Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2014-10-01, 13:55
~ Zapisy
Autor Wiadomość
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-08-08, 11:27   ~ Zapisy

~ Letnia Szkoła Demonów ~
30/30


Legenda o trzech czworonożnych istotach głosi, że nocą w upalne dni owe bestie lubią przechadzać się obrzeżami lasu. Jedni twierdzą, iż nadzorują porządku i pilnują, by nikt nieproszony nie wtargnął na teren miasta. Większość jednak jest zdania, że to krwiożercze demony, które tylko czekają, aż ktoś zabłądzi i dotrze na teren gaju, a wtedy dojdzie do krwawej sceny. Mimo wszystko nigdy nie znaleziono żadnego trupa czy nawet śladów krwi, więc ta opcja wydaje się być dziwnie nieracjonalna. Starszyzna uważa, że mężnemu Arcanine'owi, inteligentnemu Mightyenie oraz odważnemu Houndoomowi należy się szacunek, więc w podzięce tegoroczną szkółkę dedykujemy właśnie im, nazywając ją mianem demonicznej...

*****

Ktoś nowy zapyta zapewne, czym jest ta cała letnia szkoła. O co tyle krzyku i tak dalej. A wtedy bardziej obeznany gracz z większym stażem odpowie, iż to jedna z największych atrakcji na Crystalu, mająca na celu zespolić wszystkich w jedną rodzinę oraz przypomnieć, że przede wszystkim liczy się współpraca, a z nią związane wszelkie cechy poczynając od wierności, a kończąc na zaufaniu i poświęceniu. Oczywiście jakiś crystalowy śmieszek doda swoje trzy grosze, tłumacząc, że każda nowa szkółka (czy to letnia czy zimowa) przynosi ze sobą również nowe flejmy. Taaaa... Trudno się nie zgodzić. Mydlić oczu nikomu też nie zamierzamy, jednak jak co pół roku mam nadzieję i tym razem, że dojdzie do jak najmniejszej ilości kłótni, a zabawę będzie przez długi czas rozpamiętywać z szerokimi uśmiechami na waszych przesłodkich buźkach (puci, puci, puci~).

*****

Teraz w gwoli wyjaśnienia i rozwiania waszych pozostałych wątpliwości...
Letnia Szkoła Demonów trwać będzie zapewne w granicach czternastu dni. Może to być jednak dziesięć, lecz częściej się zdarza, że atrakcja przedłuża się do szesnastu czy nawet osiemnastu (i to bez liczenia kilku dni na zapisy). W każdym razie wydaje mi się, że skończy się do początku roku szkolnego, a jak nie to przetrwacie te kilka dni uczestnicząc w tym samym czasie do dwóch popularnie zwanych przez młodzież "bud". Innego wyjścia zresztą nie macie >:3
Udział nie jest obowiązkowy, skądże! Jednak proszę też pamiętać, że nie wolno zapisywać się z dwóch w kont w przypadku posiada multi. Zwracam się też z uprzejmą prośbą, by przemyśleć swoje uczestnictwo. Czy na pewno nie planujecie przez ten czas żadnych wyjazdów? Smutno będzie wyrzucać po tygodniu połowę osób, które nagle gdzieś się rozpłynęły. Pisanie w "Nieobecności" także Was nie usprawiedliwia. Po prostu trzeba mieć dostęp do internetu przez te kilkanaście dni i koniec.
Całość polega na tym, że otrzymujecie wylosowane przeze mnie Pokemony, które będą waszymi druhami przez czas trwania szkółki, lecz potem odbieram je i ani myślcie prosić mnie o zostawienie ich dla was, nununu. Stworki pomagać Wam mogą przy zadaniach, lecz ich szczególna obecność ukarze się podczas walk (a te w tym roku ulegną znacznej zmianie, a przynajmniej mam taką nadzieję, o której opowiem pierwszego dnia LSzD). Dodatkowo zostajecie podzielenie na trzy rywalizujące między sobą drużyny. Nawet nie myślcie, że będziecie sami dobierać się do teamów, muahahaha! Tak jak już mówiłam, chodzi o zaciśnięcie więzi oraz bliższe poznanie się z innymi~ Reszta działa jak na obozach z amerykańskich filmów, gdzie dzieciaki otrzymują zadania, za które zdobywają punkty. Załoga z największą ilością punktów zwycięża.
Tak, tak, tak, pod koniec są zawsze nagrody i to całkiem pokaźne.

