Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Wybory na Mistrzów Gry
Autor Wiadomość
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-03-01, 18:40   



~ Pytania ogólne ~

Czy spełniasz wymogi na MG?: No ba, jasne, że spełniam. Inaczej bym się nie zgłaszała xD
Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?: Byłam i to 2lata z małym hakiem, no i jako jedna z nielicznych mogłam poszczycić się brakiem upomnień czy kar za nieodpisanie w terminie. Była moc xD A musiałam na trochę zniknąć z powodu zawirowań na uczelni, coby to wszystko ogarnąć na spokojnie.
Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?: Raz na tydzień będzie na mur, ale z ilością ludków, którą na razie sobie zaplanowałam, na pewno będzie ich więcej.
Czy często potrzebujesz zastępcy? Jeśli tak, proszę wybrać go TERAZ: Nigdy nie był mi potrzebny, to i teraz raczej nie będzie.
Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?: Na chwilę obecną max 2. Ale z czasem raczej zwiększę.
Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?: Nie.
Czy zgadzasz się na Poke-przygody? Jeśli tak, ile jesteś ich w stanie prowadzić na raz?: Poke-przygody rządzą! Na razie też ze 2.
Czy zgadzasz się się na Fakemony?: Oczywiście, że tak. Niektóre fakemonki są zacne :)

~ Krótki teścik ~

Ile maksymalnie i minimalnie poziomów może zdobyć Pok za trening?: Minimalnie 0, max 1,5lvl. Możliwe są też połówki, które przyznaje MG zależnie od efektywności itp.
Czy MG może odpisywać swoim graczom raz na dwa tygodnie, jeśli Ci się zgodzą?: Tak, ale tylko jeśli graczę się zgodzą.
Ile czasu na odpisanie w przygodach graczy ma MG, który zgłosił nieobecność na 15 dni?: 2 dni od dnia swojego powrotu (znaczy jak zgłosił nieobecność np. do 15 lutego, to do 17 lutego musi odpisać, bo po łapach).
Czym różni się profesja trenera od koordynatora?: Trener może co miesiąc dopisać 1lvl dowolnemu stworkowi z KP. A koordynator może dopisać na tych samych zasadach tylko 0,5lvl, ale dodatkowo ma o 10% większe szanse na Shiny pokemona w Safari.
W jaki sposób Tyrunt ewoluuje w Tyrantruma na forum?: Że zacytuję: "Na poziomie 39, jeśli Pokemon zdobył wymagany poziom w przygodzie (jeśli kupisz RC, musisz dać je Pokemonowi w przygodzie), w ciągu dnia (6:00-18:00). "
(DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie: Uszanowanko, Agnieszka jestem. Na Crystalu znana też jako Jaguź, Gwenia czy inny Pieseł ;P W sumie nie bardzo wiem co mogę pisać, bo mnie i tak każdy tu kojarzy. Ogólnie jestem trochę zakręconym i zalatanym ludziem, ale ludziem poczciwym i cierpliwym. W razie jakichś kłopotów chętnie poratuję. Ogólnie jak żyć ze mną w zgodzie to i ja nie prowokuje konfliktów. No, musi byłoby na tyle xD

~ Umiejętności pisarskie ~
Poniższe opisy mają mieć formę odpisu MG dla gracza, a nie opowiadania, gdzie odpisujesz za MG i gracza.

Opisz charakter i wygląd dowolnej postaci NPC:

