Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2016-01-26, 08:18
Przygoda Snazzy
Autor Wiadomość
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2014-06-28, 19:35   

- Jasne, już się skupiam... tymczasem... Phoenix - szepczę cicho, wypuszczając ognistego ptaka. Będzie kiepsko, biorąc pod uwagę zdolność Turtwiga oraz arenę, jednak myślę, że dam sobie jakoś radę. - Na sam początek zastosuj Razor Wing... następnie zaś wzbij się nieco wyżej i osłoń się przed Razor Leaf, korzystając dwa razy z Flamethrower. Używając go, "rozprowadź" go dookoła siebie tak, by żaden osamotniony liść się nie przedostał. Po tym wszystkim zaś... zastosuj po prostu Fire Blitz i tyle. Gdyby jakoś próbował cię zaatakować, wzleć w górę, by uniknąć ataku.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
REKLAMA 

Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Wysłany: 2014-06-28, 23:43   

  :
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-06-28, 23:43   

Gale Wings - Wszystkie ataki typu lot mają zwiększoną prędkość o 1.
+ Trzyma: Sitrus Berry - przywraca 25% HP *jak chcesz to wykorzystać, to napisz xD*
-------------------------
Czas rozpocząć ekscytujący pojedynek między trenerką Mei "Mars" Imasawą, a liderką Pokemonów trawiastych w Eterna City - Gardenią. Naszą bitwę rozpoczyna Talonflame, który na samym początku wzbija się wysoko w powietrze, by pocisnąć prosto na wroga, używając do tego Razor Wind. Tnące niczym brzytwa, lśniące pociski mocno połechtały ciałko trawiastego żółwia, który nie zdążył obronić się skorupą (-140HP). Chwilę później malec podnosi się, po czym wysyła ku oponentowi ostre liście (Razor Leaf, -36HP). Niestety nie są one krytyczne, jednak w jakiejś mierze uszkadzają skrzydła Phoenixa, który może przez to mieć problemy z wykonywaniem wymagających ciosów, do których potrzebne są sprawne skrzydła czy też po prostu zawodowego latania. Flamethrower, na który pokusił się twój podopieczny, sprawia, że oprócz odebrania przeciwnikowi 450HP, dodatkowo podpalają się wszystkie pobliskie drzewa, a z nich ogień błyskawicznie rozchodzi się po całej arenie, powolutku liżąc językami płomieni korę roślin. O dziwo Milczek nie dał się narazić na poparzenia. Potworek jak ostatnio tak i tym razem posyła Razor Wind. Tym razem krytyczne odbierają 72HP. Ostateczny cios to Flare Blitz. Chyba nie trudno się domyślić, że wróg mdleje (-815HP, dodatkowe x1,5 ze względu na mocno grzejące słoneczko), ale ciekawostką jest, że Talonflame traci przez to 1/3 zadanych obrażeń, czyli w przybliżeniu 272HP. Zwycięzca zdobywa +2lvl.
- Milczek, dokonujemy zawrotu! - wydała polecenie kobieta, chowając przegranego Pokemona, by zastąpić go nowym, na przykład... - Sweetie! - zawołała, a na teren niezajęty jeszcze przez ogień wylądowała Cherubi. - Moja droga, po pierwsze - nie zbliżaj się do płomieni, rozumiesz? Tym razem dajemy zacząć drugiej stronie.

Talonflame 340/720HP - WIN!
Turtwig 0/628HP - LOSE!
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2014-06-29, 21:29   

Korzystam xD
-----------------
Kurczę, robi się coraz ciężej, ale póki na arenie jest Phoenix, nie będę miała problemu. Gorzej, jeśli przyjdzie czas na zmianę Pokemona, ale na razie póki jest tak, jest okej.
- Dobra, kochany, skończmy to jak najszybciej. Na sam początek podpal wisienkę przy pomocy Flamethrower, a następnie zanurkuj w dół, atakując Aerial Ace i dziobiąc Peck. Po tym natychmiast wróć na górę. Gdyby Cherubi próbowała cię zaatakować czym z dystansu, podpal to Flamehtrower, roznosząc płomienie wokół siebie, natomiast w innym przypadku po prostu się przesuń w bok.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-06-30, 09:43   

