Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2015-07-31, 09:54
Zapisy
Autor Wiadomość
Grzeg 
Tssk...


Starter: Zubat
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączył: 25 Wrz 2014
Posty: 90
Skąd: Magiczna Skarpa
Wysłany: 2015-02-26, 21:12   Zapisy

Co ja tutaj... a tak tutaj się możecie zapisać. Całkiem fajnie będzie, prawdopodobnie zginiecie w trakcie gry, ale nie przejmujcie się z tym - z grą jak z życiem, są wzloty i są upadki. A czasem wypadki. I złamane kręgosłupy, zniszczone marzenia i pęknięte serca. Ale podobno buddyści wierzą w reinkarnacje, także może następnym razem odrodzicie się jako piękny motyl i nie będziecie się musieli przejmować takimi rzeczami. No, przynajmniej pęknięciami kręgosłupa. Motyle nie mają kręgosłupa.

Dobrze, to może na co będę zwracał uwagę podczas przyjmowania graczy:
Po pierwsze i najważniejsze historia. Historia, historia, historia. Nie mówię, ze to ma być jakaś superhiper epopeja z smokami niszczącymi świat i pieśniami w tle czy coś. Nic z tych rzeczy - ma po prostu być napisana poprawnie i mnie zaciekawić. Nie ukrywam, że smoki tutaj są plusem. Lubie smoki. Szczególnie te które palą wioski.
Piszę to na żywo i nie chce mi się edytować, więc się okazało teraz że punkt pierwszy będzie także punktem ostatnim, przynajmniej do czasu kiedy mi się to zachcę ponownie zedytować, czyli prawdopodobnie zostanie tak na zawsze.

Dobra, przejdźmy do tego po co tu przyszliście, czyli zapisów. Prowadzę gry pokemonowe, trenerskie i wieloosobowe (jak ten ostatni typ to dodajcie z kim chcecie grać i zadbajcie o to by ta druga osoba wiedziała o tym :x). Tutaj rzucam wam formularzyki:


Kod:

[b]Link do KP[/b]: wiadomo.
[b]Towarzysze[/b]: Czy z kimś podróżujecie i takie tam. Tutaj opiszcie też ich charakter, wygląd, pokemony jakie posiadają itp. (Tutaj jak wam się nie chce pisać, to możecie się zdać na moją pomysłowość, nie gwarantuje jednak że będzie to taki towarzysz jakiego sobie wyobrażacie)
[b]Rywale[/b]: Tak samo jak przy towarzyszu.
[b]Inne powiązania:[b] Jacyś znajomi? Rodzina? Coś w tym stylu? Nie musicie tutaj opisywać ich charakterów jeśli nie chcecie, po prostu wymięcie że tacy istnieją w tym świecie. Być może się pojawią w grze, być może nie.
[b]Cel gry:[/b] Jeden bądź więcej. Opisz co chcesz osiągnąć w grze.
[b]Początkowy region i miasto[/b]: wiadomo o co chodzi.
[b]Pora roku[/b]: Możecie zostawić puste, wtedy coś wylosuje.
[b]Chcesz mieć Fakemony w przygodzie? [/b]
[b]Dodatkowe uwagi i prośby[b]: wszystko o czym mogłem zapomnieć i takie tam.



Kod:

[b]Link do KP[/b]: wiadomo.
[b]Towarzysze[/b]: Czy z kimś podróżujecie i takie tam. Tutaj opiszcie też ich charakter, wygląd, pokemony jakie posiadają itp. (Tutaj jak wam się nie chce pisać, to możecie się zdać na moją pomysłowość, nie gwarantuje jednak że będzie to taki towarzysz jakiego sobie wyobrażacie)
[b]Rywale[/b]: Tak samo jak przy towarzyszu.
[b]Inne powiązania:[b] Jacyś znajomi? Rodzina? Coś w tym stylu? Nie musicie tutaj opisywać ich charakterów jeśli nie chcecie, po prostu wymięcie że tacy istnieją w tym świecie. Być może się pojawią w grze, być może nie.
[b]Cel gry:[/b] Jeden bądź więcej. Opisz co chcesz osiągnąć w grze.
[b]Typ gry:[/b] Czyli czy istnieją miast i trenerzy czy też nie, co się dzieje w świecie i takie tam.
[b]Miejsce startowe:[/b] Region i krótki opis miejsca w którym się znajdujesz. [/b]
[b]Pora roku[/b]: Możecie zostawić puste, wtedy coś wylosuje.
[b]Chcesz mieć Fakemony w przygodzie? [/b]
[b]Dodatkowe uwagi i prośby[b]: wszystko o czym mogłem zapomnieć i takie tam.


