Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Daisy7
2015-04-13, 20:45
Pokehenge
Autor Wiadomość
Molin 
Owczy Bóg


Starter: ???
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 26 Cze 2014
Posty: 1044
Wysłany: 2015-04-04, 17:26   

Wysłuchałem dokładnie wszystkich pytań, po czym wybrałem jedno z pozostałych.
- Ja znam czwórkę! To tęcza! - krzyknąłem jednocześnie podnosząc rękę do góry.
_________________
 
     
REKLAMA 
Uszanowanko :)

Starter: ???
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Wysłany: 2015-04-04, 21:51   

_________________

 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-04-04, 21:51   

Popatrzyłam, posłuchałam i wybrałam sobie zagadkę.
- To ja biorę trójeczkę. A odpowiedzią jest piorun.- odparłam
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-04-08, 16:02   

- Ach, szóstka to z pewnością kawa. Pamiętam, jak moja matula niejednokrotnie sobie taką zamawiała. - Odpowiedziałem niezbyt pośpiesznie, stojąc bardziej z przodu niż z tyłu. Zaczyna być coraz dziwniej, jednak intuicja podpowiada mi, żeby niczym się nie przejmować. Swoją drogą, czy od zawsze rozumiałem mowę pokemonów? Dziwne, bowiem moje Sunkerny w ogródku nigdy specjalnie się do mnie nie odzywały. Albo nie chciałem, żeby to robiły.
Spoglądam po współtowarzyszach i uśmiecham się spod wąsa. Mimo, że ich nie znam, to dobrze mi z nimi. Dziwnie tak i jednocześnie bezpiecznie.
_________________
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-04-08, 22:31   

- Och, niemożliwe, wszyscy odpowiedzieli prawidłowo - odezwał się jeden z Probopassów, który z całą pewnością jest mocno zszokowany, co da się wywnioskować na podstawie jego tonu.
- Masz rację, Gryzeldo - mruknął chyba niezbyt zadowolony dowódca, jednak też zdaje się być pod wrażeniem. - Czyżbyście oprócz zdolności rozumienia mowy Pokemonów posiadali także ponadprzeciętny intelekt? - zapytał całkiem szczerze.
- Niee, wątpię. Po prostu te zagadki nie były wcale tak... - zaczęła tłumaczyć Shy, lecz zdążyła ugryźć się w język. - To znaczy... Możliwe. Sami tego nie wiemy, ale na pewno kiedyś wam odpowiemy. Czy możemy już ruszać?
- Oczywiście. Ufam ci, mała dziewczynko i mam nadzieję, że mnie nie okłamujesz. Znajcie łaskę szlachetnych Probopassów, które pomogą wam przejść kawałek leśnej drogi, na której czyha niebezpieczeństwo.
- Bardzo dziękujemy - dodała zielonowłosa, nie chcą się już dłużej kłócić z zadufanymi w sobie Pokemonami.
Wąsacze odprowadziły was prawie do samego końca lądu. Chociaż wędrówka z nimi nie należała do przyjemnych, bo wciąż opowiadali niestworzone historie o swoim znakomitym rodzie, przechwalając się na zawody, to jednak odstraszyli kilka dzikich Poke-drapieżników, ułatwiając wam znacznie zadanie, a tym samym przyspieszając je. Po pożegnaniu się zrobiliście około kilometra spokojnego spaceru, aż wreszcie znaleźliście się na brzegu.


- Czeka nas chyba najtrudniejsza przeszkoda, a więc wodna trasa - westchnęła Shaymin, patrząc przed siebie na horyzont, na którym widać jedynie granatową barwę morza. - Musimy pokonać jakoś ten sporo kawał drogi. Płynięcie o własnych siłach na bank odpada, bo w końcu jesteśmy półludźmi i żadne z nas nie dałoby rady. Żadnych mostów czy innych obejść też nie znajdziemy w pobliżu. Może przy pomocy naszych ataków? Czas zrobić burzę mózgów. Czekam na propozycje. Chcę usłyszeć coś od wszystkich. I oceniajcie pomysły innych, byśmy mogli prędko wyłonić jeden z nich - poleciła.
Po piętnastu minutach zawziętych rozkmin dostrzegliście w oddali pływające Gyaradosy. Byłyby świetnym transportem, bo są olbrzymie, nie muszą płynąć pod wodą i takie odcinki są im niestraszne. Problem w tym, że to z natury agresywne, nieprzyjazne oraz nieufne stworki. Na pewno nie zgodzą się od tak wam pomóc, więc czy jest w ogóle sens je wołać?