*****

Zapomniałabym wspomnieć, że stworki możecie wymieniać. Jest jednak ograniczenie - tylko raz i to bez możliwości powrotu do pierwszego "kandydata". Region zostaje ten sam, a opcja wymiany kosztuje okrągłe 1000$. Pamiętajcie o natychmiastowym aktualizowaniu konta bankowego!

*****

Co zrobić po złożeniu zapisu?
Czekać. Musicie cierpliwie poczekać, aż wylosuje Wam Pokemona. A potem są dwa wyjścia:
- Jeśli Pok przypadł Ci do gustu i nie zamierzasz go wymieniać, proszę o jak najszybsze wybranie czterech ataków z pośród dostępnych dla niego TM/MT/Egg Move. Należy też podać umiejętność, płeć - jeśli nie jest ona narzucona przez gatunek oraz nieobowiązkowo imię dla malucha. Wszystko wysyłacie w tym wątku.
- Jeśli Pok nie przypadł Ci do gustu i chcesz go wymienić, pisz o tym, uprzednio pamiętając, by zaktualizować konto bankowe oraz forsę w KP. Drugiego wylosowanego musisz zaakceptować, a tym samym podać wszystko jak w opcji wyżej (ataki, umiejętność, płeć, ew. imię).

*****

O losowanych Pokemonach!
- Wszystkie mają na początku poziom 25 i znają ataki właśnie do owego levela. Możecie mieć nawet Charmandera na 25lvl, ale bez obaw, istnieje możliwość ewoluowania go w wyższą formę. Zabronione jest jednak posiadanie np. Charizarda na poziomie 25.
- Pokemony będziecie mogli ewoluować, jeśli drużyna zbierze odpowiednią ilość Rare Candy, kamień ewolucyjny czy inny item odpowiedzialny za przemianę. Pamiętajcie jednak, że "łupy" rozdzielacie po naradzie między sobą! Więcej na temat ewolucji podam po przydzieleniu Was do drużyn.
- Nie będzie można tworzyć form mega.
- Losowane przeze mnie potworki nie będą dziećmi.
- Nie znajdziecie także wśród nich wodnych podopiecznych, które do życia potrzebują stałego dostępu do wody. W końcu jak walczyć takim Magikarpiem na trawiastej arenie?
- I zapomnijcie o posiadaniu legend.

*****

Formularz

Kod:
[b]Formularz[/b]
[b]Imię, nazwisko, wiek postaci:[/b]
[b]Losuję Pokemona z:[/b]
[b]Mój przyjaciel:[/b]
[b]Pytanie ze zbioru i odpowiedź:[/b]
[b]Oświadczam, że zapoznałem/am się z całą powyższą litanią tekstu i zobowiązuje jej przestrzegać. Będę w sposób nienaganny brał/a udział w Letniej Szkole Demonów i nie okryję swojej drużyny hańbą. Obwieszczam również, że w ciągu najbliższych dni (powiedzmy max. 20) będę miał/a dostęp do internetu przynajmniej raz na 48h, a dzięki temu będę mógł/mogła aktywnie uczestniczyć w atrakcji, wspólnie z innymi wymyślając taktyki na kolejne zadania i nie stać w kącie jak słup soli. Dodatkowo przysięgam nie marudzić z powodu niedostanie się do wymarzonej grupy czy też otrzymania niepożądanego Pokemona. W przeciwnym razie, jeżeli złamię którekolwiek powyższe zapewnienie, zgadzam się na zasłużoną karę (zapewne spora finansowa). [/b]


