Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2016-03-15, 17:45
Zagroda Owieczki
Autor Wiadomość
Molin 
Owczy Bóg


Starter: ???
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 26 Cze 2014
Posty: 1044
Wysłany: 2015-10-23, 22:07   Zagroda Owieczki

Nie będę robić długich wstępów, tym bardziej, że wszystko zostało wyjaśnione w innym wątku. Jeśli ktoś nie czytał to zapraszam żeby potem nie było problemów, a dla tych co mniej więcej wiedzą czego oczekiwać formularz:

Link do karty postaci: Żebyście nie musieli tutaj wszystkiego po kolei wklejać. Łatwiej dla mnie i dla Was.
Towarzysze i wrogowie oraz ich opisy: Punkt taki dla mnie meh, bo nie lubię NPC nie stworzonych przeze mnie, ale mogę coś spróbować.
Cele: Czyli co chcesz osiągnąć i takie tam. Mogą dojść nowe, mogą się pozmieniać, ale fajnie by było gdyby już na starcie postać chciała osiągnąć coś fajnego.
Pora roku: Na starcie waszej gry, możecie też podać konkretną datę jeśli chcecie.
Region i miasto startowe: Istniejące, losowe albo coś co mogę wymyślić sama, ew. region stworzony przez Was (tylko do takiego czegoś proszę odpis)
Informacje co do przygody: Czyli co byście tam chcieli, co by Wam pasowało, a co nie, jakieś gatunki, ogółem wszystko.
Ulubione Pokemony: A podajcie z 5, może być mniej albo więcej, będzie szansa, że Wam się trafi. Dobrze by było, gdybyście podali przy tym, czy pasowałby Wam ten Pokemon w wersji Shiny albo Unique czy nie.
Znienawidzone Pokemony: Czyli coś czym Was straszę jak jesteście niegrzeczni.
Inne: Czyli tu macie prośby, zastrzeżenia itp. Jak nie pasuje Wam coś co np. opisałam w wątku z zasadami to wspominacie o tym tutaj. Ogólnie piszcie tu co chcecie, mającego związek z grą a nigdzie indziej nie pasowało.


Kod:
[b]Link do karty postaci: [/b]
[b]Towarzysze i wrogowie oraz ich opisy: [/b]
[b]Cele: [/b]
[b]Pora roku: [/b]
[b]Region i miasto startowe: [/b]
[b]Informacje co do przygody: [/b]
[b]Ulubione Pokemony: [/b]
[b]Znienawidzone Pokemony: [/b]
[b]Inne: [/b]


Dla Pokemonów:

Karta Postaci: No, tu już wiadomo
Informacje dotyczące gry: Tutaj tak bardzo ogólnie. Świat/Region, ogólnie gdzie zaczynacie, jeśli nie jest to typowy region to proszę o opis tego świata czy czegoś. W zasadach jest napisane jak to może wyglądać. Wspominacie tu też o porze roku, dacie i takich tam.
Towarzysz/wróg i opis: Tu też wiadomo, jak napisałam nie lubię NPC.
Cele: Co chcecie osiągnąć w grze, mogą się pozmieniać, dojść nowe i takie tam. Dobrze by było gdyby już na początku było coś w miarę ciekawego.
Informacje co do przygody: Czyli gatunki, coś co by Wam nie pasowało z zasad, coś dodatkowego i inne takie.
Inne: Czyli prośby i rzeczy które nie pasowały do punktów wyżej.


Kod:
[b]Karta Postaci: [/b]
[b]Informacje dotyczące gry: [/b]
[b]Towarzysz/wróg i opis: [/b]
[b]Cele: [/b]
[b]Informacje co do przygody: [/b]
[b]Inne: [/b]
_________________
Ostatnio zmieniony przez Molin 2015-11-09, 16:09, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
REKLAMA 
Lightwood siblings

Starter: ???
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 1169
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-10-24, 01:37   

Ostatnio zmieniony przez Lu 2015-11-09, 16:09, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Lu 
Lightwood siblings


Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 1169
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-10-24, 01:37   