Co trzeba zrobić? Wymyślać sposoby na wodną przeprawy i oceniać sugestie innych, byście wspólnie podjęli jakąś ostateczną decyzję, jak dostać się na drugi brzeg. Pamiętajcie, że płynięcie o własnych siłach odpada. Czas macie do 11 kwietnia br., godz: 23:00. Każdy może napisać max. 5 postów.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-04-09, 18:52   

Na szczęście obyło się bez problemów i całą gromadką poszliśmy dalej. I byłoby całkiem zacnie, ale w międzyczasie dotarliśmy nad brzeg morza. Teraz to się zacznie...
- No to faktycznie mamy problem. Można by próbować robić tratwę, ale z tego co widzę nie bardzo jest z czego- stwierdziłam po chwili namysłu.
Rozejrzałam się i wtedy w zasięgu mego wzroku pojawiły się Gyaradosy. Dość ryzykowne, ale może...
- Chyba naszą jedyną szansą będą Gyaradosy. A gdyby tak wspólnymi siłami i z pomocą naszych ataków wziąć któregoś siłą, ale i sposobem? Wiecie, my rozumiemy ich mowę, a one naszą. Gdyby spróbować wziąć je na taki zakład, że gdyby przykładowo udało nam się wygrać potyczkę z nimi, to przewiozłyby nas dalej? Fakt to ryzykowne, ale szczerze wątpię aby dały się ugłaskać. To nie są małe Skitty tylko diabły wcielone... Chyba, że ktoś ma lepszy plan.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-04-11, 20:53   

- Problemem nie tylko jest brak materiałów do zrobienia tratwy. Ja przykładowo nie koniecznie wiem jak używać tych ruchów, które powinienem znać.
Pomysł z Gyaradosami nie jest taki zły. Skoro naszym przeznaczeniem jako gijinki jest coś innego jak dotrwanie do póznej starości nie osiągając czegoś magicznego w życiu, to możemy zaryzykować.
- Odpowiadam dziewczynie, drapiąc się po brodzie. Rozglądam się podobnie jak towarzyszka w poszukiwaniu czegokolwiek materialnego, co mogłoby zwabić dzikie węże wodne.
- Jesteś w stanie ich zwabić? Chociaż jednego z nich? Może okaże się potulny i przewiezie nas? - Uśmiecham się nerwowo nie wierząc w to co mówię.
_________________
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-04-12, 00:58   

W związku z zamknięciem forum i tym samym uniemożliwieniem Wam odpisu w evencie na czas, swoje posty wysyłać możecie do dzisiaj godz: 21:00.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-04-12, 09:33   

Jak dotąd odezwał się tylko mój przypominający dynię towarzysz. Ale może i pozostali się rozkręcą.
- Mogę spróbować, aczkolwiek niczego nie obiecuję. W końcu wszyscy wiedzą jakie są Gyaradosy. No, jak nie zechce pójść po dobroci, to chyba trzeba będzie spróbować po złości. Ale sama jedna to ja wiele nie zdziałam, więc ktoś musi być w pogotowiu- odparłam.
W razie czego mogę próbować jakoś zwabić te morskie węże. W sumie z ich upodobaniami i charakterkiem nie powinno to być takie trudne.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-04-12, 16:57   

- Skoro rozumiemy mowę pokemonów i one rozumieją mowę naszą, możemy spróbować się dogadać. Pomysł z pewną rywalizacją też nie jest zły, z tym, że wszyscy powinniśmy się w to włączyć, żebyśmy mieli szanse.
_________________
 
     
Dafiar 
Now it's mine~


Starter: Scyther
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1673
Ostrzeżeń:
 5/5/6
Wysłany: 2015-04-12, 18:56   

- Hmm... Wiecie, dookoła mamy drzewa. Jeśli znajdziemy jakiś sposób na ścięcie chociaż jednego z nich i wrzucenie do wody, to reszta będzie już łatwizną. W końcu drewno zawsze unosi się na powierzchni wody. Poćwiczymy przy brzegu utrzymywanie równowagi, a potem spokojnie możemy ruszyć dalej. - zaproponowałem, spoglądając kątem oka na Gyaradosy. Musiałem przyznać, że nie byłem do końca przekonany co do prowadzenia rozmów z tamtymi... gigantami.
_________________
 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-04-12, 20:10   

A więc dwie opcje. Trzeba by zacząć się za czymś opowiadać. A gdyby tak...
- To może zróbmy tak- jeśli uda nam się zrobić jakąś tratwę czy inną pływającą łupinę, to możemy zostawić olbrzymy w spokoju. No bo po co je drażnić. Ale jeśli nic z tratwy nie wyjdzie, no to popróbujemy z rybkami. Co wy na to? W ten sposób chyba poruszymy te najbardziej możliwe w naszym wypadku opcje i w ten czy inny sposób przedostaniemy się dalej. Zawsze to lepsze niż wybrać jedną opcję, która może okazać się niewypałem.
Ot taka fuzja.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2015-04-12, 20:18   