Chlorophyll - Kiedy podczas walki świeci słońce, szybkość Pokemona podwaja się. Wraca do normy, gdy pogoda się zmienia.
-------------------------
Pojedynek rozpoczyna Talonflame, który pomimo podwójnie zwiększonej szybkości rywala, pozostaje szybszy. Zaczyna jednak od konsumpcji trzymanej jagody, co rzecz jasna równa się z utratą kolejki. Sitrus Berry leczy 180HP (proszę usunąć ją ze skanu ptaszka). W takim razie zabawę zaczyna Cherubi, atakując krytycznym Tacklem (-110HP). Następnie Phoenix daje z całej pety Flamethrowerem, który nie powoduje poparzeń i zabiera 453HP. Nasza mała wisienka nie daje za wygraną i przywraca sobie 394HP za pomocą Morning Sun, któremu sprzyja mocno świecące słońce. Skrzydlaty Pokemon kołuje prosto w oponenta, atakując go mixem Aerial Ace i Peck, które wspólnie odbierają 735HP (405+330). Takim sposobem Sweetie staje się niezdolna do dalszej walki, a zwycięstwo odnosi Talonflame (+1lvl).
- Agrr... Może wymienisz tego ptaszka? Nie podobają mi się jego typu - odezwała się Gardenia, chowając kolejnego truposza. - Nie ma rady... Wybieram, Florę! - oznajmiła głośno, wypuszczając z balla Roserade.


Talonflame 410/720HP - WIN!
Cherubi 0/588HP - LOSE!
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2014-06-30, 14:19   

- Może lepiej nie, wolę to załatwić szybko i gładko - odpowiadam, pozwalając sobie na lekki uśmiech. Szkoda, że Ann, Cyn i Sat gdzieś się zapodziali, ale znając moje szczęście, to rozmawiają o mnie... brrr, a niech ich weźmie wszystko do diabła. - Dobra, Phoenix, ostatnia prosta i kończymy zabawę na dzisiaj, jak wrócimy do domu, zafunduję ci dobrą karmę i jagody. Na razie jednak skończmy to, co zaczęliśmy. Na start zacznij od Aerial Ace, które na końcu połączysz z silnym Peck. Następnie "odepchnij" się od Roserade, korzystając z Flamethrower. Gdyby przeciwnik próbował cię zaatakować bezpośrednio, wznieś się do góry lub odskocz w bok, natomiast gdyby starał się zranić cię z odległości, "otocz" się ogniem poprzez Flamethrower.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-06-30, 23:40   

no i nie zabrała Marsowata jagódki ze skanu, o!
---------------------
Natural Cure - Kiedy Pokemon zostaje wycofany do Pokeballa, wylecza się ze wszystkich zmian statusu.
---------------------
Nie dość, że Phoenix rozpoczyna trzecią z kolei, a także ostatnią walkę, to dodatkowo znów jako pierwszy. Za namową trenerki postanowił wykonać mix Aerial Ace z Peck. Nie dość, że obydwa ciosy powodzą się, to jeszcze drugi okazuje się być krytycznym. Phoenix niczym świderek uderzył w trawiastą rywalkę, zabierając jej łącznie 930HP. Nic dziwnego, że Flora mdleje, podczas gdy ptaszek zgarnia +0,5lvl. Gardenia schowała czym prędzej przegraną podopieczną, jednocześnie gestem ręki zapraszając cię do wyjścia z płonącej sali, która nie tak dawno była piękną dżunglą.
- Cóż mogę powiedzieć... Gratulacje - uśmiechnęła się lekko, wręczając ci tajemnicze pudełeczko. - W środku znajdziesz pieniądze, odznakę, jeden z przydatnych TM'ów typu trawiastego, a także niespodziankę. Chyba pora się pożegnać. Chyba, że masz jeszcze jakieś pytania bądź zażalenia?