Link do karty postaci: Klik!~
Towarzysze i wrogowie oraz ich opisy: Nie ma. Ale zawsze jacyś się przydadzą, prawda? Na pewno coś wymyślisz *^*
Cele: Caroline będzie chciała dowiedzieć się za wszelką cenę, jak trafiła do tego zwariowanego świata pełnego dziwnych stworzeń i dlaczego nie umarła w tragicznym wypadku. Będzie chciała poznać nowe potworki i podróżować oraz odzyskać swoich bliskich. Może od czasu do czasu jakaś walka w gymie? Co dalej? Nie wiem! Coś wymyślimy. Myślę, że samo podróżowanie da nam sporo nowych wątków, które wynikną gdzieś po drodze.
Pora roku: Koniec lata/początek jesieni. A dokładniej 04.09 br.
Region i miasto startowe: Myślę, że będzie to dla mnie bez różnicy. Region możesz zalosować/wybrać, jaki najbardziej uważasz, a co do miejsca startu, to jedynymi wymaganiami jest polanka w zaciszu leśnym (nie przeskakujemy jakoś dziwnie w czasie, chciałbym, aby wszystko było kontynuacją historii).
Informacje co do przygody: Co do gatunków, jakie mają występować w przygodzie, to jakoś nie mam specjalnych upodobań i daję ci wolną rękę - tak, żeby miło nam się w niej pisało. Myślę, że taki typowy przygodowy z domieszką humoru powinien być idealny, choć jestem otwarty na wszelkie propozycje i z biegiem czasu możesz dorzucić jakiś mini horror bądź thriller, ale nie naciskam. Sceny przemocy mile widziane, tylko wiesz, zamiast wyżywać się nad pokami, to możesz też trochę poznęcać się nad Caroline ^^. Drugą sprawą jest świat Pokemon. Chciałbym, aby przygoda była oparta głównie na nim i abyś położyła szczególny nacisk na zapoznanie się Caroline z tą planetą. W końcu jest człowiekiem wyrwanym ze swojego świata i wszystko to jest dla niej zupełnie nowe - tak więc obszerne opisy spotkanych pokemonów, miast itp. nie będą mi przeszkadzać. Co jeszcze? Na pewno jednym z celów dziewczyny będzie odzyskanie swoich bliskich, jednak to niekoniecznie równa się z powrotem do swojego świata. Chyba rozumiesz, co mam na myśli? Oczywiście wiem, że nie na rękę ci prowadzenie postaci stworzonych przez graczy a nie przez ciebie, ale nie każę ci sztywno trzymać się opisu podanego w KP. Jest to tylko ogólny zarys postaci, który w każdej chwili może ulec zmianie. W końcu miniony czas i inne czynniki na niego wpływają, więc śmiało będziesz mogła modyfikować te osoby. Jeżeli jeszcze na coś wpadnę, to na pewno powiadomię cię o tym na PW/priv/GG xD
Ulubione Pokemony: Ogólnie to ciężko stwierdzić, jakie Caroline lubi pokemony. Na pewno będzie chciała poznać ich jak najwięcej (a może nawet wszystkie?), więc nie będzie wybrzydzała w nowo spotkanych stworkach (przynajmniej na razie xD). A gdybyś jednak chciała jakiś punkt zaczepienia, to masz kilka stworków: Cherrim, Gengar, Manectric, Wailord, Charizard.
Znienawidzone Pokemony: Patrz up. Blondynka nie zna jeszcze pokemonów, a więc nie może stwierdzić, jakie jej się podobają, a jakie nie. Na pewno wyniknie to później w praniu, ale można od razu zaznaczyć, że może się bać stworków, które wyglądają strasznie (choć jakby z drugiej strony na to popatrzeć, to czy wszystkie pokemony nie powinny przerażać dziewczyny "wyrwanej" ze swojego normalnego świata?).
Inne: Chcę sweterek wełniany, bo mi zimno w nogi :< O, no i jeszcze coś! Jeżeli będziesz dawała mi w przygodzie jakieś pokemony, skany i tym podobne, to prosiłbym cię, aby sprite'y były z V generacji. Po prostu nie trawię tych najnowszych, które szpecą skan poka .-. Wiem, że to raczej taka pierdoła, ale wolałem o tym napisać xD
_________________
 
     
Molin 
Owczy Bóg


Starter: ???
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 26 Cze 2014
Posty: 1044
Wysłany: 2015-10-24, 10:04   

*rzuca w niego swetrem i ciastkiem*
KP miałam już ogarniętą, pomysł mam który mi się bardzo podoba (i mam nadzieję, że spodoba się Tobie xd), więc akceptuje i gra powinna pojawić się jakoś niedługo.
Tylko będę musiała na temat kilku rzeczy co do gry (głównie jeśli chodzi o miejsce w którym dzieje się przygoda) ale z tym raczej nie będzie problemu.
_________________
 
     
Wojas


Dołączył: 15 Lip 2015
Posty: 26
Wysłany: 2015-10-24, 15:45   

Link do karty postaci: http://pokemoncrystal.jun.pl/viewtopic.php?t=1932
Towarzysze i wrogowie oraz ich opisy: Alexis Rhodes | Paradox
Cele: Dowiedzieć się co to za moc, którą odebrał mu Paradox; powstrzymać Paradoxa
Pora roku: Wiosna
Region i miasto startowe: Twinleaf w Sinnoh
Informacje co do przygody: Brak
Ulubione Pokemony: Dragonite, Gengar, Sceptile, Blaziken, Snorlax
Znienawidzone Pokemony: Brak
Inne: Brak
 
