Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Wybory na Mistrzów Gry
Autor Wiadomość
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-11-03, 01:28   



~ Pytania ogólne ~

Czy spełniasz wymogi na MG?: Yhym
Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?: Nope
Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?: Cóż, trudno powiedzieć. Zależy od czasu oraz czy przygoda będzie jakoś szła. Ale obstawiam min 1-3 odpisy dziennie.
Czy często potrzebujesz zastępcy? Jeśli tak, proszę wybrać go TERAZ: Raczej nie, nie przewiduje w najbliższym czasie niczego co spowoduje brak możliwości pisania etc.
Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?: 4/5 to takie maksimum. Może więcej ale to po jakimś czasie.
Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?: Tak, maksymalnie jedna taka przygoda.
Czy zgadzasz się na Poke-przygody? Jeśli tak, ile jesteś ich w stanie prowadzić na raz?: Szczerze? Nigdy jakoś się tym szczerze nad tym nie zastanawiałem. Trudno powiedzieć ale raczej nie.
Czy zgadzasz się się na Fakemony?: Tak, ale na pewno nie na start.

~ Krótki teścik ~

Ile min. linijek musi mieć post w przygodzie?: Minimum 5 pełnych linijek
Czy MG muszą stosować jednakowy system Poke-pojedynków?: Cóż, zależy to od MG. System musi być sprawiedliwy, nie może być że byle Tackle będzie silniejszy niz dajmy na to Hyper Beam. Poza tym opis walki ma być kompletny nie tylko hp.
Zaznacz kursywą miasta, w których stacjonuje jakiś lider: Eterna, Lavender, Nimbasa, Cyllage, Verdanturf, Violet, Geosenge, Floccesy, Viridian, Celestic
Jakie korzyści czerpie gracz z poboczną profesją hodowcy?: Cóż, posiadanie profesji Hodowca daje graczowi wyższy lv pokemonów które wyklują się z jajja(5lv jbc)
Ile wynosi kara grzywny, jaką musi zapłacić MG, który zrezygnuje z owego stanowiska w czasie miesiąca od zostania MG? Cóż, jest to okrągła sumka 10.000$. Auć....
(DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie:
Cóż, zwę się Dante Aligieri ale to raczej każdy kto czyta nick już wie. Co mogę o sobie powiedzieć? Hmm student mechaniki i budowy maszyn, zaocznie, wat. Samotny strzelec mieszkający w niedużej kawalerce w kochanej stolicy(Chwila, czy to aby nie wygląda jak podanie do programu randkowego?!). Ogólnie mam wprawę w prowadzeniu przygód, prowadzi się sesje RPG. Co prawda różnią się one od PBF"a, ale mentalność gracza zawsze jest taka sama. Mistrz gry daje mu prostą drogę do rozwiązania zadania, spokojnie pójdziemy tą dłuższą paląc po drodze dwa miasta, parę tawern oraz zabijemy kilka osób. Standard.... Co jeszcze? Hm, nie wiem sami mnie ocenicie raczej.


~ Umiejętności pisarskie ~
Poniższe opisy mają mieć formę odpisu MG dla gracza, a nie opowiadania, gdzie odpisujesz za MG i gracza.

Roman natknął się na wielki ślady. Zdecyduj samodzielnie jaki Pokemon je zrobił i dokąd zaprowadziły Romana:

Zatrzymałeś się na rozwidleniu, to co przykuło twoją uwagę to cóż ogromny ślad łapy/kopyta jakiegoś pokemona. Ślad był dość spory, zapewne jakiś większy gatunek z przedziału Nidokinga, Golema bądź innego tak wielkiego oraz masywnego pokemona. Kucnąłeś by lepiej zeskanować ów znalezisko swoim Pokedexem. Gdy wstałeś, urządzenie jeszcze przeszukiwało bazę danych, a sam dostrzegłeś w oddali iż ślady cóż, prowadzą dalej. Jedyne co mógłeś w tej chwili zrobić to ruszyć w ich kierunku. W drodze czytałeś informacje o owym gatunku pokemona. Ze skanu łapy wychodziło że był to Kangashan. Cóż, to dość potężny pokemon i zapewne nie obejdzie się bez walki, aczkolwiek zauważyłeś iż ślady są zrobione w dość nieregularny kształt. Po chwili w dostrzegłeś jaskinie, ślady prowadziły prosto do jej wnętrza. Cóż, jedyne co mogłeś teraz zrobić to głęboki oddech oraz zmówić szybki pacierz. Jeśli to matka z młodymi to zapewne będzie agresywna, lecz sposób rozłożenia śladów wskazywał raczej na to iż pokemon jest ranny i potrzebuje twojej pomocy, albo chociaż pomocy Siostry Joy.