No to chyba na tyle. Zapisywać się.
_________________
Postaci Karta
Ostatnio zmieniony przez Grzeg 2015-04-01, 15:25, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
REKLAMA 
Lazy Batman

Starter: Zubat
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1004
Wysłany: 2015-02-27, 17:10   

Ostatnio zmieniony przez Chmurek 2015-04-01, 15:25, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Chmurek 
Lazy Batman


Starter: Yayakoma
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 32
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1004
Skąd: Katowice
Wysłany: 2015-02-27, 17:10   

Link do KP: Klik
Towarzysze: Bardzo poproszę :) Zawsze milej podróżować w towarzystwie. Co do ich wyboru, charakteru i tak dalej to zdaję się na Ciebie.
Rywale: Tak samo jak przy towarzyszu :)
Inne powiązania: Chyba nie. Znam jedynie te sześć pokemonów z akwarium, ale jaka jest realna szansa na ich spotkanie?
Cel gry: Tak samo jak w KP. Celem jest założenie własnej ławicy, zwiedzenie świata. Wiadomo jednak jak to jest. W czasie gry postać się zmienia, zmieniają się priorytety, dochodzą nowe marzenia.
Typ gry: Istnieją ludzie, pokemony. Świat wygląda tak jak teraz. No z tym wyjątkiem, że zamiast zwierząt są pokemony :)
Miejsce startowe: Tutaj pozostawiam Ci dowolność. Jak wiesz z historii *jakże rozbudowanej* moja postać nie ma pojęcia gdzie się znajduje. W przenośni i dosłownie.
Pora roku: Wiosna.
Chcesz mieć Fakemony w przygodzie? Dlaczego by nie :)
Dodatkowe uwagi i prośby: Nic wygórowanego : D
_________________
KP | BOX | BANK

 
 
     
Grzeg 
Tssk...


Starter: Zubat
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączył: 25 Wrz 2014
Posty: 90
Skąd: Magiczna Skarpa
Wysłany: 2015-02-27, 17:26   

Żeś mi wrobił.. Moja pierwsza przygoda pokemonowa i pod wodą w dodatku będzie. Prawdopodobnie opisywanie powierzchni innej planety przyszło by mi z większą łatwością.
No cóż, będzie zabawnie~!
Żeby było oficjalnie - Zostałeś Przyjęty - pogrubiłem abyś lepiej się z tym czuł.

I postaraj się nie wyskakiwać z wody, bo znów się udusisz. Albo coś cię zje. Albo wyschniesz. Albo cię usmażą.
Dobra, postaram się coś wymyślić na grę. Tutaj klasyczne - gra będzie kiedy będzie.
_________________
Postaci Karta
 
     
Aiko 
~ Podnóżek Szatana ~


Wiek: 26
Dołączyła: 21 Sie 2014
Posty: 78
Wysłany: 2015-02-28, 15:01   

Link do KP: Absurdalna karta nienormalności.
Towarzysze: Niet~
Rywale: Biedota c:
Inne powiązania: Ni ma.
Cel gry: Zostać zawodową aktorką i przepytać wszystkie osoby które mogły coś wiedzieć na temat zakończenia dziennika ojca.
Początkowy region i miasto: Kanto, Pewter City
Pora roku: ~~
Chcesz mieć Fakemony w przygodzie? Czemu nie.
Dodatkowe uwagi i prośby: Nic już chyba. I nie zraź się niesamowicie absurdalnie absurdalną historią. Aha, w innych powiązaniach nie skończyłeś bbcode z [b] ;d
_________________
 
     
Grzeg 
Tssk...