Wyjaśnienie formularzu
Zacznijmy od tego, że podczas LSzD (ew. LSD ;*) gracie swoją postacią z KP, więc w pierwszym podpunkcie proszę Was o jej wytyczne. W żadnym razie nie tworzymy sobie nowych charakterów.
"Losuję Pokemona z" to opcja, z której skorzystać można, lecz nie trzeba. Podaj region, z którego chciałbyś/chciałabyś mieć Pokemona lub zostaw pole puste.
"Mój przyjaciel". Rubryka, która pojawia się od dłuższego czasu. Co prawda nie możecie decydować, jak będzie wyglądać wasz skład drużyny, ale pozwalam na wpisanie JEDNEJ osoby, na której bardzo Wam zależy. Jeśli owy gracz umieści tu Twój nick, przydzielę Was do tej samej ekipy. Jednak pomysł nie wypali, kiedy X wpisze Y, Y da Z, a Z zamelduje X. O nie.
"Pytanie ze zbioru i odpowiedź". Hę? O co kaman? Nic, nic. Po prostu zaraz podam Wam kilka doprawdy prostych pytań. Waszym zadaniem jest wybrać jedno i udzielić na nie krótkiej, treściwej odpowiedzi. Nic takiego, nie przejmujcie się, nie będzie to wpływało na Waszą przynależność do składów, a jedynie pomoże mi w czymś. Dostępne pytania:
- Co robisz, kiedy na dworze jest potężna burza?
- Na co wydasz lub co zrobisz z pierwszymi zarobionymi 100zł?
- Jak najchętniej spędziłbyś tydzień bez dostępu do neta?
- Gdzie wyjedziesz, kiedy będziesz potrzebować kompletnego wyciszenia?
Na końcu macie obszerne oświadczenie, które każdy musi złożyć oficjalnie w swoim formularzu. Jeśli chcecie poczuć się bardziej epicko, czytając to, prawą rączkę przyłóżcie na serduchu, a lew unieście do góry z wysuniętymi dwoma palcami (środkowym i wskazującym). Dobra, jaja sobie robię~

Prosiłabym również o nieedytowanie zapisów, ponieważ stworki losować Wam będę na bieżąco i nie wolno zmieniać zdania, że raz chcesz z Unovy, a potem nagle wolisz Johto, więc jakim prawem wybrałam Ci Oshawotta.

*****

Jak zwykle do czytania mieliście mnóstwo, za co serdecznie przepraszam, ale inaczej się nie da :3 Zapisy nie mają określonego terminu. Liczba miejsc wynosi 30 i zabawę zaczniemy, gdy zbierze się taka grupka. Jeżeli okaże się, że nie ma tylu chętnych, zmniejszymy uczestników do innej ilości podzielnej przez cyfrę 3. Aha, i jedno miejsce zostawiamy (w sumie już je odliczyłam) dla Yuki/Inuia, która wraca bodajże jutro albo pojutrze.

Na co czekacie? Zapisujcie się <3

_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2014-08-11, 21:18, w całości zmieniany 6 razy  
 
     
REKLAMA 
Senpai notice me!

Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Wysłany: 2014-08-08, 11:49   

Ostatnio zmieniony przez Snazzy 2014-08-11, 21:18, w całości zmieniany 6 razy  
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2014-08-08, 11:49   

Formularz
Imię, nazwisko, wiek postaci: Mei Imasawa, sweet 17 <3
Losuję Pokemona z: Hoenn
Mój przyjaciel: Niebieski Futrzak aka BlueCat
Pytanie ze zbioru i odpowiedź: "Na co wydasz lub co zrobisz z pierwszymi zarobionymi 100zł?". Oszczędzę i uzbieram wystarczająco kasy, by odblokować u fryzjera w Lumiose opcję z kucykami :D Pomarańczowe kucyki są pro w XY <3
Oświadczam, że zapoznałam się z całą powyższą litanią tekstu i zobowiązuje jej przestrzegać. Będę w sposób nienaganny brała udział w Letniej Szkole Demonów i nie okryję swojej drużyny hańbą. Obwieszczam również, że w ciągu najbliższych dni (powiedzmy max. 20) będę miała dostęp do internetu przynajmniej raz na 48h, a dzięki temu będę mogła aktywnie uczestniczyć w atrakcji, wspólnie z innymi wymyślając taktyki na kolejne zadania i nie stać w kącie jak słup soli. Dodatkowo przysięgam nie marudzić z powodu niedostanie się do wymarzonej grupy czy też otrzymania niepożądanego Pokemona. W przeciwnym razie, jeżeli złamię którekolwiek powyższe zapewnienie, zgadzam się na zasłużoną karę (zapewne spora finansowa). Bujaj się, neechan :*
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
BlueCat 
Azul Blue