I oto stanęła przed tobą niewiasta, wyglądająca na lat dwadzieścia, aczkolwiek z opowieści twego towarzysza liczyła już bite 25 wiosen. Nijak nie mogłeś uwierzyć w jego wersję wydarzeń, nie kiedy w reszcie mogłeś zobaczyć ten ósmy cud świata na własne oczy. Jak urzeczony patrzyłeś na długie, blond włosy, spływające delikatnymi falami na jej plecy. Jeszcze nigdy nie widziałeś dziewczyny z tak długimi włosami, zastanawiałeś się nawet czy kiedykolwiek je podcinała, bowiem końcówki sięgały co najmniej połowy ud. W dodatku były bardzo jasne, praktycznie białe, aczkolwiek blondyna poza tym faktem nie przejawiała cech albinotycznych. Ale włosy to nie jedyna rzecz, która nie pozwalała ci oderwać od niej wzroku. Można powiedzieć, że powalał cię całokształt. Ta urocza, kształtna buzia, która wydawała się tak sympatyczna i swojska. Leciutko zaróżowione policzki i malutki nosek obsypany delikatnymi piegami. I oczy- wielkie, błękitne, niczym tafla jeziora w słoneczny dzień. Patrzyła na ciebie, uśmiechając leciutko swoimi kształtnymi usteczkami, jednak za sprawą kilku specyficznych iskierek w jej spojrzeniu, czułeś się tak jakby i jej oczy się do ciebie uśmiechały. Tak na prawdę nie znałeś jej osobiście, bardziej z opowieści swego kolegi. Cody opowiedział ci, że niebiskooka uchodziła za bardzo wrażliwą i uczuciową. Z tego co zapamiętałeś, chłopak wspominał też, że najchętniej trzymała się na uboczu i pisała wiersze. Tak, zdecydowanie kilka razy wspominał jakie to ona pisze niesamowite wiersze. Wspominał chyba coś jeszcze, ale w obecnej chwili nie zastanawiałeś się nad tym jakoś mocniej.
- Eee, stary? Przywitaj się jak człowiek z Violą, a nie ślinisz się jak jakiś zwierzak- zachichotał twój kumpel, mocnym klepnięciem w plecy wyrywając cię ze świata rozmyślań.
Faktycznie wypadałoby powiedzieć chociaż "cześć".

Czemu Rocketsi opanowali miasto Vermilion?: (Mam wrażenie, że to mi jakoś nie wyszło xD )

W reszcie udało ci się doczłapać do miasta Vermilion. Czułaś satysfakcję, bowiem po drodze wszystko jakby stawało na głowie, byle tylko utrudnić ci dotarcie tutaj. A to niespodziewana burza z piorunami, a to wściekłe stado Taurosów, które pojawiło się nie wiadomo skąd. Nawet ten sympatyczny staruszek, któremu miałaś pomóc poszukać ukochanego pupila okazał się jakimś zboczonym zwyrolem. Dobrze, że miał nisko okna w tej swojej chałupie, przynajmniej nie potłukłaś się za bardzo, kiedy wyskakiwałaś i czym prędzej znikałaś w lesie.
Na szczęście to już za tobą, w reszcie jesteś na miejscu. Ale coś ci nie pasowało... Czemu tu jest tak pusto? Gdzie się podziali wszyscy ludzie? Na ulicach było kompletnie pusto, a wszędzie zalegała głucha cisza. Zupełnie jakby niespodziewanie wszyscy zapadli się pod ziemię. Nie bardzo wiedząc co o tym myśleć, powoli ruszyłaś w stronę Centrum Pokemon, zerkając co chwilę na mapkę, na swoim Pokedexie. Szłaś sobie właśnie obok jakiegoś bloku, kiedy niespodziewanie usłyszałaś odgłos uchylanych drzwi. Zanim się spostrzegłaś, ktoś mocno chwycił cię za ramię i wciągnął do środka.
- Rozum ci odjęło? Uciekaj stąd, jeśli miłe ci twoje zdrowie i pokemony!- krzyknął jakiś facet.
Nie wyglądał zbyt przyjaźnie. Jeśli miałaś być szczera skojarzył ci się z takim stereotypowym dresem, bujającym się po blokowiskach i szukającym kogoś, komu można by dać po mordzie. Z tego wszystkiego zdołałaś mu posłać tylko nic nie rozumiejące spojrzenie. Facet musiał zrozumieć, że jesteś nietutejsza i zaraz pospieszył z wyjaśnieniem.
- To sprawka Rocketsów. Już całkiem odbiło tym durniom. Nie wiem do dziś jakim sposobem, ale niecałe dwa dni temu udało im się opanować i podporządkować całe miasto. Komu mogli to pozabierali pokemony, kto dał radę zdołał uciec, a oni panoszą się w najlepsze. Ponoć zamaniła im się kontrola nad naszym portem. Z resztą, ciort wie o co im tam chodzi! No i udało się skurczybykom! Nawet policja nie dała im rady. Kiedy wyjść na ulice, wydaje się że jest pusto, ale ich tu jest jak mrowia, bardzo szybko znajdują takie zabłąkane dzieweczki jak ty. Nie mam pojęcia do czego to wszystko zmierza, ale nie podoba mi się ta sytuacja, z każdym dniem robi się coraz ostrzej, mam nawet wrażenie, że żrą się tam między sobą...
Facet nawijał też dalej, z każdą chwilą mocniej dając wyraz swemu niezadowoleniu. Ty tymczasem znalazłaś się w trudnym położeniu. Co teraz? Wygląda na to, że w obecnej sytuacji możesz pomarzyć o walce, o kolejną odznakę.

