Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2016-01-26, 08:18
Przygoda Snazzy
Autor Wiadomość
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2014-07-05, 16:30   

Jasne, jasne :3
---------------
- Wymiany? Wolę nie ryzykować, już raz miałam sytuację, że ktoś mnie oszukał przy wymianie, chociaż w sumie nie wyszło to na złe. Poza tym... raczej nie mam nic na wymianę. Co do Eterny... trzeba iść w kierunku Valley Windworks, ale tuż przed przejść na drugą stronę rzeki - staram się mniej więcej wyjaśnić drogę nieznajomej trenerce. Głupio się czuję, przecież ona jest zaledwie dwa, może trzy lata młodsza niż ja, a traktuje mnie, jakbym była co najmniej w wieku mojej siostry lub ojca. To pewnie przez Ann... kurczę pieczone, do diabła.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
REKLAMA 

Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Wysłany: 2014-07-05, 21:10   

  :
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-07-05, 21:10   

- No dobrze, nie będę przecież pani zmuszała - uśmiechnęła się dziewczyna, kiwając lekko głową. - Bardzo dziękuję za pomoc! Do zobaczenia! - zawołała, biegnąc wesoło we wskazanym przez ciebie kierunku.
Trochę jak zaczarowana patrzyłaś na oddalając się nieznajomą. Młoda, w pełni sił, ze swoim ukochanym starterem na ramieniu dąży do poznawania świata, zdobywania masy nowych gatunków Pokemonów i stawania się coraz silniejszą trenerką czy też koordynatorką. Czy na samym początku podróży lśniłaś zapałem tak mocnym jaki bije od niej? Co działo się po zbudzeniu nad jeziorem? To jeszcze jesteś w stanie sobie przypomnieć. Ale... Co było przedtem? Pusto... Ciemnica... Nie widzisz niczego. Z głębokich rozmyśleń wyrywa cię głos Ann.
- Mamo! - krzyknęła załamanym głosem, a jej oczkach ujrzałaś szklące się łzy, które lada moment mogą wypłynąć. - Dlaczego mnie ignorujesz? Chodźmy już! - nalegała, ciągnąc cię za nogawkę spodni w stronę domu.
Kiedy dochodzicie na miejsce, dostrzegasz, że w ogródku pracuje Satan. Co on tam kombinuje? Porozkładał masę desek, taśm, młotek, długa linijka i wiele innych rzeczy, których nigdy nie widziałaś w jego rękach. Jednak większą uwagę zwróciłaś na drugą postać. To ta sama kobieta co wczoraj. Znów tyłem do ciebie strzyże żywopłot na końcu działki z towarzyszącym jej Liliipupem.
- Co to za pani? Wczoraj też tu była - odezwał się diabełek, któremu nie w głowie już płakanie.

Scatterbug
Imię: ---

Poziom: 5
Typ:
Ewolucja: Scatterbug (9lvl) -> Spewpa (12lvl) -> Vivillon
Ataki: Tackle, String Shot
Charakter i historia: Scatterbug wykluł się z jaja w centrum (Floaroma Town), jednakże nie podobało mu się tam. Jest to bowiem Pokemon bardzo silnie związany z przyrodą, który nie przepada za przebywaniem w zamkniętych pomieszczeniach, a tym bardziej takich, gdzie czuć zapach chemikali. Całe dnie mógłby spędzać na świeżym powietrzu. O dziwo toleruje przesiadywanie w pokeballu pod warunkiem, że dostaje do jedzenia świeże liście lub zieloną trawkę. Problem pojawia się zimą, gdy wszystko zamarza, a robaczek nie zamierza tknąć żądnej karmy. Wtedy najlepszym rozwiązaniem są suszone jagody (szczególnie lubuje się w słodkich, kwaśnych oraz słonych). Mało się odzywa, rzadko kiedy wtrąca, lecz nie da sobie w kaszę dmuchać i zachowuje asertywność, nie ulegając innym. Wiecznie z głową w chmurach, podąża własnym tempem, dlatego nie czuje się gorszy po przez bycie powolnym robakiem.
Umiejętność: Friend Guard - W podwójnych i potrójnych walkach sprzymierzone Pokemony doznają mniejszych obrażeń.
Trzyma: ---