Opisz świat Pokemon wyjęty prosto z westernu:

Daisy Town, 1890

W oddali widać jak ktoś jedzie do miasta. Jeździec zbliżał się na swoim Taurosie w dość zawrotnym tempie. Gdy był w pobliżu miasta znacznie zwolnił. Miasto, to nawet za dużo powiedziane, ludzie zajmowali się swoim sprawami, kobiety wieszały ubrania przy pomocy Spearow'ów. Co poniektórzy rywalizowali kto dalej rzuci igłą Cacnea. Cóż, sielanka jak się patrzy. W oddali jeździec zbliżył się do budynku szeryfa. Na szyldzie w gwieździe był wyryty Charizard, oznaka siły oraz odwagi. Jeździec zeskoczył ze swojego "rumaka". Wówczas ludzie podbiegli do niego i zaczęli się interesować jego towarzyszem. W oddali Dostrzegłeś stado Bouffalant'ów które chyba pędziło prosto na miasto. Szybko wskoczyłeś na swojego towarzysza i pognałeś na ów stado. Ludzie od razu pochowali się po domach, jakieś Diglety tylko wystawiały swoje łby spod ziemi.
Za stadem wystraszonych pokemonów jechał na swoim Shiny taurosie jeździec z czarnym kapeluszem - I co! MÓWIŁEM ŻE CIE POKONAM! - Wrzasnął, a jego "rumak" zaczął wyć/ryczeć podjudzając stado, a nad nim samym leciał Fearow. Cóż, okolice Daisy Town były dość surowe, nawet jak na tutejsze okolice i większość stworzeń zwanych Pokemonami nie potrafiła by przeżyć w tej okolicy bez ludzi oraz odpowiedniej pielęgnacji, chyba że były przystosowane do takich warunków jak wcześniej wspomniane dwa gatunki kopytnych.

~ Skan ~

Przygotuj skan dowolnego Pokemona ewoluującego przez Pal Pad:

Golem
Imię: -

Poziom: 30
Typ:
Ewolucja: Geodude (25lvl) -> Graveler () -> Dragonite
Ataki: Heavy Slam, Tackle, Defense Curl, Mud Sport, Rock Polish, Mud Sport, Rock Polish, Steamroller, Magnitude, Rock Throw, Smack Down, Bulldoze, Self-Destruct, Stealth Rock
Charakter i historia: Golem po przemianie z Gravelera stał się dość narwany. Często nie chciał wykonywać poleceń swojego trenera, co dość często kończyło się porażką bądź dość poważnymi obrażeniami. Dodatkowo całej sprawy nie ułatwiała duma oraz chęć bycia lepszym Golema. Jego wewnętrzna potrzeba dążenia do perfekcji sprawia że pomimo zmęczenia nie podda się nawet jeśli miało by to oznaczać jego koniec.
Umiejętność: Sturdy - Nie pozwala by pokemon został pokonany uderzeniem z rodzaju One-Hit-KO
Trzyma: -
_________________
 
 
     
REKLAMA 

Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Wysłany: 2015-11-03, 08:24   

 
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-11-03, 08:24   

Dante Aligieri napisał/a:
Daisy Town

Tak bardzo nie wiem, co powiedzieć XD

Hmm... Znalazłam kilka błędów interpunkcyjnych i bardzo często powtarzasz zaimek "cóż", chyba, że była to zamierzona operacja. Ogólnie nie widzę rażących błędów, na wszystkie pytania odpowiedziałeś poprawnie, a co do skanu jest prawie dobry. Machnąłeś się jedynie przy atakach, bo dałeś według rubryki "ΩRαS Level Up", a my posługujmy się "X & Y Level Up". Tak wiec zapamiętaj to, a ja jestem na tak.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Chen


Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączył: 27 Lip 2015
Posty: 33
Wysłany: 2015-11-03, 12:52   



~ Pytania ogólne ~

Czy spełniasz wymogi na MG?: Yes
Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?: Niedawno dołączyłam do tego zacnego grona, także nie. Na innych forach się co prawda zdarzało, ale nie była to tematyka związana z Pokemonami,
Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?: Co najmniej raz na trzy dni, może częściej.
Czy często potrzebujesz zastępcy? Jeśli tak, proszę wybrać go TERAZ: Praca i życie prywatne (tak, posiadam takowe... chyba), jednak trochę czasu zajmuje. Aczkolwiek będę się starała wchodzić tu w miarę regularnie. Postaram się w najbliższym czasie znaleźć zastępcę, tak na wszelki wypadek.
Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?: Zaczęłabym od trzech, później ewentualnie udostępniłabym miejsce dla jeszcze jednej osoby.
Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?: Jeśli historia będzie dobra, to jasne, czemu nie.
Czy zgadzasz się na Poke-przygody? Jeśli tak, ile jesteś ich w stanie prowadzić na raz?: Myślę, że mogę się podjąć C: Na początek dwie, potem się zobaczy.
Czy zgadzasz się się na Fakemony?: Tak, ale bardzo trudno będzie je zdobyć, na pewno nie będą od tak hasały po lesie na pierwszej stronie przygody.