Starter: Ralts
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 32
Dołączył: 01 Sie 2014
Posty: 259
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2014-08-08, 12:14   

Formularz
Imię, nazwisko, wiek postaci: Azul Blue, 20 lat
Losuję Pokemona z: Hoenn
Mój przyjaciel: Snazzy
Pytanie ze zbioru i odpowiedź: "Co robisz, kiedy na dworze jest potężna burza?"
Robię wszystko co aktualnie jest w mojej mocy, by obniżyć statystyczne prawdopodobieństwo zostania trafionym przez piorun. :D
Oświadczam, że zapoznałem/am się z całą powyższą litanią tekstu i zobowiązuje jej przestrzegać. Będę w sposób nienaganny brał/a udział w Letniej Szkole Demonów i nie okryję swojej drużyny hańbą. Obwieszczam również, że w ciągu najbliższych dni (powiedzmy max. 20) będę miał/a dostęp do internetu przynajmniej raz na 48h, a dzięki temu będę mógł/mogła aktywnie uczestniczyć w atrakcji, wspólnie z innymi wymyślając taktyki na kolejne zadania i nie stać w kącie jak słup soli. Dodatkowo przysięgam nie marudzić z powodu niedostanie się do wymarzonej grupy czy też otrzymania niepożądanego Pokemona. W przeciwnym razie, jeżeli złamię którekolwiek powyższe zapewnienie, zgadzam się na zasłużoną karę (zapewne spora finansowa).
_________________

 
  :
     
Gyalar 


Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 27
Dołączył: 07 Sie 2014
Posty: 67
Wysłany: 2014-08-08, 12:19   

Formularz
Imię, nazwisko, wiek postaci: Fucario Orati , 14
Losuję Pokemona z: Unovy
Mój przyjaciel: Chmurek
Pytanie ze zbioru i odpowiedź: Na co wydasz lub co zrobisz z pierwszymi zarobionymi 100zł? - Z tymi 100zł rozsądnie wydał czyli np : jedzenie dla pokemona itd. albo też na jakieś smakołyki dla mnie :D
Oświadczam, że zapoznałem/am się z całą powyższą litanią tekstu i zobowiązuje jej przestrzegać. Będę w sposób nienaganny brał/a udział w Letniej Szkole Demonów i nie okryję swojej drużyny hańbą. Obwieszczam również, że w ciągu najbliższych dni (powiedzmy max. 20) będę miał/a dostęp do internetu przynajmniej raz na 48h, a dzięki temu będę mógł/mogła aktywnie uczestniczyć w atrakcji, wspólnie z innymi wymyślając taktyki na kolejne zadania i nie stać w kącie jak słup soli. Dodatkowo przysięgam nie marudzić z powodu niedostanie się do wymarzonej grupy czy też otrzymania niepożądanego Pokemona. W przeciwnym razie, jeżeli złamię którekolwiek powyższe zapewnienie, zgadzam się na zasłużoną karę (zapewne spora finansowa).
_________________
http://pokemoncrystal.jun...php?p=6586#6586
Ostatnio zmieniony przez Gyalar 2014-08-08, 18:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
kowalt 


Starter: Honedge
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 32
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 236
Skąd: Polska
Wysłany: 2014-08-08, 12:24   

Formularz
Imię, nazwisko, wiek postaci: Kowaltymwusz, Scimitar, Nie wiem ale 22 chyba ujdzie
Losuję Pokemona z:
Mój przyjaciel:
Pytanie ze zbioru i odpowiedź:

- Gdzie wyjedziesz, kiedy będziesz potrzebować kompletnego wyciszenia?