Shiny Totodile
Imię: ---

Poziom: 5
Typ:
Ewolucja: Totodile (18lvl) -> Croconaw (30lvl) -> Feraligatr
Ataki: Water Pulse (Egg Move), Scratch, Leer
Charakter i historia: Shiny Totodile wykluł się z jaja w centrum (Floaroma Town). Jest typem alfy, który uwielbia, gdy inni skaczą wokół niego. Nie cierpi pracować, chociaż przemęczania się podczas walk nie uznaje za wysiłek, dlatego do pojedynków zawsze okazuje entuzjazm. Dobrze znosi porażki, które motywują go do dalszych ćwiczeń. Za wszelką cenę chce jak najszybciej ewoluować, dlatego Mars może mieć z nim spore kłopoty, ponieważ krokodylek nie należy do szybko odpuszczających sobie i będzie zatruwał życie swojej opiekunki, dopóki ta nie zgodzi się na trening. Dobrze dogaduje się z inni, chociaż rzadko nawiązuje bliższe znajomości ze słabszymi. Woli trzymać się potężnych, silnych championów.
Umiejętność: Sheer Force - Ataki, które mają dodatkowy efekt, tracą go, ale ich moc zwiększa się o 33%. Umiejętność neutralizuje negatywne działanie Life Orb, kiedy używane są ataki mające drugi efekt (z wyjątkiem Flare Blitz) .
Trzyma: ---

Shiny Fennekin
Imię: ---

Poziom: 5
Typ:
Ewolucja: Fennekin (16lvl) -> Braixen (36lvl) -> Delphox
Ataki: Hypnosis (Egg Move), Scratch, Tail Whip, Ember
Charakter i historia: Shiny Fennekin wykluł się z jaja w centrum (Floaroma Town). Uwielbia się za swoją unikalność w postaci shiny, ale nie dla bycia orygialnym, lecz dzięki wspaniałemu kamuflarzowi. Wystarczy, że podkuli uszy, by rude włosy nie sterczały na boki, a wtem staje się szarą, niezwracającą na siebie uwagi kuleczką. Wcale nie należy do typu nieśmiałka. Po prostu uwielbia się maskować oraz zakradać, co pomaga mu w podłsłuchiwaniu. Miewa też zapędy czysto złodziejskie, czyli kradnięcie, jednakże przywłaszcza sobie tylko drobne, niewiele warte przedmioty lub owoce z bazaru. Może wydać się to trochę dziwne, ponieważ lisek od krwistych steków znacznie bardziej lubi soczyste morele. Nic jednak nie przebije słodziutkiego mleka kokosowego, po którym dostaje takiego kopa, że klękajcie narody. Zaleca się poić go tym specjałem przed pojedynkami czy też zawodami, w których liczy się zwinność oraz szybkość.
Umiejętność: Blaze - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki ogniste zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma: ---

Deerling
Imię: ---

Poziom: 5
Typ:
Ewolucja: Deerling (34lvl) -> Sawsbuck
Ataki: Synthesis (Egg Move), Tackle, Camouflage, Growl
Charakter i historia: Deerling wykluł się z jaja w centrum (Floaroma Town). Było to pod koniec lata, więc swój żywot rozpoczął jako zielona forma, którą lubi zdecydowanie najbardziej. Wiadomość, że to alergik zszokuje zapewne większość osób. Na pyłki, które sam produkuje jako odmiana wiosenna, nie ma uczulenia, ale większość innych od razu powoduje u niego cieknący katar, czerwone oczy, kaszel, a zdarza się nawet, iż wyskakują mu na pyszczku krostki. Czasami zachowuje się jak niemota, ponieważ pyta o rzeczy oczywiste lub nie potrafi poradzić sobie z banalnie prostą czynnością, jednakże ma wspaniałe serduszko. Pomocy z całą pewnością nie poskąpi nikomu. Warto również zaznaczyć, że doskonały z niego komik. Swoje zdolności aktorskie mógłby śmiało wykorzystywać do zarabiania grubej kasy.
Umiejętność: Serene Grace - Podwaja szansę występowania dodatkowych efektów ataków ofensywnych używanych przez tego Pokemona.
Trzyma: ---