Talonflame 410/720HP - WIN!
Roserade 0/648HP - LOSE!
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2014-07-01, 13:57   

Zabrała, ale Dais oślepła i nie sprawdziła stanu Sitrusów :3
----------------------------
- E... dziękuję? I chyba nic więcej nie mam do roboty tutaj... chociaż... bo skoro... zresztą nieważne. Przepraszam - tylko tyle mówię, a następnie idę w kierunku Centrum Pokemon, gdzie zamierzam wyleczyć Phoenixa i ewentualnie skorzystać z jakiegoś publicznego telefonu, coby zadzwonić do Cyn lub Sata i powiedzieć, że możemy się spotkać w jakimś parku czy coś albo od razu wracać do Floaromy... w sumie sama nie wiem. Zależy raczej od tego wszystkiego, gdzie oni się w ogóle podziali, co robią i za ile to skończą, zresztą wpierw muszę dotrzeć do budynku, nie?
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-07-01, 15:32   

ano to chyba, że tak ;p
----------------------------------
Po drodze do centrum zbadałaś zawartość paczki od liderki. Nie żebyś jej nie wierzyła, ale zawsze lepiej zobaczyć i przekonać się na własną rękę, co nie? Tak jak się spodziewałaś, w środku znalazłaś: Odznakę Lasu, 2640$, TM86 Grass Knot oraz cienką, malutką książeczkę zatytułowaną "Spis Pokemonów Trawiastych". W centrum raz dwa wyleczyłaś Pheonixa, po czym skontaktowałaś się przez pokedex z Satanem.
- No hej! Włóczyliśmy się cały czas po muzeum/bibliotece. A Cyn spotkaliśmy kilka minut temu. Powiedziała, że poszłaś walczyć, a ona wraca do siebie. Spotkajmy się pod lecznicą.
Posłusznie czekałaś na narzeczonego w wybranym miejscu. Lada chwila zjawia się tam wraz z Ann.
- Chciałam ci pokibicować, mamusiu! - jęknęła mała, patrząc na ciebie spojrzeniem pełnym wyrzutów sumienia.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2014-07-01, 23:43   

Dais, ale ja nie mam dexu xd
--------
- Ann, kochanie, naprawdę cię przepraszam, ale myślałam, że ciocia was zaprowadzi... zresztą powiem ci, że nie było na co patrzeć. Następnym razem mi pokibicujecie, okej? - wyjaśniam małej, czochrając jej rude włosy, natomiast Sata obdarzam delikatnym całusem w policzek. - Czyli wracamy już do domu, tak? Tylko... jak? Znaczy wiem, że mam Phoenixa i w ogóle, ale jednak wolałabym go nie obciążać... po tym wszystkim niezbyt dobrze wyglądał, a dzisiejsza walka... Satty, masz jakiś pomysł?
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-07-02, 00:30   

arrrrrg.... no to przez ogólnodostępny telefon w PC ;3
---------------
- No dobrzeee - zgodziła się Ann, kiwając główką, po czym podniosła rączki do góry, byś ją podniosła.
- Jasne, rozumiem cię, Phoenix powinien na razie dochodzić do siebie. Chyba walki też nie są póki co dla niego wskazane, nie? A wracając do środka transportu... Możemy skorzystać z moich Pokemonów. Chyba, że wolicie dla odmiany coś nowego? Wydaje mi się, że w centrum Eterny widziałem wypożyczalnię rowerów. Co wy na to? - uśmiechnął się szeroko, starając się przekonać damską część drużyny do swojego pomysłu.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2014-07-02, 14:56   

- Rowery? - powtórzyłam niezbyt zachęconym głosem. No bo jak inaczej powiedzieć mu, że ostatni raz na rowerze jechałam dobre dziesięć lat temu i nie umiałam wtedy jeszcze dobrze jeździć, co chwila się wywracałam... grrr... - Wiesz... w sumie to jest nawet dobry pomysł, ale może nie dzisiaj, co? Może któregoś dnia kupimy sobie rowery i pojeździmy razem w trójkę, ale dzisiaj... wolałabym inny środek transportu, poza tym założę się, że Ann nie potrafiłaby jechać na rowerze. Więc... może skorzystamy z twoich Pokemonów, co?
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-07-02, 16:14   