~ Krótki teścik ~

Co jest wygraną za pokonanie liderki Elesy?": Odznaka Pioruna | TM72 Volt Switch | 3240$
Ile razy w roku MG może zawiesić przygodę swojemu graczowi?: Dwa razy
Najsilniejszy Pokemon Twojego gracza ma poziom 36. Podkreśl te stworki, które może zdobyć na obecną chwilę: Charmander (7lvl), Mantyke (50lvl), Greninja (40lvl), Dugtrio (46lvl), Zoroark (47lvl)
Na jakie typy typ ognisty nie działa (zadaje obrażenia x0)?: Żaden
Ile czasu na odpis graczom ma MG po powrocie z ośmiodniowej nieobecności?: Dwa dni
(DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie:
Cześć. Jestem miłą, sympatyczną i bardzo cichutką osóbką.
Nie.
Nie okłamujmy się, no ej. Bywam naprawdę różna, czasem zdarza się, bycie bardzo przyjemną i spokojną osobą, którą interesuje wszystko wokół. Czasem jestem obojętna, czasem dość nieprzyjemna. Różnie. Pracująca studentka – standardowo brak wolnego czasu w wyznaczonych godzinach, wszystkie piękne chwile lenistwa pojawiają się losowo. Cóż, lubię wszystko, co jest puszyste i mruczy, kpop i herbatę. Nie jestem nikim ciekawym, więc nie mam o czym się rozpisywać~ Nie gryzę, czasem połykam w całości. Uwielbiam pisać, tego typu fora to dla mnie dobra forma na wyzbycie się stresu. Nałogowo czytam książki, jednocześnie leń jest częścią mego życia.

P.S. Jestem po nieprzespanej nocy, wymyślam brednie, więc przymknijcie oko i uwierzcie, nie jestem demonem. A jeśli jestem zła, to zawsze możecie trafić na coś gorszego ;)

~ Umiejętności pisarskie ~
Poniższe opisy mają mieć formę odpisu MG dla gracza, a nie opowiadania, gdzie odpisujesz za MG i gracza.

Wykreuj postać przewodnika po Wyspach Pomarańczowego Archipelagu:
O Sehunie krążyły wśród mieszkańców legendy. Przede wszystkim plotkowano, że może być starszy niż same Wyspy, o czym szybko się przekonałaś. Dziaduszek trząsł się tak, że ledwo potrafił przestępować z nogi na nogę, nie słyszałaś praktycznie nic z jego przerywanych posapywaniem kazań, a bagaże oczywiście musiałaś nieść sama. Chyba wynajmowanie najtańszego przewodnika, żądającego ceny o połowę mniejszej niż reszta nie było takim dobrym pomysłem... Cóż, twoje pieniądze, twój wybór. Teraz musisz użerać się ze staruszkiem sama. Właśnie przystanął po raz dwunasty w ciągu ostatniego kwadransa, nie kryjąc się z tym, że bardziej ceni sobie brak nadmiernego wysiłku niż swoje obowiązki względem ciebie. Na razie Wyspa Mikan nie przywitała cię zbyt miło. Nawet pogoda powoli się psuła, zbierało się na deszcz, a ty przecież nie miałaś przy sobie nawet płaszcza przeciwdeszczowego... Po chwili już porządnie lało, przemokliście do suchej nitki, a odeszliście dość daleko od jakichkolwiek ludzkich siedzib... Nagle staruszek krzyknął głośno i upadł. Musiał poślizgnąć się na mokrych skałach...
-Nie mogę się podnieść - jęknął przeciągle. -Chyba skręciłem kostkę, pomóż mi, co tak sterczysz!
Miałaś do wyboru, ratować zrzędliwego dziadka lub sama spróbować odnaleźć drogę powrotną.

