Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2015-02-28, 12:14
Karta postaci Księcia
Autor Wiadomość
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-10-10, 09:58   Karta postaci Księcia

Imię/imiona: Percival.
Nazwisko: Starski.

Data urodzenia: Dwudziesty ósmy września, dziewięćdziesiąty trzeci rocznik. Lat dwadzieścia jeden.
Profesja: Koordynator.
Profesja poboczna: Hodowca.
Team: -
Partner/partnerka: -
Opis charakteru: Empatia i dobroć płynąca z jego serca to znaki rozpoznawcze. Łagodne spojrzenie, cierpliwość i spokój; obserwator otoczenia, słuchacz, myśliciel, pocieszyciel i doradca. Otwarty, nie żywiący urazy, powściągliwy, urokliwy. Pogodny, śmiejący się losowi w twarz. Percy jest osobą szczerą i ufną, mimo, że kilkakrotnie na tym ucierpiał.
Opis wyglądu: Niewysoki, z nieco odstającym brzuchem chłopaczyna o naprzemiennie zamyślonym spojrzeniu i szerokim uśmiechu. Białe włosy postawione na paście do włosów imitują porażenie prądem, a migoczące brązowe oczy obserwują otoczenie zza okularów przeciwsłonecznych. Prosty i szeroki nos zdobi okrągły kolczyk z kulką w lewej dziurce. Szerokie i pełne usta przykrywa brązowy, gęsty wąs komponujący się równie gęstą, starannie przyciętą brodą.
Ubrany dość zwyczajnie, nie wyróżniając się z tłumu. Na lato przygotowana jest jasna koszula z małym, powtarzającym się wzorem, granatowe bermudy zapięte paskiem i ciemne mokasyny z nieodłącznym towarzystwem okularów na nosie. W chłodniejsze dni przywdziewa brązową, skórzaną kurtkę, szarą, gładką koszulę, czarne, wąskie spodnie i ciemne buty – vansy.
Historia: Ufność potrafi człowieka zgubić i przekonałem się o tym na własnej skórze wielokrotnie skropionej łzami bezsilności. Mamy dzisiaj któryś z pierwszych dni listopada, sądząc po ilości iksów napisanych na marginesie, symbolizujących przebyty dzień. Niezmiennie tkwię na poddaszu, zamknięty na klucz w pokoju bez okien. Rzygam tym widokiem. Moje ciało jest obolałe. Naliczyłem ostatnio trzy nowe siniaki. Jest mi nieco zimno, zważywszy że jestem prawie nagi. Nie widzę też dobrze, bo zabrano mi okulary. Czuję się poniżony i upokorzony. Burczy mi w brzuchu i jestem spragniony.

Moje życie było zwyczajnie zwyczajne – skończyłem szkołę, zacząłem wdrażać w życie nowe plany dotyczące znalezienia poważnej pracy i wyprowadzki od rodziców, ale w moje dwudzieste pierwsze urodziny musiało się stać coś, co na chwilę obecną przekreśla szanse na moje normalne życie.
Mam wrażenie, pamiętniku, że to moje ostatnie słowa zapisane na tych pustych kartkach. To pożegnanie jest jednocześnie bolesne, ale i dające nadzieje, że ten koszmar się wreszcie skończy.
Mieszkałem z rodziną w Petalburgu, w Hoenn. Brakuje mi świeżego powietrza, śpiewu wesołych Tailowów ćwierkających za szybą i roześmianych twarz mieszkańców, których mijałem na ulicy. Brakuje mi moich przyjaciół, rodziców i siostry. Kolejna samotna łza spływa po moim policzku, rozdzierając serce w pół.
Tegoroczne wakacje były nadzwyczajne. Pracowałem w Centrum Pokemon jako pomoc do opieki nad pokemonami, a w wolnych chwilach opiekowałem się jajami pokemonów na pobliskiej farmie. No i jak w każde wakacje stałem na kasie w Markecie w sąsiedniej wiosce, coby sobie dorobić. Wielokrotnie myślałem o mojej przyszłości związanej z pokemonami - zastanawiałem się bowiem czy nie iść na studia, by móc fachowo badać zwyczaje pokemonów, jednak ten plan zostanie tylko planem.
Miałem całkiem sporą grupkę znajomych i przyjaciół. Byłem rozpoznawalny i lubiany za moje poczucie humoru i sposób bycia. Zawsze starałem się nieść światło by przeganiać smutek, ale los miał wobec mnie inne plany.