Starter: Zubat
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączył: 25 Wrz 2014
Posty: 90
Skąd: Magiczna Skarpa
Wysłany: 2015-02-28, 20:57   

Aiko napisał/a:
Aha, w innych powiązaniach nie skończyłeś bbcode z [ b] ;d

...
..
.
Tak miało być. Yup, i dokładnie tej wersji będę się trzymał. *idzie po cichu poprawić*
Tak sobie czytam tą historię i tak czytam... I tak sobie myślę, że biedny ten chyba ojciec, trzy lata leżał w szpitalu, obudził się to mu nawet daty nie powiedzieli i wygonili. Ale taką mamy służbę zdrowia, co poradzić.

Dobra tam, oficjalnie przyjmuję, żeby nie było, grę założę jutro albo pojutrze. Będzie ciekawie.

A i jeszcze dopytam - skąd masz Staryu?
_________________
Postaci Karta
Ostatnio zmieniony przez Grzeg 2015-03-02, 00:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Aiko 
~ Podnóżek Szatana ~


Wiek: 26
Dołączyła: 21 Sie 2014
Posty: 78
Wysłany: 2015-02-28, 22:44   

Z loterii lutego.
_________________
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-03-01, 01:10   

Link do KP: Klik
Towarzysze: Zdaje się na twoją pomysłowość.
Rywale: I tu też. :)
Inne powiązania: Król wcale nie musiał umrzeć. Może zostać wskrzeszony podobnie jak moja postać.
Cel gry: Zrozumieć dlaczego Hilda została przeniesiona w czasie, jakie jest jej przeznaczenie.
Początkowy region i miasto: Sinnoh, Twinleaf.
Pora roku: Zima.
Chcesz mieć Fakemony w przygodzie? Nie.
Dodatkowe uwagi i prośby: Nie-e.
_________________
 
     
Tete 
Tejrikoteto // Triti


Starter: Furfrou
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 183
Wysłany: 2015-03-01, 12:31   

Link do KP:KP
Towarzysze: To co siedzi w znalezionym przez Reza premier ball'u. Tu zdaję się na Ciebie co to dokładnie będzie.
Rywale: Jakiś się pewnie znajdzie.
Inne powiązania:
-Trener, który nadał imię skunksowi. Poza tym, że w stosunku do Reza był niezbyt przyjemny to nie mam jakoś precyzyjnie nakreślonego jego charakteru, czy wyglądu.
-Przysiadające na wysepce pokemony latający, czy pływające w rzece wodne. To są znajomości utrzymywane raczej z widzenia. Wyrażane najwyżej oszczędnym powitaniem.
Cel gry: Pomoc pokemonowi z primierball'a w odnalezieniu trenera, który go zagubił. Stanie się silniejszym nie tylko przez podbijanie lvl'a, ale też psychicznie. Chciałabym, aby Rez powoli zmieniał swój charakter poprzez to co będzie go spotykało w czasie wyprawy. To czy zmieni się w kochającego stworka, czy też jakiegoś potwora... Cóż, wyjdzie pewnie w trakcie pisania.
Typ gry: Klasyczne uniwersum gier pokemon, czerpiące w miarę możliwości z anime i mangi.
Miejsce startowe: Unova chyba... Bo tam są rzeki, ne? Ale może być też jakaś inna kraina nie pochodząca z gier.
Pora roku: Za oknem jest tak szaro i ponura, dlatego chcę przynajmniej pisać o ciepłych, letnich, wiosennych, krajobrazach.
Chcesz mieć Fakemony w przygodzie? Mogą się pojawić. Nie jestem ich wielką fanką, ale niektóre mają naprawdę fajny dizajn.
Dodatkowe uwagi i prośby: No nie wiem hmm... Może powinnam powiedzieć, że piszę różnej długości posty. Zależnie od nastroju i chęci trafią się dłuższe, a innym razem krótkie odpisy. Im bardziej wkręcę się w historię tym więcej będę pisać.
Nie lubię gdy MG ciągnie mnie w jakąś stronę. Wolę jak szturcha mnie w plecy, ale jednak pozostawia wybór drogi, którą mogę obrać.
_________________
 
     
Grzeg 
Tssk...