Kim wybiegła przerażona z domu strachów, wrzeszcząc wniebogłosy. Co ją tak wystraszyło?:
To nie tak miało być. Pragnęłaś udowodnić Ethanowi, że jesteś wystarczająco odważna, by wejść do domu strachów i wrócić z opisanym przez niego przedmiotem. Inaczej nie przekonasz go, by ci towarzyszył w dalszej drodze... On nie zadaje się z tchórzami. Już prawie przeszukałaś wszystkie pomieszczenia, zabrakło ci jednak odwagi, by zajrzeć do ostatniego, krzyki które usłyszałaś skutecznie cię zniechęciły. Skrzypienie podłogi, pajęczyny, ciemność, złowrogie cienie skutecznie wybiły cię z równowagi, także gdy usłyszałaś kobiece jęki zdecydowałaś się uciec z krzykiem zamiast sprawdzić co to...
- Wiedziałem, że tak będzie - Ethan nie dawał ci spokoju, kiedy opisałaś mu zdarzenie. - Poprosiłem moją koleżankę, żeby cię nastraszyła, chcieliśmy cię sprawdzić, a ty dałaś się złapać jak dziecko... Chodź, przedstawię cię jej, tylko nie przynoś mi więcej wstydu.
Chłopak nie dał ci ostatecznie znać, że ci nie pomoże, jednak było widać, że mocno nadszarpnęłaś jego zaufanie. Musisz to jakoś odkręcić, przekonać do siebie jego i tę jego znajomą.

~ Skan ~

Przygotuj skan dowolnego Pokemona, który kojarzy Ci się z Halloween:

Shiny Dusknoir
Imię: -

Poziom: 78
Typ:
Ewolucja: Duskull (37 lvl)-> Dusclops (Reaper Cloth) -> Dusknoir
Ataki: Fire Punch, Ice Punch, Thunder Punch, Gravity, Bind, Leer, Night Shade, Disable, Foresight, Astonish, Confuse Ray, Shadow Sneak, Pursuit, Curse, Will-O-Wisp, Shadow Punch, Hex, Mean Look, Payback, Future Sight
Charakter i historia: Dusknoir był własnością lorda zamieszkującego przepiękną rezydencję w regionie Kanto. Niestety, jego właściciel zmarł, a posiadłość, opuszczona przez wszystkich, przerodziła się powoli w dom strachów. Pokemon samotnie pilnował, aby do posiadłości jego pana nikt nie wtargnął. Początkowo atakował Katy, ale kiedy ta uratowała go przed Zespołem R zgodził się do niej dołączyć.
Umiejętność: Pressure - Stworek, który atakuje Pokemona z tą zdolnością, używa o jeden ruch mniej, niż ma narzucone (np. normalnie mógłby użyć 4 ruchów, ale rywal ma Pressure, więc wykonuje 3). Dodatkowo, jeśli Pokemon jest na pierwszym miejscu w drużynie, szansa na napotkanie silniejszych Pokemonów wzrasta o 50%
Trzyma: -
_________________
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-11-03, 16:56   

Pomimo tego, że dałaś jakiegoś championa na 78lvl i musiałam sprawdzać te wszystkie ataki, to nie mam Ci nic do zarzucenia xD A tak na poważnie część testowa i skan wykonane prawidłowo, natomiast opisy wyszły Ci cud, miód i orzeszki (aż zazdroszczę Twoim ewentualnym przyszłym graczom) <3 Jeśli tak fajnie piszesz po niewyspanej nocy to cóż... chyba sama rozumiesz, że łóżko nie jest dla Ciebie ;'D Jak najbardziej jestem na tak.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-11-03, 19:07   

Po ogarnięciu obu zapisów nie stwierdzam jakichś dyskwalifikujących błędów. Wygląda na to, że ludziom zależy ;P Innymi słowy Jaguź jest na TAK
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2015-12-05, 22:41   

Chcę spróbować :)
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-12-06, 12:56   

W takim razie łap:
Kod:
[center][img]http://i.imgur.com/5jPt2RF.png[/img]

[i][b]~ Pytania ogólne ~[/b][/i][/center]
[b]Czy spełniasz wymogi na MG?:[/b]
[b]Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?:[/b]
[b]Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?:[/b]
[b]Czy często potrzebujesz zastępcy? Jeśli tak, proszę wybrać go TERAZ:[/b]
[b]Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się na Poke-przygody? Jeśli tak, ile jesteś ich w stanie prowadzić na raz?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się się na Fakemony?:[/b]