- Pffff... Zero aktywności. Chociaż nie... Ty to już sobie przygody powinnaś darować - prychnął, obdarzając cię zażalonym spojrzeniem i skwaszoną miną. - Ale jeszcze was wyciągnę, zobaczycie. Co do moich Pokemonów to spoko, jednak żadnego latającego nie mam, więc zostaje pomoc Kadabry - stwierdził, wypuszczając psychiczną bestię z balla. - Spoon, prosimy o teleportacje do Sunyflore.
W mgnieniu oka znaleźliście się pod swoim domem. Nastolatek podziękowawszy podopiecznemu, schował go z powrotem do czerwono-białej kulki. Weszliście na podwórko, a po przejście kilkunastu kroków, kiedy dotarliście na plac z tyłu chaty, dostrzegliście jakąś zgarbioną staruszkę ze słomianym kapeluszem na głowie, która tyłem do was zgarbiona zajmowała się pielęgnacją żywopłotu. Obok jej nóg na słońcu drzemie jakiś malutki Pokemon. Chyba Lillipup. Nieznajoma najwyraźniej nie zorientowała się, że ktoś przybył, ponieważ bez przerwy pracuje przy roślinach, nucąc sobie wymyśloną melodię.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2014-07-02, 18:50   

Sunyflore? O.o
-----------------------
Dobra... przestałam już ogarniać, co się ze mną i wokół mnie dzieje, dlatego odpytanie Sata na temat staruszki zostawiam sobie na później. Ostrożnie wchodzę do domu, a następnie do pokoju, który dzielę z Satem... no i to wszystko tylko po to, by zdjąć bluzę, ohydną blond perukę, cisnąć to wszystko na komodę i położyć się spać we własnym łóżku, zwijając się w kłębek. Zapewne Kobayashi zacznie protestować, a mała pytać, co z obiadem, jednak myślę, że powinni zrozumieć. Jeszcze nigdy nie byłam tak zmęczona jak teraz, więc Pokemony nakarmię dopiero, jak się wyśpię... ale wpierw muszę zasnąć, co też próbuję osiągnąć.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-07-02, 20:15   

Sailor T.T
ojojoj... bo to wina Dafa, bo o Sunyshore wspominał ;O
----------------------------------
Po minie Satana rozpoznałaś, że jest równie zdziwiony obecnością staruszki w waszym ogródku co ty. Dzięki temu mogłaś w spokoju dostać się do domu i zrobić wszystko, co zaplanowałaś, ponieważ nastolatek poszedł wyjaśnić sprawę z nieznajomą, a Ann chciała mu koniecznie towarzyszyć. Zanim wrócili, zasnęłaś. Zbudziłaś się o drugiej w nocy, ale tylko na moment. Zorientowałaś się, że ktoś cię przebrał w piżamę. Zapewne ten sam ktoś, kto teraz pochrapuje cicho przy twoim boku. Wtuliwszy się w Kobayashiego, ponownie odleciałaś do krainy marzeń. O 9:30 wybudziło cię delikatne potrząsanie, którego sprawcą okazuje się być narzeczony. Na jego twarzy gości troskliwy uśmiech, a więc chyba od rana dopisuje mu humor.
- Czemu wczoraj tak zwiałaś? Mogłaś chociaż mi powiedzieć, że to twoja babcia, a nie na idiotę wyszedłem - stwierdził, śmiejąc się na samo wspomnienie rozmowy ze starszą panią.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2014-07-02, 20:41   

Poczekaj, aż puszczą fajne gify, więcej Tsukino Usagi *w*
--------
- Cze... czekaj, to była moja babcia? Znaczy... myślałam tylko o tym, żeby się zdrzemnąć, nie myślałam racjonalnie... w sumie to skąd wiedziała, gdzie mieszkamy? - odzywam się bardzo zaspanym głosem, przecierając oczy, po czym wstaję i kieruję się do kuchni, intensywnie myśląc. Sat najwyraźniej zapomniał, że to, że wróciła mi część wspomnień, nie oznacza, że już nie mam amnezji. Nadal mam sporo dziur w pamięci, ale chyba jest już lepiej niż wcześnie... a teraz wypadałoby się zająć Pokemonami. Przyrządzam sobie w kuchni szybkie śniadanie w postaci jajecznicy, a następnie rozsiadam się z nim na werandzie, wypuszczając swoje stworki na porę karmienia.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.