Lotad
Imię: ---

Poziom: 5
Typ:
Ewolucja: Lotad (14lvl) -> Lombre (Water Stone) -> Ludicolo
Ataki: Astonish (Egg Move), Astonish, Growl, Absorb
Charakter i historia: Lotad wykluła się z jaja w centrum (Floaroma Town). Wiecznie zapracowana, krząta się i marudzi na cały świat, ale tak naprawdę uwielbia mieć jakieś zajęcie, ponieważ nie znosi lenistwa ani obiboczenia się. Świetnie się uczy, a także naśladuje innych. Przy porządkowaniu często sobie podśpiewuje, bowiem głos także ma aksamitny i zdumiewający. Nie lubi mieć konkurencji. Niestety w dwu-walkach też nie radzi sobie zbyt dobrze, a to dlatego, że nie potrafi zaufać partnerowi.
Umiejętność: Rain Dish - Kiedy podczas walki pada deszcz, HP Pokemona co turę odnawia się o 1/16 wartości maksymalnej.
Trzyma: ---
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2014-07-05, 21:53   

Zaczynam mieć powoli wszystkiego dość. Ta tajemnicza kobieta podająca się za moją babcię, to porwanie, eksperyment... czuję, że nie wytrzymam tego dłużej. Kręci mi się w głowie... ale z jakiego powodu? Przecież dzisiaj nie jest znowu tak gorąco, więc to żadne udar? Moje ciało się buntuje? Pewnie tak, ale nie jestem lekarzem, więc nie mogę tego z pewnością stwierdzić. Jedyne, co mogę zrobić, to po prostu czuć, jak moje ciało opada na kolana, a następnie rozkłada się całkowicie na trawie, a przed oczami mi ciemnieje... ciemno wszędzie, głucho wszędzie...
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-07-05, 23:07   

Co to będzie, co to będzie... Nie wiedziałaś, jak długo znajdowałaś się w objęciach Morfeusza, jednak, gdy zaczęłaś otwierać wilgotne oczy, czułaś się wspaniale. Tak świeżo i rześko. Do głowy nie dochodziły ci żadne zmartwienia, a mózg usilnie próbuje ci nakazać śmiać się do rozpuku. Z czego? Nie wiesz, ale czy to ważne? Skoro wszystko jest takie kolorowe, piękne! Nie byłaś nawet w szoku, kiedy po uniesieniu powiek zamiast trawy, nieba czy białego sufitu, ujrzałaś granat usiany trylionem migoczących kropeczek. Gwiazdy? Czyżbyś leżała pod płotem tak długo, że nastąpił środek nocy?
- Do you speak English? - zapytała mała kuleczka z dużymi uszami, która siedzi ci na nagiej klatce piersiowej. Swoją drogą to w ogóle cała jesteś goła.


Art by HourglassHero
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2014-07-05, 23:33   

Czo ty kombinujesz xd
------
Niby mam ochotę śmiać się i radować, ale z czego? Co się ze mną stało? Dlaczego akurat ze mną? Czy to ma związek z tym felernym eksperymentem? Błagam, do diabła, tylko nie to! I gdzie są Ann z Satem? I da dziwna staruszka? A może to ona za tym wszystkim stoi? Nie wiem, ale boję się i to na poważnie. Ignoruję dziwnego stworka i zamiast zająć się rozmową z nim zaczynam dociekać, gdzie jestem, czemu jestem naga i gdzie są moje ciuchy. Przede wszystkim oględziny całego ciała oraz okolicy, a na sam koniec... delikatne uniesienie tułowia na łokciach. Tyle chyba na razie starczy.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-07-06, 00:10   

ja niczo, ty mdlejesz xD już kurczę Junko węsz, pff ;3 albo od razu uznajmy, że staruszka to ona w przebraniu xddd
----------------------
Stworek przyglądał ci się z zaciekawieniem, a kiedy delikatnie się podniosłaś, wspierając ciało na łokcie, ześlizgnął się po twoim boku na podłoże. Wciąż jednak nie spuszcza cię z oczu i zadaje kolejne pytania w tym samym języku.
- Do you speak French? Spanish? Portuguese? Italian? Japanese? Chinese? German? Polish? Russian? Do you speak in Latin? - zakończył wymienianie, zmartwiony twoim brakiem odzewu.
Byłaś zajęta ogólnymi oględzinami, które wypadły dosyć nietypowo. Na ciele nie widzisz żadnych ran. I to dosłownie żadnych. Zniknęły wszystkie zadrapania, a nawet te głębokie cięcia na brzuchu. Z czystej ciekawości sprawdzasz też włosy. Od razu wyczułaś, że nie masz peruki. Zamiast niej długie, rude pukle głaszczą cię po same łopatki. A teraz czas na otoczenie. To granatowe coś jest chyba niebem. Jednakże nie jesteś na świeżym powietrzu, lecz w czymś w rodzaju glinianej chatki bez dachu. Po prostu okrągłe ściany z brązowo-pomarańczowe, zaschniętego materiału. To mała klitka wyłożona sianem i słomą. Drzwi, o ile to są drzwi, zakrywa gruba warstwa opadającego z zewnątrz mchu. Okien nie ma. Ostatnie na co zwracasz uwagę to kupka zapasów. Przypominają zmutowane owoce. Maluch podążył wzrokiem za twoim i widząc, że zatrzymałaś oczy na pożywieniu, podskoczył do niego, wziął jedno olbrzymie czerwone chyba jabłko, z którego wyrastają krótkie korzonki, a ogonek zdobi kilkanaście wielkich liści (coś jak palmowe). Nieznana ci istota wciągnęła dorodny plon ku twoim rękom, machając zachęcająco łebkiem.
- Tabaku is very tasty! - dodał entuzjastycznym tonem, podsuwając ci żarłeko coraz bliżej. Przy okazji odkryłaś, że kiedy zaczęłaś rozmyślać o wszystkim, co zniknęło, uczucie niezrozumiałej radości zniknęło. Teraz czujesz zmartwienie, lęk przed nieznanym oraz tęsknotę za Ann, Satanem, domem...
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2014-07-06, 13:39   