~ Skan ~

Przygotuj skan dowolnego Pokemona typu normalnego:

Noctowl
Imię: ---

Poziom: 22
Typ:
Ewolucja: Hoothoot (20lvl) -> Noctowl
Ataki: Dream Eater, Sky Attack, Tackle, Growl, Foresight, Hypnosis, Peck, Uproar, Reflect, Confusion
Charakter i historia: Sam wyratował go z pułapki zastawionej przez łowców pokemonów na obrzeżach słynnych Lasów Pethalburga. Za okazaną pomoc, puchacz zgodził się dołączyć do chłopaka. Noctowl jest bardzo wybuchowy i często działa pod wpływem impulsu. Bardzo łatwo jest go zdenerwować, a wtedy prawie na pewno reaguje atakiem. Uwielbia urządzać sobie nocne loty, czasem bez wiedzy swojego opiekuna. Chociaż jak większość stworków latających, nie ma jakichś problemów z lataniem, zdecydowanie najpewniej czuje się latając w mrokach nocy. Bardzo wybredny jeśli chodzi o jedzenie- jada wyłącznie upolowane własnoręcznie Rattatty i nie da się nakarmić niczym innym.
Umiejętność: Tinted Lens - Podwaja siłę ataków, które są mało efektywne na przeciwnika.
Trzyma: ---
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
REKLAMA 

Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Wysłany: 2016-03-01, 20:30   

 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-03-01, 20:30   

Na Orange jeszcze czekamy, aż skończy formularz.

Co do Gwen to nie znalazłam niczego w jej podaniu, do czego mogłabym się przyczepić. No i wiadomo... zostajesz nowym MG!
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Orange 
Ohayo!


Starter: Froakie
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 11 Lis 2015
Posty: 205
Skąd: Z odległej krainy...
Wysłany: 2016-03-02, 16:46   

Już dokończyłem formularz.
_________________
Bank|Box|Galeria Sław

Eevee domaga się nowych ewolucji.
  :
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-03-02, 20:49   

W kwestii Orange'a nie mam jakichś większych zastrzeżeń. Wydaje się, że wszystko jest tak jak być powinno, a jeśli już jakieś błędy są, to nie są zbyt rażące. Dałabym mu szansę- jestem na TAK :)
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-03-03, 06:41   

Poprosimy o werdykt Daisiaka *podaje mikrofon*.
Bardzo dziękuję. Po wnikliwej analizie podania Orange, stwierdzam, że nie zrobił żadnego błędu, dlatego podobnie jak towarzyszka Gwen jestem na tak *brawa*.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-03-09, 15:12   