     
Molin 
Owczy Bóg


Starter: ???
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 26 Cze 2014
Posty: 1044
Wysłany: 2015-10-24, 17:25   

"Blastoise pomóż! - zawołał rzucając pokeball ze swoim pokemonem. To co później zobaczył mocno nim wstrząsnęło. Z pokeballa nie wyłonił się Blaziken lecz Torchic." <3
Ogólnie nie jest źle, dobre jest też to, że mogę robić co chcę w sprawie NPC. Sprawa z podróżą w czasie też ciekawa, więc spróbuje nad tym trochę pomyśleć. Więc na razie jeszcze trochę pokombinuje i potem Ci napiszę jak to z tym będzie.
_________________
 
     
GallAnonim 
Woof Woof


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 29
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1144
Skąd: Ziemia Kłodzka
Wysłany: 2015-10-24, 17:26   

Link do karty postaci: Mee
Towarzysze i wrogowie oraz ich opisy: Wszystko zależy tutaj od ciebie
Cele: Mazirra chce dowiedzieć się czegoś więcej o posiadanym przez siebie kulistym artefakcie i znaleźć sposób na otwarcie drogi do domu. Jest to dla niego o tyle istotne, że marzy mu się odbudowa reputacji jego rodu oraz rodowej posiadłości. Jednakże żyłka uczonego sprawi, że będzie chciał się podczas podróży jak najwięcej dowiedzieć o miejscu, w którym się znalazł. Obawą jest oczywiście to, że nie uda mu się powrócić i zostanie uwięziony w świecie, do którego nie należy.
Pora roku: Wiosna, albo lato
Region i miasto startowe: W pełni losowe, nie musi być nawet typowy pokowy świat
Informacje co do przygody: Co występowania gatunków, to mi to rybka. A co do przygody to chciałbym taką z wątkami nadprzyrodzonymi, oczywiście trochę innych klimatów też możesz dorzucić i nie zrazi mnie jakieś 18+, ale z tym tak bez przesady. Jest też ten świat, z którego Mazirra pochodzi, ale nie jest on z żadnego znanego z uniwersum, więc tutaj masz pole do popisu, ale mam parę pomysłów na niego, o których mogę powiedzieć na PW
Ulubione Pokemony: Torchic, Eevee, Poochyena, Snivy, Pidgey
Znienawidzone Pokemony: Większość kamiennych, stalowych i trujących
Inne: Cem sweter, koniecznie z twoim podpisem :-P
_________________
 
 
     
Molin 
Owczy Bóg


Starter: ???
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 26 Cze 2014
Posty: 1044
Wysłany: 2015-10-24, 17:31   

*rzuca sweter i ciastko*
Biere. Pomysł mam i mam nadzieję, że Ci podejdzie. A jeśli chodzi o opis tego świata jak chcesz, jestem otwarta na propozycje i najwyżej można by to było troszkę zmodyfikować.
_________________
 
     
Molin 
Owczy Bóg


Starter: ???
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 26 Cze 2014
Posty: 1044
Wysłany: 2015-10-25, 10:45   

I ten, co do Wojasa - niestety nie przyjmuję. Nie mam żadnego ciekawego pomysłu, o czym usłyszał już na chacie.
_________________
 
     
Molin 
Owczy Bóg


Starter: ???
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 26 Cze 2014
Posty: 1044
Wysłany: 2015-10-31, 14:44   

Zostały u Mola dwa miejsca, przy czym zależy jej na jednej grze Pokemonowej. I napiszę tu tak ładnie co by mi się najlepiej prowadziło i co najchętniej bym przyjęła - może komuś taki pomysł podejdzie i zapisze się z KP w której coś wykorzysta ;-;

Co do trenerskiej - tu dużo nie ma. Zależy mi na tym żeby postać była koordynatorem *bo teraz prowadzę gry tylko trenerom*, przy czym najlepiej w regionie Sinnoh, Unovie lub Kalos. Tych ostatnich dwóch nie znam za dobrze, ale byłaby to okazja żeby mniej więcej ogarnąć co tam gdzie jest.
Oczywiście koordynator też będzie mógł zdobywać odznaki, ale bardziej będzie się skupiał na pokazach które będę mu organizować. Co do całej reszty - pełna dowolność, coś się wymyśli.