To pocwiczymy sobie angielski u Daisiaka.
-----------
Dobra. Samymi oględzinami nic nie zdziałam. Na wszelki wypadek sprawdzam jeszcze, czy mam tę bliznę, którą zrobił mi Snover na twarzy i dopiero wtedy odzywam się płynnie po angielsku.
- Where I am? My home... I need to return to my home... Ann - szepczę cicho, kręcąc głową. Na podsuwany mi dziwaczy owoc nie zwracam nawet uwagi. Jedyne, co potrzebuję, to wrócić do... chyba do własnego świata, ponieważ to, co widzę to raczej nie moje ciało... no chyba że nagle mnie ktoś zaczarował czy coś.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-07-06, 14:20   

uhuhu... o tym nie pomyślałam xd wiejemy~
---------------------------------
Po bliźnie nie ma żadnego śladu. Co ciekawsze twoja skóra wydaje się być w znacznie lepszym stanie, jakbyś dopiero co wyszła ze SPA. A ciało lekko pulchniejsze, jednakże chyba wciąż brakuje ci kilku kilogramów do wagi uznawanej za normę. Stworek nie nalegał, byś jadła, co możesz stwierdzić po tym, iż prędziutko odrzucił owoc na kupkę innych tabaków. Widocznie bardzo się ucieszył, że wreszcie zaczęłaś mówić.
- We are in my house - odpowiedział dumnym głosem, wypinając pierś do przodu. - Where is yours? Who is Ann? - zapytał, przeskakując wysoko nad tobą, by znaleźć się po drugiej stronie.
Maluch w mgnieniu oka przykicał do prowizorycznego wyjścia. Odchylił na moment mech. - Early morning. My name is Bubblebon. And you?
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2014-07-06, 14:39   

X_x Dedłam. Bój się liceum i matury, Daisiak :D
--------------------
No nie. Oszalałam? Albo trafiłam do szpitala, gdzie dali mi narkozę, przez którą odpłynęłam diabli wiedzą gdzie? Nie wiem, ale najchętniej wróciłabym do swojego ciała. Wbrew pozorom lubię swoje ciało takim, jakie jest, a ta nadmierna niedowaga i blizny... cóż, najważniejsze, że Satan mnie akceptuje taką, jaka jestem.
- I... don't know where is it... who is it... who I am... why I am here? What was before? How I am now here? Please... - moje odpowiedzi brzmią nieco dziwnie, ale cóż... dziwna ta sytuacja...
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-07-06, 15:40   

ej, właśnie... przecież wakacje się zaczęły, koniec z tym angielskim xd a SD odpisu nie mają, bo nie mam jak skanu zrobić xd jeśli tu nie ma 5 linijek to nie odpisuj, potem coś dodam ~
---------------------------------
- Hm? A czy rozumiesz mnie w tym języku? Muszę przyznać, że średnio dobrze idzie mi po angielsku - uśmiechnął się przepraszająco. - Słuchaj moja moja droga, ja też nie wiem kim jesteś, kim jest tq cała Ann i gdzie masz dom, a z chęcią pokażę ci moje zakątki. Tylko musimy jeszcze trochę zaczekać, aż się przejaśni, bo nocą niebezpiecznie wyłazić. A wracając do ciebie, to wiem tylko tyle, że leżałaś wczoraj w upale na Wzgórzu, to cię przytargałem do swojej norki. Z początku myślałem, że już kopnęłaś w kalendarz. Ale jednak nie - stwierdził wesoło.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2014-07-06, 16:08   