Słyszę dobiegające z korytarza kroki, więc muszę kończyć, pamiętniku. Poznałem go z początkiem pracy w Markecie. Zawsze podchodził do mnie do kasy i był miły, szarmancki, uwodzicielski. Odziany w garnitur i serdeczny uśmiech, przez który miękło mi serce. To może dziwne, jednak na swój sposób zależało mi na nim. Może się nawet trochę podkochiwałem, chociaż patrząc na to z boku było to absurdalne. Jednak ten człowiek, którego imienia nawet nie znam hipnotyzował mnie swoją osobą i sprawiał, że traciłem rezon.
Moje urodziny tego roku były deszczowe. Ostatni dzień pracy w Markecie w tym roku. Na oku miałem bowiem staż u Normana, tutejszego lidera Sali. Nikt dzisiaj nie przychodził przez deszcz, jednak On się pojawił, jak zawsze w swoistej adoratorskiej otoczce. Głębokim głosem zapytał mnie o której kończymy, na co odparłem, że jest ostatnim klientem na dziś i właśnie zamykamy. Na jego twarz wpełzł szelmowski uśmiech, kiedy proponował mi podwózkę do Petalburgu, zważywszy na pogodę. Bez namysłu się zgodziłem i do tej pory żałuję tej decyzji. Słyszę brzdęk kluczy, pamiętniku. Przetrwaj, by moja historia była zapamiętana!
Rodzina:
Caroline Starski – matka.
Gustav Starski – ojciec.
Bernadette Starski – siostra.


[/size]


Box | Konto bankowe | Galeria z trofeami

Zawartość plecaka:
- Pokedex
- 5 x Pokeball
- 1 x Greatball

- Stroje na pokazy:
- granatowa marynarka, beżowe zwężane spodnie, biała koszula i czerwona mucha.
- czarna kamizelka garniturowa, ołówkowe spodnie i taki w takim samym kolorze koszula
- Modna szkatułka:
- 3x Ozdobna pokrywka na pokeball
- Nalepki na pokeballe (rodzaje: serduszka, liście, pióra, 2xkrople, gwiazdki, bąbelki, błyskawice, chmurki, ogniki)
- Stroje dla pokemonów:
- Złoty diadem i czarodziejska różdżka.
- 6x kokarda

- 10 KG zwykłej karmy dla pokemonów
- Etui na TM/HM (HM02 Fly)
- Latarka
- Kilof
- Super wędka
- Woreczek na jagody
- Konewka
- Łopata
- Notes
- Koc
- Śpiwór
- Namiot
- Megastone X
- 2x Revive
- Naszyjnik
- Perła
- 3 x Heartscale
- Bilet
- Syntezator mowy Haku
- Kość
- Mental Herb
- Kamień
- Pluszak

Zawartość woreczka na jagody:
1 x Leppa Berry
129 x Oran Berries
5 x Enigma Berries
1 x Pecha Berry
_________________
Ostatnio zmieniony przez Księciu 2015-02-28, 11:06, w całości zmieniany 70 razy  
 
     
REKLAMA 

Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-10-10, 11:14   

Ostatnio zmieniony przez Yuki 2015-02-28, 11:06, w całości zmieniany 70 razy  
 
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-10-10, 11:14   

Brakuje skanu startera/pierwszego pokemona, który musi się znajdować w Karcie Postaci.
Uzupełnij bazując na skanie Mudkipa o tutaj:
http://www.pokemoncrystal...wtopic.php?t=11

