Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Keisuke
2016-01-01, 19:45
Mhrok vs Koori
Autor Wiadomość
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2015-08-12, 21:58   Mhrok vs Koori

- Hej, jestem Remi. Miło mi ciebie poznać. - przestawiłem się na początku dziewczynie. - Co powiesz, żebyśmy zawalczyli, co? Nie jestem zbyt dobry w pojedynkach, więc proponuję walkę jeden na jednego. Ja użyłbym swoją Kurai, czyli przesłodką, srebrną Eevee. Ty zaś możesz wybrać dowolnego ze swoich podopiecznych. - wyjaśniłem dziewczynie, po czym się do niej szeroko uśmiechnąłem. - Co ty na to?

sędzia - Shuu (sorrki :<)
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
REKLAMA 
Łowca Rang

Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-08-12, 22:03   

 
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-08-12, 22:03   

Sara uśmiechnęła się wesoło
- Cześć. Sara jestem. W sumie dla mnie nie ma problemu. I nie martw się, też nie jestem dobra w walkach. W sumie walczę drugi raz w życiu - odparła wesoło czekając na sędziego i rozglądając się z ciekawością po arenie
_________________


 
  :
     
Matryoshka
KRZĄCZ!


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 423
Ostrzeżeń:
 2/5/6
Wysłany: 2015-08-12, 22:29   

Zasady:
1. Taktyki zawierają dokładnie 5 ataków.
2. Losować będzie ten generator.
3. Obrażenia i statystyki wyliczane będą według systemu zrzeszeniowego




Areną jest wydzielony teren zielonego, nienaruszonego dotąd przez trenerów pola. Wysokie drzewa znajdują się dość blisko siebie. Przez ich korony przesiewają się promienie słońca. Nie ma ta żadnych niskich krzaków, które można traktować za swego rodzaju kryjówkę.

Świeci słońce. Pozostały czas oddziaływania Sunny Day to trzy tury. Niestety Pokemony nie mogą korzystać z żadnych efektów pogodowych do momentu, w którym zielony dach z koron nie zostanie odpowiednio zdewastowany. Wystarczy użyć ataku dystansowego z minimalną siłą bazową - 50.


Kolejka: Koori -> Mhrok -> Shuu.
_________________


 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-08-12, 22:52   

Ach, więc my pierwsi. No dobrze. Sięgam sobie do torby po pokeball
- Gdzie ja to... Hmm... w tej kieszeni nie, w tej też nie... Hmm... O, już wiem! - odłożyłam plecak i wyciągnęłam pokeball z kieszeni bluzy
- Wybacz za to, roztrzepana dzisiaj jestem - rzuciłam przepraszający uśmiech w stronę przeciwnika, a potem rzuciłam pokeball między drzewka
- Ava, jak wygrasz tę walkę, kupię ci paczkę ciasteczek - zachęciłam Shinxa, wyłaniającego się z pokeballa - Zaczniemy od Leer, by osłabić obronę Eevee. Następnym naszym atakiem będzie Tackle. Wymierz tak, by oponent wbił się w drzewo. Wtedy zaatakuj Double Kick i zaraz po tym szybko Leer. Na sam koniec dodaj jeszcze jedno Tackle, tak dla pewności. Pamiętaj o unikach, może akurat się udadzą. Wierzę w cibie, mała - rzuciłam patrząc na to co zrobi przeciwnik
_________________