[center][i][b]~ Krótki teścik ~[/b][/i][/center]
[b]Ile maksymalnie i minimalnie poziomów może zdobyć Pok za walkę z liderem?:[/b]
[b]Czy MG może odmówić prowadzenia graczom walk z liderami?:[/b]
[b]Ile czasu na powrót bez kary ma MG, który nagle zniknie z powodu awarii internetu?:[/b]
[b]Jakie są "zyski" z posiadania pobocznej profesji uzdrowiciela:[/b]
[b]W jaki sposób Tyrogue ewoluuje w Hitmonlee na forum?:[/b]
[b](DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie:[/b]

[center][i][b]~ Umiejętności pisarskie ~[/b]
[size=9]Poniższe opisy mają mieć formę odpisu MG dla gracza, a nie opowiadania, gdzie odpisujesz za MG i gracza.[/size][/i][/center]
[b]Opisz przebieg pierwszej randki Christiana z Chloe:[/b]
[b]Czemu Rocketsi opanowali miasto Vermilion?:[/b]

[center][i][b]~ Skan ~[/b][/i][/center]
[b]Przygotuj skan Delibirda:[/b]
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Elphias 


Starter: Bagon
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 435
Wysłany: 2015-12-07, 11:20   

Dais, kocham cię i dlatego robię ci więcej roboty :P zgłaszam się :3
_________________

"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi... Bo nie jesteś sam!"
 
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-12-07, 15:50   

Obawiam się, że ta miłość zacznie mnie wkrótce przytłaczać xD

Kod:
[center][img]http://i.imgur.com/5jPt2RF.png[/img]

[i][b]~ Pytania ogólne ~[/b][/i][/center]
[b]Czy spełniasz wymogi na MG?:[/b]
[b]Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?:[/b]
[b]Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?:[/b]
[b]Czy często potrzebujesz zastępcy? Jeśli tak, proszę wybrać go TERAZ:[/b]
[b]Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się na Poke-przygody? Jeśli tak, ile jesteś ich w stanie prowadzić na raz?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się się na Fakemony?:[/b]

[center][i][b]~ Krótki teścik ~[/b][/i][/center]
[b]Ile maksymalnie i minimalnie poziomów może zdobyć Pok za trening?:[/b]
[b]Czy MG może odpisywać swoim graczom raz na dwa tygodnie, jeśli Ci się zgodzą?:[/b]
[b]Czy MG musi wybrać sobie zastępce, jeśli zgłasza nieobecność na 15 dni?:[/b]
[b]Co dostaje gracz za wygraną z liderem Giovannim?:[/b]
[b]W jaki sposób Eevee ewoluuje w Sylveona na forum?:[/b]
[b](DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie:[/b]

[center][i][b]~ Umiejętności pisarskie ~[/b]
[size=9]Poniższe opisy mają mieć formę odpisu MG dla gracza, a nie opowiadania, gdzie odpisujesz za MG i gracza.[/size][/i][/center]
[b]Co przydarzyło się w wigilię Bożego Narodzenia w miasteczku Twinleaf?:[/b]
[b]Opisz charakter i wygląd dowolnej postaci NPC:[/b]

[center][i][b]~ Skan ~[/b][/i][/center]
[b]Przygotuj skan dowolnego Pokemona, który ma częstotliwość spotkania (Capture Rate) w granicach 100-200:[/b]
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Elphias 


Starter: Bagon
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 435
Wysłany: 2015-12-08, 12:47   



~ Pytania ogólne ~

Czy spełniasz wymogi na MG?: Myślę, że tak.
Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?: Sprawy osobiste.
Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?: Co NAJMNIEJ jeden/dwa dziennie.
Czy często potrzebujesz zastępcy? Jeśli tak, proszę wybrać go TERAZ: Raczej nie.
Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?: 5
Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?: Hmmm... Dwuosobówki jedynie.
Czy zgadzasz się na Poke-przygody? Jeśli tak, ile jesteś ich w stanie prowadzić na raz?: Tak. 3.
Czy zgadzasz się się na Fakemony?: Tak! <3

~ Krótki teścik ~

Ile maksymalnie i minimalnie poziomów może zdobyć Pok za trening?: Maks. 1,5; Min. 0.
Czy MG może odpisywać swoim graczom raz na dwa tygodnie, jeśli Ci się zgodzą?: Owszem.
Czy MG musi wybrać sobie zastępce, jeśli zgłasza nieobecność na 15 dni?: Musi, gdyż będzie karany co 7 dni do czasu powrotu.
Co dostaje gracz za wygraną z liderem Giovannim?: 5000$, Odznaka Ziemi, oraz TM26 Earthquake.
W jaki sposób Eevee ewoluuje w Sylveona na forum?: Atak typu fairy i 100 punktów zadowolenia, przez jagody z grupy III.
(DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie: No cóż... Nie jestem tu na forum krótko, choć zdarzało mi się kilka razy mrugnąć, a zarazem nie mam takiego stażu jak Yuki, Snazzy, o Daisy nie wspominając. Zawsze starałem się robić co mogłem, tak jak mogłem i tak jak podpowiadał mi to umysł i jakoś tak coś kazało mi się zgłosić na MG... Znowu xD Uwielbiam Fantasy, Sci-Fi (tylko łagodne xD) i jakby się uprzeć, to jestem multigatunkowy. Ubóstwiam Marvela, więc pewnie jakieś wzmianki będą... I pewnie Strażnicy Marzeń ^^