Starter: Zubat
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączył: 25 Wrz 2014
Posty: 90
Skąd: Magiczna Skarpa
Wysłany: 2015-03-01, 23:11   

Okej, Ksiąć, nie chce mi się długo rozpisywać przyjmuje Cię.

Uaah, Tete Tete Tete. Tetetetetetete. Podoba mi się Twój nick, podoba mi się Twój av i podoba mi się historia jaką przeczytałem. Daje całkiem spore możliwości~! Mam już nawet pomysł co z tymi rzeczami zrobić. Będzie ciekawie~! Jesteś przyjęta!

A tak, tym samym uderzyłem w mój ustalony limit gier pokemonowych. Jeśli ktoś jednak będzie chciał to może złożyć jeszcze podanie.
_________________
Postaci Karta
 
     
spoconyzenek 


Starter: Totodile
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 29
Dołączył: 28 Mar 2015
Posty: 34
Wysłany: 2015-03-28, 14:03   

Link do KP: http://pokemoncrystal.jun.pl/viewtopic.php?t=1581
Towarzysze: na razie brak, ale możesz coś wprowadzać z czasem
Rywale: brak danych, ale ogólnie FBI i rząd i wszystko co się tylko da jest moim rywalem
Inne powiązania: Emily - szczegóły w KP
Cel gry: odnaleźć siostrę, poznać prawdę na temat jej porwania, zostać mistszem pokemon
Początkowy region i miasto: Cokolwiek z Kanto/Johto/Sinnoh. Do tej pory podróżowałem w Johto
Pora roku: niech będzie wiosna
Chcesz mieć Fakemony w przygodzie? nie
Dodatkowe uwagi i prośby: zrób mi coś a la archiwum x. Łażę i rozwiązuję jakieś zagadki z pogranicza kryminału i sci-fi. Mogą one być powodem dla mojego przemieszczania się. No i oczywiście główny cel przyświeca gdzieś tam daleko, ale w końcu kiedyś chciałbym go osiągnąć (co nie musi oznaczać końca gry, możesz jakieś nowe wątki wprowadzić). Jakieś sceny +18 wskazane dla dobra fabuły i wiarygodności postaci mej, ale nie musisz się zagłębiać w szczegóły. To chyba tyle.
 
 
     
Grzeg 
Tssk...


Starter: Zubat
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączył: 25 Wrz 2014
Posty: 90
Skąd: Magiczna Skarpa
Wysłany: 2015-03-28, 14:13   

Zenek zostaje przyjęty w zamian za kanapkę z pasztetem. Takim normalnym, bez selera i pieczarek. Barbarzyńcy jendne pasztety niszczą.
_________________
Postaci Karta
 
     
Pucykot 
Szczęśliwy Pustaczek


Starter: Starly
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 12 Maj 2015
Posty: 44
Skąd: STARGUARD
Wysłany: 2015-05-17, 21:55   

Czcigodny MG, postanowiłam zaszczycić cię moim zapisem. Mam nadzieję, że mnie przyjmiesz. Mam też słoik Nutelli na łapówkę gdybyś jednak zechciał mnie odrzucić.~

Link do KP: http://pokemoncrystal.jun.pl/viewtopic.php?t=1759
Towarzysze: Zdaję się na twoją łaskę~
Rywale: Nope.
Inne powiązania:[b] Nope. Bynajmniej nie w czasie, w którym rozgrywać się będzie gra.
[b]Cel gry:
Celem postaci jest powrót do własnych czasów. Ja jednak chcę, aby postać dowiedziała się o skutkach jej zniknięcia z historii, poznała legendy o Dialdze, dowiedziała się o niej więcej od np. Liderów, zaprzyjaźniła się z kimś, a także poznała konsekwencje zmiany przeszłości. To tak między innymi, ale zawsze mogę podać ich więcej jeśli jest taka potrzeba.
Początkowy region i miasto: Johto, Ilex Forest.
Pora roku: Wiosna
Chcesz mieć Fakemony w przygodzie? Podziękuję.
Dodatkowe uwagi i prośby: Dostęp do komputera mam głównie w weekendy, więc odpisywać będę prawdopodobnie tylko od piątku do niedzieli. To by chyba było na tyle. *Potrząsa słoikiem Nutelli na zachętę*
 
     
tadam 
i bum bum!


