Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2015-04-13, 17:56
Zapisy.
Autor Wiadomość
Ramsay Love 
Laska dynamitu!


Starter: Grotle
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 09 Lis 2014
Posty: 302
Skąd: Sieradz/Wrocław
Wysłany: 2015-02-26, 21:02   Zapisy.



Zapisy
Postarajcie się. Pamiętajcie, że nie mam obowiązku zgodzić się na każdego gracza. Będę Was oceniał na podstawie Karty Postaci i tego zapisu. Najlepsi zostaną moimi 'podopiecznymi'. Niech poniesie Was wena twórcza!


Cytat:
Karta Postaci
Podajcie link. Obczaję sobie jak się postaraliście.

Imię
Chyba wszystko jasne.

Nazwisko
To samo.

Pseudonim
Jeśli Wasza postać posiada to proszę wpisać. Będę jej czasami używał.

Wiek
Proszę o wpisanie ile lat ma dana postać.

Rywal
Czy posiadacie taką osobę, kim ona jest, może być opis. Jeśli nie macie, chętnie Wam wymyślę jeśli chcecie.

Towarzysz
Podobnie jak wyżej. Jeśli macie kogoś takiego to podajcie wszystkie informacje, a jak nie to chętnie coś sam opracuję.

Cele
Co chcecie osiągnąć? Po co ruszacie w podróż? Wszystkie informacje.

Starter
Podajcie Pokemona, z którym będziecie zaczynać. Pamiętajcie, że będę jak najlepiej odgrywać charakter stworków.

Początkowy region i miasto
Skąd ruszamy w podróż życia.

Pora roku
Kiedy wyruszamy. Ma być ciepło, zimno, śnieg, deszcz. Mogę też sam zdecydować. Tylko pamiętajcie, że jak ruszacie zimą to nie będziecie zasuwać na krótki rękaw.

Uwagi i prośby
Tu napiszcie WSZYSTKO co chcecie. Czyli czy macie jakieś życzenia, które mam wprowadzić. Może jakieś pokemony bardzo lubicie, to coś tam Wam dam. Wszystko co Wam się podoba. Im więcej i dokładniej, tym ja będę miał więcej pomysłów.
_________________
'Siądę na murku pod blokiem jak każdej nocy
Ona chyba nawet nie wie, że mam takie loty
W dłoniach to co nie pozwala mi wstać z kolan
Kiedyś pomagało zasnąć, dzisiaj w tym mam wroga.'


Karta postaci | Box | Konto bankowe | Galeria sław | Kopalnia | Jezioro


Ostatnio zmieniony przez Ramsay Love 2015-03-24, 14:03, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
     
REKLAMA 
Master of Disaster

Starter: Grotle
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 146
Wysłany: 2015-03-03, 09:52   

Ostatnio zmieniony przez Marque 2015-03-24, 14:03, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
     
Marque 
Master of Disaster


Starter: Absol
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 146
Wysłany: 2015-03-03, 09:52   

Karta Postaci
CLICK

Imię
Nikita

Nazwisko
Apraksinov

Pseudonim
Kita - zdrobnienie imienia ale wszyscy tak na niego mówią.

Wiek
18/19

Rywal
Brak i raczej nie chcę takiego stricte rywala/wroga jak w grach pokemona - nie ten typ przygody.

Towarzysz
na razie nie ma nikogo, ale chciałabym, żebyś kogoś wprowadził :)

Cele
Pogodzenie się ze śmiercią przyjaciela, wyjscie z depresji, odnalezienie sensu i celu w życiu. <- to cele przygody. Sam Nikita świadomie na to w ten sposób nie patrzy.

Starter
Starterem jest Absol ale poza tym Nikita ma jeszcze kilka pokemonów :) Wszystkie mają opisane jak je dostał i jaki mają charakter :)

Początkowy region i miasto
Kanto, Fuchsia City.

Pora roku
Koniec lata. Ciepło, ale powoli robi się coraz chłodniej.