- Jestem za! Oba pomysły są świetnie, a zawsze lepiej mieć jakiś awaryjny, co nie? - westchnąłem. - CHyba możemy powoli zaczynać wprowadzać je w życie, bo raczej nie chcemy zostać tutaj na noc. W sumie, to możemy zabezpieczyć się pnączami o ile ktoś posiada taki ruch. W ten sposób... przepłyniemy trasę jeszcze bezpieczniej. - dodałem, czekając na jakieś polecenia.
_________________
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-04-12, 20:31   

- Również jestem za. - Dodaję od siebie, podchodząc do jednego z drzew, które rosną nieopodal. Zachodzę jednak w głowę jak je ściąć i czy Shy nie będzie na nas zła, że w pewien sposób bezcześcimy dar natury. - Do ścięcia drzewa potrzebna jest piła, albo coś niebywale ostrego. Może któreś z was zna jakiś ruch, który by mi pomógł? - Zwracam się do drużyny, dotykając konaru i wodząc po nim dłonią.
_________________
 
     
Molin 
Owczy Bóg


Starter: ???
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 26 Cze 2014
Posty: 1044
Wysłany: 2015-04-12, 20:38   

Spoglądałem na każdego po kolei, po czym zdecydowałem się w końcu sam pomóc.
- Oba pomysły są dobre, ale myślę, że Gyaradosy są raczej ostatecznością. Nie wydają się zbyt przyjazne, więc lepiej najpierw spróbować zrobić coś z tymi drzewami, a jeśli to nie przejdzie to lepiej jeszcze pomyśleć. Raczej lepiej posiedzieć tu trochę dłużej niż zostać zjedzonym przez to coś.
_________________
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-04-13, 20:44   

Niestety wodna przeprawa okazała się zbyt trudna dla panienek z Kanto. Zarówno Bisasam jak i Myrapla zrezygnowały ze swojego dalszego udziału w ratowania uwięzionych Strażników Wiosny. Oby tylko Shaymin dała radę zastąpić brakujące gijinki. Jednym słowem Yuki i Annika nie odpisały na czas, więc zostały zdyskwalifikowane, a dodatkowo muszą zapłacić po 5000$ kary.
W każdym razie póki co macie inne powody do zmartwień. Decyzją większości postanowiliście zostawić Gayaradosy w spokoju i spróbować wykonać prowizoryczną łódkę z drzewa. Najpierw trzeba je było wyciąć. Tu pomocne okazały się Seed Bomb w wykonaniu Igamaro, Leaf Storm Rotoma, Razor Leaf Irrbisa, Leaf Tornado Serpifeu oraz Horn Leech Paragoniego. Dzięki temu udało wam się odkryć kilka ze swoich ataków! Po przewaleniu drzewa, na co Shy przymknęła oko, obrobiliście je lekko, a następnie Seripfeu znów miała okazje się wykazać. Tym razem używając Vine Whip do wtaszczenia "tratwy" do wody. Podróż od samego początku była jakaś niepewna, ale skoro już wypłynęliście na pełne wody, postanowiliście się nie cofać. Niestety jeszcze przed połową trasy, którą musicie pokonać, wywróciliście się. Potem znów i znów, a wasze siły z każdym ponownym wdrapywaniem się na drewno słabną. Gdy po raz ęty wylądowaliście w morzu, niespodziewanie poczuliście, że coś się pod wami wynurza. Wielki wieloryb! A wokół niego szóstka młodych.


- Witajcie. Nazywam się Wailord, a to moje nowo narodzone pociechy. Śliczne Wailmerki, czyż nie? Jestem dumnym ojcem - wzruszył się gigant, który aktualnie służy wam jako wyspa, a tym samym zapewnia możliwość odzipnięcia. - Uparciuchy z was. Zamiast zawrócić, ciągle prujecie przed siebie. A wiecie, że do drugiego brzegu jeszcze kaaaaaawał drogi? Nie żeby coś, ale wątpię, byście dali radę na tej... ekhem... łódce. Dla mnie to żaden problem, dlatego z chęcią wam pomogę, ale pod jednym warunkiem. Otóż mam słabą głowę do fajnych nazw, a nie chcę, by moje wspaniałe dzieciaczki miały pospolite imiona. Niech każdy z was poda po dwa warianty epickich imion. Jedno dla chłopca, drugie dla dziewczynki - poprosił.
- Spadasz nam z nieba. W ogóle.... Skąd wiesz, że cię rozumiemy? Nie ważne. Moje propozycje to Leibniz dla synka, a dla córeczki... Kiki - odpowiedziała jako pierwsza Shy. Teraz czas na was!

Tym razem coś banalnego. Każdy wymyśla jedno imię męskie i jedno żeńskie dla Wailmerów. Czas macie do 16 kwietnia br., godz: 20:45. Każdy może napisać max. 2 posty.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.