Drodzy Crystalowicze! Przejdźmy od razu do rzeczy. Otóż graczy na forum nam nie brakuje, ale za to z MG jest trochę cienko, ponieważ często słyszy się narzekania, że zostały już tylko 2-4 wolne miejsca. W związku z tym w imieniu całego forum apelujemy do wszystkich, aby zgłaszali się na nowych mistrzów gier. Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Jeżeli kiepska sytuacja MG będzie się dalej utrzymywać, zamierzamy odebrać prawo posiadania kilku KP tym, którzy nie są MG. Wychodzimy z założenia, że skoro masz czas na posiadanie swoich kilku gier, to na bycie MG też byś go znalazł. W krytycznym przypadku będziemy musieli wszcząć zakaz na posiadanie kilku gier dla wszystkich i każdemu będzie przysługiwała tylko jedna, ale mamy szczerą nadzieję, że do tego nie dojdzie, prawda miśki?
Pamiętajcie, że bycie mistrzem gry to nowe obowiązki, ale przede wszystkim korzyści. MG otrzymując comiesięczne wypłaty, CD, bonusy, a przy okazji szlifują swoją pisownię. Naprawdę nie trzeba być super zdolnym. Odpis w przygodzie musi mieć min. 5 liniejek, a nie znam wśród Was osób, które nie potrafiłyby tyle sklecić.
Podsumowując, nawołujemy do zostawania nowymi MG, zwłaszcza tych, którzy nimi nie są, a grają kilkoma postaciami!

Jeśli chcesz się zgłosić, potrzebne info znajdziesz w pierwszym poście na stronie 8 - TUTAJ!


Nie chcemy, żeby zabrzmiało to jak przymus. Osoby, które mają dużo na głowie i wiedzą, że sobie nie poradzą z dodatkową funkcją, nie muszą czuć się wytykane palcami ;d

//Apel sporządzony przez Daisy7 i Gwen Brown.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2016-03-09, 15:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Kail 
Leń

Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 210
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2016-03-09, 15:25   

Mogę spróbować ?;>
_________________
Karta Postaci

Box

Bank
 
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-03-09, 15:26   

Jak dla mnie nie ma przeciwwskazań. Jaguź, co sądzisz?
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Jake 


Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 212
Wysłany: 2016-03-09, 15:30   

"Zgłaszam się. Spełniam kryteria."
_________________
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-03-09, 15:51   

#ApelTakBardzoWysłuchany<3

Łap, recydywisto Jake'u xD
Kod:
[center][img]http://i.imgur.com/5jPt2RF.png[/img]

[i][b]~ Pytania ogólne ~[/b][/i][/center]
[b]Czy spełniasz wymogi na MG?:[/b]
[b]Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?:[/b]
[b]Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?:[/b]
[b]Czy często potrzebujesz zastępcy? Jeśli tak, proszę wybrać go TERAZ:[/b]
[b]Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się na Poke-przygody? Jeśli tak, ile jesteś ich w stanie prowadzić na raz?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się się na Fakemony?:[/b]

[center][i][b]~ Krótki teścik ~[/b][/i][/center]
[b]Czy MG może dać graczowi Fletchindera (20lvl) do złapania w przygodzie, jeśli jego najsilniejszy Pokemon posiada poziom 9?:[/b]
[b]Ile razy w roku MG może zawiesić graczowi przygodę?[/b]
[b]Ile czasu na odpis ma MG, a ile gracz?:[/b]
[b]Czy MG musi napisać w tytule lub podtytule wątku z zapisami informację ile na ile ma graczy i ew. Poke-graczy?:[/b]
[b]Przy jakiej ilości warnów za brak odpisu na czas w przygodach graczy traci się stanowisko MG?:[/b]
[b](DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie:[/b]

[center][i][b]~ Umiejętności pisarskie ~[/b]
[size=9]Poniższe opisy mają mieć formę odpisu MG dla gracza, a nie opowiadania, gdzie odpisujesz za MG i gracza.[/size][/i][/center]
[b]Co przydarzyło się w wigilię Bożego Narodzenia w miasteczku Twinleaf:[/b]
[b]Alice dotarła na festyn z okazji pierwszego dnia wiosny. Opisz jego przebieg:[/b]