Uwagi i prośby
Celem Nikity jest odwiedzenie dziadków Igora w Lilycove City. Jako, że już miałam wcześniej przygody ale bardzo mało się w nich wydarzyło, to chciałabym żebyśmy zaczęli po prostu z założeniem, że Nikita już z Cerulean City do Fuchsia City dowędrował, a te kilka pokemonów, które już ma, to do niego dołączyło w takich okolicznościach, jakie są opisane w ich historii (robiłam to w miarę szczegółowo). Więc teraz dotarł już do Fuchsia i musi znaleźć sobie statek albo inny środek transportu aby dostać się do Hoenn. A potem jeszcze w Lilicove City odnaleźć owe starsze małżeństwo i... Porozmawiać z nimi? Chyba o to mu w zasadzie chodzi. A gdy już porozmawia, to dalej zobaczymy jaki on sam wybierze sobie cel. Może oni zasugerują mu, co może ze sobą zrobić dalej? Może coś się wydarzy po drodze, jakieś zamieszanie, coś w co zostanie wciągnięty? Może spotka kogoś, z kim z jakiegoś powodu wyruszy? Opcji jest dużo i może po trochu z każdej byłoby najfajniejsze ;P
Marzy mi się, żeby wydarzenia i osoby, które spotka miały na niego wpływ, otwierały go może z powrotem na świat. Postać mam krnąbrną, cyniczną, w całkowitej depresji, dość agresywną ale jednak ten chłopak ma dobre, bardzo dobre serce i fajnie by było, gdyby to raz po raz wracało, pokazywało się w przygodzie. A to będzie musiał komuś pomóc, a to uratować i tak dalej.
Marzy mi się jakiś towarzysz dla niego, czy to chłopak czy dziewczyna, który jakoś z nim będzie musiał wytrzymać ;P
Marzy mi się również wątek romantyczny, a jakże! Jednak musiałby się on rozwijać bardzo powoli biorąc pod uwagę stan emocjonalny Nikity.
Myśli zwykłam zapisywać kursywą i preferuję trzecią osobę, jeśli to nie problem :)
Bardzo lubię, gdy pokemony pojawiają się w innych regionach niż tylko te, z których pochodzą. Aaa no i niemalże nie toleruję pokemonów-przedmiotów :/ totalnie gryzą się z moją wizją jakiegokolwiek realizmu tego świata! Pokemon żyrandol? Pokemon rożek lodów? Nie przyjmuję do wiadomości bo niby jak takie coś by miało żyć? Ja wiem, że magiczna energia z kosmosu ale... Nope. Im bardziej zwierzęcy pokemon, tym mi się bardziej podoba bo i ma sens! :)


Kocham je wszystkie <3
_________________
 
     
Ramsay Love 
Laska dynamitu!


Starter: Grotle
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 09 Lis 2014
Posty: 302
Skąd: Sieradz/Wrocław
Wysłany: 2015-03-03, 13:13   

Pierwsza osoba <3 Ogólnie podoba mi się cały motyw z tą podróżą, postać ciekawa, dajesz mi też w sumie wolną rękę w kreowaniu przyszłości Twojej postaci. Mam pomysł na najbliższą przyszłość Nikity, a potem zobaczymy w jakim kierunku będzie to szło. 3 osoba w żadnym razie mi nie przeszkadza. Postaram się dobrze dostosować. Poke-rzeczy mogę ominąć. Ewentualnie jak mi braknie pomysłów na jakieś walki to wtedy wprowadzę poke-lody albo poke-żyrandole xD Przygoda pewnie pojawi się dzisiaj. Tylko nie wiem czy zrobię to teraz, czy jak wrócę do domu jakoś pod wieczór. Dłużej nie będę pierdzielił...
PRZYJMUJĘ.
_________________
'Siądę na murku pod blokiem jak każdej nocy
Ona chyba nawet nie wie, że mam takie loty
W dłoniach to co nie pozwala mi wstać z kolan
Kiedyś pomagało zasnąć, dzisiaj w tym mam wroga.'


Karta postaci | Box | Konto bankowe | Galeria sław | Kopalnia | Jezioro


 
 
     
Gość

Wysłany: 2015-03-03, 13:20   

Karta Postaci
[KP]

Imię
Alex

Nazwisko
Esper

Pseudonim
Tymczasowo brak. Może kiedyś coś się do niego przyklei.

Wiek
16

Rywal
Na szczęście Alex nie zdążył jeszcze narobić sobie wrogów. Choć konfliktowy raczej nie jest, nie pogardzi jednak dobrą rywalizacją gdy taka się nadarzy.

Towarzysz
Na razie nikt nie towarzyszy tej społecznej porażce, ale miło by było, gdyby ktoś się z czasem znalazł.