Starter: Skitty
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączył: 01 Kwi 2015
Posty: 27
Wysłany: 2015-05-20, 21:51   

Link do KP: Mój KaPeć
Towarzysze: Margaryt „Peggy” Janet Alexandra Jenny – wygląda jak typowa sierżant Jenny, ale jeszcze nią nie jest. To taka zgnębiona i tłamszona przez matulę babka, która nie ma zielonego pojęcia czego chce od życia. Kompletnie brakuje jej pewności siebie i ważniejsze decyzje podejmują za nią jej pokemony – Electrike i Growlithe.
Rywale: Zdaje się na twoją pomysłowość i liczę na coś fajnego.
Inne powiązania: jej rodzina to sekta rodzina sióstr Joy.
Cel gry: Zostać najbardziej ekstremalną siostrą Joy (łamane na pokemonowego ratownika), założyć najfajniejsze centrum pokemon na jakimś odludziu, gdzie będzie potrzebna, "przeżyć swoje życie", a więc wyszaleć się za młodu do puki (?) skóra na ramionkach nie obwiśnie, spłodzić co najmniej cztery nowe siostry (lub siostrów) Joy z jakimś kimś fajnym xd
Początkowy region i miasto: Region Hoenn, bo w nim się prywatnie czuje najlepiej i gdzieś tam wpisałem iż jest z Hoenn. Za to miast jak zwykle nie ogarniam i nie jest to sprecyzowane, więc losowo (może być nawet jakaś nieistniejąca wiocha głęboko w lesie).
Pora roku: aktualna
Chcesz mieć Fakemony w przygodzie? mogą być, ale nie muszą
Dodatkowe uwagi i prośby: z biegiem czasu chciałbym aby postać zrobiła się bardziej delikatnie mówiąc nieprzyjemna. zrób z mojej postaci badassa :D
_________________
 
     
Grzeg 
Tssk...


Starter: Zubat
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączył: 25 Wrz 2014
Posty: 90
Skąd: Magiczna Skarpa
Wysłany: 2015-05-28, 21:36   

Dobrze, tutaj wysłałem do tych ludzi Pw, z kilkoma zapytaniami co i jak, tak więc postanawia się jak następuje:
tadam - zostaje przyjęty w poczet moich graczy i takie tam..
Pucykot - tak, tak, też przyjmuje.
_________________
Postaci Karta
 
     
Filixo 

Starter: Treecko
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 9
Wysłany: 2015-07-11, 10:34   

Link do KP: http://pokemoncrystal.jun...p?p=37041#37041
Towarzysze: Wolałbym tak.
Rywale: Nie.
Inne powiązania: Ojciec Aleksandro i Matka Tessa (Oboje gdzieś zaginęli), Siostra w podróży.
Cel gry: Odnaleźć rodziców (lub ich szczątki) oraz dowiedzieć się jak i czemu zaginęli. Wyszaleć się i przeżyć jak najwięcej przygód. Poznać własnego siebie (wiem brzmi kiczowato). A i tradycyjnie zdobywać odznaki (ale to takie poboczne).
Początkowy region i miasto: Unova, Giant Chasm.
Pora roku: Wiosna.
Chcesz mieć Fakemony w przygodzie? Nie.
Dodatkowe uwagi i prośby: Chciałbym by w przygodzie nie wiało nudą. Miło by było także, by raz na jakiś czas pojawiały się osoby, które świadomie (lub nie) będą uprzykrzać mi życie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.