Nigdzie. Zamknę się w toalecie i będę czekał aż całe zło ze mnie wyleci(aka wydalę je) :/

A to to niżej to się postaram:
Oświadczam, że zapoznałem/am się z całą powyższą litanią tekstu i zobowiązuje jej przestrzegać. Będę w sposób nienaganny brał/a udział w Letniej Szkole Demonów i nie okryję swojej drużyny hańbą. Obwieszczam również, że w ciągu najbliższych dni (powiedzmy max. 20) będę miał/a dostęp do internetu przynajmniej raz na 48h, a dzięki temu będę mógł/mogła aktywnie uczestniczyć w atrakcji, wspólnie z innymi wymyślając taktyki na kolejne zadania i nie stać w kącie jak słup soli. Dodatkowo przysięgam nie marudzić z powodu niedostanie się do wymarzonej grupy czy też otrzymania niepożądanego Pokemona. W przeciwnym razie, jeżeli złamię którekolwiek powyższe zapewnienie, zgadzam się na zasłużoną karę (zapewne spora finansowa).
_________________
 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2014-08-08, 12:27   

Formularz
Imię, nazwisko, wiek postaci: Gwendala "Gwen" Brown, lat 20
Losuję Pokemona z: Kanto
Mój przyjaciel: Chyba raczej mąż xD Elltharis
Pytanie ze zbioru i odpowiedź: "- Jak najchętniej spędziłbyś tydzień bez dostępu do neta? "
Na pewno będę czytać książki. Dużo książków. Raz, że lubię, a dwa, że będę mieć pretekst. I w domu będę więcej pomagać i w ogóle będę aktywniejsza. I tak caluuutki tydzień. Jezu jaki ten net to zUo xD
Oświadczam, że zapoznałem/am się z całą powyższą litanią tekstu i zobowiązuje jej przestrzegać. Będę w sposób nienaganny brał/a udział w Letniej Szkole Demonów i nie okryję swojej drużyny hańbą. Obwieszczam również, że w ciągu najbliższych dni (powiedzmy max. 20) będę miał/a dostęp do internetu przynajmniej raz na 48h, a dzięki temu będę mógł/mogła aktywnie uczestniczyć w atrakcji, wspólnie z innymi wymyślając taktyki na kolejne zadania i nie stać w kącie jak słup soli. Dodatkowo przysięgam nie marudzić z powodu niedostanie się do wymarzonej grupy czy też otrzymania niepożądanego Pokemona. W przeciwnym razie, jeżeli złamię którekolwiek powyższe zapewnienie, zgadzam się na zasłużoną karę (zapewne spora finansowa).
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Kocur
widmo


Starter: Oddish
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 28
Dołączył: 01 Lip 2014
Posty: 72
Wysłany: 2014-08-08, 12:38   

Formularz
Imię, nazwisko, wiek postaci: Jafar Smith, 17 lat
Losuję Pokemona z: Wszystko mi jedno.
Mój przyjaciel: NIe mam przyjaciół D:
Pytanie ze zbioru i odpowiedź: - Co robisz, kiedy na dworze jest potężna burza?
Chowam głowę pod kołdrę, jako kotołak panicznie boję się burzy D:
Oświadczam, że zapoznałem/am się z całą powyższą litanią tekstu i zobowiązuje jej przestrzegać. Będę w sposób nienaganny brała udział w Letniej Szkole Demonów i nie okryję swojej drużyny hańbą. Obwieszczam również, że w ciągu najbliższych dni (powiedzmy max. 20) będę miał/a dostęp do internetu przynajmniej raz na 48h, a dzięki temu będę mogła aktywnie uczestniczyć w atrakcji, wspólnie z innymi wymyślając taktyki na kolejne zadania i nie stać w kącie jak słup soli. Dodatkowo przysięgam nie marudzić z powodu niedostanie się do wymarzonej grupy czy też otrzymania niepożądanego Pokemona. W przeciwnym razie, jeżeli złamię którekolwiek powyższe zapewnienie, zgadzam się na zasłużoną karę (zapewne spora finansowa).
_________________
Przygoda Karta Postaci Jezioro Kopalnia
Bank

Underneath the skin there's a human
Buried deep within there's a human
And despite everything I'm still human
But I think I'm dying here
  :
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-08-08, 12:47   