[center][i][b]~ Skan ~[/b][/i][/center]
[b]Przygotuj skan dowolnego Pokemona, który ewoluował przy pomocy Leaf Stone:[/b]
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Kail 
Leń

Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 210
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2016-03-09, 17:42   

Zgłaszam się. Spełniam kryteria.
_________________
Karta Postaci

Box

Bank
 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-03-09, 19:59   

Jaguź rzecze- a próbuj panie ;P
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-03-09, 22:05   

Formularz dla Kaila:

Kod:
[center][img]http://i.imgur.com/5jPt2RF.png[/img]

[i][b]~ Pytania ogólne ~[/b][/i][/center]
[b]Czy spełniasz wymogi na MG?:[/b]
[b]Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?:[/b]
[b]Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?:[/b]
[b]Czy często potrzebujesz zastępcy? Jeśli tak, proszę wybrać go TERAZ:[/b]
[b]Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się na Poke-przygody? Jeśli tak, ile jesteś ich w stanie prowadzić na raz?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się się na Fakemony?:[/b]

[center][i][b]~ Krótki teścik ~[/b][/i][/center]
[b]Czy MG może dać graczowi Fletchindera (22lvl) do złapania w przygodzie, jeśli jego najsilniejszy Pokemon posiada poziom 15?:[/b]
[b]Walki graczy z liderami (zwykłymi, nie crystalowymi) odbywają się w przygodzie czy osobnym dziale na forum?:[/b]
[b]Jakim typem Pokemonów posługuje się Shauntal - członkini E4 z Unovy?:[/b]
[b]Czy jest limit linijek w odpisie (w sensie, że odpis w przygodzie nie może mieć więcej niż X linijek)?:[/b]
[b]Czy gracz zostanie ukarany za odejście z posady MG w ciągu 25 dni od jej zdobycia?:[/b]
[b](DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie:[/b]

[center][i][b]~ Umiejętności pisarskie ~[/b]
[size=9]Poniższe opisy mają mieć formę odpisu MG dla gracza, a nie opowiadania, gdzie odpisujesz za MG i gracza.[/size][/i][/center]
[b]Jak doszło do zaprzyjaźnienia się Jamesa z bogiem Pokemonów - Arceusem:[/b]
[b]Wykreuj postać przewodnika po Wyspach Pomarańczowego Archipelagu:[/b]

[center][i][b]~ Skan ~[/b][/i][/center]
[b]Przygotuj skan dowolnego Pokemona, który może znać HM Fly:[/b]
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Jake 


Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 212
Wysłany: 2016-03-09, 22:27   



~ Pytania ogólne ~

Czy spełniasz wymogi na MG?: Tak!
Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?: Tak byłem! I nie wywlekajmy starych rodzinnych brudów.. po co do tego wracać...
Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?: Kilka razy w tygodniu
Czy często potrzebujesz zastępcy? Jeśli tak, proszę wybrać go TERAZ: Nie często, jeśli będę potrzebował postaram się go znaleźć, bo nie mam nikogo konkretnego w głowie na ten moment.
Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?: 3
Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?: Tak!
Czy zgadzasz się na Poke-przygody? Jeśli tak, ile jesteś ich w stanie prowadzić na raz?: Zgadzam się, max 2, na początek :>
Czy zgadzasz się się na Fakemony?: Tak

~ Krótki teścik ~

Czy MG może dać graczowi Fletchindera (20lvl) do złapania w przygodzie, jeśli jego najsilniejszy Pokemon posiada poziom 9?: Nie
Ile razy w roku MG może zawiesić graczowi przygodę? 2
Ile czasu na odpis ma MG, a ile gracz?: MG: Tydzień, Gracz: 2 tygodnie
Czy MG musi napisać w tytule lub podtytule wątku z zapisami informację ile na ile ma graczy i ew. Poke-graczy?: Tak
Przy jakiej ilości warnów za brak odpisu na czas w przygodach graczy traci się stanowisko MG?: 3
(DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie:

~ Umiejętności pisarskie ~
Poniższe opisy mają mieć formę odpisu MG dla gracza, a nie opowiadania, gdzie odpisujesz za MG i gracza.