Karta Postaci do uzupełnienia.
_________________
 
  :
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-10-10, 12:11   

~~ Akcept Karty Postaci ~~
_________________
 
  :
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-12-02, 14:55   

21.11.2014 - wyklucie jaja Swinuba od Yuki - pokemon w boxie - niewprowadzony w przygodę.
22.11.2014 - wyłowienie Leppa Berry z jeziorka i wykopanie Kości z kopalni.
28.11.2014 - wylosowanie Amaury na loterii - pokemon w boxie - niewprowadzony w przygodę.
29.11.2014 - otrzymanie od Yuki Typholsiona - pokemon w boxie - niewprowadzony w przygodę; wykopanie Oran Berry z jaskini.
02.12.2014 + 10lv dla Magnemite za dziesięciodniowy trening w DayCare; + 0.5lv dla wszystkich pokemonów za miesiąc listopad.
05.12.2014 +18 RC z konkursu; +15 lvl dla Magnemite z Rare Candy.
06.12.2014 - świąteczna wymiana za Mikołajki = Typholsion podarowany Saeqo, podarowany Lileep - niewprowadzony w przygodę; + 3 lvl dla Lileep za Rare Candy.
12.12.14 - Złapanie Shelldera na safari - pokemon w boxie - niewprowadzony w przygodę.
14.12.14 - wymiana Lileep na Porygona; ewolucja Porygona do Porygona-Z za sprawą zakupionych Upgrade i Dubious Disc
22.12.14 - Otrzymanie 10 RC i otrzymanie z eventu Zoruy oraz ewoluowanie jej w Zoroarka za pomocą cukierków - pokemon w boxie - niewprowadzony w przygodę.
24.12.14 - Otrzymanie jajka Espurra i Cherubi - pokemony są w boksie - niewprowadzone w przygodę.
26.12.14 - Wyłowienie Life Orb.
27.12.14 - Wykopanie naszyjnika, otrzymanie jajka Emolgi na święta z Crystalem.
29.12.14 - Wymiana Emolgi na Happiny.
01.01.15 - Otrzymanie kapsułki zwiększającej poziom o 5 z Loterii Styczniowej; poziom podniesiony Happiny (5>10). Dodanie 0,5 lv pokemonom dzięki profesji koordynatora oraz dodatkowe 0,5 lv za mini-event (Magneton, PorygonZ, Happiny oraz S. Beautifly).
04.01.15 - Wykorzystanie 1 RC, Oval Stone oraz 100 Tamato Berries do ewolucji Happiny w Chancey i Chancey w Blissey; użycie shiny proszku to zmiany Porygona-Z w Shiny Porygona-Z.
03.01.15 - Wyłowienie Revive.
04.01.15 - Wykopanie kości.
11.01.15 - Wygranie Shiny Scolipede w konkursie plastycznym. - niewprowadzony w przygodę; dodanie Shiny Scolipede i Anorith (box) +0,5 lv za mini-event.
13.01.15 - Wymiana Anoritha, Amaury i Swinuba na - kolejno - Phapy, Mudkipa i Torchica.
18.01.15 - Wyłowienie Revive i wykopanie Perły;
25.01.15 - Wyłowienie naszyjnika i wykopanie Oran jagody; +19 Oran Berries.
01.02.15 - Dodanie wszystkim pokemonom 0,5 lv i EM z comiesięcznej premii do profesji; +15 Oran Berries.
03.02.15 - Wyłowienie Greatballa i wykopanie Pecha Berry.
09.02.15 - Zebranie +19 Oran Berries.
10.02.15 - Otrzymanie Chikority od Cosmos; pokemon w boxie - niewprowadzony w przygodę.
13.02.15 - Otrzymanie 1 RC za tłustoczwartkowy konkurs. Wprowadzenie do przygody Corphisha.
15.02.15 - Otrzymanie 5 RC, 3 HS, Magnet i Megastone za udział i wygraną w Zimowej Szkółce. Podarowanie 6 RC i Magnet Magnetonowi. Otrzymanie Pidgeota za uczestnictwo w Zimowej Szkółce - niewprowadzony w przygodę. Wymiana Espurra na Cyndaquilla - pokemon w boxie - niewprowadzony w przygodę.
17.02.15 - Wyłowienie biletu, syntezatora mowy; wykopanie kości i mental herb; zebranie siedemnastu Oran Berries.
20.02.15 - Zakupienie czterech TM (Rain Dance, Sunny Day, Flamethrower oraz Ice Beam) oraz rozdysponowanie ich dla pokemonów Blissey oraz Zoroark. Zakup narzędzi koordynatorskich.
24.02.15 - Wyłowienie pluszaka; wykopanie kamienia; zebranie dwudziestu Oran Berries. Otrzymanie jaja Shiny Carvahny i wyklucie jej - pokemon w boxie, niewprowadzony w przygodę.
_________________
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-02-27, 23:38   

Karta do zamknięcia/usunięcia.
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.