Snazzy - Spheal. YES or NO? I jeśli tak, podaj ataki, umiejętność, płeć oraz ew. imię. *buju, buju*
BlueCat - Taillow. YES or NO? I jeśli tak, podaj ataki, umiejętność, płeć oraz ew. imię.
Fucario - Blitzle. YES or NO? I jeśli tak, podaj ataki, umiejętność, płeć oraz ew. imię.
kowalt - Snubbull. YES or NO? I jeśli tak, podaj ataki, umiejętność, płeć oraz ew. imię. Bardzo szczera odpowiedź~
Gwen Brown - Slowpoke. YES or NO? I jeśli tak, podaj ataki, umiejętność, płeć oraz ew. imię. A czy mąż nie może być frindem? ;3
Kocur - Drilbur. YES or NO? I jeśli tak, podaj ataki, umiejętność, płeć oraz ew. imię.

Pragnę jeszcze dodać, że Pokemonem wylosowanym nie może być także LEGENDA.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Layla 


Starter: Ralts
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Dołączyła: 16 Lip 2014
Posty: 411
Wysłany: 2014-08-08, 13:10   

Formularz
Imię, nazwisko, wiek postaci: Layla Green
Losuję Pokemona z: Kalos, a co mi tam C:
Mój przyjaciel: Null
Pytanie ze zbioru i odpowiedź: "Jak najchętniej spędziłbyś tydzień bez dostępu do neta?"
Najchętniej to zrobiłabym coś kreatywnego i uciekła na jakąś wycieczkę. Ewentualnie mogłabym się wziąć za jakąś niezwykle ciekawą książkę <3
Oświadczam, że zapoznałem/am się z całą powyższą litanią tekstu i zobowiązuje jej przestrzegać. Będę w sposób nienaganny brał/a udział w Letniej Szkole Demonów i nie okryję swojej drużyny hańbą. Obwieszczam również, że w ciągu najbliższych dni (powiedzmy max. 20) będę miał/a dostęp do internetu przynajmniej raz na 48h, a dzięki temu będę mógł/mogła aktywnie uczestniczyć w atrakcji, wspólnie z innymi wymyślając taktyki na kolejne zadania i nie stać w kącie jak słup soli. Dodatkowo przysięgam nie marudzić z powodu niedostanie się do wymarzonej grupy czy też otrzymania niepożądanego Pokemona. W przeciwnym razie, jeżeli złamię którekolwiek powyższe zapewnienie, zgadzam się na zasłużoną karę (zapewne spora finansowa).
_________________
 
     
kowalt 


Starter: Honedge
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 32
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 236
Skąd: Polska
Wysłany: 2014-08-08, 13:10   

Snubbul - samiec - Intimidate - Substitute, Focus Punch, Protect i Metronome - Na imię mu Harold
_________________
 
 
     
Elltharis 


Starter: Mawile
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 36
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 648
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-08, 13:14   

Formularz
Imię, nazwisko, wiek postaci: Kyoshiro Mibu, 20 lat
Losuję Pokemona z: Kanto
Mój przyjaciel: Żona Gwen :)
Pytanie ze zbioru i odpowiedź:
Co robisz, kiedy na dworze jest potężna burza?
Gram w lola xD
Oświadczam, że zapoznałem/am się z całą powyższą litanią tekstu i zobowiązuje jej przestrzegać. Będę w sposób nienaganny brał/a udział w Letniej Szkole Demonów i nie okryję swojej drużyny hańbą. Obwieszczam również, że w ciągu najbliższych dni (powiedzmy max. 20) będę miał/a dostęp do internetu przynajmniej raz na 48h, a dzięki temu będę mógł/mogła aktywnie uczestniczyć w atrakcji, wspólnie z innymi wymyślając taktyki na kolejne zadania i nie stać w kącie jak słup soli. Dodatkowo przysięgam nie marudzić z powodu niedostanie się do wymarzonej grupy czy też otrzymania niepożądanego Pokemona. W przeciwnym razie, jeżeli złamię którekolwiek powyższe zapewnienie, zgadzam się na zasłużoną karę (zapewne spora finansowa).
_________________
KP | Box | Konto bankowe
|Galeria | Jezioro | Kopalnia | Ogródek
 
     
Szin 
Space Diva


Starter: Poochyena
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 336
Wysłany: 2014-08-08, 13:18   