Co przydarzyło się w wigilię Bożego Narodzenia w miasteczku Twinleaf:
'No chodź! Przecież, mi obiecałaś.. może ty też coś dostaniesz od Świętego Mikołaja?' - nalegał Mark. Jego mina przypominała minę nabzdyczonego dzieciaka, któremu nie pozwolono zjeść lodów przed obiadem. Ale miał rację, obiecałaś mu, że wytrzymasz rozdawanie prezentów, mimo iż spodziewałaś się, że twoja mama zgotuje Ci kolejny wełniany sweterek.
'Bez dyskusji!' - krzyknął chłopak energicznie szarpiąc Cię za rękę. Przeciągnął Cię w ten sposób aż do pierwszego rzędu, miałaś najlepszy widok na grubego Johna, przebranego za Świętego Mikołaja. Za to cała sala miała widok na Ciebie, ekstrawertyczkę pragnącą się w końcu wyrwać z tej dziury.

Wybór był jedną z tych rzeczy, których nie dostałaś! Nie mogłaś wyjść w trakcie, Mark nie dałby Ci spokoju, a co za lincz urządziły by Ci ciotki z matką. Na całe szczęście, nie wywoływali twojego imienia przez dobrą godzinę, a tyle mniej więcej trwało coroczne rozdawanie prezentów w wigilię Bożego Narodzenia twojego rodzinnej dziury.
'Hmm a co to? Czy to ostatnia gwiazdka? Nie, to ostatni prezent!' - gruby John zarzucił sucharem, a cała sala zajęła się gromkim śmiechem. 'Ostatni prezent należy do... Conchity!' - czy to twoje imię? Tak! Kolejny sweterek od mamy! jakie emocje. Zanim jednak zdążyłaś stanąć przed grubym.. to znaczy świętym mikołajem, wszyscy wstali i zaczęli śpiewać 'Sto Lat'.
'Już chyba wiesz co jest twoim prezentem Conchita!' - krzyknął uradowany Mark, który chwilę wcześniej podbiegł do Ciebie swoim klasycznym baletowym skokiem. 'Kochana, wyruszamy w podróż! A teraz wybieraj startera, ja wybiorę zaraz po tobie!' - przed tobą znajdowały się trzy pokeballe, nie było zagadką co się w nich znajduje - Turtwig, Chimchar oraz Piplup. Wszyscy czekali zniecierpliwieni na twoją reakcję! Całe miasteczko, 80 osób zebrane w jednej salce.


Alice dotarła na festyn z okazji pierwszego dnia wiosny. Opisz jego przebieg:

'Tu masz mapę, tak na wszelki wypadek. Na wprost znajduje się arena, ale to już wiesz.. w prawo przekąski, w lewo atrakcje.' - jasne? Jasne. Strażniczka nie miała ani czasu, ani ochoty na oprowadzanie Ciebie i Jacusia po terenie, wręczyła Ci jednak mapkę, na której napisane było wszystko co chciałaś. Jacuś jak zawsze szedł z boku ze spuszczoną głową, od czasu przewracając swój duży kamień. Dalej trapiło go to, że wszyscy się go bali i wyzywali od brzydali, a on po prostu chciał spotkać jakiegoś przyjaciela.
Nagle usłyszeliście świst, dochodził on nie z Areny, na której z resztą pokazy miały odbyć się dopiero pojutrze, a z działu z przekąskami. Jacuś ożywił się, zobaczyłaś żar w jego oczach, żar który nie pojawiał się w nich od dawna, tak, to mogła być ona.. powabna Jynx, Shiftry był jednak dzielny i czekał na to, aż zadecydujesz czy sprawdzicie ten interesujący dźwięk.