Co do Pokemonowej - Mol uwielbia gry z serii Pokemon Mystery Dungeon, a właściwie to są jej ulubione gry jeśli chodzi o Pokemony. Jakby ktoś nie wiedział - postać, która była człowiekiem budzi się w ciele Pokemona i trafia do ich świata w którym nie ma ludzi, ale spotyka innego stworka, który zostaje jej towarzyszem. Ale nie chodzi mi o to, tylko o tą część z drużyną. Pokemony we dwójkę, później nawet w trójkę pomagają innym, robią różne zlecenia, podróżują po dungeonach i przyłączają nowe Pokemony do teamu itp. Takie coś by mi najbardziej pasowało. Taka luźna, spokojna gra oparta na właśnie takiej organizacji (niekoniecznie dobrej) w miejscu wybranym przez gracza. W świecie ludzi, w świecie Pokemonów, na co tylko ma ochotę.
_________________
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-11-02, 11:01   

Link do karty postaci: Wilkeł
Towarzysze i wrogowie oraz ich opisy: Naph, było paru NPC ale mało ważnych dla historii
Cele: zwiedzić wszystkie regiony, zdobywać odznaki, zostać Mistrzem każdego regionu, dorwać legendę, być może kiedyś znaleźć miłość życia...
Pora roku: Chyba jakoś koło wiosnolata ;-;
Region i miasto startowe: W tym momencie w Viridian chyba ;-;
Informacje co do przygody: Em... No ten, długa ta gra to nie była jakieś pinć stron... krótkie streszczenie: Byłam w Pewter, mam wszystkie startery, jestem w Viridian, walczę w jakimś turnieju. NPC nieważni i nieistotni, zmieniaj co chcesz :D
Ulubione Pokemony: Mega Charizard X, Shiny lub Snow Ninetales, Liepard, Dragonair, Lanturn, Shiny Gengar
Znienawidzone Pokemony: Wszystkie z typem Fairy prócz Sylveona
Inne: Be... Weź mnie? :D
_________________


 
  :
     
R. 


Starter: Shinx.
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączył: 02 Lis 2015
Posty: 41
Wysłany: 2015-11-02, 22:14   

Karta Postaci: http://www.pokemoncrystal...p?p=44426#44426
Informacje dotyczące gry: Bardzo duża wyspa posiadające plaże, zarówno piaszczyste jak i skalne. Lasy, łąki... w sumie bardzo zróżnicowana jest ta wyspa, różne rejony, etc! A gdzieś tam daleko-daaaleeeko poza wyspą znajduje się "świat ludzi"... Ale mało kto jest tego świadomy (kiedyś przygoda mogłaby się nawet tam przenieść na jakiś czas, no, więcej możliwości). Startowa pora roku - najlepiej wiosna.
Generalnie to możesz rozwinąć sobie ten świat wedle swojej woli, to tylko taki tam mały zarys.
Towarzysz/wróg i opis: Pozostawiam to tobie.
Cele: Póki co Ray ma przed sobą wizję sławy, bogactw, pięcia się w hierarchii tamtejszych różnych... póki co dziwnych dla niego... rzeczy. A, no i jeszcze dostarczenie rodzince dokładniejszych informacji o co w tym wszystkim chodzi.
Informacje co do przygody: Noo... nie przepadam za pokemonami, które wyglądają bardziej jak... przedmioty, więc najlepiej gdyby nie było ich zbyt dużo. Paskudy!
Inne: Przygoda w stylu PMD! Liczę na to, że wraz z rozwojem gry zacznie się dziać coś, w co zamieszane będą legendy, etc, podobnie jak w tych PMDowych gierkach~ A, i proszę ładnie o przyjęcie. I ciastko!
 
     
Molin 
Owczy Bóg


Starter: ???
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 26 Cze 2014
Posty: 1044
Wysłany: 2015-11-03, 16:13   

Koori, wprawdzie fajne jest to, że przygoda daje dużo możliwości, ale mimo wszystko, nie jest to nic specjalnego, dwie trenerskie gry już mam i wolałabym teraz coś innego ;-; Wybacz, ale odrzucam.

R. - Pokemonowa gra, PMD, wszystko osom, a na dodatek podoba mi się to, że Twoja postać ma do tego inne nastawienie (w sensie, zależy jej na sławie i bogactwu, a nie na niesieniu pomocy innym czy podróżach, tak jak większości). Przyjęty, grę postaram się zrobić dzisiaj, ew. jutro~!
_________________
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-11-03, 22:43   

Karta Postaci: O tutaj.
Informacje dotyczące gry: Powierzam wsio w twoich rękach, bo coś tam już myślałaś. Oczywiście PMD, najlepiej lato.
Towarzysz/wróg i opis: Na pewno do wrogów zaliczyłbym miejsce, gdzie mój bohater się narodził czyli w rodzinie Sableyów, natomiast pewnie chciałbym, ażeby pojawili się też rywale PMD.
Cele: Odkryć swoją przeszłość i być superbohaterem dla słabszych od siebie.
Informacje co do przygody: Nah.
Inne: Tahm Kench jest świetny.
_________________
 
     
Molin 
Owczy Bóg


Starter: ???
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 26 Cze 2014
Posty: 1044
Wysłany: 2015-11-07, 11:17   

KP już ogarnięta, więc oczywiście przyjmuję~
Gra będzie jakoś niedługo.
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.