~ Umiejętności pisarskie ~
Poniższe opisy mają mieć formę odpisu MG dla gracza, a nie opowiadania, gdzie odpisujesz za MG i gracza.

Co przydarzyło się w wigilię Bożego Narodzenia w miasteczku Twinleaf?: W wigilię nie ma niepotrzebnych hałasów, które zaśmiecają charakter miast. Pokemony wyczuwając "magię" świąt przesiadują na pokrytych śniegiem drzewach, zaś ludzie zgromadzeni przy stole jedzą wieczerzę sytą i bogatą w potrawy nie z tej ziemi. Po spożyciu kierują się do kominków i choinek, by śpiewać kolędy i pastorałki, które często opowiadają historię o Mikołaju... Tak... Mikołaj to wielka zagadka, która przeważnie trapi dzieci do 11 roku życia i nagle wpada pomysł, że jednak nie istnieje, mimo że większość z nich nie raz go spotkała i Ty byłaś wśród nich. Dawno, dawno temu, co uważałaś za dziecięce wspomnienia.
Po zjedzeniu kolacji i śpiewaniu kolęd ruszyłaś do swojego pokoju, by nakarmić jeszcze Torchica, zaś potem grzecznie się położyłaś. Usnęłaś od razu, lecz długo nie pospałaś, bo wyszło na to, że obudził cię dziwny hałas... Skrzypienie dobiegało ze schodów, więc niewiele myśląc wpadłaś tam i odkryłaś... Jak twój ojciec wypija jedną z dwóch szklanek mleka dla mikołaja, które przygotowała twoja mała siostra... Jak on śmiał?! Przecież Jessica miała w tym roku przestać wierzyć! Ci dorośli są nieznośni... To była chyba największa zbrodnia w Twinleaf.
Opisz charakter i wygląd dowolnej postaci NPC: Przed ciebie wyskoczył chłopak, którego niebieskie oczy kontrastowały z czarnymi włosami. Ubrany był w granatową marynarkę nałożoną na białą, wyprasowaną koszulę, a obie podkreślały jego oczy... Jego nogi były zgrabnie opięte przez czarne rurki, zarysowując mięśnie na nogach. Był ubrany tak, by uwydatniać swoje atuty, zaś [...] gdy odszedł po rozmowie z tobą, mogłaś potwierdzić swoje podejrzenia... Był manipulatorem, ale bardzo uroczym, gdyż niewinnym. Czemu? Bo robił to nieświadomie. Każdy przypadkowy ruch sam w sobie chował jakieś przesłanie, które wpajało się do umysłu rozmówcy. Był niezwykły... Taki prosty i skomplikowany zarazem, co stanowiło rzadkie połączenie. Jego głos swoją aksamitną barwą droczył się z uszami, dając im słodki wydźwięk. Brunet był jedyny w swoim rodzaju.

~ Skan ~

Przygotuj skan dowolnego Pokemona, który ma częstotliwość spotkania (Capture Rate) w granicach 100-200:

Deerling
Imię: Rożek

Poziom: 33
Typ:

Ewolucja:

Ataki: Tackle, Camouflage, Growl, Sand Attack, Double Kick, Leech Seed, Feint Attack, Take Down, Jump Kick, Aromatherapy, Energy Ball
Charakter i historia: Nie wiadomo, czy Rożek jest synem Fircyka, Kometka, czy Pyszałka, lecz posiada tę samą werwę jak inne dzieci Sawsbucków Mikołaja. Jest szybki, śmiały i... Czasami za często zrobi coś nim przemyśli, czy może. Uwielbia ciasteczka korzenne oraz mleko, więc prawdopodobieństwo, że czerwony święty weźmie go do zaprzęgu, gdy tylko ewoluuje jest wielkie.
Umiejętność: Chlorophyll - Kiedy podczas walki świeci słońce, szybkość Pokemona podwaja się. Wraca do normy, gdy pogoda się zmienia.
Trzyma: --
 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-12-08, 20:43   