Cele
Celem byłoby szukanie właśnie takowego celu. Zaczynając jako osoba pozbawiona motywacji, Alex liczy na to, że znajdzie coś, do czego będzie mógł dążyć.

Starter
Ralts. Więcej informacji w KP.

Początkowy region i miasto
Hoenn, Rustboro City.

Pora roku
Początek śnieżnej zimy.

Uwagi i prośby
To moja pierwsza próba wzięcia się za PBF, więc nie ukrywam, jestem trochę spięty. Dlatego też prosiłbym o (w miarę rozsądku) wyrozumiałość. W sprawach mechaniczno-tematycznych mam prośbę, by również przedmioty, a nie tylko pokemony/jaja, zdobyte poza przygodą były wprowadzane, choćby w prosty sposób (paczka od rodziny?), fabularnie. Chciałbym też uniknąć w przygodzie wątków romantycznych, bo nie czułbym się pewnie w pisaniu ich. Przygodę wolałbym utrzymywać w pogodnych klimatach, z poważniejszymi sytuacjami występującymi lekko rzadziej. W trakcie trwania przygody postać będzie zmieniać się i nabierać charakteru w zależności od tego co mu się w życiu przytrafiło, z ukierunkowaniem na stanie się bardziej optymistycznym. Nie jestem pewien w jaki sposób rozdzielać różne elementy tekstu, więc zasugerowałbym pisanie myśli kursywą, a słów z pogrubieniem. Pisać będę w trzeciej osobie. Co do pokemonów, mam swoje ulubione typy, ale tak długo jak nie jest to lub , to jestem w stanie obdarzyć miłością wszystko.

 
     
Esper 
Psychopomp


Starter: Ralts
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 20 Lut 2015
Posty: 12
Skąd: Manchester
Wysłany: 2015-03-03, 13:22   

Karta Postaci
[KP]

Imię
Alex

Nazwisko
Esper

Pseudonim
Tymczasowo brak. Może kiedyś coś się do niego przyklei.

Wiek
16

Rywal
Na szczęście Alex nie zdążył jeszcze narobić sobie wrogów. Choć konfliktowy raczej nie jest, nie pogardzi jednak dobrą rywalizacją gdy taka się nadarzy.

Towarzysz
Na razie nikt nie towarzyszy tej społecznej porażce, ale miło by było, gdyby ktoś się z czasem znalazł.

Cele
Celem byłoby szukanie właśnie takowego celu. Zaczynając jako osoba pozbawiona motywacji, Alex liczy na to, że znajdzie coś, do czego będzie mógł dążyć.

Starter
Ralts. Więcej informacji w KP.

Początkowy region i miasto
Hoenn, Rustboro City.

Pora roku
Początek śnieżnej zimy.

Uwagi i prośby
To moja pierwsza próba wzięcia się za PBF, więc nie ukrywam, jestem trochę spięty. Dlatego też prosiłbym o (w miarę rozsądku) wyrozumiałość. W sprawach mechaniczno-tematycznych mam prośbę, by również przedmioty, a nie tylko pokemony/jaja, zdobyte poza przygodą były wprowadzane, choćby w prosty sposób (paczka od rodziny?), fabularnie. Chciałbym też uniknąć w przygodzie wątków romantycznych, bo nie czułbym się pewnie w pisaniu ich. Przygodę wolałbym utrzymywać w pogodnych klimatach, z poważniejszymi sytuacjami występującymi lekko rzadziej. W trakcie trwania przygody postać będzie zmieniać się i nabierać charakteru w zależności od tego co mu się w życiu przytrafiło, z ukierunkowaniem na stanie się bardziej optymistycznym. Nie jestem pewien w jaki sposób rozdzielać różne elementy tekstu, więc zasugerowałbym pisanie myśli kursywą, a słów z pogrubieniem. Pisać będę w trzeciej osobie. Co do pokemonów, mam swoje ulubione typy, ale tak długo jak nie jest to Obrazek lub Obrazek, to jestem w stanie obdarzyć miłością wszystko.

Z jakiegoś powodu zostałem automatycznie wylogowany, więc wpisuję się jeszcze raz, już nie jako gość.
 
     
Ramsay Love 
Laska dynamitu!