Na fonie 5 linijek komputerowych to ok 4,5. Jest 5 z groszem xD
------------------
- Excuse me? I don't think I can recognize this language... please, can we talk only in English? Where we are? Why we are here? Who are you? - wciąż zadaję te same pytania w tym samym języku, jednocześnie uporczywie szczypiąc się w przedramię. Do diabła, jeśli tylko zemdlałam i to jest sen, to powinnam się obudzić... a jeśli nie, to co? To chyba nie jest żadne porwanie czy coś, nie? W takim razie... co z Ann? I Satem? Kim była ta kobieta... i dlaczego, do diabła, jestem tutaj? Co ja takiego zawiniłam, do diabła...
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-07-06, 23:48   

a to okey C: i co ja Ci takiego zrobiłam, że mnie katujesz? xd zacznij współpracować z tą istotą, a wszystkiego się dowiesz~
-------------------
- Awwww... - jęknął potworek, łapiąc się łapkami za głowę, którą zaczął kręcić z niezadowoleniem na boki. - English? Ouu... Okey. We are in my house. You... emm... boom on the Hill yesterday? Yes! Yesterday it was very hot. I took you here. I'm Bubblebon. And you? - zapytał, powtarzając końcówkę po raz drugi. - Are you okay? Can you tell about you? You are hungry, tired or thirsty? - chyba opiekowanie się tobą wziął sobie jako priorytet. Dodatkowo dostrzegłaś, że co chwilę spogląda przez zasłonę mchu, oczekując chyba, aż słońce na wzejdzie an dobre.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2014-07-07, 00:00   

Chodzi ci o sygne? :D ladna jest :3
--------
- What do you mean by "your house"? Where exactly is it? How far away is it from my home? - kontynuuję swoją zwyczajową serię dociekliwycb pytań... powiedział coś o jakimś wzgórzu, ale gdzie to dokładnie jest? Czy to nadal Sinnoh? - I... don't know who I am. I expected that you would say me something... but now I see I was wrong... sorry, but I... I.... I am naked... my clothes, where they are? Did you stole them or you find me in this condition on... the Hill, yes? - odpowiada po chwili na pytania dziwacznego stworzenia, dorzucając własne. Chyba nie wie, że kłamię.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-07-07, 11:11   

nie, nie chodziło mi o sygnę. skomentowałam ją już na sb, ale jak teraz patrzę to jednak zbyt ruchoma xd
-----------------------
- "Your house" is the place from where you are. I do not know how far it is from here. Clothes? What is this? You were naked. Yes, I find you in this condition on the Hill - odpowiedział na chyba wszystkie pytania, które mu zadałaś.
Kiedy nastąpiła cisza i żadne z was nic nie mówiło, poczułaś mocny ból z tyłu głowy. Złapałaś się za to miejsce, ale nie wyczułaś żadnego guza, rozcięcia ani tym podobnych ewentualnych przyczyn niemiłosiernego bólu. Zacisnęłaś oczy, które zaszły łzami. Nie wiadomo czemu, ale samo z siebie zaczęło ci się polepszać, a jednym nowym odczuciem było... hmm... no... to przecież niemożliwe, ale zdawało ci się, jakby ktoś przyłożył coś bardzo zimno do twojej głowy. Wtedy usłyszałaś też niewyraźny, bardzo odległy szept starczego głosu wydobywający się jakby z głębi twojej mózgownicy. Z całą pewnością Bubblebon tego nie usłyszał, bo nawet nie zmienił wyrazu pyszczka.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2014-07-07, 17:28   

Szept w głębi głowy? To chyba moje jedyne odniesienie do mojej rzeczywistości... dodatkowo starczy, więc może to ta cała diabelska staruszka jest cały czas przy moim właściwym ciele i próbuje mnie ocucić? To ma chyba sens, dlatego ignoruję całe otoczenie, starając się wyciszyć i skupić wyłącznie na tym głosie. Może usłyszę też Sata? Albo Ann? Albo oboje naraz? Nie wiem, ale na razie to moja jedyna nadzieja, bo jeśli to nie pomoże, zwariuję. Gdyby skupienie na nic się zdało, szczypię się mocno, by sprawdzić, czy to sen, czy jawa.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.