. Wszystko znowu jest podwójne. Myślałam, że mi już przeszło, ale się myliłam. - Yoko spytała się ciebie, na nowo ściskając cię.
_________________
 
     
Fay 
Jestem robotem


Starter: Sceptile Gekko
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 1181
Wysłany: 2015-02-26, 17:29   

-Po prostu otworzył się jakiś tunel. Chyba prowadzi na powierzchnię. Z resztą, niczym się nie martw, ja wszystkim się zajmę.- Odpowiedziałam na pytania Yoko i zerknęłam na nią. Skoro czuła się coraz gorzej to trzeba było ja jak najszybciej przetransportować do szpitala. -No to ruszamy.- Poklepałam Raikou po grzbiecie. Chyba mój kotek przejdzie bez problemów przez ten tunel, a potem na Rowenie możemy od razu polecieć do miasteczka. Ewentualnie po bezpiecznym przetransportowaniu Yoko do szpitala mogłabym wrócić do jaskini i do naszej przewodniczki, by nie było, ze będzie nas biedna szukać po całej dżungli.
_________________
Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2015-02-26, 20:31   

- Czyli nie będziemy płynąć tym podwodnym? Super! Już się bałam, że zachłysnę się wodą... - Yoko westchnęła, ponownie rozluźniając swój ucisk.
Raikou bez większego ociągania się, ruszył schodami w górę. Na szczęście tunel okazał się na tyle wysoki i szeroki, że bez żadnych problemów, już po chwili ,znaleźliście się na świeżym powietrzu. Z rozeznania się po terenie, doszłaś do wniosku, że znajdujecie się niedaleko głównego wejścia do jaskini trolli. Wystarczy, że skierujecie się boczną ścieżką i będziecie już na miejscu.
- Gdzie jesteśmy? - Yoko spytała się ciebie.
_________________
 
     
Fay 
Jestem robotem


Starter: Sceptile Gekko
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 1181
Wysłany: 2015-02-26, 20:59   

-Jesteśmy już na powierzchni Tuz przy wejściu do jaskini trolli.- Powiedziałam do Yoko. Zerknęłam na swoja towarzyszkę. -Jak się teraz czujesz?- Spytałam się jej i poklepałam Raikou po grzbiecie. -Kieruj się w stronę jaskini.- Poleciłam wielkiemu kotowi i przy okazji go przeskanowałam pokedexem. -Yoko, zabiorę cię najpierw do trolli. Mam nadzieję, że oni będą mogli ci pomóc.- Zdecydowałam i potarłam policzek w zamyśleniu. Mogłabym polecieć teraz z Yoko na Rowenie, ale byłyśmy daleko od miasteczka i na dodatek nie wiedziałam jak podroż wpłynie na samopoczucie Yoko.
_________________
Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.