Starter: Grotle
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 09 Lis 2014
Posty: 302
Skąd: Sieradz/Wrocław
Wysłany: 2015-03-03, 13:39   

Jak już się worek z graczami otworzył to dość szybko zajmą wszystkie miejsca! Ogólnie jest spoko, nie mam jakiś zastrzeżeń. Podoba mi się. Historia krótka, ale w końcu podczas przygody tworzymy swoją nową historię. Mam już delikatny zarys początku Twojej gry, dlatego chętnie zgodzę się na takiego gracza :) 3 osoba mi nie przeszkadza, a jeśli chcesz to i przedmioty będę wprowadzał. Oczywiście będzie zależało wszystko od tego na jakim etapie będziemy. Jeśli będzie środek jakiegoś ważnego wydarzenia to po prostu znajdziesz to coś od tak. Jeśli będzie to moment, w którym nic się nie dzieje to podkoloryzuje to i owo z tymi przedmiotami. Oczywiście, proszę mnie informować na bieżąco co trzeba wprowadzać. Gra pojawi się dzisiaj, ale raczej pod wieczór, bo niedługo spadam zrobić nogi :D
PRZYJMUJĘ.
_________________
'Siądę na murku pod blokiem jak każdej nocy
Ona chyba nawet nie wie, że mam takie loty
W dłoniach to co nie pozwala mi wstać z kolan
Kiedyś pomagało zasnąć, dzisiaj w tym mam wroga.'


Karta postaci | Box | Konto bankowe | Galeria sław | Kopalnia | Jezioro


 
 
     
Aren 
Wielki Pururin


Starter: Vulpix
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 04 Sty 2015
Posty: 60
Skąd: Puru?
Wysłany: 2015-03-04, 22:12   

Karta postaci: http://pokemoncrystal.jun.pl/viewtopic.php?t=1343

Imię: Aren

Nazwisko: Asakura

Pseudonim: Brak, ale jeśli podczas przygody coś się nawinie, to bardzo spoko

Wiek: 16 lat

Rywal: Brak, jednak byłoby bardzo miło gdybyś mógł kogoś wprowadzić

Towarzysz: I tu pojawia się mała niedogodność. Aren bowiem zaczęła podróż z bratem(inny user, któremu odwidziało się granie tutaj), lecz można uznać, iż każde z nich wybrało inną drogę i obecnie szesnastolatka podróżuje jedynie ze swoim pokemonem. Nie obraziłabym się, gdybyś mógł kogoś wprowadzić, jednak bardziej zależy mi na znalezieniu dla niej rywala.

Cele: Otóż ta dziewoja ma kilka. Chciałaby zostać najlepszym trenerem pokemon, dać z siebie wszystko w lidze i szczycić się swoją wiedzą na temat ognistych pokemonów. Tak, właśnie ognistych. Poznanie ich z każdej strony, złapanie jak największej jej ilości i wytrenowanie to jest coś, co bardzo motywuje białowłosą do działania. W końcu to właśnie one goszczą u niej pierwsze miejsce. Jest jednak jeszcze jedna sprawa, czy raczej zagadka, którą Aren chciałaby rozwiązać. Mianowicie jej amnezja i to, że absolutnie nie pamięta nikogo z rodziny, oprócz brata.

Starter: Vulpix

Początkowy region i miasto: Kanto, Cinnabar Island

Pora roku: Późna wiosna, kiedy jest dużo słoneczka i ciepełka

Uwagi i prośby: Uwag raczej nie mam, wszystko zostało wcześniej opisane, jedynie mogę mieć prośbę co do pokemonów, by - jak już pewnie się domyślasz - w głównej mierze były ogniste. Oczywiście nie pogardziłabym różnymi ewolucjami Eevee, czy też smoczymi i elektrycznymi typami. O, i jeszcze latającymi! No... W sumie to jestem otwarta na niemalże wszystkie pokemony i ich typy :3

 
 
     
Ramsay Love 
Laska dynamitu!


Starter: Grotle
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 09 Lis 2014
Posty: 302
Skąd: Sieradz/Wrocław
Wysłany: 2015-03-04, 23:15   

Fajna karta postaci, lubię kolorki, spójność, taki ład :D Mówisz, że grałaś już, więc jakbyś mogła to streść mi jeszcze krótko swoją poprzednią przygodę. Dosłownie w paru zdaniach. Gdzie byłaś, co robiłaś. I jeszcze pytanko: chcesz być najlepsza w lidze Pokemon, więc wszystkie starcia z liderami wchodzą w grę?
_________________
'Siądę na murku pod blokiem jak każdej nocy
Ona chyba nawet nie wie, że mam takie loty
W dłoniach to co nie pozwala mi wstać z kolan
Kiedyś pomagało zasnąć, dzisiaj w tym mam wroga.'