Osobiście nie mam nic przeciwko. Błędów nie ma, a nawet jeśli jakieś są, to niezbyt wyraźne i rażące... Że byłeś MG to wiem i pamiętam taki epizod - znaczy się jakieś doświadczenie w tę stronę masz.
Znaczy się Jaguź rzecze Tak.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2015-12-08, 21:06   



~ Pytania ogólne ~

Czy spełniasz wymogi na MG?: Tak
Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?: Nie, nie byłam nim jeszcze na Crystalu.
Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?: czwartek, może i piątek. Na pewno sobota i niedziela! (3-4 odpisy na tydzień) No chyba że wenę szlak trafi.
Czy często potrzebujesz zastępcy? Jeśli tak, proszę wybrać go TERAZ: Raczej nie będzie potrzebny.
Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?: Na początku, tak dla wprawy, byłyby to trzy a potem może wprowadziłabym dwa dodatkowe miejsca.
Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?: Max. dwie takie przygody.
Czy zgadzasz się na Poke-przygody? Jeśli tak, ile jesteś ich w stanie prowadzić na raz?: Tak zgadzam się, bo i tutaj będę w stanie coś wymyślić. Też na start 3 przygody :)
Czy zgadzasz się się na Fakemony?: Zdecydowanie nie.

~ Krótki teścik ~

Ile maksymalnie i minimalnie poziomów może zdobyć Pok za walkę z liderem?: od 0,5 do 4lvl (są też połówki)
Czy MG może odmówić prowadzenia graczom walk z liderami?: Tak.
Ile czasu na powrót bez kary ma MG, który nagle zniknie z powodu awarii internetu?: Dwa tygodnie
Jakie są "zyski" z posiadania pobocznej profesji uzdrowiciela: ich krzaki jagód leczących zawsze przynoszą max. plonów (czyli 5), a ich Pokemony po zakończonej walce zostają uzdrowione o 50% pozostałego im HP (ale jak zemdleje pok to nie zostaje uzdrowiony)
W jaki sposób Tyrogue ewoluuje w Hitmonlee na forum?: na poziomie 20 należy dać mu Protein
(DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie: No co, na pewno będę odpisywać często chyba że wena będzie na wyczerpaniu (patrz;szkoła) ale to się rzadko zdarza. Lubię dodawać obrazki do rozrywek, nie tylko pokemonów czy przedmiotów ale też okolicy. Możecie się spodziewać dość mrocznych wtyków ale i też niezwykłych. No to chyba tyle.

~ Umiejętności pisarskie ~
Poniższe opisy mają mieć formę odpisu MG dla gracza, a nie opowiadania, gdzie odpisujesz za MG i gracza.

Opisz przebieg pierwszej randki Christiana z Chloe: Postanowiłeś więc poinformować przez e-mail Chloe gdzie macie się spotkać. Wybrałeś włoską restaurację "Arrivederci" która nie dość że była ładnie wystrojona, dania tam były tanie i pyszne. Twoja dziewczyna pewnie się wymaluje a ty ubrałeś się w dziesięć minut. Na miejscu nie czekałeś zbyt długo na Chloe, zjawiła się bardzo szybko. Mogliście więc zacząć! Stolik dla dwojga i piękna, włoska muzyka. Pyszne dania i przyjemna atmosfera. Czas upłynął wam na rozmowach, mieliście rozmaite tematy. Często się śmialiście, aż miło było popatrzeć! Tak mijał czas aż w końcu restauracja powoli opustoszała, jednak wy dalej nie wyczerpaliście tematów do rozmowy. Właściciel restauracji zrobił wam miłą niespodziankę, mianowicie orkiestra na żywo zagrała specjalnie dla was przy waszym stoliku. Prawie... jak w filmie co nie? Może to faktycznie jest ta jedyna? Czy to już czas aby wyznać jej swoje nieprzemijające zauroczenie? Czułeś jednak, że znacie się za krótko i w końcu, po ostatnim kieliszku wina mogłeś ruszyć do domu. No chyba że masz jeszcze jakiś plan...
Czemu Rocketsi opanowali miasto Vermilion?:
W końcu po wielu wcześniejszych przeszkodach dotarłeś do miasta Vermilion. Spodziewałeś się przyjaznego i zaludnionego miasta a tutaj... dość pusto. Nikogo na ulicy, nawet pokemony gdzieś się pochowały i ani jeden z latających poków nie penetrował nieba. Nagle ktoś bardzo gwałtownie otworzył drzwi i brutalnie pociągnął cię za koszulę, wciągając do środka budynku i zatrzaskując drzwi. Nieznajoma postać oświeciła lampę i wtedy oceniłeś, że jest to mężczyzna po dwudziestce z szarymi włosami. Miał na sobie byle jakie ubrania, bluzę i potargane spodnie. Wyglądał na zdenerwowanego a jego słowa tylko to potwierdziły
- Pogięło cię? Po co tutaj przychodzisz? Nie wiesz, że Rocketsi opanowali miasto?
Nie zdążyłeś odpowiedzieć, bo już po chwili on sam zaczął gadać dalej - To musiało się stać, burmistrz za długo odkładał termin spłaty i teraz cała mafia Rocketsów przejęła miasto. Nie wiem co kombinują ale kazali siedzieć w domach, grozili nam... Mów co cię tu przywiało...- Woho! Ale akcja, coś dla ciebie. Przecież uwielbiasz takie zagadki i zawiłości, chociaż może jednak zrezygnujesz? O tej grupie mało co wiedziałeś, chyba że uda ci się coś wykombinować.