 
  :
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2015-08-14, 00:21   

Przyglądałem się dziewczynie z niemałym rozbawieniem. Poszukiwania odpowiedniej kuli zajęły jej trochę, jednak w końcu jej się udało. Przeciwnikiem dla mojej małej Eevee okazał być się Shinx. Ja nie musiałem szukać kuli lisiczki po kieszeniach, bo przez ten cały czas trzymałem PokeBall w ręce.
- Kurai, pokażmy im, kto jest silniejszy. - powiedziałem do swojej podopiecznej po jej wypuszczeniu. - Zacznij od wykonania Growl. Warknij na swojego przeciwnika i obniż siłę używanych przez niego ciosów. Pozwoli ci to dłużej wytrzymać na nogach podczas pojedynku. Następnie rozpędź się, po czym uderz w elektrycznego psiaka Tackle. Zaraz po tym przejdziemy do lekkiego namieszania w walce. Wykonaj Yawn, niech twoje gromkie ziewnięcie sprawi, że Shinx stanie się śpiący. Sprawi to, że w kolejnej turze psiak uśnie, co pozwoli nam na zarzucenie go gradem ciosów. Zacznij od wykonania na Shinx Tail Whip. Pomerdaj na nią swoim ogonkiem, żeby nieco zmniejszyć obronę twojej przeciwniczki, po czym przejdź do kolejnego ciosu - Tackle. Zaszarżuj na swoją przeciwniczkę i staranuj ją.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Matryoshka
KRZĄCZ!


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 423
Ostrzeżeń:
 2/5/6
Wysłany: 2015-08-15, 02:27   



Shinx:
HP: 882
Atak: 126
Obrona: 61
Sp. Atak: 98
Sp. Obrona: 61
Szybkość: 207


Eevee:
HP: 942
Atak: 115
Obrona: 73
Sp. Atak: 104
Sp. Obrona: 84
Szybkość: 229



Trenerzy usłyszeli głos sędziego - dał pozwolenie na rozpoczęcie walki, lecz okazało się, że nikt nie zamierzał wysyłać swojego podopiecznego do ataku. Co to za walka bez mieszania w statystykach?
(I) Po okolicy rozeszło się głośne wycie Eevee, co Shinx skwitował chłodnym spojrzeniem zwiastującym tylko kłopoty. (II) I nagle Pokemony równo ruszyły z miejsca. Obydwa były dość wątpliwej postury, a mimo to postanowiły użyć do ataku właśnie swoich ciał. Boleśnie zderzyły się w połowie, a siła uderzenia sprawiła, że zatoczyły ze dwa fikołki i niemalże wróciły do swojego pierwotnego miejsca. Plan wbicia w drzewo Kurai nie wypalił. W rezultacie Eevee straciła 103 HP, a Shinx 140 HP. (III) Na lisiczce widocznie nie zrobiło to większego wrażenia, bo usiadła… I ziewnęła, a jest to chyba jedna z najbardziej zaraźliwych rzeczy. Shinx zrobił się śpiący, ale nie zamierzał jeszcze odpuścić. Zebrał się w sobie i ponownie zaszarżował na Eevee. Ta niestety nie zdążyła zrobić uniku i oberwała raz z jednej łapki, raz z drugiej, tracąc tym samym (166x2) 332 HP.
(IV) Shinx popatrzył jeszcze na merdający przed nim puchaty ogonek Eevee, zanim padł pyszczkiem na trawę. (V) Po prostu zasnął, co wykorzystała lisiczka i z rozbiegu uderzyła go swoim ciałem. Stracił 156 HP.



Koori


Shinx Ava



HP: 586/882
ŚPI
-10% obrona
-10% atak




Mhrok


Eevee Kurai



HP: 507/942
-10% obrona
-10% atak



Dodatkowo: Efekt Sunny Day skończył się dwie tury temu.