Karta postaci | Box | Konto bankowe | Galeria sław | Kopalnia | Jezioro


 
 
     
Aren 
Wielki Pururin


Starter: Vulpix
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 04 Sty 2015
Posty: 60
Skąd: Puru?
Wysłany: 2015-03-04, 23:32   

Ah, wait, wait, bo źle to ujęłam. Nie grałam wcześniej, chodziło mi o historię, gdzie moja postać, jak i postać osoby o której wspomniałam po prostu... Hym... Mieliśmy tę samą historię - rodzeństwo wylądowało z amnezją w świecie pokemon i mieliśmy zacząć dopiero razem pisać w przygodzie, ale no... Nie pykło. Uff~, chyba wyjaśniłam.

Jeśli zaś chodzi o ligę... TAK. Wszystkie potyczki z liderami jak najbardziej wchodzą w grę.
_________________
 
 
     
Ramsay Love 
Laska dynamitu!


Starter: Grotle
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 09 Lis 2014
Posty: 302
Skąd: Sieradz/Wrocław
Wysłany: 2015-03-04, 23:36   

Dobra, to w takim razie chętnie Cię przygarnę :D Myślę, że jakiś delikatny zarys Twojej przygody mam już w głowie. Może nawet dzisiaj coś naskrobię.
PRZYJMUJĘ!
_________________
'Siądę na murku pod blokiem jak każdej nocy
Ona chyba nawet nie wie, że mam takie loty
W dłoniach to co nie pozwala mi wstać z kolan
Kiedyś pomagało zasnąć, dzisiaj w tym mam wroga.'


Karta postaci | Box | Konto bankowe | Galeria sław | Kopalnia | Jezioro


 
 
     
Cleo 
Marudny Gracz


Starter: Mawile
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 32
Dołączyła: 19 Mar 2015
Posty: 20
Skąd: Z kontowni
Wysłany: 2015-03-23, 12:41   


Karta Postaci
http://pokemoncrystal.jun...p?p=29137#29137

Imię Cleo Phoebe

Nazwisko Mikaelson

Pseudonim Brak

Wiek Moja postać ma 23 lata, proszę Pana.

Rywal Niestety takowego nie posiada, więc zdaję się na Ciebie.

Towarzysz Tak jak wyżej :) 

Cele Moim celem jest zdobycie odznak. Złapanie dużej ilości kieszonkowych stworzeń, a następnie wytrenowanie ich poprzez dalsze podróże. Poznać wielu interesujących, albo i zabawnych osób, z którymi być może się zaprzyjaźnię. Stoczyć wiele walk, móc się rozwijać i stać się kimś znanym. Dostać się do Anistar City, w którym mieszkają moi rodzice. Spotkać ludzi, przez których wraz z bratem zostałam oddzielona od rodziców, rodzinnego miasta i rozliczyć się z nimi za te wszystkie stracone lata.
Inne wątki fabularne miło widziane! :)


Starter Jest nim oczywiście Mawile. Aczkolwiek posiadam u swego boku jeszcze jednego pokemona - Grovyle.

Początkowy region i miasto Unova, Driftveil.

Pora roku Wyruszamy o bardzo ciepłej porze roku, szefie. Mianowicie w lecie, kiedy słońce nie próżnuje i ogrzewa nasze ciała! :D

Uwagi i prośby Hmm... Głównie uwielbiam pokemony ogniste, elektryczne, smocze i walczące. Chociaż innymi też nie pogardzę. To tyle.
_________________

 
     
Ramsay Love 
Laska dynamitu!


Starter: Grotle
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 09 Lis 2014
Posty: 302
Skąd: Sieradz/Wrocław
Wysłany: 2015-03-24, 14:02   

Spoko, wezmę Cię. Podoba mi się. Tylko nie wiem czy dzisiaj będzie gra, bo mam sporo do ogarnięcia. PRZYJMUJĘ.
_________________
'Siądę na murku pod blokiem jak każdej nocy
Ona chyba nawet nie wie, że mam takie loty
W dłoniach to co nie pozwala mi wstać z kolan
Kiedyś pomagało zasnąć, dzisiaj w tym mam wroga.'


Karta postaci | Box | Konto bankowe | Galeria sław | Kopalnia | Jezioro


 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.