Formularz
Imię, nazwisko, wiek postaci: Masha Vikashev, 23 lat
Losuję Pokemona z: Kanto/ Johto
Mój przyjaciel: Nyan.
Pytanie ze zbioru i odpowiedź: Jak najchętniej spędziłbyś tydzień bez dostępu do neta?
Ze swoim mężczyzną, podróżując tu i ówdzie, zwiedzając albo leniuchując w domu pod kołderą, rozmawiając o przeróżnych głupotach. Nic ambitnego xD
Oświadczam, że zapoznałem/am się z całą powyższą litanią tekstu i zobowiązuje jej przestrzegać. Będę w sposób nienaganny brał/a udział w Letniej Szkole Demonów i nie okryję swojej drużyny hańbą. Obwieszczam również, że w ciągu najbliższych dni (powiedzmy max. 20) będę miał/a dostęp do internetu przynajmniej raz na 48h, a dzięki temu będę mógł/mogła aktywnie uczestniczyć w atrakcji, wspólnie z innymi wymyślając taktyki na kolejne zadania i nie stać w kącie jak słup soli. Dodatkowo przysięgam nie marudzić z powodu niedostanie się do wymarzonej grupy czy też otrzymania niepożądanego Pokemona. W przeciwnym razie, jeżeli złamię którekolwiek powyższe zapewnienie, zgadzam się na zasłużoną karę (zapewne spora finansowa).
_________________
 
     
Kocur
widmo


Starter: Oddish
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 28
Dołączył: 01 Lip 2014
Posty: 72
Wysłany: 2014-08-08, 13:24   

A niech będzie, wolę nie ryzykować wylosowania czegoś gorszego.
Samiec, Scratch, Mud Sport, Rapid Spin, Fury Swipes, Metal Claw, Dig, Hone Claws. Imię: Grzegorz :)
_________________
Przygoda Karta Postaci Jezioro Kopalnia
Bank

Underneath the skin there's a human
Buried deep within there's a human
And despite everything I'm still human
But I think I'm dying here
  :
     
Gyalar 


Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 27
Dołączył: 07 Sie 2014
Posty: 67
Wysłany: 2014-08-08, 13:33   

Zgadzam się na takiego słodkiego elektrycznego KONIA
Samiec , Quick Attack , Tail Whip , Charge , Shock Wave , Thunder Wave , Flame Charge , Pursuit , Spark
Imię : Tomuś


EDIT: Umiejętność : Lightningrod
_________________
http://pokemoncrystal.jun...php?p=6586#6586
Ostatnio zmieniony przez Gyalar 2014-08-08, 23:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Deezy


Starter: Shinx
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 126
Wysłany: 2014-08-08, 13:34   

Formularz
Imię, nazwisko, wiek postaci: Dahara Maito 18
Losuję Pokemona z: Johto
Mój przyjaciel: Kyuu :D A cała reszta moich przyjaciół mnie zasmuciła :<
Pytanie ze zbioru i odpowiedź:
Zastowie sobie pieniążki i będę zbierać dalej. Im więcej kasy tym większa władza <3
Oświadczam, że zapoznałem/am się z całą powyższą litanią tekstu i zobowiązuje jej przestrzegać. Będę w sposób nienaganny brał/a udział w Letniej Szkole Demonów i nie okryję swojej drużyny hańbą. Obwieszczam również, że w ciągu najbliższych dni (powiedzmy max. 20) będę miał/a dostęp do internetu przynajmniej raz na 48h, a dzięki temu będę mógł/mogła aktywnie uczestniczyć w atrakcji, wspólnie z innymi wymyślając taktyki na kolejne zadania i nie stać w kącie jak słup soli. Dodatkowo przysięgam nie marudzić z powodu niedostanie się do wymarzonej grupy czy też otrzymania niepożądanego Pokemona. W przeciwnym razie, jeżeli złamię którekolwiek powyższe zapewnienie, zgadzam się na zasłużoną karę (zapewne spora finansowa).
Trzymaj się kochana mamusiu <3
_________________
http://pokemoncrystal.jun.pl/viewtopic.php?t=363
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.