Kolejka: Mhrok -> Koori -> Shuu.
_________________


 
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2015-08-28, 00:32   

Przyglądałem się walce mojej podopiecznej z elektrycznym psiakiem. Początkowo pojedynek był dosyć wyrównany, jednak w pewnym momencie Kurai mocno oberwała od Shinxa. Na szczęście udało jej się go uśpić, co pozwala nam na zwiększenie naszej przewagi.
- Brawo Eevee, idzie ci doskonale! - krzyknąłem do lisiczki, żeby zagrzać ją do dalszej walki. - Tą rundę rozpocznij od porządnego staranowania wątłego ciała swojego przeciwnika. Zaszarżuj na psiaka i uderz w niego Tackle! Następnie ponownie użyj Growl. Warknij na swojego przeciwnik i obniż siłę jego ciosów. Dzięki temu, jeśli ponownie użyje on Double Kick, będzie on osłabiony i nie odczujesz go tak bardzo. Wraz z tą techniką, wykonaj Tail Whip. Pomerdaj swoim śliczny i puchatym brązowym ogonkiem, żeby jeszcze bardziej obniżyć wartość obrony Shinxa. Zaraz po lekkim namieszaniu w statystykach elektrycznego psiaka, ponownie zacznij na niego biec i uderz Tackle. Staranuj swojego przeciwnika i pokaż mu, że nie warto lekceważyć ciebie z powodu mikrej budowy ciała i słodkiego wyglądu. Na koniec ponownie wykonaj Yawn. Ziewnij, żeby wprowadzić Shinxa w stan chęci do snu, dzięki czemu w kolejnej turze, będziemy mogli go wykończyć.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-08-28, 17:23   

Tak trochę ponad tydzień, ale co ja tam wiem...
---
Przygryzłam wargi. Nie jest dobrze...
- Ava, nie poddawaj się, wstań! Dasz sobie radę, wierzę w ciebie, no dalej, obudź się, mała! - krzyknęłam do pokemona. Powiedziałabym nawet, że jest źle. Nie wzięliśmy pod uwagę Yawn... By to szlag. No nic...
- Ava, obudź się, a jak się obudzisz, to użyj Tackle. Nie będziemy się już bawić w obniżanie statystyk, bo dwa, no, trzy takie ataki i Eevee leży i kwiczy. Pamiętaj, uniki też są ważne i należy je wykonywać. Gdy będzie na ciebie szarżować z Tackle uskocz i zaatakuj ponownie Tackle. Potem taktyka jest bardzo prosta - użyjemy raz Leer, gdyż osłabi to obronę lisa i Double Kick po raz pierwszy. Potem zbierz całą parę w łapach jaką tylko posiadasz i zaatakuj Double Kick po raz drugi, może uda się to skończyć tymi atakami. Dasz radę, mała. Na pewno - rzuciłam nieco zdenerwowana
_________________


 
  :
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-09-28, 13:03   

Tak się rzucę double postem, ale... em... kontynuujemy? Bo tak równo miesiąc w plecy... xD
_________________


 
  :
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2015-09-28, 15:57   

Nasze posty poszły, więc teraz chyba powinien pisać sędzia... Chyba, że się nie znam xD
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Keisuke 
Cora-san


Starter: Gastly
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 3668
Skąd: Poznań
Wysłany: 2015-10-26, 16:26   

Powinien być sędzia i jest c:

-----------------------

No cóż, Eevee rozpoczyna walkę od zaatakowania Tackle, który trafił i zabrał oponentowi (156 HP). Shinx nadal śpi co wykorzystuje lisiczka i ponownie warczyGrowl na stworka zmniejszając jego atak o kolejne 10%. Shinx w tym momencie się zbudził i zaatakował przy użyciu Tackle który zabrał podopiecznej Mhroka (93 HP). Następnie lis używa Tail Whip który zmniejsza obronę o 10%, lecz elektryczny stworek się tym nie przejmuje i używa Leer coby zmniejszyć obronę o 10%. Mimo wszystko Eevee się tym nie przejmuje i atakuje przy pomocy Tackle, który trafił i zabrał (172 HP). Pokemon Koori atakuje przy użyciu Double Kick, który trafił z czego jeden krytycznie. (224 i 149). Na sam koniec Eevee atakuje przy użyciu Yawn, lecz na nic się to jej zda, gdyż Shinx wykonuje ostatni atak, a mianowicie Double Kick który odbiera resztki HP pokemonowi

Pokemony:

Koori

Shinx:
HP: 258/882
Atak: 126
Obrona: 61
Sp. Atak: 98
Sp. Obrona: 61
Szybkość: 207

Mhrok

Eevee:
HP: 0/942
Atak: 115
Obrona: 73
Sp. Atak: 104
Sp. Obrona: 84
Szybkość: 229

Poziomy:

Eevee: 1 lvl
Shinx: 1.5 lvl
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.