~ Skan ~

Przygotuj skan dowolnego Pokemona, który ewoluował przy pomocy Leaf Stone:

Shiftry
Imię: Jacuś

Poziom: 16
Typ:
Ewolucja: Seedot -(14lvl)-> Nuzleaf -(Leaf Stone)-> Shiftry
Ataki: Feint Attack, Whirlwind, Nasty Plot, Razor Leaf, Bounce, Dark Pulse
Charakter i historia: Jacuś jest pogrążonym w depresji pokemonem, jego najlepszym przyjacielem jest duży kamień, który wszędzie ze sobą nosi. Shiftry marzy o przyjacielu, prawdziwym.. niestety nie jest nim Alice, bo dziewczyna bardziej zachowuje się wobec niego jak matka niż jak przyjaciółka. Marzy on o Jynx, którą poznał miesiąc wcześniej, gdy skąpana w świetle księżyca moczyła nogi w strumyku.
Umiejętność: Chlorophyll - Kiedy podczas walki świeci słońce, szybkość Pokemona podwaja się. Wraca do normy, gdy pogoda się zmienia.
Trzyma: Duży kamień
_________________
 
     
Kail 
Leń

Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 210
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2016-03-09, 23:32   



~ Pytania ogólne ~

Czy spełniasz wymogi na MG?: Tak
Czy byłeś już MG na Crystalu? Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś?: Nie, nigdy nie dostąpiłem tego zaszczytu
Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?: Dwa razy w tygodniu, głównie w środy i czwartki
Czy często potrzebujesz zastępcy? Jeśli tak, proszę wybrać go TERAZ: Nie wydaje mi się żebym potrzebował zastępcy
Ile ludzkich przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?: Dwie
Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?: To zależy od składu i czy będę miał na to pomysł
Czy zgadzasz się na Poke-przygody? Jeśli tak, ile jesteś ich w stanie prowadzić na raz?: Tak, jedną
Czy zgadzasz się się na Fakemony?: Nigdy !

~ Krótki teścik ~

Czy MG może dać graczowi Fletchindera (22lvl) do złapania w przygodzie, jeśli jego najsilniejszy Pokemon posiada poziom 15?: Nie, posiada on za wysoki poziom.
Walki graczy z liderami (zwykłymi, nie crystalowymi) odbywają się w przygodzie czy osobnym dziale na forum?: Jest to możliwe pod warunkiem że gracz dotrze do miasta zamieszkiwanego przez Lidera.
Jakim typem Pokemonów posługuje się Shauntal - członkini E4 z Unovy?: Duchy
Czy jest limit linijek w odpisie (w sensie, że odpis w przygodzie nie może mieć więcej niż X linijek)?: Nie. Wymaganym minimum jest 5 linijek. Maksymalna długość nie została określona.
Czy gracz zostanie ukarany za odejście z posady MG w ciągu 25 dni od jej zdobycia?:Tak, 10000 Dolarów grzywny
(DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie: Nie będę ukrywał że nie należę do ludzi najbardziej pracowitych. Staram się na czas wywiązywać ze zobowiązań. Ma płodna wyobraźnia na pewno nie raz rozbawi i zaskoczy ludzi

~ Umiejętności pisarskie ~
Poniższe opisy mają mieć formę odpisu MG dla gracza, a nie opowiadania, gdzie odpisujesz za MG i gracza.