~ Skan ~

Przygotuj skan Delibirda:

Delibird
Imię: January

Poziom: 14
Typ:
Ewolucja: Deilbird
Ataki: Present
Charakter i historia: January został znaleziony jeszcze w jajku przez Negro. Wykluł się kilka dni po tym, jak trener przywiózł go do Centrum Pokemonów. Delibird po wykluciu zaciekawiony był chłopakiem i niemal od razu się do niego przywiązał. January nie przepada jednak za towarzystwem innych pokemonów z drużyny opiekuna. Zawsze chce pokazać że to on ma najwspanialszy atak, że jest taki wyjątkowy i w ogóle. Ma słabości do ciasteczek. Czasami ma dość każdego (nawet swojego trenera) i ucieka przy pierwszej lepszej okazji... jednak potem wraca. Chyba jak większość Delibird'ów uwielbia święta.
Umiejętność: Insomnia - Pokemon nie może zasnąć.
Trzyma: -
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-12-09, 18:30   

Elphias - miałam z Tobą problem, bo czasami jesteś jak bumerang i odchodzisz bez słowa, a potem znów się pojawiasz. Zdecydowałam jednak dać Ci szansę, ponieważ w formularzu nie znalazłam żadnego błędu i ciekawie piszesz (wg mnie). Miej jednak na uwadze, że to Twoja ostatnia szansa od Daisiaka i jeśli znów sobie czmychniesz (a nie będzie to spowodowane jakimś wypadkiem czy czymś naprawdę poważnym ;-;), to wpiszę Cie na czarną listę, a osoby stamtąd nie otrzymują już nigdy pozwolenia od Dais na pełnienie ważnych funkcji :c Podsumowując za, zaraz zrobię Ci wątek.

Viviann Malesci - odsyłam do ponownego i dokładnego zaznajomienia się z regulaminem forum, ponieważ w pytaniu "Czy MG może odmówić prowadzenia graczom walk z liderami?" dałaś błędną odpowiedź. Na potwierdzenie, że znalazłaś punkt, który mówi o tym, iż MG nie może odmówić graczom prowadzenia im walka z liderami, proszę, abyś podała numer owego punktu regulaminowego. Ogólnie wszystko mi się podoba prócz interpunkcji, która trochę leży. Tzn. czytając opis przebiegu randki byłam pod tym względem zniesmaczona, ale potem w drugiej opisówce prawie wszystko było już dobrze, więc nie wiem, co to za wahania xD Poczytaj o zasadach interpunkcji i szkol się dalej poprzez pisanie (duuuuużo pisania), a prędzej czy później samo Ci wejdzie to wszystko do głowy. Podsumowując jestem za pod warunkiem, że dasz numer punktu regulaminu, o którym wspomniałam wyżej.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2015-12-09, 19:59   

3.13 MG jest zobowiązany do prowadzenia swoim graczom walk z liderami (pod warunkiem, że spełnią powyższy punkt) zgodnie z informacjami na temat liderów, które znajdują się tutaj (prosimy również MG, by pamiętali o kwocie w wysokości 100$-500$, którą gracz powinien zapłacić w razie przegrania z liderem). To samo tyczy się E4 i championów, o których wiedzę należy czerpać stąd.


Przeoczyłam to. No a z tą interpunkcją to fakt, jednak posada MG pozwoliłaby mi się właśnie podszkolić z ortografii :)
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-12-09, 20:09   

Punkt poprawny.

Cytat:
No a z tą interpunkcją to fakt, jednak posada MG pozwoliłaby mi się właśnie podszkolić z ortografii :)

Tak też właśnie myślę ^^

Teraz jestem już całkiem za xD Czekamy jeszcze na Gwen.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.