Jak doszło do zaprzyjaźnienia się Jamesa z bogiem Pokemonów - Arceusem:
Po morderczej serii wyzwań w końcu udało Ci się osiągnąć upragniony cel. Zebrałeś wszystkie potrzebne elementy mechanizmu. Nareszcie mogłeś uwolnić tego biednego Arceusa z tej chorej machiny. Gdy dotarłeś na miejsce tortur aby oswobodzić to potężne stworzenie spostrzegłeś że pokemon znajduje się u kresu swojej wytrzymałości. Skuty i otumaniony czworonóg nie mógł przeciwstawić się igłom i niezliczonym ostrzom służącym do pobierania próbek jego ciała. Czas naglił więc nie zważając na nic przystąpiłeś próby oswobodzenia pokemona. Panika w którą wpadłeś na pewno nie sprzyjała tak precyzyjnej robocie jednak jakimś cudem udało Ci się! Arceus był w końcu wolny!
Duma którą poczułeś z powodu wykonania dobrego uczynku nie trwała jednak wiecznie. Pokemon konał. Musiałeś działać i to szybko! Odruchowo chwyciłeś Max Potion który trzymałeś na specjalne okazje i rozpyliłeś nad rannym stworzeniem. Chwila niepewności dłużyła ci się w nieskończoność. Dopiero po kilku minutach preparat zaczął działać. Mogłeś odetchnąć z ulgą! Udało ci się.
Gdy pokemon odzyskał pełnie sił zwrócił się do Ciebie tymi oto słowami
-Człowieku! Nie spodziewałem się że jest jeszcze na świecie przedstawiciel twojego gatunku zdolny do takiego przejawu empatii. Swoimi czynami udowodniłeś że jesteś godny zaufania. Mam nadzieje że nasze drogi znów się zejdą. Będę cię obserwował!- Po czym zniknął zostawiając po sobie dziwny mały pakunek jako nagrodę za twoje starania.

Wykreuj postać przewodnika po Wyspach Pomarańczowego Archipelagu:

A więc postanowiłeś poszukać przewodnika. Pomarańczowy Archipelag był naprawdę rozległy więc bez pomocy prawdopodobnie zgubiłbyś się w kilka minut. Dorzucając do tego twoją awersje do używania mapy na pewno nie wyglądało by to zbyt różowo. Gdy dotarłeś do informacji turystycznej ujrzałeś Ją! Prawdziwą boginie ! Po kilku sekundach wpatrywaniu się w nią jak w obrazek udało ci się przeczytać na plakietce przyczepionej to jej koszuli że jest to niestety tylko recepcjonistka w tym przybytku. Po krótkim dlalogu z tą chodzącą doskonałością poznałeś przydzielonego Ci przewodnika. Okazał się nim dwu-metrowy Afroamerykanin. Z twarzy podobny był do Latrella Sprewell’a. Szybko rzucił ci się w oczy jego charakterystyczny strój i fryzura. Ubrany w różową koszule z krótkim rękawem i szorty mężczyzna zmierzył cię wzrokiem i zwrócił się do ciebie przerażającą niskim głosem
-To co chciałbyś zwiedzić kolego?- Po czym podał ci dłoń na przywitanie.
Zrozumiałeś że to będzie ciężka znajomość gdy zauważyłeś na jego nogach nieśmiertelne połączenie skarpet i sandałów.
Ref Pic : https://s3.amazonaws.com/rapgenius/1339487980_LatrellSprewell.jpg

~ Skan ~

Przygotuj skan dowolnego Pokemona, który może znać HM Fly:
Archeops
Imię: ArcheUps

Poziom: 50
Typ:
Ewolucja: Archen(37 Poziom) -> Archeops
Ataki: Quick Attack, Leer, Wing Attack, Rock Throw, Double Team, Scary Face, Pluck, Ancient Power, Agility, Quick Guard, Acrobatics, Dragon Breath, Crunch, Endeavor, U-Turn, Hone Claws, Aerial Ace, Fly
Charakter i historia: Ten pokemon jest równie potężny co „ociężały umysłowo”. Ma problemy z wdrażaniem taktyk składających się z więcej niż trzech ruchów ponieważ zwyczajnie więcej nie jest w stanie zapamiętać. Wybudzony ze swojego snu w Jaskini Terminusa zaatakował swojego obecnego trenera. Jednak po krótkiej walce stracił stracił przytomność w wyniku uderzenia głową w stalaktyt. Jego jedynym zainteresowaniem jest jedzenie.
Umiejętność: Defeatist- Statystyki Ataku i Specjalnego ataku zostają obniżone o połowę gdy HP spada poniżej 50%
Trzyma:
_________________
Karta Postaci

Box

Bank
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.